Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 106 έως 120 από 128
  1. 18-04-11 11:52 #106

    Εγγραφή
    06-03-2011
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    296
    Προεπιλογή
    Ξέρεις κανείς σας κανένα καλό γυμναστήριο που να υπάρχει πλέον και να είναι ανοιχτό 24 ώρες και ανοιχτό τις Κυριακές;;;
    - Οι άνθρωποι νομίζουν πως ξέρουν τι είναι απόλαυση, ενώ στην πραγματικότητα ξεριζώνουν τα φτερά τους για χάρη μιας αυταπάτης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-04-11 13:44 #107
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως φανταζομαι πολυ λιγα σιδεραδικα πρεπει να υπαρχουν πλεον γιατι υποχρεωνονται σιγουρα οι ιδιοκτητες να τα κανουν με βαση τα κλασσικα γυμναστηρια για να πατανε ολες οι κυρατσες ή οι 50αριδες που μετα απο κρεπαλες χρονων θελουν να γινουν τερατα.Κακα τα ψεματα ατομα που ασχολουντε σοβαρα με το αθλημα λιγα υπαρχουν και σιγουρα ειναι δυσκολο να συνυπαρξουν τα 2 ειδη ανθρωπων που πανε σε ενα γυμναστηριο μαζι.π.χ προσωπικα εγω δεν πιστευω οτι ειμαι hardcore ή κατι τετοιο απλα με εκνευριζει απιστευτα να ερχετε καμια γυναικα να μου περνει το οργανο να καθετε με την φιλη της να μιλαει απο διπλα και να βαζει 5 κιλα και να κανει 315135135 επαναληψεις αγνοωντας οτι ο αλλος μπορει να κανει εκει και να θελει να μπει.Οποτε φανταζομαι κοιτανε πρωτα το οικονομικο συμφερον τους οι ιδιοκτητες και μετα τον πελατη και αυτη που τα σκανε και δεν δημιουργουνε προβληματα στο γυμναστηριο στους αλλους δυστυχως ειναι οι περαστικοι...


    Συμφωνω 100% αλλα ρε γμτω ολο κ καπιος δεν θα υπαρχει που εχει κρατισει ενα σιδεραδικο για αυτους που θελουν το σιγκικριμενο πραγμα..?! και εμεις με τη σιρα μας να το εκτιμισουμε?!


    Θελω να πω με αλλα λογια πχ Αν στην αθηνα τα 8/10 ειναι τα Gym που αναφερει ο panoz, τα αλλα 2 που θα ειναι Σιδεραδικα θα μαζεψουν ολα τα BB φουρουμ.. διλαδι θα εχει γαμω το κοσμο.. που σιμενει λευτα. Αλλα εγω δεν βλεπω στον ηλιο μιρα
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-04-11 15:18 #108
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    ή οι 50αριδες που μετα απο κρεπαλες χρονων θελουν να γινουν τερατα
    Ξερεις κανεναν 50αρη που να θελει να γινει τερας?
    Παπκες,παπκες που μου κανουν πα πα πα
    και με αγχωνουν μου θυμωνουν μου τσακιζουν τα φτερα
    κ ετσι μετα δεν θα πετω μες στο κεφαλι το ρηχο σαν χορωδια μοναχος μου δυνατα θα τραγουδω
    Παπκες,παπκες στο μυαλο μου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-04-11 16:26 #109
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Αντωνης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξερεις κανεναν 50αρη που να θελει να γινει τερας?
    αρκετους και αμα δεις κανουν κατι περιεργα προγραμματα θα παθεις.... ΑΛΛΑ το βραδακι χτυπανε και 2-3 βοτκες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-04-11 16:27 #110
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρκετους και αμα δεις κανουν κατι περιεργα προγραμματα θα παθεις.... ΑΛΛΑ το βραδακι χτυπανε και 2-3 βοτκες.
    yeah υπαρχουν πολλοι τετοιοι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-04-11 18:15 #111
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Αν δεν σου πεφτει μακρυα πηγενε Α.Κοσμα.

    κανεις οτι γουσταρεις κ δεν σου λεει κανεις τπτ,σαπια μηχανηματα τροχαλιες που στριγκλιζουν αλτηρες πανω απο 12-15 κιλα κ καποια δεν κανουν ζευγαρι

    2-3 παγκοι,1 ρακ,διζυγο,αυτοσχεδιο μονοζυγο κ αρκετες μπαρες που δεν μπορεις να 'κλειδωσεις' τα κιλα πανω τους

    τερμα σιδερο κ κανεις οτι θες

    και δεν υπαρχει γυμναστης
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-04-11 01:34 #112
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    νομιζω οτι ειστε υπερβολικοι, στο δικο μου γυμναστηριο μια χαρα συνυπαρχουν hardcore bodybuilderades με 60αρηδες που ψαχνουν να βρουν τις οδηγιες για το μηχανημα της πλατης και αλλοι τετοιοι διαφοροι, αρκει να υπαρχει αλληλοσεβασμος και καλη διαθεση, και σιγουρα θα υπαρξουν και στραβαδια που θα καθονται μια ωρα σε ενα μηχανημα αλλα νομιζω πως ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις, σπανια μου εχει τυχει να μην θελησει καποιος να κανουμε εναλλαξ καποιο μηχανημα, και στην τελικη αμα ενα μηχανημα ειναι πιασμενο και ειναι αδυνατο να μεταπειστει ο θερμοκεφαλος ασκουμενος, κανουμε αλλη παραπλησια ασκηση, εκτος αν ολοι ειστε αγωνιστικοι και αν αλλαξετε μια φορα πχ απο μια κωπηλατικη σε αλλη παρομοια η με αλτηρα θα χασετε την ευκαιρια να φτιαξετε την πλατη toy yates
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-11 01:37 #113
    Banned
    Εγγραφή
    27-09-2010
    Μηνύματα
    343
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο humanoid Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν σου πεφτει μακρυα πηγενε Α.Κοσμα.

    κανεις οτι γουσταρεις κ δεν σου λεει κανεις τπτ,σαπια μηχανηματα τροχαλιες που στριγκλιζουν αλτηρες πανω απο 12-15 κιλα κ καποια δεν κανουν ζευγαρι

    2-3 παγκοι,1 ρακ,διζυγο,αυτοσχεδιο μονοζυγο κ αρκετες μπαρες που δεν μπορεις να 'κλειδωσεις' τα κιλα πανω τους

    τερμα σιδερο κ κανεις οτι θες

    και δεν υπαρχει γυμναστης
    και ο ιδιοκτητης ειναι αυτος εδω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-04-11 11:55 #114
    Το avatar του χρήστη humanoid

    Εγγραφή
    17-10-2009
    Περ.
    Lost in oblivion
    Μηνύματα
    626
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    και ο ιδιοκτητης ειναι αυτος εδω?

    βγαλε την στολη,βαλτου ενα μουσι κ πετυχες αυτον που καθεται στο γραφειο μεσα στο γυμν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-04-11 12:21 #115
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kazmaier Εμφάνιση μηνυμάτων
    νομιζω οτι ειστε υπερβολικοι, στο δικο μου γυμναστηριο μια χαρα συνυπαρχουν hardcore bodybuilderades με 60αρηδες που ψαχνουν να βρουν τις οδηγιες για το μηχανημα της πλατης και αλλοι τετοιοι διαφοροι, αρκει να υπαρχει αλληλοσεβασμος και καλη διαθεση, και σιγουρα θα υπαρξουν και στραβαδια που θα καθονται μια ωρα σε ενα μηχανημα αλλα νομιζω πως ειναι μεμονωμενες περιπτωσεις, σπανια μου εχει τυχει να μην θελησει καποιος να κανουμε εναλλαξ καποιο μηχανημα, και στην τελικη αμα ενα μηχανημα ειναι πιασμενο και ειναι αδυνατο να μεταπειστει ο θερμοκεφαλος ασκουμενος, κανουμε αλλη παραπλησια ασκηση, εκτος αν ολοι ειστε αγωνιστικοι και αν αλλαξετε μια φορα πχ απο μια κωπηλατικη σε αλλη παρομοια η με αλτηρα θα χασετε την ευκαιρια να φτιαξετε την πλατη toy yates
    εγω εκει που παω ολοι το μ@μ@νε στα σετ κ μ ανεβαινει η πιεση γιατι τις ωρες αιχμης δε μπορεις να κανεις πουθενα κ το αστειο ειναι οτι αυτοι που τις κανουν τις επαναληψεις ειναι πετσι κ κοκκαλο,νομιζουν πως με 1.000.000 σετ θα αναπτυξουν μυικο ογκο.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-04-11 13:58 #116
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Οποιος γουσταρει σίδερα ,να ερθει στο Joe Weider Νεας Μακρης,κανεις ότι θες,τα αφηνεις όπου θες και όποιος φερνει πετσετα σκουπίζει από τον παγκο τον ιδρωτα των αλλων
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-04-11 14:15 #117
    The Descendant
    Το avatar του χρήστη Dreiko

    Εγγραφή
    20-05-2010
    Περ.
    Monsterville
    Μηνύματα
    8.212
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος γουσταρει σίδερα ,να ερθει στο Joe Weider Νεας Μακρης,κανεις ότι θες,τα αφηνεις όπου θες και όποιος φερνει πετσετα σκουπίζει από τον παγκο τον ιδρωτα των αλλων
    βαζω τον ιδρωτα...βαζεις την πετσετα????
    τιποτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-04-11 14:16 #118
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Ανώμαλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-04-11 17:02 #119

    Εγγραφή
    06-03-2011
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    296
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οποιος γουσταρει σίδερα ,να ερθει στο Joe Weider Νεας Μακρης,κανεις ότι θες,τα αφηνεις όπου θες και όποιος φερνει πετσετα σκουπίζει από τον παγκο τον ιδρωτα των αλλων
    α δεν το ήξερα στο Joe Weider Πειραιά που 'μαι εγώ, όποιος δεν έχει πετσέτα δεν μπορεί να γυμναστεί. Το έχουν βάλει και παντού σε χαρτιά, βέβαια δεν το τηρούν μερικοί...
    - Οι άνθρωποι νομίζουν πως ξέρουν τι είναι απόλαυση, ενώ στην πραγματικότητα ξεριζώνουν τα φτερά τους για χάρη μιας αυταπάτης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-04-11 17:07 #120
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Στης Νεας Μακρης όποιος φερνει πετσετα (αναμεσα σε αυτους και εγω) θεωρείται η εξαίρεση,αν όχι γραφικος,όποιος δε βαζει τα βαρη στην θεση τους,ψυχακιας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 8 από 9 ΠρώτηΠρώτη ... 6789 ΤελευταίαΤελευταία