Σελίδα 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 201
  1. 17-11-10 19:28 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο κουλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες εδω και λιγο καιρο παρατηρω την ωρα που λουζω τα μαλια μου οτι οι μισες τριχεσ μενουν πανω στο χερι μου καθε φορα που τα πιανω για να τα ξεπλυνω! ακομα και η μανα μου το παρατηρησε οτι αρχιζω να χανω τριχες η αληθεια ειναι οτι τα υπερπροσεχω( καθημερινο λουσιμω πρωτα σαμπουαν μετα μαλακτικο επειτα στεγνωμα και χτενισμα) λετε να φταιει καμια ελειψη βιταμινης?

    μπορει να ειναι κληρονομικο...

    αν δεν ειναι... με αυτα που κανεις τα ταλεπορεις...

    σταματα να τα λουζεις καθε μερα... λουσιμο 3-4 φορες την εβδομαδα

    κοψε τα μαλακτικα και τις αηδιες (τζελ κτλ κτλ), σταμτα να χρησιμοποιεις πιστολακια για τα μαλλια

    και παρε και κανα σοβαρο σαμπουαν και οχι τις αηδιες που πουλαν τα μαγαζια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-11-10 20:10 #17
    Το avatar του χρήστη Galthazar

    Εγγραφή
    15-10-2010
    Περ.
    kozani
    Μηνύματα
    2.025
    Προεπιλογή
    εχεις μακρια μαλλια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-11-10 20:26 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κουλη αφιερωμενο

    [YOUTUBE="modsNdAaQwE"]modsNdAaQwE[/YOUTUBE]
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-11-10 20:43 #19
    Προεπιλογή
    κανονικα ειναι τα μαλλια μου σε μακρος! βεβεαια εδω και πολλα χρονια τα ειχα αφανα ουτε τα χτενιζα ουτε τα φροντιζα μονο τα ελουζα με σαμπουαν! παντως παιδια σας ευχαριστω ολους σας για το ενδιαφερον και τις συμβουλες σας θα σας και ελπιζω να ειναι το εποχιακο! (τι πιανει και την μανα μου αυτη την εποχη μου ειπε) και λογικα θα κοιταξω για κανα σαμπουαν αναλογο της περιστασης! αν και δεν νομιζω οτι το παντεν που χρησιμοποιω δημιουργει το προβλημα αλλα τεσπα! σημ( beefmeup τα σπαι το τραγουδακι και ο ζουγανελης)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-11-10 20:58 #20
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    κοιτα σε κανα μαγαζι με βιολογικα προιοντα...εκει μπορει να βρεις κατι που χρειαζεσε!!
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-11-10 20:58 #21
    Το avatar του χρήστη stamthedrum

    Εγγραφή
    24-05-2009
    Περ.
    Γούβα
    Μηνύματα
    1.435
    Προεπιλογή
    Κούλη πόσον ετών είσαι;;
    Hypertrophy for the win!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-11-10 21:39 #22
    Προεπιλογή
    Προσπαθησε να μην λουζειςτο κεφαλι σου με πολυ ζεστο νερο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-11-10 22:00 #23
    Προεπιλογή
    @ stamthedrum: 16!
    @ Giannis 12: καθε φορα με καυτο νερο κανω! αλλα μαλλον φταει η μαλακτικη βαζω παρα πολυ καθημερινα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-11-10 22:05 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο κουλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    @ stamthedrum: 16!
    @ Giannis 12: καθε φορα με καυτο νερο κανω! αλλα μαλλον φταει η μαλακτικη βαζω παρα πολυ καθημερινα!
    φιλικη συμβουλη,αλλαξε το παντεν που χρησιμοποιεις με καποιο αλλο σαμπουαν απο φαρμακειο,και εγω το παντεν χρησιμοποιουσα και οι τριχες των μαλλιων αδυνατιζαν κ επεφταν,παροτι υποτιθεται οτι δινει ογκο στην τριχα.απ οτι μου πε ο δερματολογος αυτα τα σαμπουαν τυπου παντεν ειναι για τις γυναικες που εχουν μακρια πολλα μαλλια και θελουν να τα ξεμπερδευουν στο χτενισμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-11-10 22:32 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλικη συμβουλη,αλλαξε το παντεν που χρησιμοποιεις με καποιο αλλο σαμπουαν απο φαρμακειο,και εγω το παντεν χρησιμοποιουσα και οι τριχες των μαλλιων αδυνατιζαν κ επεφταν,παροτι υποτιθεται οτι δινει ογκο στην τριχα.απ οτι μου πε ο δερματολογος αυτα τα σαμπουαν τυπου παντεν ειναι για τις γυναικες που εχουν μακρια πολλα μαλλια και θελουν να τα ξεμπερδευουν στο χτενισμα..
    να αλλαξω και το σαμπουαν και το μαλλακτικο? και τα 2 ειναι παντεν
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-10 23:22 #26
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Μαλακτικο πιο χρισιμοπιεις το ευρικα μασαλιας?????Βαλε και καλγκον για τα αλατα.........εγω παντος θα σου προτινα να σταματισεις να χρισιμοπιεις μαλακτικο......το ξερω οτι βοιθαει πολυ στο λουσιμο γιατι ηχα μακρι μαλι(τωρα εχω σχεδον ξιρισμενο κεφαλι απο το ενα ακρο στο αλο ειμαι ο πουστης) και οταν εβαζα μαλακτικο ξεμπερδεβοταν αμεσος αλλα μετα λαδοναν πολυ πιο γριγορα....επισης δοκιμασε να λουζεσε μερα παρα μερα.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-10 23:27 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μαλακτικο πιο χρισιμοπιεις το ευρικα μασαλιας?????Βαλε και καλγκον για τα αλατα.........εγω παντος θα σου προτινα να σταματισεις να χρισιμοπιεις μαλακτικο......το ξερω οτι βοιθαει πολυ στο λουσιμο γιατι ηχα μακρι μαλι(τωρα εχω σχεδον ξιρισμενο κεφαλι απο το ενα ακρο στο αλο ειμαι ο πουστης) και οταν εβαζα μαλακτικο ξεμπερδεβοταν αμεσος αλλα μετα λαδοναν πολυ πιο γριγορα....επισης δοκιμασε να λουζεσε μερα παρα μερα.......
    δυσκολο γιατι εχω gym δευτερα-τριτη πεμπτη-παρασκευη και δεν γινετε να κοιμαμε με τον ιδρωτα........ασε που μου αρεσουν τα πικαντικα μπαχαρικα (τσιλι πιπερια παπρικα κτλπ) και μολις ιδρωσω μυριζει το δερμα μου και δεν με πολυπλησιαζεισ αμα ιδρωσω πολυ μετα το gym
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-10 23:36 #28
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο κουλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    δυσκολο γιατι εχω gym δευτερα-τριτη πεμπτη-παρασκευη και δεν γινετε να κοιμαμε με τον ιδρωτα........ασε που μου αρεσουν τα πικαντικα μπαχαρικα (τσιλι πιπερια παπρικα κτλπ) και μολις ιδρωσω μυριζει το δερμα μου και δεν με πολυπλησιαζεισ αμα ιδρωσω πολυ μετα το gym

    Καλα ειναι και αυτο....Παντος οταν ειχα μακρι μαλι μου επευταν παραπολες τριχες και αυτος ηταν και ενας απο τους λογους μου κουρευτικα γιαυτο σου λεω κιολας γιατι ειχα και εγω τετιο προβλιμα ιδικα τετια εποχει με την υγρασια...τωρα δεν εχω δει ουτε μια τριχα να πεφτει απο το κεφαλι μου αλλα και να πεσει παλυ δεν θα την δω γιατι ειναι σε μοριακο μεγενθος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-11-10 23:47 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλα ειναι και αυτο....Παντος οταν ειχα μακρι μαλι μου επευταν παραπολες τριχες και αυτος ηταν και ενας απο τους λογους μου κουρευτικα γιαυτο σου λεω κιολας γιατι ειχα και εγω τετιο προβλιμα ιδικα τετια εποχει με την υγρασια...τωρα δεν εχω δει ουτε μια τριχα να πεφτει απο το κεφαλι μου αλλα και να πεσει παλυ δεν θα την δω γιατι ειναι σε μοριακο μεγενθος
    θελω και εγω skinhead ζηλεψα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-11-10 23:53 #30
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο κουλης Εμφάνιση μηνυμάτων
    θελω και εγω skinhead ζηλεψα
    Εχω βρει την ηγειά μου λεμε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 14 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία