Σελίδα 2 από 36 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 539
  1. 09-01-11 14:34 #16
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up
    KEEP WALKING BRO.
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-01-11 14:37 #17
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    KEEP WALKING BRO.
    ΚΩΣΤΑΣ - ΝΑΣΣΕΡ - ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΑΝΟΣ - ΑΝΝΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΗΣ ενας ενας βημα βημα

    Ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη θα ξεχασω καποιο ονομα και δεν το θελω καθοτι ΟΛΟΙ πρεπει να συμβαλουμε (ακομα και με ενα ΝΑΙ) σε αυτη τη προσπαθεια. Ανοιγω λοιπον θεμα στα δημοψηφισματα ωστε να τους δειξουμε τι θελουμε (αθλητες και μη)!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 09-01-11 στις 14:53
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-01-11 15:03 #18
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    Πάρα πολύ καλή ιδέα! Χρειάζεται μια τέτοια διοργάνωση. Ασχέτως αν παρόμοιες κινήσεις απέτυχαν στο παρελθόν μια ακόμη προσπάθεια θα πρέπει να αντιμετωπιστεί θετικά από όλους μας.


    Όσο για την ανακοίνωση της διοργάνωσης μέσω του forum και κάθε φόρουμ, όλες οι ομοσπονδίες ανά καιρούς όταν ήταν να που το μακρύ τους και το κοντό τους, ή κ να προσπαθήσουν να αμαυρώσουν κόσμο μια χαρά τα έβλεπαν όλα. Τώρα αλλάζει κάτι;



    Δεν ξέρω για το τι θα κάνουν με τους αθλητές τους, αν θα τους αφήσουν να παίξουν η όχι, πάντως οι φίλοι των ομοσπονδιών αλλά κυρίως του αθλήματος δεν τρώνε κουτόχορτό πλέον… και αν τα λέω εγώ αυτά, που είμαι από τους πλέον νέους φίλους του χώρου τότε φαντάζομαι τι θα λένε οι παλαιότεροι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-01-11 15:07 #19
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mantus3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάρα πολύ καλή ιδέα! Χρειάζεται μια τέτοια διοργάνωση. Ασχέτως αν παρόμοιες κινήσεις απέτυχαν στο παρελθόν μια ακόμη προσπάθεια θα πρέπει να αντιμετωπιστεί θετικά από όλους μας.


    Όσο για την ανακοίνωση της διοργάνωσης μέσω του forum και κάθε φόρουμ, όλες οι ομοσπονδίες ανά καιρούς όταν ήταν να που το μακρύ τους και το κοντό τους, ή κ να προσπαθήσουν να αμαυρώσουν κόσμο μια χαρά τα έβλεπαν όλα. Τώρα αλλάζει κάτι;



    Δεν ξέρω για το τι θα κάνουν με τους αθλητές τους, αν θα τους αφήσουν να παίξουν η όχι, πάντως οι φίλοι των ομοσπονδιών αλλά κυρίως του αθλήματος δεν τρώνε κουτόχορτό πλέον… και αν τα λέω εγώ αυτά, που είμαι από τους πλέον νέους φίλους του χώρου τότε φαντάζομαι τι θα λένε οι παλαιότεροι..
    Μπορει να εισαι νεος οπως λες αλλα δεν εχεις δολο γιατι αγαπας πραγματικα αυτο που κανεις η παρακολουθεις ! Ανθρωπους σαν εσενα χρειαζετε ο χωρος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-01-11 18:02 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΩΣΤΑΣ - ΝΑΣΣΕΡ - ΣΤΕΛΙΟΣ - ΠΑΝΟΣ - ΑΝΝΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΗΣ ενας ενας βημα βημα

    Ειμαι σιγουρος οτι καποια στιγμη θα ξεχασω καποιο ονομα και δεν το θελω καθοτι ΟΛΟΙ πρεπει να συμβαλουμε (ακομα και με ενα ΝΑΙ) σε αυτη τη προσπαθεια. Ανοιγω λοιπον θεμα στα δημοψηφισματα ωστε να τους δειξουμε τι θελουμε (αθλητες και μη)!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-01-11 20:04 #21
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και για εσενα ειδικα κουμπαρε θα υπαρξη και κατηγορια αλοδαπων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-01-11 04:21 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ποιός είπε ότι αυτό είναι κάτι καινούριο ,εκτός τον τίτλο , έχουν ξαναγίνει πολλα τέτοια και φέτος και παλιότερα ,'οπως το όπεν στην θεσσαλονίκη πέρυσι και θα αναφέρω το γκράν πρί στην λάρισα με χρηματικό έπαθλο που τα πήραν ο αργυράκης , ο τσιρνιοβίτης και ο τσούνος , δηλαδή έχουμε δείγματα γραφής και μετα τι έγινε ? πάλι τα ίδια ο καθένας στο θρανίο του , να είμαστε ρε σεις ρεαλιστές και όταν λέμε κάτι να το στηρίζουμε , ποιά ενότητα αυτή η ενότητα θα είναι της ημέρας , αφήστε που μετα θα αρχίσουν οι γκρίνιες γιατι εκτός τον πρώτο όλοι στεναχωρεμένοι θα είναι που αντι για βασιλιάδες θα είναι αυλικοί

    και γω είμαι υπέρ της ενότητας αλλα αυτό απλα θα είναι ένα γκράν πρί που αν συμμετέχουν απο όλες τις ομοσπονδίες αθλητές θα βγεί ένας γενικός νικητής , μετα τι γίνετε αυτός ο καλός αθλητής που θα βγεί τι εξέληξη θα μπορούσε να έχει ? αν πχ θέλει να συνεχίσει σε διεθνή αγώνα που θα πάει ? και αν πείτε θα πάει στην ομοσπονδία που ήταν , τότε ποιά ενότητα μιλάμε ?

    εμένα δεν μου πέφτει λόγος έτσι κι αλλιώς δεν είμαι αγωνιστικός και την άποψή μου την έχω πεί στο τόπικ με το δημοψήφισμα για τον "γκρίκ κινκ" και το γεγονός ότι δεν έχω κολήματα με ομοσπονδίες και παρόμοιες κινήσεις , φαίνετε στην πράξη και το αναφέρω εκεί πώς.

    απλα έχω το προνόμιο επειδή κανείς δεν θα μου κόψει το νερό απο το αυλάκι να λέω ότι πιστεύω ανεπηρεαστος απο συμφέροντα, όταν ακούω μαμακίες να τα παίρνω άσχημα και να τα λέω όπως νοιώθω και επικροτω κάθε καλοπροαίρετη κίνηση που σκοπό έχει το καλό του ββ και δεν θεωρώ κακό αντίθετα μάλιστα , την προβολή και το συμφέρον του διοργανωτή , γιατι καθένας που προσφέρει δεν είναι κακό να ανταμοίβετε .

    αυτη αγαπητοί φίλοι είναι πολιτική πολύ παλια , που γινόταν 15 αγώνες στην ελλάδα σε διάφορες πόλεις και περιοχές σαν γκράν πρί με συμετοχή όποιων αθλητών θέλαν απο όλες τις ομοσπονδίες , σιγα να μην έχει πρόβλημα ο διοργανωτής να του έρθουν απο παντού αθλητές .

    αυτο είχε σαν σκοπό την καλιέργεια και προώθηση του αθλήματος του ββ .

    το ζητούμενο είναι και αυτό είναι ενότητα αν φυσικα βρεθεί λύση ,όπως λέει και ο αγαπητός και φίλος σπύρος μπουρνάζος να υπήρχε μία ομοσπονδία υπο την αιγίδα μιας παγκόσμιας και να έχει μεγαλύτερο κύρος και αξία ενας τίτλος και ούτε ο καλός αθλητής που αξίζει να μείνει σε επίπεδο χώρας , αλλα να παίξει και σε διεθνείς αγώνες

    αυτα όμως είναι όνειρα θερινής νυκτός , εδω οι ομοσπονδίες πολλαπλασιάστηκαν τα τελευταία χρόνια , αλλα και πάλι ευτυχώς απώλεσαν και έμειναν οι ιστορικές σε επίπεδο ελλάδας γιατι έξω υπάρχουν ακόμα μερικές σε μερικές χώρες ,για να πηγαίνουν οι χαμένοι να πέρνουν κανένα τίτλο .


    και οι αθλητες δεν είναι άβουλα όντα και όπου θέλουν θα παν , ποιος απο ομοσπονδία θα τους πεί μην πάτε και αυτοί θα ακούσουν εκτός αν υπάρχουν βάσιμα επιχειρήματα που δεν είχαν σκευτεί και καλοπροαίρετα

    εκτός όπως είπα της ιφββ όπου έχουν δελτία αθλητού και δεν επιτρέπετε να συμμετέχουν αλλου , αλλα και πάλι αν το θέλει ό άλλος θα το κάνει και στο κάτω κάτω δεν θα χάσει και το μεροκάματο .

    εγω την κατηγορια αλοδαπών θέλω να την δώ όμως , και συγκεκριμένα 2 θέλω να δω αλλοδαπούς απο θεσσαλονίκη που ζούν στην αλβανία
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-01-11 10:29 #23
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Ηλια :

    1) Φετος δεν εγινε αγωνας ακομα και στη Λαρισα επαιξαν 1 φορα οσο για το open καμια σχεση. Τωρα για το "μετα τι εγινε" που εγραψες σωστα ο καθενας στο θρανιο του απλα μονο ΕΝΑΣ θα καθετε στο πρωτο ! Και στο κατω κατω δεν μπορουμε να βγαζουμε 2 αθλητες στη 1η θεση η ενας 1ος και ολοι οι αλλοι 2η (το ειδαμε και αυτο).

    2)Για την εξελιξη που λες στο εξωτερικο δεν μας αφορα καθως ολοι ανηκουν καπου αλλου.Tο εσωτερικο κοιταμε να συμαζεψουμε το σπιτι μας!

    3)Στελνω καινουργια τσαπα για το νερο στο αυλακι και το θεωρω λιγο να λες οτι λεω μαμακιες.....

    4)Αυτο που ειπε ο κ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ δεν γινετε! Πολλα τα "εργοστασια" παγκοσμιος εξω....

    5)Χειμωνα εχουμε ακομα (ονειρα θερινος νυχτος) ΞΥΠΝΑ ! Πως μπορεις να αποκαλεις ΧΑΜΕΝΟΥΣ αυτους που πανε εξω για να παρουν τιτλο ? Τα χρωμματα της χωρας μας εκπροσωπουν ! ! ! EΘΝΟΣΗΜΟ εχουν στο στηθος.

    6)Οχι Ηλια οι αθλητες δεν πανε οπου θελουν (αβουλοι) οταν μιλαμε για ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ.

    7)Δηλαδη ρε Λιακο δεν εχουν δικαιωμα οι οικονομικοι μεταναστες να διεκδικησουν την πρωτια ΜΟΝΟ στη κατηγορια τους?

    Ηλια μεταξυ σοβαρου και αστειου σου απαντησα. Δεν με ενδιαφερει να μεινω ΜΟΝΟΣ σε αυτο που προσπαθω να υλοποιησω στο να ΕΝΩΣΩ ανθρωπους....

    Εγκυκλοπαιδικα οι πρωτες 2 συμμετοχες ειναι της IFBB.....και φοβουντε την διαγραφη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 10-01-11 στις 10:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-01-11 11:22 #24
    Thumbs up
    καλημερα στελιο..

    ελπιζω ,οτι σκεπτεσαι & κανεισ ,να υλοποιητε με τον καλητερο τροπω.
    καλη επιτηχια,,,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-01-11 11:51 #25
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο G.TZILOPOULOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα στελιο..

    ελπιζω ,οτι σκεπτεσαι & κανεισ ,να υλοποιητε με τον καλητερο τροπω.
    καλη επιτηχια,,,,
    Καλημερα Αδελφε εμεις θα τα πουμε ΠΑΝΩ και μετα ΚΡΗΤΗ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-01-11 13:13 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    να κανω μια ερωτηση?

    ολο το concept,χαριτωμενο ακουγεται,αλλα απο πρακτικης πλευρας,περαν της συμφωνιας (στα λογια,μονο μεχρι τωρα) απο οσους συμφωνουν(η διαφωνουν),υπαρχει καμια κινηση προς αυτη την κατευθυνση,επισημη?
    γιατι απο τωρα μεχρι το καλοκαιρι,ειναι πολυ λιγος χρονος εκτιμω,για να διοργανωθει κατι τετοιο.
    απτην αλλη,εχει περασει σαν ιδεα εκει που πρεπει,στους αρμοδιους φορεις δλδ,για να γινει μια σφυγμομετρηση της θελησης που υπαρχει για μια τετοια κινηση,μια κοινη πορεια οσον αφορα τους κριτες/αθλητες κ ολα τα διαδικαστικα?
    εστω κ για εναν αγωνα?

    γιατι αν ψηφιζουμε μονο μεσα απτο φορουμ,δεν βλεπω κ πολλυ νοημα σε κατι τετοιο..
    νταξ συμφωνουμε 200 ατομα,κ μετα τι??

    ετσι,θα γινει ο αγωνας δλδ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-01-11 13:45 #27
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    να κανω μια ερωτηση?

    ολο το concept,χαριτωμενο ακουγεται,αλλα απο πρακτικης πλευρας,περαν της συμφωνιας (στα λογια,μονο μεχρι τωρα) απο οσους συμφωνουν(η διαφωνουν),υπαρχει καμια κινηση προς αυτη την κατευθυνση,επισημη?
    γιατι απο τωρα μεχρι το καλοκαιρι,ειναι πολυ λιγος χρονος εκτιμω,για να διοργανωθει κατι τετοιο.
    απτην αλλη,εχει περασει σαν ιδεα εκει που πρεπει,στους αρμοδιους φορεις δλδ,για να γινει μια σφυγμομετρηση της θελησης που υπαρχει για μια τετοια κινηση,μια κοινη πορεια οσον αφορα τους κριτες/αθλητες κ ολα τα διαδικαστικα?
    εστω κ για εναν αγωνα?

    γιατι αν ψηφιζουμε μονο μεσα απτο φορουμ,δεν βλεπω κ πολλυ νοημα σε κατι τετοιο..
    νταξ συμφωνουμε 200 ατομα,κ μετα τι??

    ετσι,θα γινει ο αγωνας δλδ??
    Η μητερα μου παντα μας ρωτουσε πρωτα τι θελουμε να φαμε και μετα μαγειρευε !

    Υπομονη....βημα βημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-01-11 14:53 #28
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιοι ανθρωποι εχουν κάνει παρόμοιες κινήσεις επίσημα και ανεπήσημα και δεν υπήρξε ανταπόκριση εδω και αρκετά χρονια πριν αλλά και πολύ προσφατα??? (ΠΟΛΥ ΣΕΒΑΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΞΕ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    giannis64 η αναζήτη ενός και μόνου αγώνα για Mr Hellas δεν έχει να κάνει με ομοσπονδίες ή συνδέσμους. Κακώς σκεφτονται μερικοι την ύπαρξει πολλών ομοσπονδιών ή συνδεσμων. Νομικά το αθλημα κατοχειρώθηκε μόνο απο την ΕΟΣΔ. Επομένως αν είναι να μιλάμε για νομικές έννοιες, τα δικαιούται μονο η ΕΟΣΔ και κανένας άλλος.
    Καλή πρόταση και σκέψη ειναι αυτή του Στέλιου και αν πραγματοποιηθεί, πίστεψε με υπάρχουν αξιόλογει ανθρωποι να κρίνουν εναν τετοιο αγώνα και να είναι σεβαστή η κριτική τους απο όλους. Είναι και αυτά τα ''σεβαστα'' πρόσωπα που προανέφερα
    Σκοπός ειναι να προσπεραστούν οι οποιες διαφωνιες υπάρχουν και πρώτοι οι αθλητές να ανταποκριθούν σε ενα τέτοιο κάλεσμα. Ο Στέλιος έκανε μια πρόταση και πρότεινε ενα ουδέτερο μέρος. Στην υλοποίηση αυτου του σκοπού δεν θα πρέπει να προσπαθήσει και να παλέψει μόνος του.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων


    δεν διαφωνώ σε τίποτα απολα αυτά. όλοι οι ρομαντικοί του χώρου θα το εύχονταν αυτό να γίνει. και σίγουρα υπάρχουν αξιόλογοι άνθρωποι να πάρουν την θέση του κριτή.
    είδες? ήδη έκανες εσύ μια μικρή αναφορά καλοπροαίρετη στην ΕΟΣΔ..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων

    το ζητούμενο είναι και αυτό είναι ενότητα αν φυσικα βρεθεί λύση ,όπως λέει και ο αγαπητός και φίλος σπύρος μπουρνάζος να υπήρχε μία ομοσπονδία υπο την αιγίδα μιας παγκόσμιας και να έχει μεγαλύτερο κύρος και αξία ενας τίτλος και ούτε ο καλός αθλητής που αξίζει να μείνει σε επίπεδο χώρας , αλλα να παίξει και σε διεθνείς αγώνες
    Γιάννη άλλο είπα και άλλα κατάλαβες!!! Τα σεβαστά πρόσωπα είναι ο κύριος Σπύρος Μπουρνάζος!!! Αυτόν δεν τον άκουσαν, αλλά όλοι τον θέλουν για μπαλαντέρ στο πλευρό τους... Οι προτάσεις του ήταν για να κατοχυρώσει την αξία των αθλητών από όλες τις πλευρές.

    Και εφόσον θέσαμε και άλλα θέματα, για φανταστείτε να γίνει μια συλλογική προσπάθεια και να οριστεί ο "GREEK KING" και αυτός μας πει ''ωραία, τώρα θέλω να πάω στο Olympia'' Tι θα του απαντήσουμε? Περίμενε να σε κάνουμε Κινέζο γιατί έχουμε στη Κίνα μια άκρη? Ή θα χτυπήσουμε την πόρτα της ΕΟΣΔ και θα τους πούμε έχουμε έναν αθλητή που πρέπει να γίνει επαγγελματίας? Θα έχει δίκιο να μας αρνηθεί έπειτα απο την ιστορία που έχει καταγραφεί ... Πρίν τα γνωριζαν λίγοι. Σημερα τα γνωρίζουμε όλοι.

    Εγώ λέω ΝΑΙ σε έναν αγώνα που θα συμμετάσχουν οι περισσότεροι αθλητές (μου προσφέρει θέαμα), αλλά και οι αθλητές θα πρέπει να κοιτάξουν το δικό τους συμφέρον, αν θέλουν να ονομάζονται ''αθλητες'' (αναγνώριση απο όλους) και να κοιτάνε το μέλλον αισιόδοξα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-01-11 15:38 #29
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Μαλλον δεν καταλαβατε το σκεπτικο του Αγωνα .

    Εδω μιλαμε για ΕΝΑΝ νικητη καθε χρονο απο ολες τις Ομοσπονδιες και εξω ας κανει ο καθε ενας του κεφαλιου του δεν θα τον κατηγορησουμε κιολας που πεινασε και διψασε !

    Νασσερ ξερεις πολλους εδω στην Ελλαδα που θελουν να πανε η να γινουν OLYMPIA?

    Εδω δεν υπαρχουν ουτε τα μεσα ουτε οι γνωσεις ουτε οι διασυνδεσεις και πλεον ουτε το ΧΡΗΜΑ!

    Πιο πιθανο βλεπω να αρχησουν να εγκαταλειπουν καποια μεγαλα ονοματα παρα να συνεχηζουν.....

    Eναν ειχε η χωρα μας και αντι να τον βοηθησουμε τον αλλαξοπιστησαμε τον καναμε ΑΥΣΤΡΑΛΟ! τι λεμε τωρα.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 10-01-11 στις 15:42
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-01-11 15:51 #30
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων

    Νασσερ ξερεις πολλους εδω στην Ελλαδα που θελουν να πανε η να γινουν OLYMPIA?

    Εδω δεν υπαρχουν ουτε τα μεσα ουτε οι γνωσεις ουτε οι διασυνδεσεις και πλεον ουτε το ΧΡΗΜΑ!
    Στέλιο το έκφρασα όπως το έχουν στο πίσω μέρος του μυαλού τους αν όχι όλοι οι νέοι αθλητές, οι περισσότεροι! Το επίπεδο ανεβαίνει συνεχώς και στην Ελλάδα και αν υπαρχει η θέληση όλα βρίσκονται. Σίγουρα πολύ δυσκολα όπως εχει η κατάσταση στην Ελλάδα (εμπορευτήκαμε τον πολιτισμό μας, στο ββ θα κολλούσαμε?) αλλά σε καμιά 25 χρόνια ίσως κάτι αλλάξει Ας λένε τουλάχιστον ότι το 2010-2011 έγιναν πάλι κάποιες προσπάθειες.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 36 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία