Σελίδα 15 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 348
  1. 22-09-11 03:34 #211
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aqua_bill Εμφάνιση μηνυμάτων
    οτι πεταγετε ο καθε ασχετοσ και λεει για βλαβες ΠΙΘΑΝΟΝ απο συμπληρωματα ειναι τουλαχιστον γελιο και επικυνδινο. Βρες αποδηξεις και πες μας. Ακους εκει ΠΙΘΑΝΟΝ.τι τρωει τι πινει τι πως που? δεν ξερουμε τιποτα κια φταιει η πρωτεινη....ΕΛΕΟΣ διαβζει κοσμος εδω μεσα
    η επιθετικοτητα σου σε καθιστα απο μονη της γελιο οποτε καλυτερα να αδιαφορησεις και να μη συνεχισεις να κουνιεσαι γιατι δε προκειται να το παιξω και ευαγγελατος με αποδειξεις και ιστοριες. Επικυνδινο ειναι μονο αν εχεις καμια εταιρεια απο πισω σου, εκ του ασφαλους δεν κινδυνεψε κανενας. Τελοσπαντων επειδη εκτος απο ανεγκεφαλους που πανε γυμναστηριο μπας και δουνε καμια κοπελα διαβαζει και σκεπτομενος κοσμος που τον ενδιαφερει η φυσικη κατασταση εδω μεσα, η συγγεκριμενη πρωτεινη καλη μου φανηκε αλλα εχω ενσταση στην δυαλητοτα της..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tuberleki : 22-09-11 στις 03:46
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-09-11 05:23 #212
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tuberleki Εμφάνιση μηνυμάτων
    η επιθετικοτητα σου σε καθιστα απο μονη της γελιο οποτε καλυτερα να αδιαφορησεις και να μη συνεχισεις να κουνιεσαι γιατι δε προκειται να το παιξω και ευαγγελατος με αποδειξεις και ιστοριες. Επικυνδινο ειναι μονο αν εχεις καμια εταιρεια απο πισω σου, εκ του ασφαλους δεν κινδυνεψε κανενας.Τελοσπαντων επειδη εκτος απο ανεγκεφαλους που πανε γυμναστηριο μπας και δουνε καμια κοπελα διαβαζει και σκεπτομενος κοσμος που τον ενδιαφερει η φυσικη κατασταση εδω μεσα, η συγγεκριμενη πρωτεινη καλη μου φανηκε αλλα εχω ενσταση στην δυαλητοτα της..
    λοιπον..... αμα δω απο εδω και κατω ποστ να την λετε ο ενας στον αλλον για να αποδειξετε δεν ξερω και εγω τι η' ποστ γενικοτερα οφφ τοπικ με το θεμα.... μειραζω infraction.... αν θελετε να ξεκατινιαστητε ελευθερα στην αλανα... εγω δεν γουσταρω να μεταφερω ποστ...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-09-11 14:30 #213
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή
    Οποιος θελει ας στειλει PM κανενα αξιοπιστο site απο UK για παραγγελιες.Googlara και βρηκα μερικα αλλα οσοι παραγγελνετε απο εξωτερικο συχνα θα εχετε τσεκαρει ποια ειναι OK απο τιμες και αξιοπιστια.Ευχαριστω προκαταβολικα παιδες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-09-11 17:22 #214
    Το avatar του χρήστη themisdas

    Εγγραφή
    16-10-2009
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    εχω παρει 3 nutri των 900γρ για να δοκιμασω γευση και δεν βρισκω που λεει την ημερομενια ληξης...!
    ξερει κανεις που την γραφει πανω στο κουτι?
    Φιλικά Ευθύμης,

    MP274679

    η ζωή είναι μια ντομάτα.....άλλος την τρώει σαλάτα,και άλλος την τρώει στην μάπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-09-11 17:52 #215
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Λογικά τη γράφει στο αυτοκόλλητο απο πίσω , σε ένα κουτάκι κάτω απο εκεί που γράφει allergy information....για τσέκαρε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-10-11 00:59 #216
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    Aς κανω και εγω ενα review μιας και την δοκίμασα πρώτη φορά.

    -Απόδοση τιμη 10/10 (για τους προφανείς λογους)

    -Γευση 7/10 ( γευση μπανανα, καλη γευση εχει την περίμενα πιο χαλια απο αυτα που διαβαζα. πίνετε ανετα.)

    -Διαλυτότητα 7/10 (αν και με αρκετό νερο και χτύπημα στο σεικερ νιώθεις την καζεΐνη ακόμα στο ισοφαγο δεν διαλύεται πολυ καλα, αλλα αυτα εχουν οι καζεινες γενικα και της optimum 100% casein την ιδια αισθηση μου έδινε.)

    -φούσκωμα στο στομάχι 8/10 με το άριστα = καθόλου φούσκωμα (σχετικά δεν ειχα πρόβλημα 3 μερες τωρα οταν την πίνω σκετη. οταν ομως την συνοδεύω με κανενα γευμα μερικες φορες με φουσκώνει, ειναι και στον ανθρωπο αυτο βεβαια.)

    οποτε εχουμε απο τον μεσο ορο μια τελικη βαθμολογια 8/10 απο μενα.

    δεν εχω δοκιμάσει αλλες γευσεις αλα θα το επιχειρήσω γιατι μου φάνηκε αξιόλογη. οσο για την γευση μπανανα εχει 5κιλο την επομενη φορα...
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-10-11 01:04 #217
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Ρε συ,την επομενη παρε φραουλα..κι αν δε σ αρεσει,κριμα.. η παρε 2.5 φραουλα και 2.5 σοκολατα πριν προχωρησεις στα 5κιλα.
    56γρ παντως που βαζω εγω σε 250 ml (ποσοτητα μικρη για καζεινη) διαλυεται πολυ καλα.Οσο για φουσκωμα μεχρι στιγμης καμια φορα.Και τωρα που την τρωω μαζι με γιαουρτι και παλια που εβαζα 45γρ σε 250ml γαλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-10-11 01:13 #218
    The Blacksmith
    Το avatar του χρήστη Tasos Green

    Εγγραφή
    10-05-2010
    Περ.
    Kepler 22-b
    Μηνύματα
    3.465
    Προεπιλογή
    ετσι θα κανω βασιλη θα παρω 2 2,5κιλα απο φραουλα κ σοκολατα να τα δοκιμάσω.
    δεν ξερω ρε συ εγω την χτυπάω κανενα λεπτο και παλι δεν διαλυεται 100%... ποσώς με ενδιαφέρει κιολας να σου πω την αληθεια μιας και εχω πιει πολυ χειρότερες σε διαλυτότητα.

    γενικα παντως μου άρεσε..
    Sometimes you have to pretend the fool, to fool the fool that takes you for fool !
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-10-11 12:37 #219
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Σήμερα δοκίμασα τη μπανάνα της. Λοιπόοοον
    Γεύση 8/10. Αρκετά πιο απαλή απο φράουλα - σοκολάτα. Λιγότερο έντονη και γλυκιά. Αφήνει ένα εσανς και μια επίγευση μπανάνας. Αν και δεν είμαι λάτρης της μπανάνας στις πρωτείνες (γι αυτό και το 8 ) η συγκεκριμένη μου άρεσε και την πίνω άνετα, αλλά δεν τη ξαναπαίρνω. Σε όσους αρέσει η μπανάνα τη συνιστώ.

    Διαλυτότητα 8/10, κλασική Νουτρισπορτ, εγώ βρίσκω να διαλύεται έυκολα με 4-5 δυνατά τακα-τακα, χωρίς να αφήνει γρομπαλάκια και υπολείμματα και χωρίς παράλληλα να είναι νερομπούρμπουλο. Το 8 το πήρε γιατί κάνει ΠΟΛΥ αφρό (που κάθεται σε 1 λεπτό βεβαια) και μου τη σπάει. Περισσότερο αφρό απότι κάνει η φράουλα της.

    Για τιμή, φουσκώματα, χώνευση και τα συναφή, ισχύει ότι ισχύει και για τις άλλες 90άρες. Όλα κομπλέ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lila_1 : 20-10-11 στις 12:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-10-11 18:35 #220
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    μ αυτην εδω στο ποστ μετα απο ποση ωρα τρως?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-10-11 13:09 #221
    Προεπιλογή
    Για εκτόμορφο begginer κάνει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-10-11 14:42 #222
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο bb4 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εκτόμορφο begginer κάνει;
    για οποιον θελει μια σκονη πρωτεινης για να συμπληρωσει την διατροφη του κανει μια χαρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-10-11 14:44 #223
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    για οποιον θελει μια σκονη πρωτεινης για να συμπληρωσει την διατροφη του κανει μια χαρα.
    ρωτάω απλά επειδή έχει και κρεατίνη μέσα και είμαι beginner (2 μήνες)
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-10-11 14:45 #224
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δεν εχει κρεατινη φιλε,που το ειδες αυτο..σκετη πρωτεινη ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-10-11 15:12 #225
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχει κρεατινη φιλε,που το ειδες αυτο..σκετη πρωτεινη ειναι.
    ώπα τα μπέρδεψα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 24 ΠρώτηΠρώτη ... 51314151617 ... ΤελευταίαΤελευταία