Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 105 από 128
  1. 13-11-10 23:30 #91

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    δεν ειναι για σενα!!!

    μιλαμε για βαθια καθισματα ε βαγγελη???
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-11-10 23:35 #92
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι για σενα!!!

    μιλαμε για βαθια καθισματα ε βαγγελη???
    οh yeah....
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-11-10 23:56 #93
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-11-10 00:07 #94
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι για σενα!!!

    μιλαμε για βαθια καθισματα ε βαγγελη???

    οι εχοντες γονατα προς καταστροφη καλα κανετε. εγω ειμαι με 3 χειρουργεια αποτε αρκουμε στα παραλιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-11-10 22:11 #95
    Το avatar του χρήστη Menios Ser1985

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    Karditsa,Greece
    Μηνύματα
    727
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες που προπονειται ο Zack Khan,μιλαμε οτι πιο underground εχω δει!!Εγω δε θα μπορουσα εκει μεσα..

    Στο metroflex ομως ανετα
    Εννοείται το έχω δεί Βασίλη,απλά ΝΑΟΣ για μένα,θεωρώ ότι μπορώ να πετύχω τη διπλάσια ανάπτυξη αν προπονούμαι σε τέτοιους χώρους,θέλω μπουντρούμι ρε φίλε!!!
    Για παράδειγμα,μόλις άλλαξα γυμναστήριο για να κάνω πιό βαριά προπόνηση ποδιών(μόνο για εκείνη τη μέρα),έκανα επιπλέον 40 κιλά στο σκουώτ!
    Ψυχολογία παίδες!
    -The Fallen Army-
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-04-11 18:45 #96
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Παιδια γνωριζει κανεις κανενα Σιδεραδικο απ'αυτα που επιτρεπετε να πετας τους αλτηρες κατω, να βογκας, χωρις περιορισμους ασκισεων κ κιλων και οσο γινεται καθαρο..
    κοντα βυρωνα? ευχαριστω
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-04-11 21:09 #97
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια γνωριζει κανεις κανενα Σιδεραδικο απ'αυτα που επιτρεπετε να πετας τους αλτηρες κατω, να βογκας, χωρις περιορισμους ασκισεων κ κιλων και οσο γινεται καθαρο..
    κοντα βυρωνα? ευχαριστω
    εννοεις αυτο που μετα απο ενα βαρυ σετ μπορεις να ξερασεις στα ειδικα φρεατια στο πατωμα, ενω απαγορευεται ρητα η χρηση πετσετας και η αφαιρεση του ιδρωτα που με τοσο κοπο μαζευεται παντου σε καθε παγκο ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-04-11 21:20 #98
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοεις αυτο που μετα απο ενα βαρυ σετ μπορεις να ξερασεις στα ειδικα φρεατια στο πατωμα, ενω απαγορευεται ρητα η χρηση πετσετας και η αφαιρεση του ιδρωτα που με τοσο κοπο μαζευεται παντου σε καθε παγκο ?
    αρκει να εχει αυτα που ζιταω εγω
    παιζει κανενα τετειο gym?
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-04-11 09:22 #99
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    εννοεις αυτο που μετα απο ενα βαρυ σετ μπορεις να ξερασεις στα ειδικα φρεατια στο πατωμα, ενω απαγορευεται ρητα η χρηση πετσετας και η αφαιρεση του ιδρωτα που με τοσο κοπο μαζευεται παντου σε καθε παγκο ?
    αχαχαχαχχααχχαχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-04-11 11:17 #100
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια μου γεννηθηκε μια απορια διαβαζωντας το τοπικιο ... Οταν ρωτατε εαν σε αφηνουν να κανεις σκουοτ και αρσεις θανατου με πολλα κιλα τι εννοειτε;;; Την ωρα που πας να παιξεις τρεχουν οι υπευθυνοι και σου ξεφορτωνουν την μπαρα ;;;
    Σας εχει τυχει ποτε αυτο το πραμα;
    First comes smiles. Then comes lies. Last is gunfire.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-04-11 11:41 #101
    Το avatar του χρήστη LION

    Εγγραφή
    27-05-2010
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kagias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια μου γεννηθηκε μια απορια διαβαζωντας το τοπικιο ... Οταν ρωτατε εαν σε αφηνουν να κανεις σκουοτ και αρσεις θανατου με πολλα κιλα τι εννοειτε;;; Την ωρα που πας να παιξεις τρεχουν οι υπευθυνοι και σου ξεφορτωνουν την μπαρα ;;;
    Σας εχει τυχει ποτε αυτο το πραμα;

    Xαχαχα!Ναι τρέχουν και αμέσως σε μαστιγώνουν,μετά βάζουν το κεφάλι σου μέσα σε λεκάνη με νερό και το κρατάνε μέχρι να πεις ότι δεν θα το ξανακάνεις!!!
    Χρήστος Γκολιάς
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-04-11 12:14 #102
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kagias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παιδια μου γεννηθηκε μια απορια διαβαζωντας το τοπικιο ... Οταν ρωτατε εαν σε αφηνουν να κανεις σκουοτ και αρσεις θανατου με πολλα κιλα τι εννοειτε;;; Την ωρα που πας να παιξεις τρεχουν οι υπευθυνοι και σου ξεφορτωνουν την μπαρα ;;;
    Σας εχει τυχει ποτε αυτο το πραμα;
    Εμενα μου εχει τυχει παλια να κανει καποιος αρσεις θανατου και να φωναζει "υπερβολικα" εως και προκλητικα,ακομα και για τους σκληροπυρηνικους..
    Επειδη ετυχε να ειναι παρων ο ιδιοκτητης,εστειλε τον γυμναστη να του πει να μην φωναζει με ιαχες πολεμου,ειδαλλως να ερθει να παρει την συνδρομη του και να φυγει.Δεν μπορεί ενας να ξενερωνει όλο τον κοσμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-04-11 07:10 #103
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    εμενα στις αρχες μου ειχε πει ο γυμναστης οτι εχουν απαγορευθει οι αρσεις θανατου κ σκουοτ... μεχρι που εφιγε και σινεχισα.. ελεος πια

    ...Στη σιγκικριμενη περιπτοση μπορη να το ειπε επιδη ηθελε να με προφιλαξει απο τραυματισμους.

    Y.Σ. Παντος αμα γνωριζει κανεις για Gym ετσι οσο γινεται πιο Free η σιδεραδικο οπως λεμε ας μου στιλει κανα pm pleaze!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hiko : 18-04-11 στις 07:15
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-04-11 11:23 #104
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Παντως φανταζομαι πολυ λιγα σιδεραδικα πρεπει να υπαρχουν πλεον γιατι υποχρεωνονται σιγουρα οι ιδιοκτητες να τα κανουν με βαση τα κλασσικα γυμναστηρια για να πατανε ολες οι κυρατσες ή οι 50αριδες που μετα απο κρεπαλες χρονων θελουν να γινουν τερατα.Κακα τα ψεματα ατομα που ασχολουντε σοβαρα με το αθλημα λιγα υπαρχουν και σιγουρα ειναι δυσκολο να συνυπαρξουν τα 2 ειδη ανθρωπων που πανε σε ενα γυμναστηριο μαζι.π.χ προσωπικα εγω δεν πιστευω οτι ειμαι hardcore ή κατι τετοιο απλα με εκνευριζει απιστευτα να ερχετε καμια γυναικα να μου περνει το οργανο να καθετε με την φιλη της να μιλαει απο διπλα και να βαζει 5 κιλα και να κανει 315135135 επαναληψεις αγνοωντας οτι ο αλλος μπορει να κανει εκει και να θελει να μπει.Οποτε φανταζομαι κοιτανε πρωτα το οικονομικο συμφερον τους οι ιδιοκτητες και μετα τον πελατη και αυτη που τα σκανε και δεν δημιουργουνε προβληματα στο γυμναστηριο στους αλλους δυστυχως ειναι οι περαστικοι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-04-11 11:28 #105
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως φανταζομαι πολυ λιγα σιδεραδικα πρεπει να υπαρχουν πλεον γιατι υποχρεωνονται σιγουρα οι ιδιοκτητες να τα κανουν με βαση τα κλασσικα γυμναστηρια για να πατανε ολες οι κυρατσες ή οι 50αριδες που μετα απο κρεπαλες χρονων θελουν να γινουν τερατα.Κακα τα ψεματα ατομα που ασχολουντε σοβαρα με το αθλημα λιγα υπαρχουν και σιγουρα ειναι δυσκολο να συνυπαρξουν τα 2 ειδη ανθρωπων που πανε σε ενα γυμναστηριο μαζι.π.χ προσωπικα εγω δεν πιστευω οτι ειμαι hardcore ή κατι τετοιο απλα με εκνευριζει απιστευτα να ερχετε καμια γυναικα να μου περνει το οργανο να καθετε με την φιλη της να μιλαει απο διπλα και να βαζει 5 κιλα και να κανει 315135135 επαναληψεις αγνοωντας οτι ο αλλος μπορει να κανει εκει και να θελει να μπει.Οποτε φανταζομαι κοιτανε πρωτα το οικονομικο συμφερον τους οι ιδιοκτητες και μετα τον πελατη και αυτη που τα σκανε και δεν δημιουργουνε προβληματα στο γυμναστηριο στους αλλους δυστυχως ειναι οι περαστικοι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 56789 ΤελευταίαΤελευταία