Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 63
  1. 24-07-12 22:37 #46
    Προεπιλογή
    Οχι το στηθος θα μεγαλωσει απλα η ρωγα θα μεινει οπως ειναι
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-07-12 23:20 #47
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    κατ αρχήν γράφε ΕΛΛΗΝΙΚΑ σε Ελληνικό φόρουμ βρίσκεσαι το ανέφεραν και τα παιδια πιο πάνω

    και δεύτερον μην λέμε τα ίδια , ειπαμε αν είσαι στην εφηβεία είναι φυσιολογικό να συμβαίνει αυτο και θα φύγει απο μόνο του , είναι ο αδένας που πρίζετε και πρόβλημα είναι όταν αρχίζει να μαζεύει λίπος και νερό και να μεγαλώνει

    αν δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση μην ασχολείσε και δεν υπαρχει λόγος είναι κάτι που παρέρχετε , κάνε την προπόνησή σου κανονικα με την διατροφή και θα φεύγει σταδιακά , δεν είναι κάτι που αμεσα να θέλει φαρμακευτική αγωγή και αν υπάρχει λόγος μόνο με ιατρική γνωμάτευση
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-07-12 23:35 #48
    Το avatar του χρήστη madworld22

    Εγγραφή
    26-04-2011
    Περ.
    Thessaloniki/Makedonia
    Μηνύματα
    11
    Προεπιλογή
    Το προβλημα της γυναικομαστιας εντοπιζεται παρα πολυ συχνα πλεον. Υπαρχουν σταδια απ οσο εχω καταλαβει βλεποντας βιντεο στο youtube. Στην Αμερικη ειναι πλαστικοι χειρουργοι που εχουν πραγματοποιησει πανω απο 5000 εγχειρησεις γυναικομαστιας και εχουν ανεβασει το "πριν και το μετα" σε βιντεο... μπειτε δειτε και συγκρινετε.

    Ο πρωτος που γραφε και για το ποσοστο λιπους εχει γυναικομαστια σε μικρο βαθμο. Αν δεν εφυγε ως τωρα καλο θα ειναι το δει πλαστικος γιατι οι αδενες καλο ειναι να αφαιρουνται αν υπαρχουν.

    Οι αλλοι πιο κατω που ειναι τουμπανα κι απλα εχουν ρογα...χαλαρωστε, ουτε καν εντοπιζει κανεις οτι υπαρχει προβλημα. Ισα ισα δειχνει πιο γυμνασμενο/πρισμενο το στηθος.

    Αλλα γενικα δειτε youtube... αναζητηση πατηστε gynecomastia (man boobs) και θα βρειτε πολλες απαντησεις στο αν εχετε προβλημα η οχι με την γυναικομαστια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-08-12 13:16 #49
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο madworld22 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προβλημα της γυναικομαστιας εντοπιζεται παρα πολυ συχνα πλεον. Υπαρχουν σταδια απ οσο εχω καταλαβει βλεποντας βιντεο στο youtube. Στην Αμερικη ειναι πλαστικοι χειρουργοι που εχουν πραγματοποιησει πανω απο 5000 εγχειρησεις γυναικομαστιας και εχουν ανεβασει το "πριν και το μετα" σε βιντεο... μπειτε δειτε και συγκρινετε.

    Ο πρωτος που γραφε και για το ποσοστο λιπους εχει γυναικομαστια σε μικρο βαθμο. Αν δεν εφυγε ως τωρα καλο θα ειναι το δει πλαστικος γιατι οι αδενες καλο ειναι να αφαιρουνται αν υπαρχουν.

    Οι αλλοι πιο κατω που ειναι τουμπανα κι απλα εχουν ρογα...χαλαρωστε, ουτε καν εντοπιζει κανεις οτι υπαρχει προβλημα. Ισα ισα δειχνει πιο γυμνασμενο/πρισμενο το στηθος.

    Αλλα γενικα δειτε youtube... αναζητηση πατηστε gynecomastia (man boobs) και θα βρειτε πολλες απαντησεις στο αν εχετε προβλημα η οχι με την γυναικομαστια.
    Γιατί αυτό;
    Υπάρχει περίπτωση να προκαλέσει άλλα προβλήματα;
    Ρωτάω γιατί έχω πρόβλημα γυναικομαστίας, οπότε με ενδιαφέρει προσωπικά,
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-08-12 13:36 #50
    Προεπιλογή
    Φιλαράκο πρέπει λογικά να ειναι πριζμένοι οι αδένες σου ..Μην ανχόνεσαι τόχο και εγώ Ειναι λογο ηλικειας...Θα σου φυγει με το περασμα του χρονου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-08-12 20:02 #51
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο heck21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλαράκο πρέπει λογικά να ειναι πριζμένοι οι αδένες σου ..Μην ανχόνεσαι τόχο και εγώ Ειναι λογο ηλικειας...Θα σου φυγει με το περασμα του χρονου
    Όταν λές με το πέρασμα του χρόνου για πόσο χρόνο μιλάμε;

    σ.σ.: κλείνω τα 35 τον Σεπτέμβριο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-08-12 00:10 #52
    Το avatar του χρήστη TeoNewLife

    Εγγραφή
    08-08-2012
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Έχω κι εγώ έναν συνάδελφο με το ίδιο πρόβλημα.
    Εάν δεν θες να περιμένεις 3-4 χρονάκια μέχρι να το αποβάλλει ο οργανισμός σου, συνέχισε την καλή διατροφή συνδυάζοντάς την με πιεστικές ασκήσεις στήθους, cardio και κάμψεων.
    Δεν θα σου συνιστούσα λιποδιαλύτες και 1000-2 άλλες αποτυχημένες ουσίες.
    Καθαρή και φυσική περιποιήση θέλει.
    Για εσένα εκεί έξω που κυνηγάς τα όνειρά σου

    Το να προσπαθείς να πετύχεις κάτι χωρίς σκληρή δουλειά είναι σαν να προσπαθείς
    να θερίσεις κάτι που δεν έχεις σπείρει..

    - ΤeoNewLife -
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-08-12 11:26 #53
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Δεν νομίζω ότι έχετε καταλάβει περι τίνος πρόκειται...

    Όταν έχεις πρόβλημα γυναικομαστίας ΔΕΝ το αποβάλλει ο οργανισμός!

    Δυστυχώς
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-09-12 11:45 #54
    Προεπιλογή
    παιδια ειμαι 77 κιλά 1,74 δειτε την φωτο και πείτε μου εχω γυναικομαστία? είμαι 21% λίπως κανω διαιτα να πέσω γύρω στο 13-14%και μετά να μπω σε ογκορε παιδια παταο να να ανεβάσω φωτο και μου λεεί ιτι απετυχε γιατί?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη giorgis12 : 30-09-12 στις 11:52
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-09-12 11:54 #55
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Manos1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν εννοείς αυτό που νομίζω γιατί να μη κάνει? προτιμότερο από εγχείρηση νομίζω.....
    Μόνος αρνητικός παράγοντας η ηλικία.....εγώ θα το έκανα πάντως ίσως αφελώς αλλά με μεγάλες πιθανότητες επιτυχίας.
    ΦΙΛΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς ΠΩς ΦΕΥΓΕΙ ΗΓΥΝΑΙΚΟΜΑΣΤΙΑ
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-09-12 12:46 #56
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgis12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΦΙΛΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙς ΠΩς ΦΕΥΓΕΙ ΗΓΥΝΑΙΚΟΜΑΣΤΙΑ
    ποσο χρονων εισαι;; αν εισαι απο 11-20 ισως φυγει στο μελλον αλλα ισως και να μη φυγει..το πιθανοτερο ειναι να φυγει..εαν δε φυγει θα χρειαστεις επεμβαση αλλα ισως ειναι κ επειδη εχεις μεγαλο ποσοστο λιπους
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-09-12 19:29 #57
    Προεπιλογή
    να και οι φωτο μου για να δειτε τι γίνεται Όνομα: 2012-09-30 13.04.55.jpg Εμφανίσεις: 364 Μέγεθος: 93,6 KB Όνομα: 2012-09-30 13.05.05.jpg Εμφανίσεις: 366 Μέγεθος: 94,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-10-12 12:01 #58
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgis12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να και οι φωτο μου για να δειτε τι γίνεται Όνομα: 2012-09-30 13.04.55.jpg Εμφανίσεις: 364 Μέγεθος: 93,6 KB Όνομα: 2012-09-30 13.05.05.jpg Εμφανίσεις: 366 Μέγεθος: 94,9 KB
    Δε φενεται να εχεις γυναικομαστια..απλα εχεις αγυμναστο στηθος
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-10-12 18:09 #59
    Προεπιλογή
    Φιλε τορα χανω λιποσ πιεσ ασκησεις να κανω για να σφιξει γρηγορα
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-10-12 21:40 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgis12 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε τορα χανω λιποσ πιεσ ασκησεις να κανω για να σφιξει γρηγορα
    Πιεσεις παγκου σε ισιο παγκο
    Πιεσεις παγκου στον επικλινη
    Βυθισεις (DIPS)
    I was born insane. I do stuff that you consider impossible on daily basis. My brain does not work like yours. No ethic, law or person will stop me from becoming a freak. So fuck you.l
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 2345 ΤελευταίαΤελευταία