Θέμα: Αρχαριος!!

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 10-02-11 17:02 #1
    Προεπιλογή Αρχαριος!!


    Uploaded with ImageShack.us

    λοιπον αυτος δυστηχως (σφιγμενος) ειμαι εγω..δεν ειχα ασχοληθει ποτε ξανα με αθλητισμο γυμναστηριο (εκτος απο 2 αποτυχημενες αρχες γυμν που το σταματουσα στον ενα μηνα)
    ουτε διατροφες ουτε τπτ..ημουν (και ειμαι αλλα δεν τρωω τωρα ) των mcdonalds των γυρων πιτσων κλπ χωρις ποτε να ειμαι παχυσαρκος το max σ κιλα ειχα φτασει τα 83 στα 16μισο ..

    φετος λοιπον ειπα να το παρω στα σοβαρα και να φτιαξω το σωμα μου..
    ειμαι 18 χρονων και δυστηχως δεν μπορουσα να ξεκινησω γυμν απ την αρχη της χρονιας λογω σχολης αλλα τωρα την παρατησα γτ δεν μαρεσε .. οποτε εχω χρονο για το σωμα μου..

    εκανα λοιπον κανα μηνα κοιλιακους στο σπιτι..που λογικα ηταν τελιως λαθος..και κατι ασκησεις για δικέφαλους..χωρις διατροφη η τπτ τετοιο ..μετα παλι τα παρατησα..για κανα μηνα

    και τωρα αρχισα εδω και 3 βδομαδες διατροφη την οποια εβγαλα με την βοηθεια σας και την τηρω..και ξεκινησα γυμναστηριο..η διατροφη ειναι ογκου..

    στο γυμναστηριο μου εβγαλαν ενα προγραμμα προπονησης αλλα μου ειπαν ειναι για ενδυναμωση και γραμμωση για κανα 2 μηνες και μετα λενε θα κανω ογκο..

    θελω ομως και τις γνωμες σας..τι χρειαζομαι τι να κανω?..ειμαι 1.87 και 73 κιλα...
    οι συμβουλες σας με βοηθησαν πολυ στην διατροφη και πιστευω θα με βοηθσν και τωρα
    ευχαρηστω
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adamz : 10-02-11 στις 17:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-02-11 17:13 #2
    Το avatar του χρήστη Titanium

    Εγγραφή
    01-06-2010
    Περ.
    Volos
    Μηνύματα
    4.074
    Προεπιλογή
    Φιλε για καπιος που δεν εχει ασχοληθεί ποτε με αθλητισμό καλος εισαι...βέβαια είσαι πολυ αδύνατος οποτε το καλύτερό που εχεις να κάνεις ειναι να αρχίσεις gym και να κανει και μια διατροφή όγκου και θα εισαι τζετ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-02-11 18:11 #3
    Προεπιλογή
    καλη αρχη φιλος..δυνατα
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-02-11 18:51 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Titanium Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε για καπιος που δεν εχει ασχοληθεί ποτε με αθλητισμό καλος εισαι...βέβαια είσαι πολυ αδύνατος οποτε το καλύτερό που εχεις να κάνεις ειναι να αρχίσεις gym και να κανει και μια διατροφή όγκου και θα εισαι τζετ

    εχω αρχισει διατροφη ογκου εδω και 3 βδομαδες.. τωρα σκεφτομαι να παρω και πρωτεινη ορου γάλακτος..αλλα ακομα το ψαχνω σχετικα με μαρκα ποιοτητα ειδος..και δεν μπορω να καταληξω
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-02-11 19:08 #5
    Το avatar του χρήστη Senereison

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Περ.
    Protein City
    Μηνύματα
    179
    Προεπιλογή
    Είσαι καλός για την ηλικία σου άρχιζε και βάλε κρέας στο σώμα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-02-11 19:29 #6
    Προεπιλογή
    δυστηχως παιδια..απο τοτε που ξεκινσα διατροφη και γυμναστηριο εχασα περιπου 1,5 κιλο ..ξεχασα να το αναφερω..δεν ξερω γτ..ισως φταει το προγραμμα..να το αναρτισω εδω ? η σε καποιο αλλο section?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-02-11 19:42 #7
    Προεπιλογή
    δε χρειαζεται να το αναρτησεις οτι και να εκανες αν εχασες κιλα η απαντηση ειναι 1 ετρωγες λιγοτερες θερμιδες απ οσες εκαιγες.. τωρα αν κανεις το αντιθετο θα παρεις κιλα.. πολλοι την εχουν πατησει ετσι κι εγω μεσα σαυτους.. υπερπροπονιομουν με διπλες προπονησεις.. και δν ετρωγα καλα και στο τελος εφτανα να μη μοπορω να κρατησω τα χερια μου..
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-02-11 19:52 #8
    Το avatar του χρήστη Mitsen

    Εγγραφή
    02-04-2010
    Περ.
    Piraeus
    Μηνύματα
    2.293
    Προεπιλογή
    ξεκινα μια σωστή διατροφή όγκου με μια σωστή προπόνηση και στην ηλικία που είσαι θα δεις πολλές αλλαγές τα επόμενα χρονια
    Where the mind goes, the body follows...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-02-11 21:54 #9
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Και γώ νομίζω οτι φταίει η διατροφή. Έχεις τις δυνατότητες προχωρα με τη βοήθεια του φόρουμ

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-02-11 22:04 #10
    Banned
    Εγγραφή
    20-07-2010
    Μηνύματα
    1.954
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    εχω αρχισει διατροφη ογκου εδω και 3 βδομαδες.. τωρα σκεφτομαι να παρω και πρωτεινη ορου γάλακτος..αλλα ακομα το ψαχνω σχετικα με μαρκα ποιοτητα ειδος..και δεν μπορω να καταληξω
    δεν χρειαζεσαι συμπληρωματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-02-11 04:02 #11
    Προεπιλογή
    γιατι το λες αυτο? ..εγω νομιζω πως χρειαζομαι γιατι δυσκολα παιρνω καθημερινα 145 γρ πρωτεινη απο τα φαγητα που τροω..εχω υπολογσει απο τα γαλακτοκομικα που τρωω (γαλα γιαρτι cottage κλπ) ειναι 46 καπου γρ πρωτεινης..τα υπολοιπα 100 ειδκα αν δεν εχω στο μεσημεριανο και το βραδυνο ψαρι η κρεας ..μου φαινεται δυσκολο :S
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-02-11 11:37 #12
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pavlos17 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν χρειαζεσαι συμπληρωματα
    Χρειάζεται, όπως κάθε σοβαρός αθλητής που θέλει να βελτιστοποιήσει τη προόδο του. Για πρωτείνη ορού γάλακτος μιλησε... ηρεμήστε...

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-02-11 01:42 #13
    Προεπιλογή
    Εκτος απο τα συμπληρωματα ομως το κυριο ερωτημα μου ηταν..τι προγραμμα προπονησης πρεπει να κανω?..ογκου γραμωσης η ενδυνάμωσης?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adamz : 13-02-11 στις 18:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-03-11 00:52 #14
    Προεπιλογή
    λοιπον παιδες σημερα συμπληρωσα 1 μηνα γυμν. και διατροφης και 2 βδομαδες που παιρνω whey complete.πιστευω ειναι νωρις ακομα για αποτελεσματα.αλλα θελω να μου πειτε και εσεις τι χρειαζομαι ..
    μερικες φοτο απο την πλατη μου ..που εκει ειναι που δεν μπορω με τιποτα να καταλαβω αν εχω καποια διαφορα γιατι ποτε δεν ειχα παρατηρησει τον ογκο η την διαπλαση της πλατης μου.
    πιστευω οτι εχω πολυ λιπος :/ αν και στην διατροφη μου ειναι ελαχιστο εως καθολου!

    (το μποξερακι ειναι της επωνμης μαρκας G& αναποδο G )





    [IMG][/IMG]
    [IMG]
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη adamz : 01-03-11 στις 01:07
    Απάντηση με παράθεση