Σελίδα 13 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 181 έως 195 από 1029
  1. 21-04-10 00:03 #181
    Προεπιλογή
    To βίντεο ειναι όλα τα λεφτα και ο Μπουρνάζος η Νο 1 προσωπικότητα του Ελληνικου bodybuilding! Τρελό respect από εμένα!

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-04-10 08:54 #182
    Προεπιλογή
    Πολυ ωραια συνεντευξη,περιμενουμε και τα υπόλοιπα μερη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-04-10 11:41 #183
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Μέρος 2ο - Τα χρόνια της δόξας

    Οι μεγάλοι αγώνες και νίκες του Σπύρου Μπουρνάζου την περίοδο 1979 -1989, η εξέλιξη του ελληνικού Bodybuilding και εμφανίσεις του Σπύρου στη μεγάλη οθόνη.

    Περιέχονται αποσπάσματα βίντεο από τους αγώνες:
    - Mr Οδύσσεια 1985
    - Πανελήνιο Πρωτάθλημα IFBB 1989
    - Mr Μεσόγειος 1989

    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-04-10 16:05 #184
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    ότι και να πω γι αυτα τα βίντεο είναι λίγο , είναι μια περίληψη της ιστορίας του ββ και ο σπύρος περιγράφει με τον καλύτερο τρόπο αλλα και τα βίντεο δείχνουν πως ήταν το ββ παλιότερα και με τις περιγραφές του σπύρου φαίνετε και η ιδεολογία που επικρατούσε και επιβεβαιώνει αυτα που έλεγα πως στα γυμναστήρια επικρατούσε μια κόντρα , αλλα ωραία και επικοδομητική ώς αναφορα τα κιλά που κάναμε προπόνηση υπήρχε ανταγωνισμός επικοδομητικός .
    απλα τότε αγωνιστικα ασχολούνταν μόνο αυτοί που είχαν το ταλέντο , εχω δεί αυτούς τους αγώνες του σπύρου και εχω να πω πως ήταν πολύ μπροστα για την εποχή του , έφερε την ποιότητα στο ελληνικό ββ και όπως είπε τα πόδια που στην γέννηση του ββ δεν έδιναν ιδιαίτερη βαρύτητα , γιατι ο σπύρος και στους αγώνες του εξωτερικού εντυπωσίαζε με την φανταστική του γράμωση και την ολοκληρωμένη ανάπτυξη ειδικα τα πόδια του ήταν μπροστα για την εποχή του .

    και πιστεύω ήταν ο πλέον κατάληλος και για καριέρα στον κινηματογράφο , αν είχε τα σωστα άτομα να τον προωθήσουν αλλα χωρίς να κάνει εκπτώσεις στις αρχές του .

    αναμένουμε με αγωνια και ενδιαφέρον και τα υπόλοιπα μέρη της συνέντευξης
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-04-10 16:31 #185
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Eγω διέκρινα σε εκεινο το Mr Οδυσσεια του 1985 καποιους ανθρωπους που μείναν στην χρυση ιστορία του ελληνικου bbing,πλην του Σπύρου,Τασος Μωρος,Βολικος Διονυσης,Γκινης Γιαννης,Παπαδογιωργακης Δημητρης,Σιατραβανης Αλεκος (δεν φαινοταν σε αυτο το βίντεο),πραγματικα η αφρόκρεμα του bbing,μια γενια με πολλούς τίτλους και με πρωτο τον Σπύρο σε διακρίσεις και απήχηση..
    Εντυπωση μου εκανε στα λογια του επίσης ότι περιμεναν τον έναν και μοναδικο αγωνα που γινοταν τον χρόνο με ανυπομονησια και νοσταλγία,ξερωντας λίγο πολυ ποιοι θα κατεβουν,όπως επίσης και η αναφορα του στα σκληροπυρηνικα γυμναστηρια-στεκια του Σπύρου,του Αλεκου Σιατραβανη,του Γιαννη Κουκου..Αλλες εποχες !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-04-10 18:00 #186
    Προεπιλογή

    Για τον Μπουρναζο κλασσικα δεν υπαρχουν λογια.

    Πανο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-04-10 21:07 #187
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πολυ καλο το δευτερο μερος Οι τοτε πρωταθλητες ηταν ολοι ενας και ενας με καλυτερο τον Σπυρο που πραγματικα ηταν πολυ μπροστα για την εποχη του.
    Ισως θα επρεπε να συνεχισει λιγο ακομα, γιατι ειχε να δωσει πολλα και κυριως να ανεβασει τους οπαδους του αθληματος.

    Οσο για την τελευταια του εμφανιση και νικη στο Μεσογειακο τι μπορει να πει κανεις οταν με την ιδια φορμα του τοτε παλι νικητης θα ηταν και σημερα. Και φυσικα εκλεισε με εναν πολυ δυσκολο αγωνα που ισοδυναμει με τα παγκοσμια της IFBB.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-04-10 23:49 #188
    Προεπιλογή
    χαιρομαι φιλε μου που το καταλαβαινεις αυτο,και απ'οτι φανταζομαι...παρα πολυ καλα μαλιστα.και να καταλαβουν καποιοι οτι...οχι μονο ανηκουν αυτα τα ποδια και γενικως ολο αυτο το σωμα στην δεκαετια του 80 ετσι απλα οπως ακουγεται,γιατι δεν ειναι ειναι τοσο απλο και ευκολο σε μια τετοια δεκαετια να φτιαξεις τετοια μυικη μαζα,τοσο καλοδουλεμενη,ποιοτικη,και με αισθητικη,και με σωματικο βαρος 120 κιλων"στεγνο""την στιγμη που εκεινη την εποχη οχι μονο δεν υπηρχαν τα συμπληρωματα διατροφης που εχουμε σημερα,αλλα ουτε και οι χημειες οι σημερινες.τοτε δεν υπηρχε...οχι κρεατινη...οχι πρωτεινη....αλλα τιποτα απολυτως!!!ακομα και η απλη πρωτεινη η αμινοβιτ ηρθε στην ελλαδα μετα το 1985 αν θυμαμαι καλα.και αν υπηρχε εστω και καποια πρωτεινη τοτε,που δεν υπηρχε,θα ητανε πρωτεινη...της πλακας και της φαπας!!ας αναλογιστουμε επομενως οτι να μπορουσαμε να γυρνουσαμε το χρονο πισω στην εποχη του σπυρου,τοτε......η λεξη οτι αυτος ο αθλητης εχει..."ξεφυγει"τελειως θα ητανε ενα τιποτα!!!ποσα καθαρα μυικα κιλα θα ειχε φτασει??και με υψος κιολας 1,87.....για μενα δεν θα ειχε αφησει τιποτα ορθιο στο περασμα του πανω στο σανιδι των αγωνων!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-04-10 23:57 #189
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chaniotis.manos Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαιρομαι φιλε μου που το καταλαβαινεις αυτο,και απ'οτι φανταζομαι...παρα πολυ καλα μαλιστα.και να καταλαβουν καποιοι οτι...οχι μονο ανηκουν αυτα τα ποδια και γενικως ολο αυτο το σωμα στην δεκαετια του 80 ετσι απλα οπως ακουγεται,γιατι δεν ειναι ειναι τοσο απλο και ευκολο σε μια τετοια δεκαετια να φτιαξεις τετοια μυικη μαζα,τοσο καλοδουλεμενη,ποιοτικη,και με αισθητικη,και με σωματικο βαρος 120 κιλων"στεγνο""την στιγμη που εκεινη την εποχη οχι μονο δεν υπηρχαν τα συμπληρωματα διατροφης που εχουμε σημερα,αλλα ουτε και οι χημειες οι σημερινες.τοτε δεν υπηρχε...οχι κρεατινη...οχι πρωτεινη....αλλα τιποτα απολυτως!!!ακομα και η απλη πρωτεινη η αμινοβιτ ηρθε στην ελλαδα μετα το 1985 αν θυμαμαι καλα.και αν υπηρχε εστω και καποια πρωτεινη τοτε,που δεν υπηρχε,θα ητανε πρωτεινη...της πλακας και της φαπας!!ας αναλογιστουμε επομενως οτι να μπορουσαμε να γυρνουσαμε το χρονο πισω στην εποχη του σπυρου,τοτε......η λεξη οτι αυτος ο αθλητης εχει..."ξεφυγει"τελειως θα ητανε ενα τιποτα!!!ποσα καθαρα μυικα κιλα θα ειχε φτασει??και με υψος κιολας 1,87.....για μενα δεν θα ειχε αφησει τιποτα ορθιο στο περασμα του πανω στο σανιδι των αγωνων!
    + 10000

    Και επι την ευκαιρια καλως ηρθες και στο φορουμ!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-04-10 00:44 #190
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chaniotis.manos Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαιρομαι φιλε μου που το καταλαβαινεις αυτο,και απ'οτι φανταζομαι...παρα πολυ καλα μαλιστα.και να καταλαβουν καποιοι οτι...οχι μονο ανηκουν αυτα τα ποδια και γενικως ολο αυτο το σωμα στην δεκαετια του 80 ετσι απλα οπως ακουγεται,γιατι δεν ειναι ειναι τοσο απλο και ευκολο σε μια τετοια δεκαετια να φτιαξεις τετοια μυικη μαζα,τοσο καλοδουλεμενη,ποιοτικη,και με αισθητικη,και με σωματικο βαρος 120 κιλων"στεγνο""την στιγμη που εκεινη την εποχη οχι μονο δεν υπηρχαν τα συμπληρωματα διατροφης που εχουμε σημερα,αλλα ουτε και οι χημειες οι σημερινες.τοτε δεν υπηρχε...οχι κρεατινη...οχι πρωτεινη....αλλα τιποτα απολυτως!!!ακομα και η απλη πρωτεινη η αμινοβιτ ηρθε στην ελλαδα μετα το 1985 αν θυμαμαι καλα.και αν υπηρχε εστω και καποια πρωτεινη τοτε,που δεν υπηρχε,θα ητανε πρωτεινη...της πλακας και της φαπας!!ας αναλογιστουμε επομενως οτι να μπορουσαμε να γυρνουσαμε το χρονο πισω στην εποχη του σπυρου,τοτε......η λεξη οτι αυτος ο αθλητης εχει..."ξεφυγει"τελειως θα ητανε ενα τιποτα!!!ποσα καθαρα μυικα κιλα θα ειχε φτασει??και με υψος κιολας 1,87.....για μενα δεν θα ειχε αφησει τιποτα ορθιο στο περασμα του πανω στο σανιδι των αγωνων!

    έτσι ακριβώς άλλη αξία είχε τότε αυτη η διάπλαση και πραγματικα ο σπύρος είχε φανταστική ποιότητα και αγωνιστικα ήταν γύρω στα 100 κιλα αν θυμάμε καλα αλλα κιλά δουλεμένα και ποιοτικα , πάντα εντυπωσίαζε πάνω στην σκηνή .

    όσο αναφορα στο θεμα συμπληρωμάτων καμία σχέση με τώρα, τότε η προβίτα αν υπήρχε η πρωτείνη και την έκανε εισαγωγή ο χατζηγεωργίου παλιός μρ ελλάς τον ανέφερε ο σπύρος και αργότερα η αμινοβίτ , η κρεατίνη αν θυμάμε ακριβώς μετα 10-15 χρόνια ήρθε στην ελλάδα και νομίζαμε είναι κανενα μαγικό , ενοείτε και η χημεία ήταν πολύ λαιτ τότε και λιγοστες οι γνώσεις .

    τότε όλα βασιζόταν στην δουλεια γι αυτο και ο σπύρος ακόμη και τωρα διατηρείτε σε άριστη κατασταση και είναι και χορτοφάγος , αυτα είναι παραδείγματα προς μίμηση και η απάντηση σε όσους αναρωτιούνται πως μπορεί κάποιος και μετα απο την αγωνιστικη εποχή θα μπορεί να έχει μια καλή εμφάνηση και αξιοπρεπή , οφείλετε στην δουλεια που έχει κάνει και ο τρόπος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-04-10 19:20 #191
    Προεπιλογή
    1,87 φιλε μου εχει.ακριβως οσο ητανε και ο αρνολντ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-04-10 19:46 #192
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι ακριβώς άλλη αξία είχε τότε αυτη η διάπλαση και πραγματικα ο σπύρος είχε φανταστική ποιότητα και αγωνιστικα ήταν γύρω στα 100 κιλα αν θυμάμε καλα αλλα κιλά δουλεμένα και ποιοτικα , πάντα εντυπωσίαζε πάνω στην σκηνή .

    όσο αναφορα στο θεμα συμπληρωμάτων καμία σχέση με τώρα, τότε η προβίτα αν υπήρχε η πρωτείνη και την έκανε εισαγωγή ο χατζηγεωργίου παλιός μρ ελλάς τον ανέφερε ο σπύρος και αργότερα η αμινοβίτ , η κρεατίνη αν θυμάμε ακριβώς μετα 10-15 χρόνια ήρθε στην ελλάδα και νομίζαμε είναι κανενα μαγικό , ενοείτε και η χημεία ήταν πολύ λαιτ τότε και λιγοστες οι γνώσεις .

    τότε όλα βασιζόταν στην δουλεια γι αυτο και ο σπύρος ακόμη και τωρα διατηρείτε σε άριστη κατασταση και είναι και χορτοφάγος , αυτα είναι παραδείγματα προς μίμηση και η απάντηση σε όσους αναρωτιούνται πως μπορεί κάποιος και μετα απο την αγωνιστικη εποχή θα μπορεί να έχει μια καλή εμφάνηση και αξιοπρεπή , οφείλετε στην δουλεια που έχει κάνει και ο τρόπος
    ακριβως ηλια μου.τοτε αρχισανε οι πρωτες φουρνιες πρωτεινων της εταιριας της davina και μετα αρχισανε ας το πουμε να ερχονται οι καλες.που για να μην ονομασω τωρα και το ποσο καλες ητανε και κανω και δισφημιση....αστο καλυτερα.για να μην πω και το ποσο αφομοιωνοντουσαν και απο τον οργανισμο μας κιολας!!!οσο αφορα για το βαρος του σπυρου σε αγωνιστικη κατασταση,εχω φωτογραφιες του που μαλιστατον ρωτησα εγω ο ιιδος για το ποσο σωματικο βαρος ειχε στις συγκεκριμενες φωτο,και μου απαντησε ο ιδιος οτι ητανε 120 κιλα.θα τις ανεβασω να τις δειτε κιολας.και το πιστευω οτι ητανε με τοσο αγωνιστικο βαρος.γιατι αμα τις δειτε...... για 100 κιλα δεν θα τις κοψετε με τιποτα.και δεν ειχε και κανενα λογο να μου πει και ψεμματα.και τοτε εχεις δικιο ηλια και σε κατανοω για το θεμα της αναπτυξης οτι βασιζοτανε στην δουλεια.και τοτε το ειχανε καταλαβει ολοι οι παλιοι σιδεραδες της σχολης και πολυ καλα μαλιστα.εξαλλου δεν ειχανε και τα περιθωρια τοτε τα σημερινα ωστε και να μην το καταλαβαινανε,να μπορουσανε να αναπτυχθουνε σε τετοιο βαθμο με αλλο τροπο.τωρα λυπαμαι που βλεπω παιδια στο γυμναστηριο να κανουνε προπονηση,και να ειναι σε πολυ μικρη ηλικια με λανθασμενη παιδεια οσο αφορα την προπονηση και τα φαρμακα.ειναι σε ηλικιες των 20 και 25 χρονων,εχουνε παρει σε τρελες δοσολογιες τα παντα,εχουνε κανει την αυξητικη ορμονη για πρωινο,και παλι δεν ειναι σε επειπεδα σεβαστα οσο αφορατην μαζα καιτ την ποιοτητα.δυστυχως εχουνε κανει κακη αρχη στο αθλημα,με λαθος αντιληψη,και πιστευουνε οτι οσο περισσοτερα φαρμακα παρεις,τοσο μεγαλυτερος και καλυτερος θα γινεις.αλλα ηλια το ξερεις και εσυ αλλωστε οτι την μυικη ποιοτητα και την αισθητικη δεν αποκτας με τα φαρμακα.γιατι αν ητανε ετσι ολα τοσο απλα.....θα ειχαμε γεμισει τους δρομους και τα σανιδια των αγωνων με μπουρναζους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-04-10 19:50 #193
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chaniotis.manos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακριβως ηλια μου.τοτε αρχισανε οι πρωτες φουρνιες πρωτεινων της εταιριας της davina και μετα αρχισανε ας το πουμε να ερχονται οι καλες.που για να μην ονομασω τωρα και το ποσο καλες ητανε και κανω και δισφημιση....αστο καλυτερα.για να μην πω και το ποσο αφομοιωνοντουσαν και απο τον οργανισμο μας κιολας!!!οσο αφορα για το βαρος του σπυρου σε αγωνιστικη κατασταση,εχω φωτογραφιες του που μαλιστατον ρωτησα εγω ο ιιδος για το ποσο σωματικο βαρος ειχε στις συγκεκριμενες φωτο,και μου απαντησε ο ιδιος οτι ητανε 120 κιλα.θα τις ανεβασω να τις δειτε κιολας.και το πιστευω οτι ητανε με τοσο αγωνιστικο βαρος.γιατι αμα τις δειτε...... για 100 κιλα δεν θα τις κοψετε με τιποτα.και δεν ειχε και κανενα λογο να μου πει και ψεμματα.και τοτε εχεις δικιο ηλια και σε κατανοω για το θεμα της αναπτυξης οτι βασιζοτανε στην δουλεια.και τοτε το ειχανε καταλαβει ολοι οι παλιοι σιδεραδες της σχολης και πολυ καλα μαλιστα.εξαλλου δεν ειχανε και τα περιθωρια τοτε τα σημερινα ωστε και να μην το καταλαβαινανε,να μπορουσανε να αναπτυχθουνε σε τετοιο βαθμο με αλλο τροπο.τωρα λυπαμαι που βλεπω παιδια στο γυμναστηριο να κανουνε προπονηση,και να ειναι σε πολυ μικρη ηλικια με λανθασμενη παιδεια οσο αφορα την προπονηση και τα φαρμακα.ειναι σε ηλικιες των 20 και 25 χρονων,εχουνε παρει σε τρελες δοσολογιες τα παντα,εχουνε κανει την αυξητικη ορμονη για πρωινο,και παλι δεν ειναι σε επειπεδα σεβαστα οσο αφορατην μαζα καιτ την ποιοτητα.δυστυχως εχουνε κανει κακη αρχη στο αθλημα,με λαθος αντιληψη,και πιστευουνε οτι οσο περισσοτερα φαρμακα παρεις,τοσο μεγαλυτερος και καλυτερος θα γινεις.αλλα ηλια το ξερεις και εσυ αλλωστε οτι την μυικη ποιοτητα και την αισθητικη δεν αποκτας με τα φαρμακα.γιατι αν ητανε ετσι ολα τοσο απλα.....θα ειχαμε γεμισει τους δρομους και τα σανιδια των αγωνων με μπουρναζους.
    και οσο αφορα το θεμα οτι εινια χορτοφαγος και το πως διατηρειται ακομα σε τετοια κατασταση,απορω και εγω ο ιδιος που τον βλεπω καθε μερα.αλλα οταν εχεις κανει τον βασικο σου ογκο με σκληρη δουλεια,αυτο πιστευω δεν χανεται ποτε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-04-10 19:54 #194
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.909
    Προεπιλογή
    Στο 3ο μέρος του αφιερώματος που θα ανέβει σε λίγες μέρες, ο Σπύρος μιλάει εκτός των άλλων για τα συμπληρώματα εκείνης της εποχής..

    Ακόμα μιλάει και για τη σημερινή κατάσταση του ελληνικού bodybuilding, τις ομοσπονδίες και τους αγώνες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-04-10 20:05 #195
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ότι και να πω γι αυτα τα βίντεο είναι λίγο , είναι μια περίληψη της ιστορίας του ββ και ο σπύρος περιγράφει με τον καλύτερο τρόπο αλλα και τα βίντεο δείχνουν πως ήταν το ββ παλιότερα και με τις περιγραφές του σπύρου φαίνετε και η ιδεολογία που επικρατούσε και επιβεβαιώνει αυτα που έλεγα πως στα γυμναστήρια επικρατούσε μια κόντρα , αλλα ωραία και επικοδομητική ώς αναφορα τα κιλά που κάναμε προπόνηση υπήρχε ανταγωνισμός επικοδομητικός .
    απλα τότε αγωνιστικα ασχολούνταν μόνο αυτοί που είχαν το ταλέντο , εχω δεί αυτούς τους αγώνες του σπύρου και εχω να πω πως ήταν πολύ μπροστα για την εποχή του , έφερε την ποιότητα στο ελληνικό ββ και όπως είπε τα πόδια που στην γέννηση του ββ δεν έδιναν ιδιαίτερη βαρύτητα , γιατι ο σπύρος και στους αγώνες του εξωτερικού εντυπωσίαζε με την φανταστική του γράμωση και την ολοκληρωμένη ανάπτυξη ειδικα τα πόδια του ήταν μπροστα για την εποχή του .

    και πιστεύω ήταν ο πλέον κατάληλος και για καριέρα στον κινηματογράφο , αν είχε τα σωστα άτομα να τον προωθήσουν αλλα χωρίς να κάνει εκπτώσεις στις αρχές του .

    αναμένουμε με αγωνια και ενδιαφέρον και τα υπόλοιπα μέρη της συνέντευξης
    οχι μονο εφερε τα ποδια στο ββ αλλα και το τι ποδια εφερε κιολας!!!!!δεν ητανε απλα με τελεια αναπτυξη,αλλα εκεινη την εποχη το να εχεις τετρακεφαλους με κοντρες..(καταλαβαινεις ηλια τι εννοω)ητανε το απολυτο φαινομενο.και οχι μονο στα ποδια,αλλα και στην πλατη,το χριστουγεννιατικο δεντρο που λεμε εμεις στην γλωσσα μας.για μενα ο σπυρος πετυχε το απιστευτο και ας εχουνε περασει 30 χρονια.για το ποσο μπροστα ητανε η σωματικη του διαπλαση και ποιοτητα,μπορεις να την συγκρινεις με σημερινα σωματα.(δεν ονομαζω για να μην παρεξηγηθω για ευννοητους λογους)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 13 από 69 ΠρώτηΠρώτη ... 311121314152363 ... ΤελευταίαΤελευταία