Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 40
  1. 05-08-11 15:30 #1
    Προεπιλογή Super Mass Gainer (Dymatize)
    Eκανα ενα search αλλα δεν βρηκα κατι για την συγκεκριμενη πρωτεινη...

    Όνομα: 56789.jpg Εμφανίσεις: 4162 Μέγεθος: 135,1 KB

    μια γνωμη θα ηθελα..φυσικα μιλαμε για φυσιολογικες δοσολογιες..
    100 gr μετα την προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-08-11 15:43 #2
    Προεπιλογή
    Τι ακριβως σκοπο εχεις να βαλεις κιλα ?στα 100 γραμμαρια η πρωτεινη που αναλογει για μετα την προπονηση ειναι 16-17 γραμμαρια .... πολυ λιγο το βρισκω μαλλον πρπει να πας πιο πανω 180 - 200.βασικα για μετα την προπονηση δοκιμασε καλυτερα μια πρωτεινη τυπου isolate σε συνδυασμο με υδατανθρακα της επιλογης σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-08-11 15:55 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι ακριβως σκοπο εχεις να βαλεις κιλα ?στα 100 γραμμαρια η πρωτεινη που αναλογει για μετα την προπονηση ειναι 16-17 γραμμαρια .... πολυ λιγο το βρισκω μαλλον πρπει να πας πιο πανω 180 - 200.βασικα για μετα την προπονηση δοκιμασε καλυτερα μια πρωτεινη τυπου isolate σε συνδυασμο με υδατανθρακα της επιλογης σου!
    βασικα λογικα καταλαβα λαθος..γιατι 200 γραμμαρια δεν παιρνω ολη την μερα....θα τα παρω μετα την προπονηση?
    ε και ναι κοιταω να βαλω κιλα..αλλα οχι σαβουροκιλα...απο οτι ειδα εχει αρκετη ζαχαρη μεσα...μεταπροπονητικα ομως νομιζω δεν κανει μεγαλη ζημια..κανει?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Giannhs. : 05-08-11 στις 16:01
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-08-11 16:01 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannhs. Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα λογικα καταλαβα λαθος..γιατι 200 γραμμαρια δεν παιρνω ολη την μερα....θα τα παρω μετα την προπονηση?
    Φιλε μου αυτο το συμπληρωμα δεν ειναι απλη πρωτεινη ειναι φορμουλα αυξησης βαρους το λεει κιολας.εχει και κρεατινουλα μεσα......μικρη ποσοτητα μεν αλλα βοηθα ειδικα αν δεν εχεις ξαναπιει.Αν δεν εχεις ξαναπαρει καποιο συμπληρωμα ξεκινα με μια απλη whey 2-3 φορες τη μερα (η μια μετα την προπονηση).Η μαλλον φτιαξε τη διατροφη πρωτα........
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-08-11 16:08 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου αυτο το συμπληρωμα δεν ειναι απλη πρωτεινη ειναι φορμουλα αυξησης βαρους το λεει κιολας.εχει και κρεατινουλα μεσα......μικρη ποσοτητα μεν αλλα βοηθα ειδικα αν δεν εχεις ξαναπιει.Αν δεν εχεις ξαναπαρει καποιο συμπληρωμα ξεκινα με μια απλη whey 2-3 φορες τη μερα (η μια μετα την προπονηση).Η μαλλον φτιαξε τη διατροφη πρωτα........
    δικο μου λαθος 200 εννοουσες ολα μαζι..ναι για πρωτεινη νομιζα....
    Οποτε λες αυτο το σκευασμα οπως ειναι δεν λεει πολλα ε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-08-11 21:11 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Giannhs. Εμφάνιση μηνυμάτων
    δικο μου λαθος 200 εννοουσες ολα μαζι..ναι για πρωτεινη νομιζα....
    Οποτε λες αυτο το σκευασμα οπως ειναι δεν λεει πολλα ε?
    Βασικα δεν ελεγα ολα μαζι ελεγα για μετα την προπονηση 200 γραμμαρια απευθειας με νερο.Εσενα τωρα σε τρομαζει η ποσοτητα λες οτι εφοσον πχ μια πρωτεινη εχει 30 γραμμαρια σκουπ αυτο 200 ειναι παρα πολλα ομως απο τα 200 γραμμαρια σκονη τα 150 ειναι υδατανθρακας (μαλτοδεξτρινη απο οτι ειδα).Εμενα πιστευω οτι για να παρω κιλα που ειμαι 1.77 80 κιλα θα με βοηθουσε αλλα αυτα ειναι προσωπικη επιλογη.εγω θα συγκρινω και με αλλα και ισως τον χειμωνα να τη δοκιμασω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-12-11 00:55 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xristosgaz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικα δεν ελεγα ολα μαζι ελεγα για μετα την προπονηση 200 γραμμαρια απευθειας με νερο.Εσενα τωρα σε τρομαζει η ποσοτητα λες οτι εφοσον πχ μια πρωτεινη εχει 30 γραμμαρια σκουπ αυτο 200 ειναι παρα πολλα ομως απο τα 200 γραμμαρια σκονη τα 150 ειναι υδατανθρακας (μαλτοδεξτρινη απο οτι ειδα).Εμενα πιστευω οτι για να παρω κιλα που ειμαι 1.77 80 κιλα θα με βοηθουσε αλλα αυτα ειναι προσωπικη επιλογη.εγω θα συγκρινω και με αλλα και ισως τον χειμωνα να τη δοκιμασω
    με λιγα λογια ως συμπληρωμα διατροφης για ογκο παντα, ειναι καλη??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-07-12 22:11 #8
    Προεπιλογή
    Ξεθαβω λιγο το θεμα.. Αυτην την πρωτεινη δοκιμαζω εγω την συγκεκριμενη περιοδο και σε 2 βδομαδες εχω παρει 3 κιλα μεχρι στιγμης.Ημουν 72 και τωρα ειμαι 75,5 και συνεχιζω.3 φορες την μερα απο 2 scoop.Βεβαια ηδη τελειωνει η 2η σακουλα και παω για τριτη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-07-12 22:20 #9
    Προεπιλογή
    Μηπως λοιπον,χρυσοπληρωνεις χωρις λογο τον υδατανθρακα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-07-12 22:34 #10
    Προεπιλογή
    Ειμαι λιγο ψαρακας στα συμπληρωματα και εχεις απολυτο δικιο..το θεμα ειναι οτι δουλευει σε μενα και μου ειναι δυσκολο να παρω αλλη πρωτοβουλια!και υαδατανθρακα πινω πριν και μετα το γυμναστηριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-07-12 22:40 #11
    Προεπιλογή
    Ο υδατανθρακας και η ζαχαρη,σε ολους δουλευουν και τους βαζουν κιλα...χεχεχε!!
    εμενα παντα η γνωμη μου ηταν,να παιρνεις μια καθαρη πρωτεινουλα (whey ή isolate) για μετα την προπονηση και αλλη μια φορα μεσα στη μερα μαζι με ενα σνακ,και να παιρνεις υδατανθρακα μονο απο τις τροφες σου...τοσες τροφες υπαρχουν με υδατανθρακα,και μαλιστα πιο ποιοτικο...την γνωμη μου σου λεω βεβαια,δεν ειναι αναγκη να συμφωνεις....
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-07-12 22:49 #12
    Προεπιλογή
    ολες οι γνωμες ειναι καλοδεχουμενες και ποσο μαλλον οταν εχεις το nickname Angus Young αυτο που θελω εγω ειναι να φτασω μεχρι τα 80 κιλα και μετα να παω στα πιο "καθαρα".και αυτη η πρωτεινη με βοηθαει μεχρι στιγμης και μαλιστα γρηγορα.μετα ομως θα το γυρισω οπως λες σε καθαρη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-07-12 22:55 #13
    Προεπιλογή
    Χαχαχαχα,ωραιος!!
    ενταξει,οπως νομιζεις....παντως,απο οτι εχω ακουσει και εχω διαβασει,ειναι απο τις καλυτερες φορμουλες αυξησης βαρους....απο 'κει και περα,ειναι στην κριση σου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-09-12 16:52 #14
    Προεπιλογή
    κατα την γνομη σας ποια ειναι καλητερη? η super mass gainer η complet gainer της warriolab ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-09-12 20:18 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αυτη που σου δινει περισοτερη πρωτεινη στις ιδιες θερμιδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίαΤελευταία