Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 93
  1. 22-05-12 12:14 #16
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Λευτέρης Σιδηρόπουλος - Αποκλειστική Συνέντευξη Μάϊος 2012


    Όνομα: PICT2621.JPG Εμφανίσεις: 6605 Μέγεθος: 118,7 KB



    Λεύτερη να σε καλωσορίσουμε στο Bodybuilding.gr.Σε ευχαριστούμε για την συνέντευξη που μας παραχωρείς !

    Καλησπέρα παιδιά. Σας ευχαριστώ και εγώ για την συνέντευξη και τον χρόνο που μου διαθέτετε

    Bodybuilding.gr : Καποια εισαγωγικά στοιχεία που ρωταμε σε όλους τους αθλητές,να σε γνωρίσει ο κόσμος καλυτερα :
    Πόσο χρονών είσαι Λευτέρη; Πόσα χρόνια ασχολείσαι με το άθλημα;Πως ξεκίνησες;

    Λ.Σ. : Είμαι 29 χρονών.Το άθλημα το ξεκίνησα από πολύ μικρή ηλικία καθώς γυμνάζομαι από τα 16-17 χρονών.
    Αγωνιστικά ξεκίνησα να συμμετέχω από το 2007 ,συγκεκριμένα στο 14ο Πανελλήνιο Κύπελλο της IFBB,όπου κατέλαβα την 4η θεση στα -85 κιλά.

    Bodybuilding.gr : Πως ξεκίνησες να κάνεις το πρώτο αγωνιστικό βήμα;Επηρεάστηκες παρακολουθώντας κάποιους αγώνες ; Συμμετείχαν κάποιοι γνωστοί σου και σε ώθησαν να το κάνεις και εσύ ;

    Λ.Σ. : Ο πρώτος αγώνας που παρακολούθησα ήταν το Πανελλήνιο της ΠΕΣΔ το 2002 ,στο κλειστό της Γλυφάδας όπου είχε κερδίσει ο Παναγιώτης Σιώτης.
    Μου άρεσε πολύ και έτσι μου μπήκε σαν ιδέα ότι πέρα από το bodybuilding στο γυμναστήριο υπάρχει και η αγωνιστική σκηνή..
    Διέκρινα ότι υπάρχει κάτι πιο εξελιγμένο και σκέφτηκα γιατί να μην το δοκιμάσω και εγώ.

    Bodybuilding.gr : Μέχρι στιγμής έχεις συμμετάσχει στους εξής αγώνες :
    2007 IFBB 14o Πανελληνιο Κύπελλο (4η θέση )
    2008 IFBB 21o Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της IFBB (4η θέση )
    2009 NAC Πανελλήνιο Πρωτάθλημα (2η θεση)
    2009 WABBA Mr ΕΛΛΑΣ 1ος στην μεσαία κατηγορία, 2ος στον Γενικό
    2009 WABBA Πανευρωπαϊκό (5η θέση)
    2010 WABBA Mr ΕΛΛΑΣ 1ος στην μεσαία κατηγορία & Γενικός Νικητής

    Ο πρώτος του αγώνας,2007

    Όνομα: 16240_1284719685871_1466513713_30770130_7261509_n.jpg Εμφανίσεις: 3418 Μέγεθος: 52,8 KB


    Σε βλέπουμε λοιπόν σε full αγωνιστική κατάσταση. Για ποιους αγώνες προετοιμάζεσαι;

    Λ.Σ. : Θα διαγωνιστώ αρχικά στο Mr Ελλάς της WABBA στις 27 Μαϊου και αργότερα τον Ιούνιο, στις 9 και 10 ,όπου θα συμμετάσχω στο Πανελλήνιο της IFBB και στο Μεσογειακό, εφόσον προκριθώ.


    Bodybuilding.gr : Εχεις κερδίσει στον τελευταίο σου αγώνα τον Γενικό Τίτλο: Σε αγχώνει καθόλου το γεγονός ότι αγωνίζεσαι ως φαβορί;
    Αθλητές, κριτές αλλά και ο κόσμος πρώτα στην σκηνή βλέπουν την κατάσταση των γνωστών αθλητών,πρώτα πέφτει το μάτι εκει.
    Ή δεν το σκέφτεσαι καταυτόν τον τρόπο και δεν σε επηρεάζει ;

    Λ.Σ. : Γενικά δεν το αντιμετωπίζω έτσι .
    Εγώ απλά θέλω από τον εαυτό μου σε κάθε αγώνα να είμαι βελτιωμένος και να υπάρχει εξέλιξη ,να μην είμαι στάσιμος δηλαδή και να κάνω το καλύτερο.
    Από εκεί και πέρα ο καλύτερος κερδίζει, δεν θα έλεγα δηλαδή ότι έχω κάποιο ιδιαίτερο άγχος.


    WABBA Mr ΕΛΛΑΣ 2009

    Όνομα: DSCN1087.jpg Εμφανίσεις: 3314 Μέγεθος: 66,4 KB



    Όνομα: DSCN1088.jpg Εμφανίσεις: 3532 Μέγεθος: 66,2 KB


    Bodybuilding.gr :
    Έχεις κερδίσει 2 φορές την κατηγορία σου και μια φορά τον Γενικό. Πολλοί λένε ότι είσαι από τους πλεον ελπιδοφόρους αθλητές.
    Που στοχεύει ο Λευτέρης και τι σχέδια έχει για τον εαυτό του;

    Λ.Σ. : Το όνειρο του κάθε Έλληνα αθλητή bodybuilder είναι να παίξει στο εξωτερικό και να γίνει επαγγελματίας.
    Βέβαια το πιο μακρυνό όνειρο είναι να παίξει στο Mr Olympia,κάτι που έχει καταφέρει μόνο ο Μιχάλης Κεφαλιανός.
    Πέρα από αυτό, συνεχίζουμε γιατί αγαπάμε αυτό που κάνουμε και είμαστε ανοικτοί σε ότι προκύψει στο μέλλον.


    Bodybuilding.gr : Έχεις σκεφτεί ποτέ τον εαυτό σου να κάνεις επαγγελματικό bbing;Αν σου δινόταν η ευκαιρία θα ήταν κάτι που θα το επέλεγες;

    Λ.Σ. : Σαφώς, θα ήταν κάτι που θα το επέλεγα, αναμφισβήτητα.


    Bodybuilding.gr : Ποιους αθλητές από αυτούς που έχεις αντιμετωπίσει θεωρείς ότι σε εχουν δυσκολέψει περισσότερο;

    Λ.Σ. : Δεν εχω παίξει σε πάρα πολλούς αγώνες αλλά εχω αντιμετωπίσει πολλούς και καλούς αθλητές .
    Από την κατηγορία μου (μεσαία) ο Θανάσης Αττιλάκος είναι πάρα πολύ καλός.
    Επίσης στον Γενικό που έχω παίξει πολύ καλός αθλητής είναι ο Αντώνης Κονδύλης ,ο οποίος είναι και πολύ καλός άνθρωπος επίσης και με έχει βοηθήσει στο παρελθόν.
    Πολύ καλός αθλητής που έχω αντιμετωπίσει είναι ο Γιώργος Παπαδάκης

    WABBA Πανευρωπαϊκό 2009 Βέλγιο


    Όνομα: 1247317749.jpg Εμφανίσεις: 3521 Μέγεθος: 103,5 KB

    Όνομα: 1247317240.jpg Εμφανίσεις: 3366 Μέγεθος: 110,5 KB


    Bodybuilding.gr :
    Αγαπημένοι bbers,Έλληνες ή ξένοι;

    Λ.Σ. : Από ξένους τωρινούς αθλητές,Phil Heath,Kai Greene & από πιο παλιούς Ronnie Coleman,Dorian Yates.Αλλά είναι πολλοί που αν ξεκινήσω δεν θα σταματάω!
    Από Έλληνες αθλητές από τους παλιούς, ενας πολύ καλός αθλητής που μου άρεσε και θαυμάζω ειναι ο Σπύρος Μπουρναζος.
    Από τωρινούς είναι ο Μιχάλης Κεφαλιανος που μας έχει κάνει περήφανους με τις επιτυχίες του ,επίσης ο Μανώλης Καραμανλάκης ειναι φοβερός αθλητής.
    Ειναι πολλοί όμως οι καλοί αθλητές και δεν θα ήθελα να παραλείψω κάποιους.


    Bodybuilding.gr : Θες να μας πεις τα στατιστικά σου (ύψος, αγωνιστικά κιλά,Off season)

    Λ.Σ. : Είμαι 1,77-1,78 ύψος .
    Το 2010 ήμουν 94-95 κιλά και φέτος σχεδιάζω να κατέβω σίγουρα 2-3 κιλά βαρύτερος.
    Off season δεν ξεφεύγω πολύ, φτάνω μέχρι 110 κιλά .



    Bodybuilding.gr : Σαν αθλητής bbing περνάς καλά; Ή θεωρείς μεγάλες τις θυσίες και τις στερήσεις της διατροφής ή της σκληρής προπόνησης;

    Λ.Σ. : Αναμφίβολα ως αθλητής έχεις περιορισμένο ωράριο, πρέπει να είσαι αφοσιωμένος στην προπόνησή σου και στην διατροφή σου και δεν υπάρχει πολύ ελεύθερος χρόνος.
    Αλλά επειδή μου αρέσει αυτό που κάνω ,το κάνω με αγάπη και δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα.
    Γενικά πρέπει να υπάρχει πειθαρχία, και αυτό κάνει το άθλημα ιδιαίτερο και δύσκολο ..Φυσικά εξωαγωνιστικά δεν είναι τόσο αυστηρά τα πράγματα.


    Bodybuilding.gr : Τι προπονητικό προγραμμα ακολουθείς σε αγωνιστικές προετοιμασίες και τι εκτός αγώνων;

    Λ.Σ. : Γυμνάζομαι πάντα με αυστηρή τεχνική και ένταση.
    Είτε σε προετοιμασία είτε σε οff season κατάσταση, γυμνάζομαι αυστηρα, με βαριά κιλά και με αρνητικές επαναλήψεις.
    Δεν κοιτάζω να βγεί απλα μια προπόνηση, κυνηγάω την τελειότητα από την κάθε προπόνηση,θελω να τελειώνει και να ξέρω ότι έχω δουλέψει σωστά.

    Bodybuilding.gr : Είναι καποια σημεια πανω στο σωμα σου που θεωρείς ότι θα ηθελες να βελτιώσεις ή δουλεύεις ιδιαίτερα;

    Λ.Σ. : Σιγουρα υπάρχουν δυνατά και αδύνατα σημεία σε κάθε αθλητή , εγώ απλά προσπαθώ να τα κανω όλα εξίσου δυνατά .
    Δίνω έμφαση σε σημεία που υστερώ,γιατι όλοι υστερούμε,αλλά δεν μπορώ να πώ γαμπες εχω ,π.χ., να τις παίξω πιο ελαφριά .

    WABBA MR EΛΛΑΣ 2010

    Όνομα: PICT2639.jpg Εμφανίσεις: 3484 Μέγεθος: 139,4 KB



    Όνομα: Genikos%20(1).jpg Εμφανίσεις: 3421 Μέγεθος: 123,6 KB


    Bodybuilding.gr :
    Γυναικες και bodybuilding.Σου αρεσει το ακραίο bbing στις γυναικες ή προτιμας κατηγορίες τυπου fitness/figure?

    Λ.Σ. : Δεν θα έλεγα ότι μου αρεσει το σκληρο bbing γιατί η γυναίκα χάνει την θηλυκότητά της, μου αρέσουν οι κατηγορίες fitness & figure. Μέχρι εκεί.

    Bodybuilding.gr : Που γυμνάζεσαι; Υπάρχουν κάποια άτομα που σε στηρίζουν κατά την προετοιμασία σου για αγώνες ή θα ήθελες να ευχαριστήσεις για την πορεία σου;

    Λ.Σ. : Γυμνάζομαι στο Yava στην Λυκόβρυση.
    Θα ήθελα σαφώς να ευχαριστήσω όλα τα άτομα που με εχουν βοηθήσει καθώς οι αθλητες στην προετοιμασία τους δεν μπορούνε να προχωρήσουνε χωρίς να εχουν βοήθεια.
    Θα ήθελα να ευχαριστήσω τα άτομα που με έχουν βοηθήσει φέτος ξεκινώντας από τον συναθλητή και φίλο μου Γιάννη Πατσιανίδη,ο οποίος με εχει βοηθήσει σε όλη την διάρκεια της προετοιμασίας μου.
    Τον Σταυρο Τριουλίδη,επίσης πολύ καλός αθλητής με τον οποίο συνεργαζόμαστε κάποιους μήνες, από την αρχή της προετοιμασίας μου,
    Εναν άλλο καλό φίλο και αθλητή που φέτος κατεβαίνει στην ψηλή κατηγορία στην WABBA,τον Δημήτρη Ρόκα .
    Τον Λευτέρη Φυτικάκη της εταιρίας Perfect Nutrition,o οποίος μου χορηγεί δωρεάν τα συμπληρώματα που χρειάζομαι για την προετοιμασία μου.
    Επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Αλέκο Σιατραβάνη


    Bodybuilding.gr : Να γυρίσουμε λίγο την κουβέντα..Πρωταγωνιστείς στην διαφήμιση του Media Markt ,η οποία παρεπιπτόντως είναι αρκετά χιουμοριστική και επιτυχημένη. Πως προέκυψε;

    Λ.Σ. : Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σας λόγια .
    Προέκυψε εντελώς τυχαία, μέσω ενός μηνύματος στο facebook που μου είχε στείλει ένα παιδί,ότι αναζητούσαν έναν bodybuilder για να είναι στην παραλία και να αλοίφεται με λάδι και έρχεται ένας άλλος για να του το πάρει.Αυτό ήταν το project.
    Στην αρχή δεν είχα απαντήσει, αλλά μετά ξαναεπικοινώνησε λέγωντας μου ότι στο casting που έγινε δεν κατέληξαν και πως επίσης έδειξε στην παραγωγή καποιες φωτογραφίες μου και ενθουσιάστηκαν.
    Πηγά εκεί,με είδαν,τους άρεσα και έτσι έγινε αυτή η διαφήμιση..

    Διαφημιση Λευτερης Σιδηρόπουλος - Μedia Markt



    Bodybuilding.gr : Κάτι άλλο Λευτέρη : Ειχες έναν σχετικό πρόσφατο σοβαρό τραυματισμό στον τρικέφαλο.Θες να μας πείς για αυτό;

    Λ.Σ. : Στις 15 Ιανουαρίου 2011,έκανα βαριές γαλλικές εκτάσεις στην προπόνηση και δυστυχώς έκοψα τον τένοντά μου.
    Έκανα άμεσα εξετάσεις στα επείγοντα και έπρεπε να κανω επέμβαση.Την έκανα 1η Φεβρουαρίου και όλα πήγαν καλά,δόξα τον Θεό..
    Ταλαιπωρήθηκα πάρα πολύ,είναι η αλήθεια. Εκανα 4 μήνες φυσικοθεραπεία και εμεινα εκτός προπονήσεων για αρκετούς μήνες και ξεκίνησα πάλι την προπόνηση τον Σεπτέμβριο του 2011,τέλος καλά,όλα καλά ,ευτυχώς !
    Ευκαιρίας δοθείσης ,θα ήθελα να ευχαριστήσω τον γιατρό μου ,τον Τάσο Μουρίκη,ο οποίος μου έκανε καταπληκτική δουλειά και για αυτό μπορώ και ξαναπροπονούμαι.

    Bodybuilding.gr : Περαστικά σου λοιπόν και σιδερενιος !

    Λ.Σ. : Ευχαριστώ πολύ, να είστε καλα !

    Bodybuilding.gr : Λευτέρη θες να μας πείς κατι ως επίλογο;

    Λ.Σ. : Να πω για τα νέα παιδιά να επιδιώκουν να ασχοληθουν με τον αθλητισμό καθώς είναι κάτι που λείπει .
    Οποιοδήποτε άθλημα είναι αυτό ,ανεξαρτήτως αν είναι bodybuilding ή κάτι άλλο,χρειάζεται να υπάρχει στην καθημερινότητα των νέων για να εκτονώνονται

    Bodybuilding.gr : Θα συνιστούσες οπότε το bodybuilding ανεπιφύλακτα;

    Λ.Σ. :Ναι ,βεβαίως ,σε όποιον αρέσει ,γιατί όχι; Να το κάνει και να έχει θέληση, πείσμα και υπομονή.

    Bodybuilding.gr : Σου ευχόμαστε ότι καλύτερο,καλη επιτυχία στους προσεχεις σου αγωνες και θα είμαστε από κοντά !

    Λ.Σ. : Να είστε καλά,σας ευχαριστώ πολύ, όλο το bodybuilding.gr για το ενδιαφέρον σας προς το πρόσωπό μου και την παρουσίαση που μου κανετε.Σας περιμενω στους αγώνες . Λευτέρης Σιδηρόπουλος


    Αγωνιστική προετοιμασία 2012

    Όνομα: DSC_0044.JPG Εμφανίσεις: 4635 Μέγεθος: 173,0 KB


    Όνομα: DSC_0100.JPG Εμφανίσεις: 4316 Μέγεθος: 169,8 KB


    Όνομα: DSC_0070.jpg Εμφανίσεις: 3609 Μέγεθος: 65,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-12 15:35 #17
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Πιστευω ειναι ο αθλητης που εχει πολυ μελλον,μικρος σε ηλικια με τρομερο καλουπι


    Φανταστικος
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-05-12 15:41 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.796
    Προεπιλογή
    μπράβο στον Λευτέρη σε πολύ καλή φόρμα και βαρύτερος απο την προηγούμενη εμφάνησή του , πολύ καλός αθλητής με καλούπι και πολλες δυνατότητες αν το θέλει και το βάλει στόχο , καλή επιτυχία στις επόμενες συμμετοχές του αν και την θεωρώ δεδομένη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-05-12 16:42 #19
    Προεπιλογή
    Σιγουρα απο τα φαβορι του αγωνα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-05-12 16:56 #20
    Προεπιλογή
    Πολυ καλος και προσγειωμενος ανθρωπος,μπραβο του!
    Ευχαριστουμε για την συνεντευξη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-05-12 19:55 #21
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Το οτι εκοψε τον τενοντα εχει καμια οπτικη διαφορα?Δηλαδη,ενδεχεται να ειναι λιγο μικροτερο το χερι του σε σχεση με πριν?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-05-12 20:13 #22
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.536
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το οτι εκοψε τον τενοντα εχει καμια οπτικη διαφορα?Δηλαδη,ενδεχεται να ειναι λιγο μικροτερο το χερι του σε σχεση με πριν?
    Υπάρχουν περιπτώσεις που φάινεται η διαφορα,κυριως σε περιπτώσεις που δεν εγινε επέμβαση έγκαιρα αλλά φυσική αποκατάσταση.
    Αλλα αν γίνει επέμβαση και ειναι επιτυχημενη,δεν το καταλαβαίνεις ακόμα και αν το ξερεις,όπως στην περίπτωση του Τσέχου Tomas Bures.
    Ο Λευτέρης εχει κόψει τον τένοντα στον δεξιό του τρικέφαλο.Στην περίπτωση του,έχει γίνει πολύ καλή δουλειά.

    --------------

    Καποιες φωτογραφίες ακόμα από την φωτογράφηση του Σιδηρόπουλου στο φακό του
    Μια υποσημείωση, ο Λευτερης πόζαρε αβαφτος και εντελώς κρύος,χωρίς ζέσταμα ή "πρηξίματα".
    Γενικά μου έδωσε την εντύπωση ενος ατομου και αθλητή πολύ ήπιων τόνων,αυτό που αποκαλούμε "ήρεμη δύναμη" .
    Νομίζω ότι το μελλον του ανήκει.Θα τον απολαυσουμε την Κυριακη.

    Όνομα: DSC_0051.jpg Εμφανίσεις: 4075 Μέγεθος: 58,7 KB


    Όνομα: DSC_0061.jpg Εμφανίσεις: 2916 Μέγεθος: 67,2 KB


    Όνομα: DSC_0087.jpg Εμφανίσεις: 2888 Μέγεθος: 65,8 KB


    Όνομα: DSC_0097.jpg Εμφανίσεις: 2891 Μέγεθος: 59,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-05-12 20:33 #23
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Α οκ,κομπλε φαινεται οντως,μπραβο
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-12 20:44 #24
    Το avatar του χρήστη Dr.Dre

    Εγγραφή
    11-08-2011
    Περ.
    Brooklyn
    Μηνύματα
    136
    Προεπιλογή
    πολυ ωραια η συνεντευξη
    πολυ καλος αθλητης
    οπως ειπε και ο polyneikos θα τον απολαυσουμε την Κυριακη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dr.Dre : 22-05-12 στις 20:46
    You F..k With Me? You F..k With The Best!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-05-12 22:14 #25
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το όνομα του Λευτέρη ήδη έχει γραφτεί στην ιστορία του ελληνικού bodybuilding και ευχόμαστε να έχει λαμπρό μέλλον. Είναι αθλητής που λίγο πολύ όλοι θαυμάζουμε πρώτα σαν αθλητή και έπειτα για το ήθος του. Ο συνδυασμός αυτών των δύο πιστεύω είναι που βοηθάει κάθε αθλητή να πορεύεται.
    Μαρέσει που αναφέρει όσους θαυμάζει και όσους τον βοήθησαν, ο καθένας με τον τρόπο του.
    Εύχομαι να τον απολαύσουμε όσο γίνεται καλύτερο απο κάθε άλλη φορά την Κυριακή αλλά και στη Στυλίδα στις 9 και 10 Ιουνίου.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-05-12 22:41 #26
    Προεπιλογή
    Φοβερό καλούπι και με ωραιες αναλογίες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σιγουρα απο τα φαβορι του αγωνα .
    Θα συμφωνησω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-05-12 23:30 #27
    Προεπιλογή
    Πολύ όμορφο καλούπι και πολύ καλαίσθητη ανάπτυξη. Δε βλέπω ανομοιομορφία στον τρικέφαλο. Ωραία συνέντευξη Polyneikos
    Go heavy or go home!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-05-12 00:16 #28
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Πολυ καλοφτιαγμενο σωμα,ειδικα για την ηλικια του! Φαινεται να 'χει μελλον!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 23-05-12 12:48 #29
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Ολα τα λεφτα ειναι το φιλαρακι μου!Του ευχομαι τα καλυτερα γιατι εχει πολυ μελλον ακομα!Θυμαμαι το 2009 στο Βελγιο που ειχαμε παει λιγο πριν βγει στη σκηνη τον βοηθουσα στο ζεσταμα και ειδα ποσο σκληρος ειναι και ποσο ευκολα πρηστηκεετοιμος να σκασει!!!!Φοβερο καλουπι
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-05-12 03:33 #30
    Προεπιλογή
    Απλα καταπληκτικος αθλητης,εγω προσωπικα τον εχω ορισει ως πρωτυπο.Μου αρεσει που δεν διαλεγει τον ευκολο δρομο(νομιζω ολοι καταλαβαινουμε τι εννοω..)και βαζει αργα και σταθερα μυικα κιλα εκει που πρεπει διατηροντας ανεπαφο αυτο το αγαλματινο καλουπι και την στενη του μεση.Στον χθεσινο αγωνα δε μπορουσα να παρω τα ματια μου απο πανω του.Μπραβο Λευτερη,συνεχισε ετσι
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία