Θέμα: marvin's log

Σελίδα 124 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 2474114122123124
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1.846 έως 1.848 από 1848
  1. 25-09-12 19:50 #1846
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ
    γιατί μέσα από το log σου
    με παρακίνησες να αρχίσω να ξαναγυμνάζομαι
    Και πάλι σε ευχαριστώ
     

  2. 25-09-12 19:57 #1847
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο marvin Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καπως ετσι ξεκινησε πριν σχεδον 2 χρονια αυτο το λογκ με προσδοκια να φτασω σε οσο καλυτερο σημειο μπορουσα το σωμα μου.Παντα αγαπουσα την γυμναστικη και μετεπειτα τα βαρη.Προσπαθησα να το τηρησω και να το διατηρησω οσο καλυτερα μπορουσα και νομιζω πως τα καταφερα.Δυστυχως θα ηθελα να το ολοκληρωσω με αλλο τροπο,ομως θεωρω πως ειναι τελικα καλυτερα ετσι.
    Θελω να ευχαριστησω ολους οσους εγραψαν εδω ειτε καλα ειτε ασχημα λογια.Ολοι βοηθησαν να συνεχισω αυτο που ηθελα να καταφερω.Για καποιους προσωπικους μου λογους το ημερολογιο θα σταματησει να ενημερωνεται.


    Ειμαι σιγουρη οτι καποιοι θα τρεξουν ευκολα να κατακρινουν οπως παντα ευκολα εκαναν.Κανεις δεν περιμενει κατι καλυτερο απο αυτους.Καλη συνεχεια,θα τα λεμε απο αλλα τοπικ,ελπιζω!!
    αν ειναι κατι αληθηνα προσωπικο παω πασο. αν ομως ειναι κατι αλλο θα ηθελα απο εδω και οχι απο καποιο πμ να σου πω πως δεν κανεις καλα. δεν σε εχω για ητοπαθη ατομο.
     

  3. 26-09-12 00:07 #1848
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nastya Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νικη που πααααααααςςς, οχιιιιιιιιιιι
    Ενα απο τα πιο ενδιαφεροντα λογκ =/ οπως και να εχει, καλες προπονησεις και μακρια απο τραυματισμους. ευχομαι τα καλυτερα


    (υγ. ελπιζω να κανεις update στις φωτογραφιες ομως εεε )
    Ναστια μου εισαι ενα απο τα ατομα που νιωθω οτι ολα τα βλεπουμε με την ιδια ματια!!Σε ευχαριστω πολυ.Δεν φευγω,ετσι και αλλιως εδω γυρω θα ειμαστε και θα τα λεμε!!


    katerina.
    ........μπορει να κλεινει το λογκ σου .....αλλα ελπιζω να συμμετεχεις στο φορουμ ενεργα .....

    εχουμε αναγκη την παρουσια σου και τις συμβουλες σου ...ΚΑΛΕς ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙς ....ΝΙΚΑΚΙ....!!!!!!!!!..
    Κατερινακι το φορουμ που ειμαστε και περναμε τοσες ωρες καθημερινα εχει αναγκη την παρουσια ολων μας!Συμβουλες δεν ξερω να δινω,παω παντα βαση αυτων που εχω δοκιμασει επανω μου,σε ευαριστω για ολα τα καλα σου λογια!


    RAMBO
    Κριμα Νικη..θα μου λειψει να βλεπω το:καφες-2 ζαχαρινες-γαλατακι
    Οπως και να χει στους στοχους σου δεν σε φοβαμαι και κανεις μας νομιζω..μην χαθεις απο την παρεα μας..
    Χθες, 18:54katerina.
    Ε τοτε καθε πρωι να στο ποσταρω μεσα στα οφφ...εγω να δημιουργησω ψυχολογικα στο Ραμπο μας ποτε!!!!
    Κοιτα να κανουμε καμια προπονηση γιατι πολυ χαλαρωσαμε!!!

    Miss Fit
    Μάρβιν δεν εχω λογια για να πω ποσο θα μου λειψει η ¨καθημερινη παρουσια " σου μεσα απο αυτο το λογκ.... Ειναι καθε φορα σαν να μπαινεις να δεις τι κανει μια φιλη.... κάπως ετσι. Οπως και να χει καλη δυναμη στους στοχους σου, θα τα λεμε και αλλιως εξάλλου
    Φετονι μας το ιδιο αισθανομαι και εγω μπαινοντας στα λογκ ολων των κοριτσιων.Με τι διαφορα οτι δεν ειναι καπως ετσι,ειναι ακριβως ετσι!!!Χρωστας κρασακι και κατι μπισκοτα αν θυμαμαι καλα..μην ξεχνιομαστε ε;

    Gianna
    Να μας δίνεις όμως αναφορές για τα κρασάκια σου, ε;;; Καλή συνέχεια
    Ενοειτε Γιαννα μου ..ο βηχας και τα κρασακια δεν κρυβονται!!!!

    SomatoDomiki
    Σε ευχαριστώ
    γιατί μέσα από το log σου
    με παρακίνησες να αρχίσω να ξαναγυμνάζομαι
    Και πάλι σε ευχαριστώ
    Εγω σε ευχαριστω για την στηριξη και την προσπαθεια να δω πως καποια πραγματα ισως να ειναι και αλλιως.
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
     

Σελίδα 124 από 124 ΠρώτηΠρώτη ... 2474114122123124