Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 132
  1. 16-03-11 23:44 #16
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Πολλη καλη κινηση ενα μεγαλο μπραβο και απο εμενα!!!Ευχομαι καλη επιτυχια
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-03-11 14:04 #17
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    Απλά να αναφέρω ότι υπάρχει κάποια σύγχηση σχετικά με το άν ο αγώνα θα είναι τελικά υπο την αιγίδα της WABBA ή θα είναι ανεξάρτητος.

    Θα παρακαλούσαμε τους διοργανωτες να έχουμε κάποια ενημέρωση επι του θέματος

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-03-11 19:31 #18
    Προεπιλογή MR. ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ! ΛΙΒΑΔΕΙΑ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2011
    Ο ΧΩΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ MR. ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΜΠΑΣΚΕΤ.
    ΕΝΑΣ ΧΩΡΟΣ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΞΕΝΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙ Ο ΑΓΩΝΑΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-11 19:52 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά να αναφέρω ότι υπάρχει κάποια σύγχηση σχετικά με το άν ο αγώνα θα είναι τελικά υπο την αιγίδα της WABBA ή θα είναι ανεξάρτητος.

    Θα παρακαλούσαμε τους διοργανωτες να έχουμε κάποια ενημέρωση επι του θέματος

    ΜΒ


    TAK TAK Any body home???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 31-03-11 12:11 #20
    Προεπιλογή
    Αυτό τον καιρό έχω επικοινωνήσει πολλές φορές με τον Κώστα, και από ότι μου έχει πει είναι σε πολλή καλό δρόμο ο αγώνας που θα διοργανώσει, βλέπουμε άλλωστε και τον ζήλο που έχει για το άθλημα να πάει καλά όλοι η διοργάνωση, από την μεριά μου ,του εύχομαι καλή επιτυχία για την διοργάνωση που ετοιμάζει,[και μην ξεχνάμε ότι στην επαρχία χρειάζονται τέτοιοι αγώνες,,]
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 31-03-11 17:23 #21
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Καλη επυτηχια και απο εμενα Κωστα καλη κινηση για το αθλημα πιστευω να μπορεσω να παραβρεθω και εγω να παρακολουθησω τον αγωνα να σε γνωρισουμε και απο κοντα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-04-11 23:37 #22
    Προεπιλογή Mr Στερεα Ελλας (11.6 -Λειβαδια)
    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΕΙΞΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ.ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΕΚΤΙΜΩ ΠΟΛΥ ΑΔΕΡΦΕ.ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΑΜΕ , ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΔΕΙΞΩ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-04-11 23:40 #23
    Προεπιλογή Mr Στερεα Ελλας (11.6 -Λειβαδια)
    Κ.ΝΙΚΟ ΣΙΓΑΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

    *γράφε με μικρούς χαρακτήρες, είναι κανόνας του φόρουμ!! mods team*
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-04-11 09:30 #24
    Thumbs up
    καλη επιτηχια,,,,,,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-04-11 13:23 #25
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tsounakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας αγωνας ακομα θα γινει στην Λιβαδεια WABBA MR. ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ στις 11 ιουνιου με συνδιοργανωτη τον Κωστα Σταματη ! για πληροφοριες στο τηλ 2261300624
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Nικο καλησπερα!
    Τελικα ο αγωνας αυτος στην Λιβαδεια θα γινει υπό την αιγιδα της WABBA;
    Kαλο θα ηταν για την ενημερωση του κοινου να διευκρινιστει,καθως στο θεμα του αγωνα ( Bodybuilding Show by Regenesis Stores (11.6 -Λειβαδια) ) ,τουλαχιστον πριν λίγο καιρο ίσχυε,ειχε γραφτει από τον διοργανωτη ότι ο αγωνας θα είναι ανεξαρτητος .
    υ.γ. Στην Κερκυρα τελικα θα γίνει αγωνας;
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tsounakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σου Κωστη ! Ναι ο αγωνας στην Λιβαδεια θα γινει υπο την αιγιδα της wabba ! για την Κερκυρα θα ενημερωσω συντομα !
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣEIΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ 2011 ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΑΓΩΝΑΣ BODY - BUILDING ΜΕ ΟΝΟΜΑΣΙΑ MR. ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ!!!
    ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ WABBA!!!
    ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙ, ΔΙΟΤΙ ΘΕΩΡΗΣΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΩΣΤΟ ΠΩΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΤΗΝ ΣΤΗΡΙΞΗ ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ..ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

    ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΜΟΥ ΛΙΒΑΔΕΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΑΝΑΔΕΙΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ!!!!


    ΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 2261 300624 (ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
    Τελικα τι ισχυει ρε παιδια;Θα ειναι WABBA o αγωνας;Ή ακυρο τελικά;
    Εδω είχε ανακοινωθει από τον πρόεδρο,τον διοργανωτη,ρωτησα και επιβεβαιωθηκε,ακουγονται φήμες ότι θα είναι ανεξαρτηρτο,μπορουμε να εχουμε μια ενημερωση;όχι ότι αλλαζουν πολλα πραγματα,απλα για να μην υπάρχει συγχυση στο κοινο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-04-11 17:09 #26
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικα τι ισχυει ρε παιδια;Θα ειναι WABBA o αγωνας;Ή ακυρο τελικά;
    Εδω είχε ανακοινωθει από τον πρόεδρο,τον διοργανωτη,ρωτησα και επιβεβαιωθηκε,ακουγονται φήμες ότι θα είναι ανεξαρτηρτο,μπορουμε να εχουμε μια ενημερωση;όχι ότι αλλαζουν πολλα πραγματα,απλα για να μην υπάρχει συγχυση στο κοινο.
    Ο Κωστας Σταματης σαν νεος στο χωρο δεν γνωριζει καταστασεις και προυποθεσεις (χωρις να θελω να τον θειξω) με αποτελεσμα να υπαρξει μια συγχυση γυρω απο την κατα τα αλλα φιλοτιμη προσπαθεια που ξεκινησε.

    Ο αγωνας θα γινει με την υπστηρηξη και συνδρομη της WABBA αλλα δεν θα υπαρχει πουθενα το λογοτυπο της και εξηγω : O Kεφαλιανος δεν μπορει να κανει guest σε αλλη Ομοσπονδια για τους γνωστους λογους !

    Οσοι εχουμε μιλησει με τον Κωστα καταλαβαμε οτι προκειται για ενα πραγαμτικο λατρη του αθληματος.Καλο ειναι μεχρι να παρει και αυτος μια γευση απο τον κοσμο του ΒΒ και να κατασταλαξει να ειμαστε λιγο ελαστικοι μαζι του.

    Chrisberg για εσενα το τελευταιο (Υπαρχουν και κουδουνια στις πορτες ακομα δεν εχετε βαλει στο χωριο σου? ακου ΤΑΚ ΤΑΚ)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 02-04-11 στις 17:12
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-04-11 20:12 #27
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Στελακο φιλακια πολλα σε εσενα και σε ολη την Κρητη ρε φιλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-04-11 20:31 #28
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nicksigalas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στελακο φιλακια πολλα σε εσενα και σε ολη την Κρητη ρε φιλε
    Γεια σου ρε Νικολα γιγαντα!

    Καλη επιτυχια σε οτι κανετε παιδια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 08-04-11 13:30 #29
    WABBA Ιnternational
    Το avatar του χρήστη Tsounakis

    Εγγραφή
    24-03-2009
    Μηνύματα
    155
    Προεπιλογή ΜR.ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ
    O αγωνας στις 11 - 6 - 2011 στην Λειβαδια.... ονομαζεται mr. Στερεα ελλας ! Ενας αγωνας με μεγαλη ιστορια που τον διοργανωνε ο Χαλεπας στην Χαλκιδα οι ποιο παλιοι θα θυμουνται ! Θα βοηθησουμε ολοι τον Κωστα Σταματη να συνεχισει αυτον τον ιστορικο αγωνα που ηταν απο τους πιο βασικους τοπικους αγωνες ! ( το 1985 γενικος νικητης ημουν εγω ! )
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tsounakis : 11-04-11 στις 17:48
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 08-04-11 15:02 #30
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Tsounakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    O αγωνας στις 11 - 6 - 2011 στην Λειβαδια.... ονομαζεται mr. Στερεα ελλας ! Ενας αγωνας με μεγαλη ιστορια που τον διοργανωνε ο Χαλεπας στην Χαλκιδα οι ποιο παλιοι θα θυμουνται ! Θα βοηθησουμε ολοι τον Κωστα Σταματη να συνεχισει αυτον τον ιστορικο αγωνα που ηταν απο τους πιο βασικους τοπικους αγωνες ! ( το 1985 γενικος νικητης ειμουν εγω ! )
    σε ενα περιοδικο διαβασα οτι εκανες για εκεινο τον αγωνα 70 σετ πλατη!!!απιστευτο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 9 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία