Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 37
  1. 17-02-13 22:58 #16
    Προεπιλογή
    Πηγαινα στο Βυρωνα στο sport edition fitness. Απλα μετακομισα στην εμπεδοκλεους κοντα στα jumbo και το πιο κοντινο πλεον ειναι αυτο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-09-13 07:44 #17
    Προεπιλογή
    Τελικα καποια γνωμη για το axion; Εχει βγαλει προσφορα το 5μηνο στα 109 νομιζω και αλλα 15-20 η εγγραφη. Πιο πολυ με ενδιαφερει να μη γινεται χαμος απο κοσμο. Ωρες που θα πηγαινω πρωϊνες και μεσημεριανες πριν απο τις 6.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-09-13 14:17 #18
    Προεπιλογή
    τυχερος εισαι γτ εχω να μπω μηνες .
    εχω παει σε ολα τα γυμναστηρια που λετε κ σε αλα τοσα στο παγκρατι το καλυτερο ειναι το axion εχει παντα λιγο κοσμο κ πολυ ευγενικο .
    το fitnes prin 1 χρονο ηταν καλο απο την στιγμη που βαλαν τα βαροι πανω ειναι τραγικο. το axion το εχω λατρεψει .weider τραγικο ουτε τζαμπα δεν παω ...
    το fitnes ειναι για κλαρηνο γαμπρους αυστηρα ...
    αλο ενα καλο ειναι στο αστυνομικο τμημα του παγκρατιου κ εμπεδοκλαιους πρωτο στενο μετα το jumbo αριστρο χερι οπως ανεβενεις ενα καλο ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-09-13 15:07 #19
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Το ΑΧΙΟΝ αξιζει πραγματικα για την περιοχη που ψαχνεις,τωρα απο κοσμο,τις απογευματινες κυριως ωρες εχει τον πολυ τον κοσμο,αλλα πριν τις 6 που λες εσυ δεν πιστευω να χεις θεμα.Σε λιγο καιρο ανοιγει φρυνης & ευτυχιδου planet fitness απο τη γνωστη αλυσιδα,πανω απο την πειραιως τραπεζα,οποτε δεδομενου οτι θα τραβηξει για τον 1ο καιρο λιγο κοσμο,μπορει να βρεις και λιγο καλυτερες τιμες στα υπολοιπα.Κ εκεινο διπλα στο αστυνομικο τμημα Παγκρατιου,κοντα στα σχολεια (7ο-28ο κτλ) ειναι καλο,αλλα νομιζω στο ΑΧΙΟΝ θα σαι καλυμενος αν ειναι πιο κοντα σε εσενα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη GOGETA5 : 04-09-13 στις 15:10
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-09-13 11:02 #20
    Προεπιλογή
    Ξερετε εαν εχουν καποια σελιδα που να λεει τις προσφορες και τα ωραρια; Παντως στη σελιδα τους στο facebook δε αναφερει κατι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-09-13 11:07 #21
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Οχι μονο σελιδα στο facebook αλλα μπορεις να τους παρεις τηλεφωνο ή να στειλεις e mail
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-09-15 13:40 #22
    Προεπιλογή Γυμναστήριο στο Παγκράτι
    Γεια σας. Ψάχνω για κάποιο καλό γυμναστήριο στο Παγκράτι ή στη χειρότερη προς το κέντρο ή στο Γουδή. Έχετε να μου προτείνετε κάποιο; Πήγαινα παλιά στο Joe Weider αλλά δε μου άρεσε η κατάσταση με τους γυμναστές. Σε είχαν γραμμένο, ήταν κλίκες με ορισμένους γνωστούς τους και ούτε ασχολιόντουσαν μαζί σου, πολλοί δεν ήταν καν γυμναστές.. από ομαδικά κάτι χαζά.. ξέρετε κάποιο;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-09-15 17:13 #23
    Προεπιλογή
    Μηπως παει καποιος στο joe weider παγκρατιου?

    Ειναι ακομη σε αθλια κατασταση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-15 14:39 #24
    Προεπιλογή
    στην εμπερδοκλεους λιγο πριν τα τζαμπο οπως την κατεβαινεις ενα στενο στα δεξια ειναι το γυμναστηριο που παβ εγω χρονια πλεον.
    ειναι το απολυτο σιδεραδικο οποιος γουσταρει και εχει και μηχανηματα.
    170ευρω τον χρονο το εχει και 30ευρω το μηνα.
    μετα στην καισαριανη εχω ακουσει και το εχω δει οτι ειναι αρκετα καλο στο δημαρχειο της καισαριανης το λεγομενο καισαριων.
    πολυ καλο γυμναστηριο και αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 01-10-15 17:01 #25
    Προεπιλογή
    Φιλος αυτο π λες ειναι στην πρατινου διπλα απο την αστυνομια το υπογειο?
    Ετυχε να περασω εξω απο αυτο σημερα πρωινες ωρες , δεν μπηκα μεσα αλλα απο εξω π εριξα μια ματια φαινεται συμπαθητικο.
    Αν ειναι θα ξαναπαω να το δω
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 01-10-15 17:45 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο procop Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλος αυτο π λες ειναι στην πρατινου διπλα απο την αστυνομια το υπογειο?
    Ετυχε να περασω εξω απο αυτο σημερα πρωινες ωρες , δεν μπηκα μεσα αλλα απο εξω π εριξα μια ματια φαινεται συμπαθητικο.
    Αν ειναι θα ξαναπαω να το δω
    οχι δεν ειναι στην πρατινου ουτε αστυνομια εχει διπλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-10-15 10:48 #27
    Προεπιλογή
    Dio αυτο π λες ειναι μακρυα ρε..

    Πηγα χθες στο joe wider
    Γενικα εχει πολλα οργανα, δεν θα το ελεγα καθαρο
    Αυτο π μ την σπαει ειναι οτι πρεπει να ανεβοκατεβαινω οροφους για να κανω γυμναστικη σωστα.
    Σαν γενικη εικονα δεν μ αρεσε, αλλα εμενα γενικα δεν μ αρεσουν τα μεγαλα γυμναστηρια.
    Καθως παει ενας φιλος εκει και ληγει η συνδρομη του τελη νοεμβρη , γραφτηκα για ενα μηνα..αλλα σιγουρα θα κοιταξω και καποιο αλλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 14-10-15 13:18 #28
    Προεπιλογή
    Εν συνεχεια του απο πανω μηνυματος..
    Επισκεψη στο fitness plus απλα νς δω τον χωρο
    Μπορω να πω απο αισθητικης πλευρας ο χωρος ειναι ωραιος..αλλα αυτο ειναι ασχετο, καθως για γυμναστικη πας και οχι να μεινεις μεσα.
    Οργανα συμπαθητικα, αν και σε ωρες αιχμης ισως υπαρχει θεμα..
    Αυτο π μ εκανε ασχημη εντυπωση, ειναι η επιμονη να μου αποδειξουν οτι τα λεφτα που ζητανε ειναι λογικα...
    ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!!!!!

    Λοιπον, εχει "προσφορα" 310 ευρω για 10 μηνες
    Το ετησιο καπου στα 400, δηλαδη κοντα ενας μισθος για καποιους συνανθρωπους μας...εντελως απαραδεκτη η τιμη.

    Τς επιχειρηματα τους
    1. Εμεις εχουμε στοχο να διατηρουμε πληροτητα 80 τις εκατο ωστε να αποφευγουμε συνοστισμους
    2. Διατηρουμε ποιοτητα( εδω δεν καταλαβα τι εννοουσε ο ποιητης)
    3. Υπαρχουν και γυρω γυμναστηρια με 100 ευρω αλλα δεν βρισκεις οργανα κτλ
    4. Επειδη εχω πελατες 10 χρονια δεν μπορω να μειωσω τιμες γιατι θα αδικησω τους προηγουμενους που πληρωναν αυξημενες τιμες

    Με απλα λογια αυτα ειναι αερολογιες ....θα κοιταξω και αλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 14-10-15 13:45 #29
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    400 ευρω? στανταρακι λολ.. η τιμή όντως είναι τραγικα υψηλα, οσο για τα επειχηρηματα ούτε προσωπικά εμενα θα με έπειθαν στο να εγγραφω..
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-06-16 14:01 #30
    Προεπιλογή
    Υπάρχει και το planet που πηγαίνω και εγώ στην Φρύνης,δεν ξέρω αν προαναφέρθηκε,αρκετά μεγάλο,το μόνο μειονέκτημα (για μένα) ότι έχει πολύ κόσμο αλλά έχει αρκετά καλές τιμές και προσφορές!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία