Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 12-11-10 18:04 #1
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή Complete Mass (Warriorlab)
    Καλησπέρα,

    Τι γνώμη έχετε για την συγκεκριμένη πρωτεϊνη αύξησης βάρους; Αρκετά οικονομική απο θέμα χρημάτων πιστεύω.. Απο αξιοπιστία όμως;



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-11-10 15:00 #2
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Λοιπόν; Γνωρίζει κανένας;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-11-10 15:30 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    λιγο μεγαλη αναλογια πρωτεινης υδατανθρακα δεν εχει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-11-10 15:31 #4
    Προεπιλογή
    Άσχετα με την αξιοπιστία, η συκγεκριμένη πρωτείνη, όπως και όλες οι πρωτείνες όγκου δεν συμφέρουν οικονομικά....

    Λέει ότι η συσκευασία περιέχει 13 δόσεις. Η κάθε δόση είναι 2 scoops....
    Αν υποθέσουμε ότι καταναλώνεις 1 δόση την ημέρα, σε 2 εβδομάδες περίπου θα πρέπει να ξαναδώσεις τα ίδια χρήματα πάλι για να την ξανααγοράσεις....

    Καλύτερα να αγοράσεις μία καθάρη και να προσθέτεις εσύ τον υδατάνθρακα αν χρειάζεται...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-11-10 17:44 #5
    Το avatar του χρήστη Gaspari

    Εγγραφή
    07-10-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    600
    Προεπιλογή
    Δεν ξέρω... Εγώ π πήγα εχτές να πάρει φιλαράκι μου κάτι λιποδιαλύτες, κ τον είπα οτι είμαι σε περίοδο όγκου μου σύστησε αυτή αφού τν είπα οτι έβαλα στο μάτι την Pro complex Gainer της ΟΝ μιας κ έχει τα διπλά λεφτά.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Gaspari : 13-11-10 στις 17:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-03-13 22:02 #6
    Question Complete Mass weight gainer (Warrior lab)
    καλησπερα σας. ειμαι καινουργιος στο φορουμ και επισης ειμαι αμαθος με τα συμπληρωματα διατροφης. χτες πηγα σε ενα καταστημα xtreme-stores και ειπα στον πωλητη οτι δεν εχω ιδεα απο συμπληρωματα και οτι θελω κατι που να με βοηθισει να αποκτησω μυικο ογκο και εκεινος μου προτεινε το Complete Mass weight gainer (Warrior lab) . ειμαι 19 ετων 1.80 και 64 κιλα.. θα με βοηθισει το συγκεκριμενο προιον να αυξησω τον μυικο μου ογκο με συνδιασμο με απαιτητικη προπονηση? τι ποσοτητα πρεπει να περνω? ο πωλητης μου ειπε να περνω 1+1/4 scoop πρωι, 1+1/4 scoop βραδυ και 1+1/4 scoop μετα την προπονηση.. εγω περνω 1 scoop πρωι, ενα βραδυ και ενα μετα την προπονηση. ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις σας..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-03-13 22:12 #7
    Το avatar του χρήστη vasilisot

    Εγγραφή
    20-07-2012
    Περ.
    Κιάτο
    Μηνύματα
    207
    Προεπιλογή
    φιλε υπαρχει το θεμα κανε μια αναζητιση....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-03-13 22:18 #8
    Προεπιλογή
    δεν το εχω βρει
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-03-13 22:23 #9
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Μάλλον δεν έψαξες καλά Φίλιππε.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Β) Αφου καταλήξουμε στην κατηγορία θα πρεπει να επιβεβαιωσουμε αν υπαρχει ήδη θεμα.

    Εδω υπάρχουν 2 τρόποι οι οποιοι είναι λειτουργικοί 100% πλεον στο φόρουμ.

    1ος τρόπος : Δεξια πανω στην σελίδα υπάρχει η επιλογή της Αναζήτησης.Αναζηταμε το προιον που θελουμε.
    Μια καλή μεθοδος ειναι να μπουμε στην Εξελιγμενη Αναζήτηση .Στις λέξεις (κλειδιά) βάζουμε το ονομα του προιοντος .
    Από το πτυσσόμενο πλαίσιο που βρίσκεται δίπλα αν επιλέξουμε την Επιλογή Τιτλους μόνο
    περιορίζουμε τα αποτελεσματα και βρίσκουμε αν υπάρχει τόπικ με τιτλο το όνομα του συμπληρωματος που θελουμα να ανοιξουμε τόπικ.

    2ος τρόπος : Κανουμε αλφαβητική ταξινόμηση στην κατηγορία που μας ενδιαφερει.
    Αν πατήσουμε με το βελάκι μας πανω στον Τίτλο γίνεται αλφαβητική ταξινόμηση. (ειναι ενεργό button ,ομοιως μπορουμε να κανουμε ταξινόμηση βασει του Δημιουργου τόπικ,των απαντησεων,εμφανίσεων,τελυταίου ποστ )
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-03-13 22:25 #10
    Προεπιλογή
    sorry! αλλη φορα θα ψαχνω καλυτερα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-11-13 20:03 #11
    Προεπιλογή Warrior Lab (Complete Mass)
    Έψαξα για μια πρωτεινη π θα με βοηθησει να παρω κιλα και να αυξησω τον μυικο μου ογκο και μ ειπαν να παρω αυτην εδω http://www.xtr.gr/auksisis_barous/11...ARRIORLAB).htm

    αν μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας

    ειδα και αυτην εδω.. http://www.xtr.gr/auksisis_barous/37...ARRIORLAB).htm εχουν πολυ διαφορα.?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-11-13 20:25 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oscilatorz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έψαξα για μια πρωτεινη π θα με βοηθησει να παρω κιλα και να αυξησω τον μυικο μου ογκο και μ ειπαν να παρω αυτην εδω http://www.xtr.gr/auksisis_barous/11...ARRIORLAB).htm

    αν μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας

    ειδα και αυτην εδω.. http://www.xtr.gr/auksisis_barous/37...ARRIORLAB).htm εχουν πολυ διαφορα.?
    η πρωτη μου φαινεται πολυ καλη, θα σου την προτεινα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-11-13 11:48 #13
    Το avatar του χρήστη HasheSss

    Εγγραφή
    17-09-2013
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο oscilatorz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έψαξα για μια πρωτεινη π θα με βοηθησει να παρω κιλα και να αυξησω τον μυικο μου ογκο και μ ειπαν να παρω αυτην εδω http://www.xtr.gr/auksisis_barous/11...ARRIORLAB).htm

    αν μπορειτε να μου πειτε την γνωμη σας

    ειδα και αυτην εδω.. http://www.xtr.gr/auksisis_barous/37...ARRIORLAB).htm εχουν πολυ διαφορα.?
    H δεύτερη περιέχει κρεατίνη που σημαίνει ότι σαν φόρμουλα θα σου δώσει πιο γρήγορα κιλά..αν θες να παίξεις καθαρά με θερμίδες έξτρα στην διάρκεια της ημέρας σου βάλε την 1η...
    (Για μένα βάλε την 2η που έχει και περισσότερο ποσοστό πρωτείνης )
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-11-16 19:08 #14
    Προεπιλογή
    Ανεβάζουμε την πιο πρόσφατη φωτογραφία του προϊόντος και το πινακάκι των συστατικών.
    Αυτές τις μέρες είναι σε προσφορά. Δείτε εδώ την συσκευασία των 3000g εδώ των 750g και εδώ την οικονομική συσκευασία των refill bags.


    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση