Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποιο μέρος του σώματός σας, σας νοιάζει περισσότερο;

Ψήφισαν
38. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Πλάτες

    11 28,95%
  • Κοιλιακοί

    8 21,05%
  • Στήθος

    14 36,84%
  • Πόδια

    5 13,16%
  • Γλουτοί

    1 2,63%
  • Χέρια

    10 26,32%
  • Πρόσωπο

    9 23,68%
  • Πέος/Αιδοίο

    9 23,68%
Multiple Choice Poll.
Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 02-12-10 02:30 #16
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειμαι ενας απ τους 6 που φηφισα τη τελευταια επιλογη πρεπει να το παραδεχτω

    Φιλαρακι μου γυμνασου σωστα και τρωγε σωστα και τα αποτελεσματα θα ερθουν. Μη βαζεις κανεναν ως προτυπο σου διοτι δε θα το πιασεις ποτε.

    Ειναι σαν να μου λες παιζω μπαλα θα γινω ποτε μεσι, ή τρεχω στιβο θα κανω ποτε τα εκατο δεκα δευτερολεπτα. Οποτε για να σου απαντησω σαν τις φωτος που εβαλες δε το βλεπω να γινεσαι ειλικρινα.
    Τον ισοπέδωσες τελείως εσύ με αυτά που τουπες
    Εγώ είμαι υπέρ στο να έχουμε πρότυπα, είναι κίνητρο, έμπνευση γενικότερα ένας συγκεκριμένος στόχος.

    Τώρα οι πλάτες που πόσταρες ποιο πάνω... νταξ... πολυυύ μακρινός στόχος!! Όχι όμως ακατόρθωτος! Δεν πιστεύω ότι κάτι είναι ακατόρθωτο άμα θες, για αρχή βάλε στο μυαλό σου κάτι ποιο επιτεύξιμο
    Αλλα γιατί να μην ανάπτυξης και το υπόλοιπο σώμα? Δεν γίνεται να έχεις μονο ανεπτυγμένη πλάτη
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-12-10 10:08 #17
    Το avatar του χρήστη MpampisMauros

    Εγγραφή
    30-11-2010
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τον ισοπέδωσες τελείως εσύ με αυτά που τουπες
    Αλλα γιατί να μην ανάπτυξης και το υπόλοιπο σώμα? Δεν γίνεται να έχεις μονο ανεπτυγμένη πλάτη
    Εμένα πάλι μου άρεσε η κριτική του γιατί πολύ απλά και ξεκάθαρα σου λέει αυτό που πιστεύει, την αλήθεια χωρίς να σε κάνει να νομίζεις ότι κάποιος είσαι (γιατί πολύ απλά δεν είσαι). Τώρα πέρα από αυτό απ'ότι κατάλαβα όπως είπαν και αρκετοί από εδώ μέσα θέλει πολύ σκληρή δουλειά για να ξεπεράσεις τις γενετικές σου δυνατότητες για να μην πούμε ότι "ίσως" χρειαστεί να ξεφύγω και από την φυσική μέθοδο (το τελευταίο το πρόσθεσα εγώ). Εσύ Mitsen συγκεκριμένα μου λες ότι για να ανοίξουν οι πλάτες μου πρέπει να γίνω τούμπανο γενικότερα, δεκτό.
    Πάντως θα δοκιμάσω από εδώ και πέρα ότι άσκηση υπάρχει για την πλάτη και θα κάνω ότι μπορώ. Αυτά! Καλή σας μέρα σε όλους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-12-10 00:35 #18
    Προεπιλογή
    Φιλε μου σαφως και καποιος εισαι, δεν υποτιμω την αξια σου ουτε ως ατομο ουτε ως αθλητης, απλα αμφιβαλλω εαν εχεις την απαραιτητη γενετικη υποδομη (και εαν εισαι διατεθιμενος να παρεις ολες εκεινες τις αποφασεις που πρεπει) ωστε να γινεις ενας απο τους ελιτ μποντιμπιλτερς που εδειξες παραπανω, που μακαρι να την εχεις.

    Θελει πολυ σκληρη δουλεια για να ΦΤΑΣΕΙΣ το γενετικο ταβανι που σου εδωσε ο θεος και οχι για να το ξεπερασεις. Για να το ξεπερασεις βρηκες μονος σου τι συμβαινει και ειναι καλο να εισαι συνειδητοποιημενος και να ξερεις τι σου γινεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 03-12-10 01:01 #19
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ph βασικά ,όχι ΑΑΣ
    what???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-12-10 01:55 #20
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MpampisMauros Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εσύ Mitsen συγκεκριμένα μου λες ότι για να ανοίξουν οι πλάτες μου πρέπει να γίνω τούμπανο γενικότερα, δεκτό.
    Πάντως θα δοκιμάσω από εδώ και πέρα ότι άσκηση υπάρχει για την πλάτη και θα κάνω ότι μπορώ.
    Ίσως να μην έχω καταλάβει πλήρως πως ακριβώς έχεις στο μυαλό σου..

    Οι πλάτες σου μπορούν να ανοίξουν και να δεις σοβαρές βελτιώσεις κάτω από σοβαρή προπόνηση και διατροφή, το να φτάσεις ομως το επίπεδο των φωτογραφιών που πόσταρες θέλει χρονια σκληρής δουλειάς και ότι άλλο χρειαστεί για να ξεπεράσεις τις γεννητικές ικανότητες.

    και πάλι, κανεις δεν μπορεί να σου εγγηθεί ότι θα φτάσεις σε τέτοιο bb level!

    καλές προπονήσεις
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-12-10 17:32 #21
    Το avatar του χρήστη MpampisMauros

    Εγγραφή
    30-11-2010
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα η ολη φαση μου θυμιζει την ιστορια με τον αιγυπτιο,που στην αρχη τον κοροιδευανε διαφοροι οτι ειναι λεπτος κτλ κτλ...κ μετα πηγε στα αας για να τους βουλωσει!!!
    λεω αυτον που ειχε κ ατυχημα με την μηχανη...ονομα δε θυμαμαι
    Ρε μάγκες ποιος είναι αυτός ο αιγύπτιος, όποιος ξέρει ας μιλήσει. όχι τίποτα άλλο αλλά ακούγεται ενδιαφέρουσα η ιστορία ενός τέτοιου ανθρώπου και θέλω να την μάθω.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε μου σαφως και καποιος εισαι, δεν υποτιμω την αξια σου ουτε ως ατομο ουτε ως αθλητης...
    Θελει πολυ σκληρη δουλεια για να ΦΤΑΣΕΙΣ το γενετικο ταβανι που σου εδωσε ο θεος και οχι για να το ξεπερασεις
    Μα φίλε μου δεν παρεξηγήθηκα. Αντιθέτως μου άρεσε η κριτική σου γιατί λες την αληθειά και δεν αφήνεις τον άλλο να πιστεύει πράγματα που δεν ισχύουν. Και επίσης κατάλαβα ότι πιστεύεις πως θα πρέπει κάποιος σαν στόχο να έχει να φτάσει τις δικές του γενετικές δυνατότητες (που ουτουσιάλλως θέλει πολύ σκληρή δουλειά για να τα καταφέρει) και όχι να τις ξεπεράσει (μέσω της άλλης οδού..).

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mitsen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ίσως να μην έχω καταλάβει πλήρως πως ακριβώς έχεις στο μυαλό σου..
    και πάλι, κανεις δεν μπορεί να σου εγγηθεί ότι θα φτάσεις σε τέτοιο bb level!
    Όταν είπα ότι εσύ πρότεινες να γίνω "τούμπανο" εννοούσα ότι αυτό που μου πρότεινες είναι, αν θέλω μεγάλες πλάτες, να βάλω πολλά κιλά σε όλο μου το σώμα έτσι ώστε το τελικό αποτέλεσμα να φαίνεται συνολικά πιο ωραίο και όχι να στοχεύω αποκλειστικά και μόνο στην εκγύμναση της πλάτης γιατί αυτό μπορεί να οδηγήσει σε μυϊκή ανισσορροπία ή και σε τραυματισμό . Και εννοείται ότι το πιο πιθανό είναι να μην φτάσω το επίπεδο των φωτογραφιών ποτέ! Εδώ άλλοι καλύτεροι από εμένα προσπαθούν και δεν τα καταφέρνουν. Εγώ για να τις θαυμάσουμε τις έβαλα ορέ, είναι το... άπιαστο όνειρο που λέμε!
    Και να πω και κάτι άλλο: αυτοί οι τύποι που έχω βάλει στις φωτογραφίες, ναι θα μου πείτε όλοι, έχουν πάρει αναβολικά (που ισχύει). Αλλά πέρα από τα αναβολικά συνδυάζουν την εξαντλητική διατροφή, τις ήδη υπάρχουσες γενετικές δυνατότητες καθώς και την προπόνηση επιπέδου πρωταθλητισμού. Με άλλα λόγια ο μέσος άνθρωπος (εγώ ή οποιοσδήποτε άλλος) που θα αποφασίσει να χρησιμοποιήσει αναβολικά το πιο πιθανό είναι να μην φτάσει ποτέ σε τέτοιο επίπεδο απλά και μόνο γιατί τα αναβολικά είναι το "βοήθημα" και όχι η εργασία.

    Καλή συνέχεια αδερφέ και ευχαριστώ για τις συμβουλές!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MpampisMauros : 17-03-11 στις 13:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-10 23:08 #22
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Μόνο εγώ ψήφισα γλουτούς...

    Τους γυναικείους εννοώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-02-11 23:37 #23
    Προεπιλογή
    και φυσικα εξαρτονται πολλα απο τις γεννετικες προδιαγραφες.και το σχημα αλλα και πολλα.πολλοι γυμναζομαστε σκληρα,τρωμε σωστα,αλλα τις προδιαγραφες για να φτασουμε στο επιπεδο ολυμπια για παραδειγμα το εχουνε ατομα μετρημενα στα δαχτυλα.πολλοι παιζουμε μπαλα,αλλα ριβαλντο λιγοι γινονται.επομενως δεν σημαινει οτι αν δεν εχεις τις σωματικες προδιαγραφες για να κανεις μια πολυ εντυπωσιακη πλατη πρεπει να τα παρατησεις.οπως και το να εχεις στοχο μονο μια καλη πλατη παλι δεν θα ητανε εμφανισιακα ωραιο.το να εχεις χαλια ποδια η χερια η οτιδηποτε αλλο και να εχεις μια εντυπωσιακη πλατη εσενα πως θα σου φαινοτανε αυτη η εικονα αν την εβλεπες σε μενα?η γνωμη μου εινια να γυμνασεις κανονικα ολοκληρο το σωμα σου απλα δωσε μια προτεραιοτητα στην πλατη σου και θα δεις με τον καιρο πως παει.η συμμετρια ειναι το ωραιοτερο εμφανισιακα αποτελεσμα,και οχι για παραδειγμα να εχεις τεραστια χερια αλλα να εχεις π.χ κοιλια η στενους ωμους.και ο λαρρυ σκοτ ειχε στενους ωμους,δεν ειχε τις προδιαγραφες,αλλα τους εκανε τουμπανο και εγινε και εντυπωσιακος αλλα και μιστερ ολυμπια.και αλλοι παλευουνε να κανουνε γαμπες και τραπεζοειδεις εντυπωσιακους,και εγω προσωπικα ζητημα ειναι να κανω απο 4 σετ στην καθε μυικη ομαδα απο αυτες ανα δυο εβδαμαδες αλλα ειναι εντυπωσιακοι,εντυπωσιακες λογω γεννετικων μου προδιαγραφων.και θα σου προτεινα να την γυμναζεις μονη της για να της δωσεις εμφαση αφου το θελεις,και σαν ασκησεις προτιμησε τις ανοιχτες λαβες στην τροχαλια,μονοζυγο,κωπηλατικες με τροχαλια,σταυρο,κωπηλατικη μπαρας.και μπορει ακομα να εχει καποιος προδιαγραφες για να φτιαξει μεγαλυτερη πλατη απο σενα,και εσυ να εχεις μικροτερη,αλλα σαν συνολο εσυ μπορεις να του ριχνεις στα αυτια.οποτε.....εσυ διαλεγεις.ελπιζω να βοηθησα!!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chaniotis.manos : 09-02-11 στις 23:45
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12