Σελίδα 3 από 36 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 539
  1. 10-01-11 16:00 #31
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στέλιο το έκφρασα όπως το έχουν στο πίσω μέρος του μυαλού τους αν όχι όλοι οι νέοι αθλητές, οι περισσότεροι! Το επίπεδο ανεβαίνει συνεχώς και στην Ελλάδα και αν υπαρχει η θέληση όλα βρίσκονται. Σίγουρα πολύ δυσκολα όπως εχει η κατάσταση στην Ελλάδα (εμπορευτήκαμε τον πολιτισμό μας, στο ββ θα κολλούσαμε?) αλλά σε καμιά 25 χρόνια ίσως κάτι αλλάξει Ας λένε τουλάχιστον ότι το 2010-2011 έγιναν πάλι κάποιες προσπάθειες.
    Ναι αλλα να μην ξεχασουμε τι επαθε και αλλαξοπιστησε ο ΑΥΣΤΡΑΛΟΣ !

    Να θυμασε αυτο που ειπα : ΠΛΕΟΝ πιο ευκολα θα εγκαταλειπουν (λογο συνθηκων) παρα θα συνεχηζουν καποια μεγαλα ονοματα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-01-11 18:36 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηλια :

    1) Φετος δεν εγινε αγωνας ακομα και στη Λαρισα επαιξαν 1 φορα οσο για το open καμια σχεση. Τωρα για το "μετα τι εγινε" που εγραψες σωστα ο καθενας στο θρανιο του απλα μονο ΕΝΑΣ θα καθετε στο πρωτο ! Και στο κατω κατω δεν μπορουμε να βγαζουμε 2 αθλητες στη 1η θεση η ενας 1ος και ολοι οι αλλοι 2η (το ειδαμε και αυτο).

    2)Για την εξελιξη που λες στο εξωτερικο δεν μας αφορα καθως ολοι ανηκουν καπου αλλου.Tο εσωτερικο κοιταμε να συμαζεψουμε το σπιτι μας!

    3)Στελνω καινουργια τσαπα για το νερο στο αυλακι και το θεωρω λιγο να λες οτι λεω μαμακιες.....

    4)Αυτο που ειπε ο κ ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ δεν γινετε! Πολλα τα "εργοστασια" παγκοσμιος εξω....

    5)Χειμωνα εχουμε ακομα (ονειρα θερινος νυχτος) ΞΥΠΝΑ ! Πως μπορεις να αποκαλεις ΧΑΜΕΝΟΥΣ αυτους που πανε εξω για να παρουν τιτλο ? Τα χρωμματα της χωρας μας εκπροσωπουν ! ! ! EΘΝΟΣΗΜΟ εχουν στο στηθος.

    6)Οχι Ηλια οι αθλητες δεν πανε οπου θελουν (αβουλοι) οταν μιλαμε για ΔΙΑΓΡΑΦΕΣ.

    7)Δηλαδη ρε Λιακο δεν εχουν δικαιωμα οι οικονομικοι μεταναστες να διεκδικησουν την πρωτια ΜΟΝΟ στη κατηγορια τους?

    Ηλια μεταξυ σοβαρου και αστειου σου απαντησα. Δεν με ενδιαφερει να μεινω ΜΟΝΟΣ σε αυτο που προσπαθω να υλοποιησω στο να ΕΝΩΣΩ ανθρωπους....

    Εγκυκλοπαιδικα οι πρωτες 2 συμμετοχες ειναι της IFBB.....και φοβουντε την διαγραφη.

    ρε στέλιο αν είναι με την δεύτερη να την παίρνεις γραμμή δεν κάνουμε τίποτε θα φάμε τα δάχτυλα στα πληκτρολόγια.

    αυτό για τούς χαμένους δεν τό πιασες γίνετε ένας αγώνας και βγαίνει κάποιος 3ος , μετα πάει στο εξωτερικό σε άλλη ομοσπονδία και βγαίνει πρώτος και όχι για μια οποιαδήποτε αλλα πχ όπως είχε γίνει με την ψευτοναββα και μέσα σ αυτούς είχε πάει και ο στρατής ο αργυράκης , αλλα ο στράτος δεν το έκανε επειδή ήταν χαμένος αλλα επειδή δεν ήξερε και πίστεψε πως κάτι καλό και καινούριο δημιουργήθηκε με σκοπό να ανέβει επίπεδο το ββ και όταν πήγε κατάλαβε τι παίζετε , μετα κατέβηκε και στο κανονικό παγκόσμιο της ναββα και είδε την διαφορα .

    αυτα παντού γίνονται και σε άλλα αθλήματα μόνο που εκεί αυτοί που δεν προκρίνονται απο τα επίσημα πανελλήνια πάνε σε διασυλλογικα στο εξωτερικο με άλλους επιλαχόντες και παίρνουν κάποιο τίτλο .

    εσυ όπως τα λές η δεν διαβάζεις αυτα που γράφω , η τα διαβάζεις και δεν καταλαβαίνεις το νόημα , η απλα διαστρεβλώνεις το νόημα διαμετρικά αντίθετα απο αυτό που λέω .

    αυτό κανείς δεν είπε πως δεν είναι καλό , δηλαδή να γίνετε ένας αγώνας μρ ελλάς , αλλα και στο εξωτερικό που είναι πιο εξελιγμένο το ββ ειδικα σε επαγγελματικό επίπεδο , γίνονται ένα σωρό γκράν πρί πχ ισπανία , ιταλία , γερμανία , αυστραλία , αμερική σε διάφορες πόλεις και τούς τίτλους πολλες φορές τούς εναλλάσονται οι αθλητες , αυτο δεν αφαιρεί κάτι απο την αξία κανενός απλα σε εναν αγώνα μπορεί ενας να πετύχει καλύτερη φόρμα σε άλλον ο άλλος .

    και γεννάτε το εξής ερώτημα αυτα τα πρωταθλήματα των ομοσπονδιών που βγαίνει ενας γενικός έτσι όπως παρουσιάζονται τα πράματα τι γίνετε χάνουν την αξία τους ?

    γιατι εγω τωρα λέω με το φτωχό μου το μυαλό θα βγεί ό άλλος και θα πεί εγω είμαι ο γνήσιος μρ ελλάς γιατι είμαι διαομοσπονδιακός και τι σημαίνει αυτό για μένα τίποτε , γιατι απλα μπορεί αν κάποιος είναι καλός και είναι 2 άτομα στην κατηγορία του και βγεί πρώτος όπως έγινε με τον γιάννη τον τσούνο πρόσφατα που κέρδισε γενικό στην ιφββ , θα πεί κάποιος έλα μωρε στούς τυφλούς ο μονόφθαλμος , δεν είναι έτσι όμως γιατι η κατάσταση που βρισκόταν ακόμη και σε διαομοσπονδιακό να έπαιρνε μέρος πάλι πρώτος θα έβγαινε , κατα μεγάλη πιθανότητα , γιατι ποτε δεν μπορείς να είσαι σίγουρος .

    και με αυτή την λογικη ποιός ο λόγος να κάνουν οι άλλες ομοσπονδίες πανελλήνια , βέβαια δικό τους θέμα αυτο , αλλα εγω δημιουργω θέμα για προβληματισμό .

    οπότε όπως είπα είναι ενα όπεν πανελλήνιο γκραν πρί , που μακάρι να καθιερωθεί να βλέπουμε και πολλους και καλλούς αθλητές , αλλα αν δεν δώ δεν συγκινούμε με τίποτε όλα αυτα τα χρόνια έχω ακούσει διάφορα και έχω πάθει ανοσία και ο τίτλος όπως είπα δεν μου λέει τίποτε είτε λέγετε βασιλιάς είτε αυτοκράτορας η χαλίφης , ενα γκράν πρί είναι όπως είπα σαν αυτα που έγιναν και πολύ σωστα είπες δεν είχαν διάρκεια , όπως και σύ είχες κάνει το κτιστάκης τσάλεντς .

    οπότε απλα είναι τα πράματα μακάρι να γίνει να έχει επιτυχία και μετα διάρκεια να επαναληφθεί και στο μέλον και μετα τα λόγια εκ του ασφαλούς όταν γίνει το ταμείο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-01-11 19:09 #33
    Προεπιλογή
    Εχει απόλυτο δίκιο ο Ηλίας.Καταλύουμε έτσι τον όρο Πανελλήνιος Πρωταθλητής σε ένα άθλημα που είναι αναγνωρισμένο.Εχω αναφέρει επανηλειμένα ότι και εγώ θέλω έναν Πρωταθλητή σε κάθε κατηγορία κάθε χρόνο.Νομικά αυτό υπάρχει(είναι οι Πανελληνιονίκες της ΕΟΣΔ).Ουσιαστικά δενυπάρχει. Για να υπάρξει, ο δρόμος είναι γνωστός και όσοι θέλουν πραγματικά να συμβεί αυτό μόνο και μόνο για να συμβεί έχοντας όλη τηναξία που του αναλογεί και του πρέπει(Νομικά και ουσιαστικά) το έχω επίσης πει επανηλειμένα τι πρέπει να κάνουν.Να απευθυνθούνδηλαδή σε ένα σωματείο σωματικής διάπλασης να βγάλουν ένα δελτίο αθλητού να περάσουν από ιατρικές εξετάσεις(για τοκαλό το δικό τους κυρίως) και να έρθουν να αγωνιστούν στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα ωραία και καλά.Η αξία του τίτλου βρίσκεται στην αναγνώριση όχι μόνο από εμάς που ασχολούμαστε με το άθλημα αλλά και στην αναγνώριση από αυτούς που δενασχολούνται όπως είναι το κράτος και πολλοί άλλοι που άμεσα ή έμμεσσα δεν ασχολούνται μεν αλλά είναι αναγκασμένοι να συμμετέχουν εξαιτίας αυτής της αναγνώρισης που έλαβε το 2003.Και αυτ οό είναι καλό γιατί μπορεί κάπιοι να αλλάξουν στάση απέναντί μας.Ανσυνεχίσουμε να το εγκλωβίζουμε στο δικό μας το συνάφι θα το πάμε πίσω και όχι μπροστά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-11 14:13 #34
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Καποια στοιχεια για το EVENT :

    1)Guest απο το MR OLYMPIA

    2)Ο Γενικος Νικητης θα "φυγει" με ΜΗΧΑΝΗ ως τροπαιο (προσφορα αντιστοιχου χορηγου)!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-01-11 21:34 #35
    Προεπιλογή
    Παιδιά μην κάνουμε όνειρα θερινής νυκτός,αν είναι να κάνετε κάτι προς θεού μην το κάνετε αγώνα,θα υπάρξουν παρεξηγήσεις από όλες της πλευρές. Διοργανώστε κάτι σε στυλ event η happening.
    Ας κάνουμε και μια διοργάνωση γιορτή χωρίς βαθμολογίες και θέσεις για τους αθλητές να βρεθούνε όλοι οι αθλητές μαζί παλιοί και νέοι να δούμε ποζαρίσματα και σώματα επι σκηνής χωρίς να υπάρχει το άγχος της θεσεις.
    Αυτό που λέω είναι και κάτι που δεν έχει γίνει και ξέρουμε ολοι οτι χωρις αγχος και κόντρες μπορούμε να περάσουμε μια υπέροχη βραδιά και να μήν είναι αδικημένος κανείς,αυτά από εμένα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ : 28-01-11 στις 21:36
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-01-11 23:27 #36
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΦΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά μην κάνουμε όνειρα θερινής νυκτός,αν είναι να κάνετε κάτι προς θεού μην το κάνετε αγώνα,θα υπάρξουν παρεξηγήσεις από όλες της πλευρές. Διοργανώστε κάτι σε στυλ event η happening.
    Ας κάνουμε και μια διοργάνωση γιορτή χωρίς βαθμολογίες και θέσεις για τους αθλητές να βρεθούνε όλοι οι αθλητές μαζί παλιοί και νέοι να δούμε ποζαρίσματα και σώματα επι σκηνής χωρίς να υπάρχει το άγχος της θεσεις.
    Αυτό που λέω είναι και κάτι που δεν έχει γίνει και ξέρουμε ολοι οτι χωρις αγχος και κόντρες μπορούμε να περάσουμε μια υπέροχη βραδιά και να μήν είναι αδικημένος κανείς,αυτά από εμένα
    Αυτο ΦΑΝΗ που περιγραφεις θα το κανουν οι Guest απο το OLYMPIA

    Ολα θα πανε καλα μην ανυσηχεις !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-01-11 21:09 #37
    Προεπιλογή
    Σορρυ που το λεω αλλα για να υπαρξη μεγαλυτερη συμμετοχη σε αγωνες και να φερουμε καινουργια ατομα στον χωρο θα πρεπει πρωτα να κοιταξεται την σωστη διαφημισει του αθληματος και τα κινητρα που θα δωσεται στους αθλητες οποια και αν ειναι αυτα.Δεν μπορει οτι μαμακια αθλημα υπαρχει να διαφημιζεται στην τηλεοραση,και το ββ να διαφημιζεται μονο απο φορουμ...Δεν μπορει να μπαινω στο γυμναστηριο και οταν μιλαω για ββ και αγωνες να μου λενε την λεξει(ΦΑΡΜΑΚΟ...!!!) αυτο νομιζω οτι ειναι πολυ αρνητικο και ο κοσμος δεν ξερει τιποτα μα τιποτα για ββ το μονο που ξερουν ειναι να φοβουνται ολοι και ειδικα τα νεα παιδια να ξεκινησουν ββ, επειδη υπαρχει παραπληροφορησει...κατα τη γνωμη μου καλυτερα να κοιταξουμε πως θα διαφημισετε καλυτερα το αθλημα..δεν μπορει να ειναι ολυμπιακο αθλημα τσιμεντενιες μπαλες με σκουπες στον παγο και το ββ να ειναι απ'εξω...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-01-11 21:19 #38
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym86 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ που το λεω αλλα για να υπαρξη μεγαλυτερη συμμετοχη σε αγωνες και να φερουμε καινουργια ατομα στον χωρο θα πρεπει πρωτα να κοιταξεται την σωστη διαφημισει του αθληματος και τα κινητρα που θα δωσεται στους αθλητες οποια και αν ειναι αυτα.Δεν μπορει οτι μαμακια αθλημα υπαρχει να διαφημιζεται στην τηλεοραση,και το ββ να διαφημιζεται μονο απο φορουμ...Δεν μπορει να μπαινω στο γυμναστηριο και οταν μιλαω για ββ και αγωνες να μου λενε την λεξει(ΦΑΡΜΑΚΟ...!!!) αυτο νομιζω οτι ειναι πολυ αρνητικο και ο κοσμος δεν ξερει τιποτα μα τιποτα για ββ το μονο που ξερουν ειναι να φοβουνται ολοι και ειδικα τα νεα παιδια να ξεκινησουν ββ, επειδη υπαρχει παραπληροφορησει...κατα τη γνωμη μου καλυτερα να κοιταξουμε πως θα διαφημισετε καλυτερα το αθλημα..δεν μπορει να ειναι ολυμπιακο αθλημα τσιμεντενιες μπαλες με σκουπες στον παγο και το ββ να ειναι απ'εξω...!!!
    Δεν ξερω τι γινετε στην υπολοιπη Ελλαδα αλλα στην ΚΡΗΤΗ ο κοσμος γνωρηζει πολυ καλα το αθλημα και το αναγνωρηζει!

    Το δειχνει καθε χρονο με την συμμετοχη αθλητων και κοσμου !

    Κινητρα φετινα :

    1) Overall Μηχανη

    2) Νικητες Κατηγοριων 1ος Δωρα αξιας 300 ευρω 2ος 200 ευρω 3ος 100 ευρω

    3) Εξοδα Αθλητων πληρωμενα

    4) Επαθλα ισαξια της προσπαθειας που εκαναν ΟΛΟΙ οι αθλητες

    5) Εισαι 1ος βγαινεις 1ος εισαι 4ος βγαινεις 4ος

    Εαν υπαρχει κατι αλλο να προτεινετε απλα καντε μια αναφορα !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 29-01-11 στις 21:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-01-11 21:31 #39
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εαν υπαρχει κατι αλλο να προτεινετε απλα καντε μια αναφορα !

    o Nικητης να παρει την ομορφότερη κοπελια του νησιου (Tόσες ομορφες κοπελες εχετε ,δωστε και μια σε εναν ξενο)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-01-11 21:38 #40
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    o Nικητης να παρει την ομορφότερη κοπελια του νησιου (Τόσες ομορφες κοπελες εχετε ,δωστε και μια σε εναν ξενο)
    Δυστηχως Κωστα καναμε παρομοια κινηση στο παρελθον αλλα δεν ξεκολανε απο εδω οι γυναικες

    Κατι μπορει να γινει βεβαια εαν ερθει καποιος και γινει μονιμος Κρητικος !
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-01-11 21:39 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-01-11 11:10 #42
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω τι γινετε στην υπολοιπη Ελλαδα αλλα στην ΚΡΗΤΗ ο κοσμος γνωρηζει πολυ καλα το αθλημα και το αναγνωρηζει!

    Το δειχνει καθε χρονο με την συμμετοχη αθλητων και κοσμου !

    Κινητρα φετινα :

    1) Overall Μηχανη

    2) Νικητες Κατηγοριων 1ος Δωρα αξιας 300 ευρω 2ος 200 ευρω 3ος 100 ευρω

    3) Εξοδα Αθλητων πληρωμενα

    4) Επαθλα ισαξια της προσπαθειας που εκαναν ΟΛΟΙ οι αθλητες

    5) Εισαι 1ος βγαινεις 1ος εισαι 4ος βγαινεις 4ος

    Εαν υπαρχει κατι αλλο να προτεινετε απλα καντε μια αναφορα !
    Tα ιδια ισχιουν και για τις κατηγοριες γυναικων (παραληψη) !
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-01-11 11:27 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    o Nικητης να παρει την ομορφότερη κοπελια του νησιου (Tόσες ομορφες κοπελες εχετε ,δωστε και μια σε εναν ξενο)
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tα ιδια ισχιουν και για τις κατηγοριες γυναικων (παραληψη) !
    Δηλαδή η νικήτρια θα πάρει τον ωραιότερο Κρητικό ως έπαθλό, αφού ο νικητής αντίστοιχα θα πάρει την ωραιότερη Κρητικίά? Σωστά κατάλαβα?
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 30-01-11 11:33 #44
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή η νικήτρια θα πάρει τον ωραιότερο Κρητικό ως έπαθλό, αφού ο νικητής αντίστοιχα θα πάρει την ωραιότερη Κρητικίά? Σωστά κατάλαβα?
    Δυστηχως beba και οι 2 (αντρας - γυναικα) εγιναν ζευγαρι !
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-01-11 11:34 #45
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστηχως beba και οι 2 (αντρας - γυναικα) εγιναν ζευγαρι !
    Δεν πειράζει..............next time..............
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 36 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία