Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 65 από 65
  1. 29-07-11 22:25 #61
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    xaxaxaxaxxaxa ειναι ομεσος ορος.αλλα συνηθως μια εωδομαδα θελει να γεμισει ο οργανισμος οποτε μετα υπαρχει η λογικη των 2 εβδομαδων.
    αν εννοεις τη φαση φορτωματος δεν την πιστευω Γιαννη.Για μενα παρε 2 φορες την ημερα τις μερες προπονησης και 1 τις οφ με πολυ νερο και εισαι οκ.Παντως επειδη και γω ειμαι σε κυκλο κρεατινης αυτη τη περιοδο και ειμαι στη 3η βδομαδα παρατηρησα αυξηση απο τη 2η αλλα ακομα καλυτερη τωρα στη 3η
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-07-11 22:30 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν εννοεις τη φαση φορτωματος δεν την πιστευω Γιαννη.Για μενα παρε 2 φορες την ημερα τις μερες προπονησης και 1 τις οφ με πολυ νερο και εισαι οκ.Παντως επειδη και γω ειμαι σε κυκλο κρεατινης αυτη τη περιοδο και ειμαι στη 3η βδομαδα παρατηρησα αυξηση απο τη 2η αλλα ακομα καλυτερη τωρα στη 3η
    βασικα και γω αυτης της γνωμης ειμαι αλλα επειδη μερικεσ φορες για καποιους οργανισμους μπορει να δημιουργηθει προβλημα λεω παντα τις γνωστες οδηγιες του κουτιου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-07-11 00:04 #63
    Προεπιλογή
    TEFAAtzis@ μια εροτισι..με βαση τα 2 ML που περνο..η ποσοτιτα νερου ειναι στα 300 Μλ σοστα ?...και τι ενοις (1 τις οφ με πολυ νερο και εισαι οκ).
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jake : 30-07-11 στις 00:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-08-11 01:50 #64
    Προεπιλογή
    Guys απο τις 29 μεχρι σημερα εχω δει διαφορα..αλλα οχι και καμια τρελι διαφορα..σινεχιζο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-10-15 14:06 #65
    Προεπιλογή
    εχει βγει κ καινουργια φορμουλα, ξερει κανεις αν ειναι καλη?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345