Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 227
  1. 29-03-11 14:02 #31
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Σας περιμενω ολους
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-04-11 18:54 #32
    Προεπιλογή Υποστηρηκτές
    Θα ήθελα να κάνω ακόμα ένα ερώτημα μήπως και μπορεί κάποιος να με βοηθήσει!Αν κάποιος αθλητής έχει κάποιους υποστηρικτές πους στηρίζουν την προσπάθειά του πώς μπορεί να τους προβάλει στον αγώνα?Μήπως μπορεί κάποιος να με κατευθύνει πάνω σ'αυτό το θέμα?(Οι καιροί είναι δύσκολοι!!!!!!!)Τί μπορώ να κάνω πάνω σ'αυτό?
    Ευχαριστώ!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-04-11 20:13 #33
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Τι εννοείς να τους προβαλλει;Το μονο που μπορεί να κανει είναι να φοραει καποιο μπλουζακι τους μαζί με το υπόλοιπο βοηθητικο team.Οι αθλητες δεν εχουν την δυνατότητα να παρουν το μικροφωνο και να ευχασριστησουν ανοικτα καποιους που τους βοηθανε,εκτος αν μιλαμε για αθλητη εμβελειας(π.χ. Καραμανλακης,Κεφαλιανος που τους σπονσοραρουν εταιριες-καταστηματα και εινια γνωστο πλεον στο κοσμο)
    Κατα τα αλλα αν θελουν να προβληθουν μαλλον μεσω καποιας χορηγιας στην Wabba αναρτωντας καποιο πανο ή στηνωντας περίπτερο,οπότε εκει μιλαει με τους ανθρωπους της ομοσπονδίας (Νικος Τσουνακης).
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-04-11 16:30 #34
    Προεπιλογή
    Σ'ευχαριστώ. Το ερώτημά σου μου κάλυψε το κενό.Απλά ήθελα να ξέρω εκτός από ένα μπλουζάκι του υποστηρικτή αν θα μπορούσα να του προσφέρω και κάτι άλλο όπως π.χ να αναρτήσω το μπάνερ του στ' αποδυτήρια ή κάπου αλλού και να φωτογραφηθώ με τον κόσμο π.χ τώρα μη με περάσετε και για ψώνιο!!!Δεν γνωρίζω ρε παιδιά γι αυτό και σας ρωτώ μη γίνουμε και ρόμπα μια στιγμή!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-04-11 18:05 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Πρωτη φορα κατεβαινεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-04-11 18:56 #36
    Προεπιλογή
    Η δεύτερη είναι αλλά την πρώτη είχα κατέβει τελείως μόνος χωρίς καμία βοήθεια και ούτε να στηθώ δεν ήξερα τίποτα.Όχι οτι τώρα ξέρω περισσότερα ,αλλά τουλάχιστον όμως περισσότερα απο την πρώτη και πιστεύω ότι θα καταφέρει να'ρθει και ο προπονητής μου αυτή τη φορά μαζί!Πάντως όπως το κόβω είναι πιο εύκολα τα πράγματα για μένα τώρα γιατί ξερω τί να περιμένω κι έχω ασφαλώς λιγότερο άγχος για τον αγώνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-04-11 20:29 #37
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    H καλυτερη διαφημιση για τους υποστηρικτες σου θα είναι να εχεις μια καλη σκηνικη παρουσία,ετσι ώστε ο κοσμος να αναρωτηθει ποιος ετοιμαζει αυτον τον αθλητη κτλ.,κουβεντες που ανταλασσονται μεταξυ του κοινου.
    Τωρα απρόκλητα να κολλησεις ενα banner στα αποδυτηρια για να το δουν οι υπόλοιποι αθλητες μαλλον αφορμη για σχόλια θα δοθουν,υπαρχουν αθλητες που εχουν παρει 10 τιτλους και δεν εχουν κατι αναλογο,τωρα από εκει και περα το πως θα κινηθεις ειναι και δικη σου πρωτοβουλια
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-04-11 22:50 #38
    Προεπιλογή
    Όπως είπες και συ το ζητούμενό μου δεν είναι να δημιουργήσω, οτιδήποτε σχόλιο αρνητικό για μένα ή την ομάδα μου,ή οποιδήποτε πρόβλημα στην οργάνωση κι ούτε το όνειρό μου είναι να φωτογραφηθώ μπροστά σε μπάνερ!!Απλά για να καλοπιάσω και να ευχαριστήσω τους υποστηρικτές μου μήπως μπορούσα να κάνω κάτι περισσότερο απ'το να φορέσω ένα διαφημηστικό μπλουζάκι!
    Τέλος πάντων όλα καλά κανένα πρόβλημα κι αν δε ρωτήσεις πώς θα αποφύγεις την κακοτοπιά ετσι δεν είναι?
    Σ'ευχαριστώ πολύ πάντος για τις συμβουλές σου και που ασχολείσαι και με νέους στο χώρο όπως εγώ!!!Εννοείτε ότι θα γνωριστούμε στον αγώνα έτσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-04-11 10:39 #39
    Προεπιλογή
    Μήπως υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για εκείνη τη μέρα, πότε θα ξεκινήσει, τη σειρά κ.α;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-04-11 10:46 #40
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Στις 10 η ωρα ξεκινανε τα προκριματικα (παραδοσιακα ξεκινανε οι αγωνες 11:00-11:30,ειδικα αν οι αθλητες εινια πολλοι και καθυστερουν στην ζύγιση και στην συμπλήρωση της αίτησης)
    Οι κατηγορίες βγαινουν ως εξης:juniors,fitness,bodyfitness,women,masters,bb χαμηλη,μεσαια,ψηλη(το πρωι δεν γίνονται ατομικες χορογραφίες,παρα μονο στα fitness όπου η χορογραφία μετραει στην βαθμολογία).
    Να υπενθυμίσω εδω ότι οι αθλητες κρίνονται και βαθμολογουνται το πρωι,το μεσημερι δηλαδη βγαινουν τα αποτελεσματα,το απόγευμα γινονται οι συγκρίσεις για τον κόσμο ,καθως και οι ατομικες χορογραφίες της πρωτης εξαδας,το βραδυ επίσης γίνονται απονομες,guest posings καθως και η ανακήρυξη του Γενικου Νικητη,το απόγευμα ξεκιναει στις 19:00.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-04-11 00:53 #41
    Προεπιλογή
    Δεν έχω ξανα έρθει κ δεν είχα ιδέα για το πως ακριβώς πηγαίνει το πρόγραμμα

    Ευχαριστώ!

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-04-11 19:42 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Η αφισσα του αγωνα,στην οποία βρίσκονται ο Γενικος Νικητης του τελευταιου αγωνα,Φωτης Πλευριτης καθως και ο Τασος Κολογκιωνης,ο οποιος κερδισε την κατηγορία του στο Mr Universe της Γερμανίας τον Δεκεμβριο του 2010.

    Όνομα: Afissa WABBA May 2011.jpg Εμφανίσεις: 1138 Μέγεθος: 143,9 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-04-11 20:18 #43
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Περίμενα να δώ μόνο το Φώτη στην αφίσσα, αλλά και έτσι καλή είναι.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-04-11 18:03 #44
    WABBA Ιnternational
    Το avatar του χρήστη Tsounakis

    Εγγραφή
    24-03-2009
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περίμενα να δώ μόνο το Φώτη στην αφίσσα, αλλά και έτσι καλή είναι.

    ΜΒ
    Την αφισα του αγωνα κοσμησαν δυο παγκοσμιοι πρωταθλητες wabba universe που εγιναν τον Δεκεμβριο 2010 !!!! ( respect this )
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-04-11 19:35 #45
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tsounakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Την αφισα του αγωνα κοσμησαν δυο παγκοσμιοι πρωταθλητες wabba universe που εγιναν τον Δεκεμβριο 2010 !!!! ( respect this )

    Πρόεδρε μη τσιμπάς... Τον Τάσσο τον σεβόμαστε και τον αναγνωρίζουμε όλοι σαν μεγάλο αθλητή.

    Το σχόλιό μου ήταν απλά γιατί στη WABBA δεν έχουμε συνηθίσει 2 αθλητές στην αφίσσα (πέρα από γυναικείες παρουσίες), και η παρουσία στην αφίσσα θεωρείτε ένα έπαθλο του γενικού νικητή του προηγούμενου πανελλήνιου αγώνα.
    Αφού έκρινε έτσι η ομοσπονδία, εμένα δε μου πέφτει λόγος... και τον εαυτό σου να βαζες στην αφίσσα, πάλι ωραία θα ταν

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία