Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 26
  1. 01-02-11 14:18 #1
    Προεπιλογή Super Multi (Dymatize)

    Γνωρίζω δύο άτομα που την προτιμούν, καλά λόγια λένε. Προσωπική άποψη δεν έχω, απλά ανοίγω το θέμα για λόγους αρχειοθέτησης.

    Όνομα: SuperMulti-Facts.jpg Εμφανίσεις: 1691 Μέγεθος: 145,1 KB



    Super Multi Vitamin

    The Dymatize Super Multi is the perfect blend of vitamins and minerals specifically designed for the hard training athlete. In order for the human body to perform at its maximum potential, it is essential to nourish it with the necessary antioxidants, vitamins and minerals for fast recovery. Dymatize uses a special coating to help ensure an easy swallow and a more efficient absorption rate.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-02-11 05:55 #2
    Προεπιλογή
    Την χρησιμοποιώ για πολύ καιρό και πιστεύω πως είναι πολύ καλή πολυβιταμίνη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-02-11 06:32 #3
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Τα 5 τελευταια συστικά μου φαίνονται λίγο κουφά.. Νικέλιο??/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-02-11 12:47 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα 5 τελευταια συστικά μου φαίνονται λίγο κουφά.. Νικέλιο??/
    Silicon, vanadium και boron έχουν πολλές πολυβιταμίνες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-02-11 21:20 #5
    Προεπιλογή
    Αν δεν κανω λαθος πριν χρονια δεν ηταν κοκκινες οι καψουλες και ηταν 90(μια καθε πρωι και ευγαζε 3 μηνες ..)τωρα βλεπω 120 και 2 την μερα(1μετα απο το γευμα..) καποια περαιτερω συμβουλη δια της χορηγησης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-11 22:17 #6
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    σορρυ ρε λαο αγορι μου αλλα εσυ καθε μηνα την χτυπας την πολυβιταμινη σου?γιατι τα χω παιξει με τα θρεντ που χεις ανοιξει μονο για βιταμινες γραφεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 06-02-11 22:31 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    σορρυ ρε λαο αγορι μου αλλα εσυ καθε μηνα την χτυπας την πολυβιταμινη σου?γιατι τα χω παιξει με τα θρεντ που χεις ανοιξει μονο για βιταμινες γραφεις
    Δεν κατάλαβα φιλαράκο, ποιο είναι το πρόβλημά σου; Αν δεν γουστάρεις το Χ θέμα μπορείς να μην συμμετέχεις, δεν σε υποχρεώνει κανείς. Κάτι πιο παραγωγικό έχεις να κάνεις;

    Και στο κάτω κάτω, ελλειπές search έκανες, έχω ανοίξει θέματα που αφορούν όλο το φάσμα των συμπληρωμάτων. Ηρέμησε λίγο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 06-02-11 23:02 #8
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    σορρυ ρε λαο αγορι μου αλλα εσυ καθε μηνα την χτυπας την πολυβιταμινη σου?γιατι τα χω παιξει με τα θρεντ που χεις ανοιξει μονο για βιταμινες γραφεις
    Άκυρο ποστ.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-02-11 23:25 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostasbuilding Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν δεν κανω λαθος πριν χρονια δεν ηταν κοκκινες οι καψουλες και ηταν 90(μια καθε πρωι και ευγαζε 3 μηνες ..)τωρα βλεπω 120 και 2 την μερα(1μετα απο το γευμα..) καποια περαιτερω συμβουλη δια της χορηγησης...
    Δεν χρειάζεται κάποια ιδιαίτερη συμβουλή για την χορήγηση. Απλά παίρνεις 2 την μέρα, με φαγητό. Κατά κανόνα, μία με το πρωινό και μία με το μεσημεριανό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-02-11 23:40 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    δεν χρειάζεται να τα παίρνει τα συμπληρώματα που ποστάρει ο Lao και ο χ,ψ Lao. Ο καθένας ανεβάζει κάτι γιατί απλά μπορεί να θέλει να ενημερωθεί γύρω από τα συστατικά και γενικότερα να εμπλουτίσει τις γνώσεις του. Και εγώ σκέφτομαι να ανεβάσω κάποια συμπληρώματα τα οποία ούτε καν κυκλοφορούν εδώ.απλά για να μάθω τι παίζει γύρω από κάποια νέα συστατικά. όσο ζει κανείς μαθαίνει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-02-11 23:48 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν χρειάζεται να τα παίρνει τα συμπληρώματα που ποστάρει ο Lao και ο χ,ψ Lao. Ο καθένας ανεβάζει κάτι γιατί απλά μπορεί να θέλει να ενημερωθεί γύρω από τα συστατικά και γενικότερα να εμπλουτίσει τις γνώσεις του. Και εγώ σκέφτομαι να ανεβάσω κάποια συμπληρώματα τα οποία ούτε καν κυκλοφορούν εδώ.απλά για να μάθω τι παίζει γύρω από κάποια νέα συστατικά. όσο ζει κανείς μαθαίνει...
    Για να το κλείσουμε το θέμα, προσωπικά τα περισσότερα τα θέματα που δημιουργώ, τα ανοίγω για λόγους αρχειοθέτησης της βάσης δεδομένων μας και για λόγους ενημέρωσης όλων μας. Για αυτό υπάρχουν τα fora, για να ανταλάσσουμε πληροφορίες, να μαθαίνουμε και να γινόμαστε καλύτεροι.

    Προφανώς και δεν παίρνω κάθε μήνα και άλλη πολυβιταμίνη όπως ίσως νομίζει ο sofos (έχω και πιο σημαντικά πράγματα να κάνω), χώρια το ότι και επίσης προφανώς δεν αφορούν όλα τα θέματά μου πολυβιταμίνες, όπως και πάλι λανθασμένα μπορεί να νομίζει ο sofos.

    Κατά τ'άλλα, όπως είπα και πριν, κανένας δεν υποχρεώνει κανέναν να διαβάζει και να συμμετέχει στο οποιοδήποτε thread.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-02-11 00:29 #12
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων

    Προσωπική άποψη δεν έχω, απλά ανοίγω το θέμα για λόγους αρχειοθέτησης.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν χρειάζεται να τα παίρνει τα συμπληρώματα που ποστάρει ο Lao και ο χ,ψ Lao. Ο καθένας ανεβάζει κάτι γιατί απλά μπορεί να θέλει να ενημερωθεί γύρω από τα συστατικά και γενικότερα να εμπλουτίσει τις γνώσεις του. Και εγώ σκέφτομαι να ανεβάσω κάποια συμπληρώματα τα οποία ούτε καν κυκλοφορούν εδώ.απλά για να μάθω τι παίζει γύρω από κάποια νέα συστατικά. όσο ζει κανείς μαθαίνει...
    +1.

    Σοφέ ,τι δεν καταλαβες από το αρχικο ποστ που εχω κανει bold;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    σορρυ ρε λαο αγορι μου αλλα εσυ καθε μηνα την χτυπας την πολυβιταμινη σου?γιατι τα χω παιξει με τα θρεντ που χεις ανοιξει μονο για βιταμινες γραφεις
    Αυτα τα ποστς με τασεις ειρωνίας ή εξυπναδας από εδω και στο εξης θα εχουν infractions και όταν ειναι επαναλαμβανόμενα από ενα μελος και ban για ορισμενο χρονικο διαστημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 07-02-11 12:48 #13
    Προεπιλογή
    οκ.Σ' ευχαριστώ λαο.!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-04-11 11:47 #14
    Προεπιλογή
    Άλλες κριτικές σε αυτό το προιόν?? Το θεωρείται ισάξιο με τις adam ή τις opti-men ??
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-04-11 13:23 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Alexakos3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άλλες κριτικές σε αυτό το προιόν?? Το θεωρείται ισάξιο με τις adam ή τις opti-men ??
    Αν και δεν την έχω πάρει, δεν νομίζω να είναι.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία