Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 132
  1. 16-02-11 21:35 #1
    Προεπιλογή Mr Στερεά Ελλάς "Ηercules" 2011 (11 Ioυνίου - Λειβαδια)
    Πριν απο λιγο σε επικοινωνησα με τον Κωστα Σταματη, και τελικα θα διοργανωση στην λειβαδια αγωνα ,με χρηματικα επαθλα απο οτι μου ειπε αν κιαι ακομα δεν γνωριζω λεπτομερειες,με καλεσμενο guest Posing τον Μιχαλη ΚΕΦΑΛΙΑΝΟ!!!..
    Μια προσπαθεια που κατα την ταπεινη μου αποψη πολυ σημαντικη και ιδιαιτερα ..που γινεται στην επαρχια!..
    Ευχωμαι να υπαρξει συνεχεια ..και καλη επιτυχια ,καθως τα εξοδα για κατι τετοιο ειναι τεραστια!!

    Όνομα: 221960_213627988660811_100000408357700_767524_7843195_n.jpg Εμφανίσεις: 21 Μέγεθος: 130,4 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη a.minidis : 13-03-11 στις 21:09
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-02-11 11:40 #2
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Τάσο ευχαριστούμε για την ενημέρωση, περιμένουμε περισσότερες πληροφορίες σχετικά.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-02-11 12:00 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ήδη έχω ενημερωθεί και εγώ απο τον Κώστα Σταμάτη για αυτη την πρωτοβουλία του και είναι άξιος συγχαρητηρίων άσχετα με το αποτέλεσμα, καθώς ειναι μια δύσκολη περίοδος για όλους.
    Με guest poser τον Μιχάλη Κεφαλιανό είναι ήδη μια εκδήλωση που αξίζει να ζήσει καποιος απο κοντά, καθως και ο Μιχάλης θα είναι κοντα στην αγωνιστική του φόρμα!! Η Λιβαδειά είναι μεν επαρχία αλλά δεν απέχει πολύ απο την Αθήνα και η πρόσβαση σε αυτην είναι εύκολη. Επομένως δεν θα είναι κόπος να παρευρεθεί ο κόσμος που θα έκανε τον κόπο να παρακολουθήσει έναν αγώνα στην Αθήνα...
    Καλή επιτυχία στον Κώστα Σταμάτη για αυτη την πρωτοβουλία του και καλές δουλειές στο καταστημα του Regenesis Stores κύριο χορηγό αυτης της διοργάνωσης.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-02-11 12:04 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Συγχαρητηρια για την πρωτοβουλία και καλη επιτυχια στους διοργανωτες...ημερομηνια που θα γίνει ξερουμε;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-02-11 12:17 #5
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Σωστα δεν έχει αναφερθεί....

    Σάββατο 11 Ιουνίου 2011
    με πιθανότητα να έχει προκριματικούς το πρωί και τελικούς το βράδυ. Αυτό θα εξαρτηθεί από τη δήλωση ενδιαφέροντος από τους αθλητές.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-02-11 18:05 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    ευχόμαστε καλή επιτυχία σ αυτη την προσπάθεια και πιστεύω θα πάει καλά γιατι πολλοι αθλητές θα βρίσκονται σε αγωνιστική κατάσταση λόγω συμμετοχών τους στους καθιερωμένους αγώνες του μαίου , οπότε όποιος ενδιαφέρετε θα είναι εφικτο να κρατήσει φόρμα για 1-2 εβδομάδες επιπλέον και γιατι όχι να είναι και ακόμη καλύτερος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-02-11 23:08 #7
    Προεπιλογή
    μπραβο, δωστε περισσοτερους αγωνες στην επαρχια!!
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-02-11 15:25 #8
    Προεπιλογή ΑΓΩΝΑΣ BODY-BUILDING ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.6.2011
    Αγαπητά μέλη του bodubuilding.gr,
    γεια σας!


    Σκοπός αυτού του post είναι μία πρώτη επίσημη δημοσοιποίηση από την πλευρά μας (σε συνέχεια των post που έκαναν άλλα μέλη στο forum).

    Με μεγάλη μου χαρά, λοιπόν, σας ανακοινώνω ότι, όντως, θα διεξαχθεί αγώνας body-building στην πόλη της Λιβαδειάς στις 11 Ιουνίου, ημέρα Σάββατο κ με μεγάλο προσκεκλημένο το Μιχάλη Κεφαλιανό (θα υπάρχουν κ άλλες εκπλήξεις που θα ανακοινωθούν εν καιρώ)!

    Προς το παρόν, θα ήθελα να συμπληρώσω ότι αυτό το Grand Prix θα γίνει από τη μεγάλη μου αγάπη για το άθλημα κ στην προσπάθειά μου να το διαδώσω/αναδείξω στην ευρύτερη περιοχή μου.
    Είναι ανεξάρτητο από οποιαδήποτε ομοσπονδία.

    Σας ευχαριστώ για την μέχρι τώρα υποστήριξή σας!

    Αναμείνατε για περισσότερες πληροφορίες.


    Με εκτίμηση,
    Σταμάτης Κώστας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-02-11 15:57 #9
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητά μέλη του bodubuilding.gr,
    γεια σας!


    Σκοπός αυτού του post είναι μία πρώτη επίσημη δημοσοιποίηση από την πλευρά μας (σε συνέχεια των post που έκαναν άλλα μέλη στο forum).

    Με μεγάλη μου χαρά, λοιπόν, σας ανακοινώνω ότι, όντως, θα διεξαχθεί αγώνας body-building στην πόλη της Λιβαδειάς στις 11 Ιουνίου, ημέρα Σάββατο κ με μεγάλο προσκεκλημένο το Μιχάλη Κεφαλιανό (θα υπάρχουν κ άλλες εκπλήξεις που θα ανακοινωθούν εν καιρώ)!

    Προς το παρόν, θα ήθελα να συμπληρώσω ότι αυτό το Grand Prix θα γίνει από τη μεγάλη μου αγάπη για το άθλημα κ στην προσπάθειά μου να το διαδώσω/αναδείξω στην ευρύτερη περιοχή μου.
    Είναι ανεξάρτητο από οποιαδήποτε ομοσπονδία.

    Σας ευχαριστώ για την μέχρι τώρα υποστήριξή σας!

    Αναμείνατε για περισσότερες πληροφορίες.


    Με εκτίμηση,
    Σταμάτης Κώστας.
    Eνα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ Κωστα αν και δεν σε ξερω προσωπικα για την κινηση σου!

    Να σου ευχυθω σιδηροκεφαλος για τον 2ο ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟ αγωνα του 2011

    Αν πιστευεις οτι καπου μπορω να σε βοηθησω μην διστασεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-02-11 18:30 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητά μέλη του bodubuilding.gr,
    γεια σας!


    Σκοπός αυτού του post είναι μία πρώτη επίσημη δημοσοιποίηση από την πλευρά μας (σε συνέχεια των post που έκαναν άλλα μέλη στο forum).

    Με μεγάλη μου χαρά, λοιπόν, σας ανακοινώνω ότι, όντως, θα διεξαχθεί αγώνας body-building στην πόλη της Λιβαδειάς στις 11 Ιουνίου, ημέρα Σάββατο κ με μεγάλο προσκεκλημένο το Μιχάλη Κεφαλιανό (θα υπάρχουν κ άλλες εκπλήξεις που θα ανακοινωθούν εν καιρώ)!

    Προς το παρόν, θα ήθελα να συμπληρώσω ότι αυτό το Grand Prix θα γίνει από τη μεγάλη μου αγάπη για το άθλημα κ στην προσπάθειά μου να το διαδώσω/αναδείξω στην ευρύτερη περιοχή μου.
    Είναι ανεξάρτητο από οποιαδήποτε ομοσπονδία.

    Σας ευχαριστώ για την μέχρι τώρα υποστήριξή σας!

    Αναμείνατε για περισσότερες πληροφορίες.


    Με εκτίμηση,
    Σταμάτης Κώστας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-02-11 19:07 #11
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    κ. Σταμάτη ευχαριστούμε για την ενημέρωση και ευχόμαστε καλή επιτυχία στον αγώνα σας.

    Θα περιμένουμε οτιδηποτε άλλες πληροφορίες σχετικά με κατηγορίες ή έπαθλα (μιας και ο Τασος ανέφερε χρηματικά έπαθλα).

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-02-11 20:34 #12
    Προεπιλογή ΑΓΩΝΑΣ BODY-BUILDING ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 11.6.2011
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΩ...ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...


    Υ.Γ : ΣΤΕΛΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ...ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ 15 ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙΣ...ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-02-11 21:45 #13
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ , ΜΟΥ ΔΙΝΕΤΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΗΣΩ...ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΩ ΓΙ' ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ...


    Υ.Γ : ΣΤΕΛΙΟ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ...ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΟΤΙ 15 ΜΑΙΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΡΩΝ ΝΑ ΑΓΩΝΙΣΤΩ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΓΑΝΩΝΕΙΣ...ΕΥΧΟΜΕ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ!!!!!
    Aμοιβαιες οι συμμετοχες των αθλητων μας απο Κρητη Κωστα θα ειμαστε ΟΛΟΙ εκει να σε στηριξουμε !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 02-03-11 19:42 #14
    Προεπιλογή
    Καλησπερα ,παιδια και απο εμας εδω στην βορεια ελλαδα. Μπραβο για την κινηση Κωστα ,μας ειχαν μλησει για τον αγωνα τα παιδια απο την twinlab πριν μερες.Κουραγιο για την ολοκληρωση της διωργανωσης του αγωνα σου. θα σε τιμησουμε με την παρουσια της ομαδας μας μιας και εισαι οπως ειπε και ο Ηλιας στον μηνα που θα ειναι ολοι ετοιμοι.Οποτε Κρητη--Σερρες--Λιβαδεια. Και οσοι αντεξετε και παρακατω. Καλη ευκαιρια ειναι ο αγωνας στην Αυστρια 18 .6.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-03-11 00:33 #15
    Προεπιλογή MR. ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ! ΛΙΒΑΔΕΙΑ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2011.
    ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣEIΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2011 ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΑΓΩΝΑΣ BODY - BUILDING ΜΕ ΟΝΟΜΑΣΙΑ MR. ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ!!!

    ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ!!!!


    ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2261 300624 (ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas Stamatis : 17-03-11 στις 11:34
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 9 123 ... ΤελευταίαΤελευταία