Σελίδα 307 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 207257297305306307308309 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 4.591 έως 4.605 από 4665
  1. 06-03-18 16:50 #4591
    Προεπιλογή
    Πριν 1 εβδομάδα αγόρασα τη συγκεκριμένη από αθλητή ! Προς τεράστια απογοήτευση μου , μόλις σήμερα διαπίστωσα, ότι ο αθλητής μου είχε δώσει την παλιά έκδοση της πολυβιταμίνης η οποία έχει διαφορετικά συστατικά από την καινούργια και την είχε και στην ίδια τιμή ! Σήμερα επικοινώνησα με αθλητή και ανέφερα το συγκεκριμένο και μου είπαν ότι η παλιά έχει και πιο πολλά συστατικά από την καινούργια και ότι η καινούργια δεν έχει έρθει ακόμα στο κατάστημα ( ενώ την έχουν ανεβάσει εδώ και ένα χρόνο στο forum) ! Η πολυβιταμινη είναι σφραγισμένη και δεν την έχω ανοίξει ! Ρώτησα αν μπορώ να πάω να την αλλάξω και μου είπαν ότι μπορώ μόνο αν έχω την απόδειξη πράγμα που φυσικά δεν έχω ! Όλο αυτό που έγινε και αυτά που μου είπαν από το κατάστημα τα θεωρώ τουλάχιστον κοροϊδία ! Οποίος θέλει τη συγκεκριμένη βιταμίνη την δίνω στα 20 ευρώ χέρι με χέρι στην περιοχή της Αθήνας-Πειραια και πέριξ ! Είναι εντελώς άθικτη και λήγει το 2020! Οποίος θέλει ας στείλει πμ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 06-03-18 21:36 #4592
    Προεπιλογή
    ηρθαν σημερα τα καλουδια απο τα xtreme stores ξεκιναει σιγα σιγα το κοψιμο και απο τον επομενο μηνα θα παιξει πιο δυνατο στακ

    Όνομα: 36E40053-97A0-4D1A-85B5-1344168ED61C.jpg Εμφανίσεις: 1266 Μέγεθος: 67,2 KB
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-03-18 01:37 #4593
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν 1 εβδομάδα αγόρασα τη συγκεκριμένη από αθλητή ! Προς τεράστια απογοήτευση μου , μόλις σήμερα διαπίστωσα, ότι ο αθλητής μου είχε δώσει την παλιά έκδοση της πολυβιταμίνης η οποία έχει διαφορετικά συστατικά από την καινούργια και την είχε και στην ίδια τιμή ! Σήμερα επικοινώνησα με αθλητή και ανέφερα το συγκεκριμένο και μου είπαν ότι η παλιά έχει και πιο πολλά συστατικά από την καινούργια και ότι η καινούργια δεν έχει έρθει ακόμα στο κατάστημα ( ενώ την έχουν ανεβάσει εδώ και ένα χρόνο στο forum) ! Η πολυβιταμινη είναι σφραγισμένη και δεν την έχω ανοίξει ! Ρώτησα αν μπορώ να πάω να την αλλάξω και μου είπαν ότι μπορώ μόνο αν έχω την απόδειξη πράγμα που φυσικά δεν έχω ! Όλο αυτό που έγινε και αυτά που μου είπαν από το κατάστημα τα θεωρώ τουλάχιστον κοροϊδία ! Οποίος θέλει τη συγκεκριμένη βιταμίνη την δίνω στα 20 ευρώ χέρι με χέρι στην περιοχή της Αθήνας-Πειραια και πέριξ ! Είναι εντελώς άθικτη και λήγει το 2020! Οποίος θέλει ας στείλει πμ!
    Συγνωμη αφου υπαρχει η αποδειξη αγορας στον υπολογιστη τους γιατι δεν μπορεις να την αλλαξεις? Απαραδεκτοι και για το οτι αλλο διαφημιζουν και αλλο εχουν και φυσικα για τον λογο που προανεφερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-03-18 01:48 #4594
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alsos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνωμη αφου υπαρχει η αποδειξη αγορας στον υπολογιστη τους γιατι δεν μπορεις να την αλλαξεις? Απαραδεκτοι και για το οτι αλλο διαφημιζουν και αλλο εχουν και φυσικα για τον λογο που προανεφερα.
    Φίλε μου η λέξη απαράδεκτοι για μένα είναι πολύ λίγο ! Δε θέλω να πω περισσότερα για το κατάστημα γιατί μπορεί να φάω και κανένα μπαν λόγω του ότι είναι συνεργαζόμενο κατάστημα του forum! Έχω όμως αρκετά να πω αν μου έδιναν την άδεια οι διαχειριστές ! Και δυστυχώς έχω αφήσει και παρα πολλά φράγκα στο συγκεκριμένο κατάστημα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 07-03-18 09:52 #4595
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν 1 εβδομάδα αγόρασα τη συγκεκριμένη από αθλητή ! Προς τεράστια απογοήτευση μου , μόλις σήμερα διαπίστωσα, ότι ο αθλητής μου είχε δώσει την παλιά έκδοση της πολυβιταμίνης η οποία έχει διαφορετικά συστατικά από την καινούργια και την είχε και στην ίδια τιμή ! Σήμερα επικοινώνησα με αθλητή και ανέφερα το συγκεκριμένο και μου είπαν ότι η παλιά έχει και πιο πολλά συστατικά από την καινούργια και ότι η καινούργια δεν έχει έρθει ακόμα στο κατάστημα ( ενώ την έχουν ανεβάσει εδώ και ένα χρόνο στο forum) ! Η πολυβιταμινη είναι σφραγισμένη και δεν την έχω ανοίξει ! Ρώτησα αν μπορώ να πάω να την αλλάξω και μου είπαν ότι μπορώ μόνο αν έχω την απόδειξη πράγμα που φυσικά δεν έχω ! Όλο αυτό που έγινε και αυτά που μου είπαν από το κατάστημα τα θεωρώ τουλάχιστον κοροϊδία ! Οποίος θέλει τη συγκεκριμένη βιταμίνη την δίνω στα 20 ευρώ χέρι με χέρι στην περιοχή της Αθήνας-Πειραια και πέριξ ! Είναι εντελώς άθικτη και λήγει το 2020! Οποίος θέλει ας στείλει πμ!
    καλημερα φιλε μου υπαρχει περιπτωση να την παρω εγω γιατι αυτην την περιοδο δεν εχω πολυβιταμινη θα σου πω σε 1-2 μερες το πολυ αν δεν την εχεις δωσει καπου
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-03-18 10:36 #4596
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου η λέξη απαράδεκτοι για μένα είναι πολύ λίγο ! Δε θέλω να πω περισσότερα για το κατάστημα γιατί μπορεί να φάω και κανένα μπαν λόγω του ότι είναι συνεργαζόμενο κατάστημα του forum! Έχω όμως αρκετά να πω αν μου έδιναν την άδεια οι διαχειριστές ! Και δυστυχώς έχω αφήσει και παρα πολλά φράγκα στο συγκεκριμένο κατάστημα !
    Απο μια πρώτη ενημέρωση που έλαβα επειδή γίνεται η αναφορά στο forum Που υπάρχει συνεργασία, θα επικοινωνήσουν μαζί σου γιατί έχει γίνει κάποια παρεξήγηση και έχουν ενημερωθεί τα κεντρικά.
    Η τακτική της εταιρίας είναι να αλλάζεται το προϊόν, όταν υπάρχει δυσαρέσκεια του καταναλωτή. Είναι κάτι που έχει ξαναγίνει, είτε όταν ο καταναλωτής εχει κάνει λίγες παραγγελίες είτε ειναι τακτικός πελάτης.
    Σε μια κατ΄ιδίαν συζήτηση όμως, δεν μπορούμε να γίνουμε μάρτυρες, δεν μπορούμε δηλαδή να ξέρουμε τις λεπτομέρειες, αλλά δεν ειναι σωστό να αφορίζουμε ένα κατάστημα που έχει δώσει πολυ καλα δείγματα γραφής.
    Νομίζω όμως οτι θα ικανοποιηθείς από το αποτέλεσμα, δεν νομίζω δηλαδή να υπάρχει θέμα για ένα προιον.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-03-18 11:30 #4597
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο μια πρώτη ενημέρωση που έλαβα επειδή γίνεται η αναφορά στο forum Που υπάρχει συνεργασία, θα επικοινωνήσουν μαζί σου γιατί έχει γίνει κάποια παρεξήγηση και έχουν ενημερωθεί τα κεντρικά.
    Η τακτική της εταιρίας είναι να αλλάζεται το προϊόν, όταν υπάρχει δυσαρέσκεια του καταναλωτή. Είναι κάτι που έχει ξαναγίνει, είτε όταν ο καταναλωτής εχει κάνει λίγες παραγγελίες είτε ειναι τακτικός πελάτης.
    Σε μια κατ΄ιδίαν συζήτηση όμως, δεν μπορούμε να γίνουμε μάρτυρες, δεν μπορούμε δηλαδή να ξέρουμε τις λεπτομέρειες, αλλά δεν ειναι σωστό να αφορίζουμε ένα κατάστημα που έχει δώσει πολυ καλα δείγματα γραφής.
    Νομίζω όμως οτι θα ικανοποιηθείς από το αποτέλεσμα, δεν νομίζω δηλαδή να υπάρχει θέμα για ένα προιον.

    συμφωνω με τον polyneiko το καταστημα ειναι πολυ καλο και σοβαρο, αν και εχω ψωνισει λιγες φορες και αντικατασταση εχει γινει και με την ελαχιστη παραγγελια τα δωρακια τους τα βαζουν γενικα πιστευω ειναι αψογοι, οποτε σιγουρα θα σε εξυπηρετησουν, αν οχι τοτε λογικα θα το παρω εγω το συμπληρωμα
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-03-18 14:39 #4598
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Επί της παραγγελίας του μέλους

    Για το πόστ αυτό , έχω επικοινωνήσει μαζί σου αλλά και έχω τοποθετηθεί και στο τόπικ Φωτογραφίες με συμπληρώματα που το πόσταρες.


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bocanegra180 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν 1 εβδομάδα αγόρασα τη συγκεκριμένη από αθλητή ! Προς τεράστια απογοήτευση μου , μόλις σήμερα διαπίστωσα, ότι ο αθλητής μου είχε δώσει την παλιά έκδοση της πολυβιταμίνης η οποία έχει διαφορετικά συστατικά από την καινούργια και την είχε και στην ίδια τιμή ! Σήμερα επικοινώνησα με αθλητή και ανέφερα το συγκεκριμένο και μου είπαν ότι η παλιά έχει και πιο πολλά συστατικά από την καινούργια και ότι η καινούργια δεν έχει έρθει ακόμα στο κατάστημα ( ενώ την έχουν ανεβάσει εδώ και ένα χρόνο στο forum) ! Η πολυβιταμινη είναι σφραγισμένη και δεν την έχω ανοίξει ! Ρώτησα αν μπορώ να πάω να την αλλάξω και μου είπαν ότι μπορώ μόνο αν έχω την απόδειξη πράγμα που φυσικά δεν έχω ! Όλο αυτό που έγινε και αυτά που μου είπαν από το κατάστημα τα θεωρώ τουλάχιστον κοροϊδία ! Οποίος θέλει τη συγκεκριμένη βιταμίνη την δίνω στα 20 ευρώ χέρι με χέρι στην περιοχή της Αθήνας-Πειραια και πέριξ ! Είναι εντελώς άθικτη και λήγει το 2020! Οποίος θέλει ας στείλει πμ!



    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο μια πρώτη ενημέρωση που έλαβα επειδή γίνεται η αναφορά στο forum Που υπάρχει συνεργασία, θα επικοινωνήσουν μαζί σου γιατί έχει γίνει κάποια παρεξήγηση και έχουν ενημερωθεί τα κεντρικά.
    Η τακτική της εταιρίας είναι να αλλάζεται το προϊόν, όταν υπάρχει δυσαρέσκεια του καταναλωτή. Είναι κάτι που έχει ξαναγίνει, είτε όταν ο καταναλωτής εχει κάνει λίγες παραγγελίες είτε ειναι τακτικός πελάτης.
    Σε μια κατ΄ιδίαν συζήτηση όμως, δεν μπορούμε να γίνουμε μάρτυρες, δεν μπορούμε δηλαδή να ξέρουμε τις λεπτομέρειες, αλλά δεν ειναι σωστό να αφορίζουμε ένα κατάστημα που έχει δώσει πολυ καλα δείγματα γραφής.
    Νομίζω όμως οτι θα ικανοποιηθείς από το αποτέλεσμα, δεν νομίζω δηλαδή να υπάρχει θέμα για ένα προιον.
    Κάποιες φορές, για ένα γεγονός υπάρχει και μια λογική εξήγηση δηλαδη, νομίζω πως καλύψαμε καποια δεδομένα.
    Εφόσον το ανέφερες στο Forum, νομίζω ότι πρέπει να υπάρχει μια απάντηση και για τα μέλη που θα διαβάσουν.


    Επί του προϊόντος

    Εχω μια ενημέρωση ως προς αυτο το κομμάτι. Tην επίσημη όμως θα την λάβετε απο τον ΑΘΛΗΤΗ γιατί υπάρχουν αλλαγές.

    Η παλαιά έκδοση όντως ειναι αυτή αλλα είναι και αυτή που έχει επανέλθει από την MDouble You και διατίθεται πλέον .

    Παλαιά έκδοση - Ισχύουσα


    Όνομα: multi max old.jpg Εμφανίσεις: 1176 Μέγεθος: 50,5 KB


    Aυτή εδώ που έχει αναρτηθεί από το 2017 στο forum , ήταν όντως η νέα έκδοση, η οποία εστάλη για μια παρτίδα προς την Ελλαδα αλλά και γενικότερα , εξαντλήθηκε και για λόγους που έκρινε η εταιρία, επανήλθε στην παλαιά φορμουλα και στην παλαιά συσκευασία η οποία διατίθεται στους καταναλωτες

    Νέα έκδοση - δεν κυκλοφορει πλέον

    Όνομα: 01-002-006-MultiMax-web.jpg Εμφανίσεις: 1180 Μέγεθος: 41,7 KB

    Οπότε στο site του ΑΘΛΗΤΗ αλλά και στων X-Treme που την διαθέτουν, θα διορθωθεί και θα υπάρχει αυτό που ξέρει ως κόσμος ως "παλαιά" έκδοση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-03-18 01:17 #4599
    Προεπιλογή
    Κάνω αυτό το ποστ γιατί υπήρξε μια παρεξήγηση με το κατάστημα ! Καταρχήν να πω ένα ευχαριστώ στον Polyneiko που έκατσε και ασχολήθηκε με το θέμα μου χωρίς να το ζητήσω και έπειτα ένα ευχαριστώ στον κύριο Μανωλόπουλο για την άμεση εξυπηρέτηση μου ! Να πω επίσης ότι το όλο μπέρδεμα έγινε λόγω μιας λαθος τηλεφωνικής συνεννόησης και δυστυχώς λόγω μιας προκατάληψής μου (νόμιζα ότι μιλάω με άλλο άτομο το οποίο αποτι έμαθα δε δουλεύει στο κατάστημα ) με αποτέλεσμα να γράψω ότι έγραψα και να γίνει ότι έγινε ! Να πω και από εδώ ένα συγγνώμη στον Γρήγορη ,με τον οποίο φυσικά το λύσαμε και από κοντά και νομίζω ότι με κατάλαβε απόλυτα !
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-03-18 11:56 #4600
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια προς το πρόσωπο μου και χαίρομαι που το θέμα λύθηκε
    Οπως σου είχα γραψει κατ΄ιδίαν, δεν θέλουμε να φιμώνουμε τα μέλη επειδή υπάρχει μια συνεργασία με τον ΑΘΛΗΤΗ, αλλά να γίνονται βελτιώσεις, όπου παίρνει.
    Φυσικά μερικές φορές ένα κακό timing μπορεί να οδηγήσει σε παρεξηγησεις, αλλά όλα λύνονται.
    Επειδή μιλάω με παιδια που εξυπηρετούνται από τον ΑΘΛΗΤΗ, λέω υπεύθυνα ότι υπάρχει μια θετική στάση προς τους καταναλωτές και αυτό είναι το μέλημα της εταιρίας
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-06-18 11:22 #4601
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Μπήκαν για τα καλά οι ζέστες, καιρός για παγωτό πρωτεϊνης !!

    Όνομα: DSC_0198 (Αντιγραφή).jpg Εμφανίσεις: 1026 Μέγεθος: 112,2 KB

    υ.γ. Μπορεί να ρίξω και τίποτα απο τα υπόλοιπα στο μιγμα παγωτού
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-07-18 13:16 #4602
    Προεπιλογή
    Όνομα: stack.jpg Εμφανίσεις: 882 Μέγεθος: 62,0 KB καλο καλοκαιρι!!!!!!!!!!!! το Ν1 ολα τα λεφτα το νιτρικο της core labs δε με ενθουσιασε καθολου,καλα πριξιματα αλλα για τα διεγερτικα που λεει οτι εχει μεσα δεν κανει τπτ. το slin max το χω για οκτωβρη :]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 12-07-18 στις 13:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-07-18 13:40 #4603
    Προεπιλογή
    Όνομα: 20180712_133413.jpg Εμφανίσεις: 892 Μέγεθος: 63,9 KB

    Πρωτεινη,κρεατινη, BCAA(υποθερμιδικη για αρκετο καιρο τωρα)
    + βιτ. C( δεν φαινεται)

    edit: η φωτογραφια μου την μπαινει και δεν θελει να γυρισει...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη winchester : 12-07-18 στις 13:43
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-07-18 21:10 #4604
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο winchester Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όνομα: 20180712_133413.jpg Εμφανίσεις: 892 Μέγεθος: 63,9 KB

    Πρωτεινη,κρεατινη, BCAA(υποθερμιδικη για αρκετο καιρο τωρα)
    + βιτ. C( δεν φαινεται)

    edit: η φωτογραφια μου την μπαινει και δεν θελει να γυρισει...
    η πρωτεινη αυτη τρομερη ... αλλα παντα παιρνω το μπισκοτο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-07-18 23:36 #4605
    Προεπιλογή
    Μπισκοτα/βανιλιες δεν μου κατεβαινουν με τιποτα!! γι αυτο μενω στην σοκολατα(η οποια ειναι τρομερη) αντε και καμια μπανανα σε αλλες
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 307 από 311 ΠρώτηΠρώτη ... 207257297305306307308309 ... ΤελευταίαΤελευταία