Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 132
  1. 09-04-11 22:35 #31
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα
    Παιδιά εάν τελικά η διοργάνωση θα είναι ανεξάρτητη ανακοινώστε και τους κανόνες που θα διέπουν την κάθε κατηγορία, προς διευκόλυνση των αθλητών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-04-11 20:52 #32
    Προεπιλογή Mr Στερεα Ελλας (11.6 -Λειβαδια)
    Καλησπέρα σε όλους!
    θέλω να σας ενημερώσω οτι ο αγώνας στη Λιβαδειά θα ειναι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ... είχα προαναφέρει οτι θα γίνει υπο την αιγίδα της ομοσπονδίας wabba αλλά τελικά θα διοργανωθεί μόνο απο το κατάστημα regenesis - stores!

    οι κατηγορίες που θα υπάρχουν θα είναι οι εξείς:

    fitness ανδρών - fitness γυναικών - body fitness ανδρών - junior(έως 24 ετών) - master - χαμηλή ανδρών έως 1.68 - μεσαία ανδρών έως 1.78 - ψηλή ανδρών 178 και άνω - γενική κατηγορία όπου θα λάβει μερος ο πρώτος κάθε κατηγορίας.

    guest posing : Μιχάλης Κεφαλιανος - Κωνσταντίνα Κασκάνη

    σε λίγες ημέρες θα ανακοινωθεί και η αφίσα του αγώνα με τους πολλούς χορηγούς της πόλης μου , που στηρίζουν αυτη τη μεγάλη προσπάθεια.τους οποίους ευχαριστώ πολυ.

    τα κύπελα και τα μετάλλια για τους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας είναι ήδη έτοιμα..

    Για οποιαδήποτε πληροφορία ή για να δηλώσετε συμμετοχή για τον αγώνα στη Λιβαδειά επικοινωνείτε ΜΟΝΟ μαζί μου ώρες καταστημάτων στο τηλέφωνο 2261 3 00624
    Υπεύθυνος αγώνα : Σταματης κώνσταντίνος.

    πιστεύω να έχω καλύψει τις ερωτήσεις που εχουν προαναφερθει.
    σας ευχαριστω για την στήριξη σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-11 20:58 #33
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Σε ευχαριστουμε για την ενημερωση και καλή επιτυχια
    Κρίσιμο για τους αθλητες και για τους θεατες θα ηταν σε ενα ευλογο χρονικο σημειο,εστω και την τελευταια εβδομαδα,να μαθουμε αν θα πραγματοποιηθουν προκριματικα το πρωι ή μονο το βραδυ απευθειας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-04-11 15:19 #34
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σε ευχαριστουμε για την ενημερωση και καλή επιτυχια
    Κρίσιμο για τους αθλητες και για τους θεατες θα ηταν σε ενα ευλογο χρονικο σημειο,εστω και την τελευταια εβδομαδα,να μαθουμε αν θα πραγματοποιηθουν προκριματικα το πρωι ή μονο το βραδυ απευθειας.
    +1

    Επίσης Κωστα αν μπορείς να μας ενημερώσεις ποιοι θα είναι στη κριτική επιτροπή της διοργάνωσης, καθώς πλέον γνωρίζουμε πως είναι ανεξάρτητος αγώνας και ο αθλητής θέλει να νιώθει σιγουριά για δίκαιο αποτέλεσμα.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-04-11 20:14 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σε όλους!
    θέλω να σας ενημερώσω οτι ο αγώνας στη Λιβαδειά θα ειναι ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ... είχα προαναφέρει οτι θα γίνει υπο την αιγίδα της ομοσπονδίας wabba αλλά τελικά θα διοργανωθεί μόνο απο το κατάστημα regenesis - stores!

    οι κατηγορίες που θα υπάρχουν θα είναι οι εξείς:

    fitness ανδρών - fitness γυναικών - body fitness ανδρών - junior(έως 24 ετών) - master - χαμηλή ανδρών έως 1.68 - μεσαία ανδρών έως 1.78 - ψηλή ανδρών 178 και άνω - γενική κατηγορία όπου θα λάβει μερος ο πρώτος κάθε κατηγορίας.

    guest posing : Μιχάλης Κεφαλιανος - Κωνσταντίνα Κασκάνη

    σε λίγες ημέρες θα ανακοινωθεί και η αφίσα του αγώνα με τους πολλούς χορηγούς της πόλης μου , που στηρίζουν αυτη τη μεγάλη προσπάθεια.τους οποίους ευχαριστώ πολυ.

    τα κύπελα και τα μετάλλια για τους 3 πρώτους κάθε κατηγορίας είναι ήδη έτοιμα..

    Για οποιαδήποτε πληροφορία ή για να δηλώσετε συμμετοχή για τον αγώνα στη Λιβαδειά επικοινωνείτε ΜΟΝΟ μαζί μου ώρες καταστημάτων στο τηλέφωνο 2261 3 00624
    Υπεύθυνος αγώνα : Σταματης κώνσταντίνος.

    πιστεύω να έχω καλύψει τις ερωτήσεις που εχουν προαναφερθει.
    σας ευχαριστω για την στήριξη σας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-04-11 21:54 #36
    Προεπιλογή Grand Prix Bodybuilding HERCULES 2011 MR . ΣΤΕΡΕΑ ΕΛΛΑΣ
    Θέλω να σας ευχηθώ μεσα απο την καρδια μου χρονια πολλα και Χριστος Ανέστη σε ολους!!!!

    Επίσης με την ευκαιρία να σας ενημερώσω πως οσοι θελησετε να διανυκτερευσετε το Σαββατο 11 ιουνίου μετα τους αγώνες και για δική σας διευκολυνση σας παραθέτω τα παρακάτω link των διαθέσημων ξενοδοχείων της περιοχής..Παρακαλώ αναφέρετε οτι θα είστε συνοδοι ειτε αγωνιζομενοι για να σας ενημερώσουν για την έκπτωση σας...

    http://www.booking.com/hotel/gr/leva...Fci-zAodNHx3BQ

    http://www.wiw.gr/greek/livadeia_philippos_hotel/

    http://www.hotelerato.com/rooms-gr.html
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-04-11 13:04 #37
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο Κωστας Σταματης σαν νεος στο χωρο δεν γνωριζει καταστασεις και προυποθεσεις (χωρις να θελω να τον θειξω) με αποτελεσμα να υπαρξει μια συγχυση γυρω απο την κατα τα αλλα φιλοτιμη προσπαθεια που ξεκινησε.

    Ο αγωνας θα γινει με την υπστηρηξη και συνδρομη της WABBA αλλα δεν θα υπαρχει πουθενα το λογοτυπο της και εξηγω : O Kεφαλιανος δεν μπορει να κανει guest σε αλλη Ομοσπονδια για τους γνωστους λογους !

    Οσοι εχουμε μιλησει με τον Κωστα καταλαβαμε οτι προκειται για ενα πραγαμτικο λατρη του αθληματος.Καλο ειναι μεχρι να παρει και αυτος μια γευση απο τον κοσμο του ΒΒ και να κατασταλαξει να ειμαστε λιγο ελαστικοι μαζι του.

    Chrisberg για εσενα το τελευταιο (Υπαρχουν και κουδουνια στις πορτες ακομα δεν εχετε βαλει στο χωριο σου? ακου ΤΑΚ ΤΑΚ)
    ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ:
    Aπο τότε που προχώρησε η τεχνολογία υστέρησε ο ανθρώπινος νους!!! Chrisberg
    Exει άλλη χάρη η επαφή την πόρτα Χα Χα Χα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-04-11 13:34 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kostas Stamatis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θέλω να σας ευχηθώ μεσα απο την καρδια μου χρονια πολλα και Χριστος Ανέστη σε ολους!!!!

    Επίσης με την ευκαιρία να σας ενημερώσω πως οσοι θελησετε να διανυκτερευσετε το Σαββατο 11 ιουνίου μετα τους αγώνες και για δική σας διευκολυνση σας παραθέτω τα παρακάτω link των διαθέσημων ξενοδοχείων της περιοχής..Παρακαλώ αναφέρετε οτι θα είστε συνοδοι ειτε αγωνιζομενοι για να σας ενημερώσουν για την έκπτωση σας...

    http://www.booking.com/hotel/gr/leva...Fci-zAodNHx3BQ

    http://www.wiw.gr/greek/livadeia_philippos_hotel/

    http://www.hotelerato.com/rooms-gr.html
    Είμαι στο χώρο 20 περίπου χρόνια και έχω συνεργαστεί με όλες της " ομοσπονδίες στην Ελλάδα. "
    Υπήρξα διοργανωτής και συνδιοργανωτής αγόνων από το 1994 και προσπάθησα με τις εμπειρίες μου και με τη γνώση όλων αυτών των χρόνων να διδαχθώ και να αποφύγω λάθη άλλων διοργανωτών

    Θα συμφωνήσω με το μεγάλο κόστος της διοργάνωσης.
    Γνωρίζω περίπτωση που όλο το στήσιμο του αγώνας χωρούσε στο τζιπ του προέδρου.
    Εάν λοιπόν σκοπός μου ήταν το κέρδος θα είχα βάλει και εγώ στο τραπέζι των κριτών χάρτινα τραπεζομάνδηλα που να γράφουν καλή όρεξη!
    Ανταυτού πλήρωσα τη μεγαλύτερη αίθουσα στο νησί και μάλιστα όταν ο δήμος μου παρείχε άλλη δωρεάν.

    Σεβόμενος όμως τους θεατές μου, δεν το έκανα και προτίμησα να πληρώσω.

    Στο θέμα της φιλοξενίας των αθλητών τώρα αλλά και των παροχών προς αυτούς…
    Σε πιάνω αδιάβαστο!!!
    Αρκετοί έμειναν στο Grand Hotel ξενοδοχείο 5 αστέρων και κάποιοι στο Four season.
    Σε αγώνα που συμμετείχα με τους αθλητές μου έμεινα σε ξενοδοχεία που στη reception σου έδιναν εκτός απ΄το κλειδί και λουράκι για τα τσιμπούρια.

    Τουλάχιστον όσοι έμειναν στο Grand hotel είμαι σίγουρος ότι και για μήνα του μέλιτος θα ήθελαν να ξαναπάνε εκεί.
    Εξάλλου είμαι σίγουρος ότι άλλος διοργανωτής ούτε τα δεύτερα πρωινά δεν θα πλήρωνε
    (μου κόστισαν έξτρα 360 ευρώ).

    Αλήθεια στην Κρήτη φεύγοντας από το ξενοδοχείο με φώναξαν από τη reception να πληρώσω τα δωμάτια αφού ο "αντιπρόεδρος" της τότε ομοσπονδίας-παρωδίας την κοπάνησε με τα λεφτά.

    Η μεταφορά των αθλητών έγινε με ειδικά για αυτούς ναυλωμένο πούλμαν με τέσσερα δρομολόγια και σε κάποιους είχα ενοικιάσει και Ι.Χ. απο το Rent a car marathon.

    Τα δε τρόπαια των αθλητών κόστισαν τρελά γιατί πλέον ένα κύπελο το παίρνεις και σε μια παρτίδα τάβλι.
    Τα μετάλλια είχαν χαραγμένο το λογότυπο μου για μα θυμίζουν στον αθλητή την συμμετοχή του στο συγκεκριμένο αγώνα και είχα προσέξει την κάθε λεπτομέρεια όπως καρτελάκια με κορδονάκι λαιμού για τους αθλητές και τους συνοδούς τους.

    Μέχρι και τα καρτελάκια με νούμερο του αθλητή είχαν στρογκιλεμένες γωνίες για να μην τσίμπιουνται οι αθλητές.

    Στο προθερμαντήριο υπήρχαν μπάρες αλτήρες λάστιχα αντίστασης μέχρι ψύχτες νερού και υγρά χαρτομάνδηλα.

    Πολλοί από τους αθλητές πέραν των άλλων παροχών έμειναν 2 βράδια στο ξενοδοχείων με τς διακυκτερεύσεις και τα πρωινά τους πληρωμένα αλλλα είχαν και εκπτώσεις 50%
    στις αγορές τους στο snac bar και ελεύθερη είσοδο με ποτό στο καλλίτερο club της πόλης.

    Με κάποιους από τους αθλητές βρέθηκα στο καλλίτερο cafe αλλά και στο καλλίτερο chinesse Restaurant της πόλης.

    Με μέρος παλαιού post προσπαθώ να περάσω το μύνημα ως παλιός διοργανωτής για το πως θα πρέπει να φιλοξενεί κανείς αθλητές που φτάνουν απο την άλλη άκρη της Ελλάδος για να τιμήσουν (και το εννοώ) τον αγώνα αντι να πετούν τα λεφτά τους χρηματοδωτόντας τους Νταβατζήδες του χώρου
    και ο νοών νοήτο!!! ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΣΥΜΠΟΛΕΜΙΣΤΗ ΚΤΙΣΤΑΚΗ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-04-11 00:07 #39
    Προεπιλογή
    Ωραία Μιχάλη μου αυτά που λες κ σε ολους μας αρέσουν αλλά ο Κωστής είναι ενα παιδί 24 χρονών που αγωνίζεται με ενα κατάστημα να επιβιώσει κ απο πολύ μεγάλη αγάπη για το αθλημα κ απο ""μεράκι"' να το πω ετσι λαικά διοργάνωσε αυτό τον αγώνα, προσπαθεί να ευχαριστήσει ολους μας κ κάνει οτι μπορεί καλύτερο, αξίζει να τον ενθαρύνουμε, εγω οταν θα διοργανώσω αγώνα κ σε καλέσω δεν θα σε παω σε Hotel 5 αστέρων ουτε εσένα ουτε τους συναθλητές μου εχω δυο σπίτια 100 ατομα ξαπλωμενοι ο ενας δίπλα στον αλλον κ για πρωινό απο ενα καφεδάκι κ ειστε οκ
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-04-11 12:05 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραία Μιχάλη μου αυτά που λες κ σε ολους μας αρέσουν αλλά ο Κωστής είναι ενα παιδί 24 χρονών που αγωνίζεται με ενα κατάστημα να επιβιώσει κ απο πολύ μεγάλη αγάπη για το αθλημα κ απο ""μεράκι"' να το πω ετσι λαικά διοργάνωσε αυτό τον αγώνα, προσπαθεί να ευχαριστήσει ολους μας κ κάνει οτι μπορεί καλύτερο, αξίζει να τον ενθαρύνουμε, εγω οταν θα διοργανώσω αγώνα κ σε καλέσω δεν θα σε παω σε Hotel 5 αστέρων ουτε εσένα ουτε τους συναθλητές μου εχω δυο σπίτια 100 ατομα ξαπλωμενοι ο ενας δίπλα στον αλλον κ για πρωινό απο ενα καφεδάκι κ ειστε οκ
    Ας είναι απ' τα χεράκια σου Κωνσταντίνα μου και τι άλλο να θέλω στον κόσμο.
    Καταρχάς τα συγχαρητήρια μου για την προσπάθεια.
    Η παρέμβαση μου είχε μόνο συμβουλευτικό χαρακτήρα.
    Εύχομαι κάθε επιτυχεία και μακάρι και οι αθλητές που θα συμμετάσχουν να είναι σε επίπεδο ΜΑΓΚΟΥ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-04-11 19:32 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ας είναι απ' τα χεράκια σου Κωνσταντίνα μου και τι άλλο να θέλω στον κόσμο.
    Καταρχάς τα συγχαρητήρια μου για την προσπάθεια.
    Η παρέμβαση μου είχε μόνο συμβουλευτικό χαρακτήρα.
    Εύχομαι κάθε επιτυχεία και μακάρι και οι αθλητές που θα συμμετάσχουν να είναι σε επίπεδο ΜΑΓΚΟΥ!!!
    Mου αρέσει απίστευτα ο χαρακτήρας σου γιατι είσαι χύμα κ χοντροκομένος στα σχόλια σου, αντιδραστικός κ οποιον πάρει η ""μπάλα"" οσο στριμένος κ να δείχνεις είσαι ψυχή μέσα σου, κ γενικά μου αρέσουν οι ανθρωποι που λένε αυτά που πιστευουν κ οχι αυτοί που λένε ναι κ ναι κ απο πισω αλλα!!!Οσο για τον ΜΑΓΚΟ να τον χαίρεσε τον αθλητή σου είναι ""θηρίο"" κ χρυσό παιδί απο μια μικρή συζήτηση που είχα μαζί του!!!
    Αν μπορείτε κ ερθετε στην Λειβαδιά εγω ειλικρινά θα χαρώ πάρα πολύ
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-04-11 19:34 #42
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παντως και το φυσικα θα ειναι εκει,αντε όλα τα καλοπαιδα βλεπω να μαζευονται
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-04-11 19:55 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstantina Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mου αρέσει απίστευτα ο χαρακτήρας σου γιατι είσαι χύμα κ χοντροκομένος στα σχόλια σου, αντιδραστικός κ οποιον πάρει η ""μπάλα"" οσο στριμένος κ να δείχνεις είσαι ψυχή μέσα σου, κ γενικά μου αρέσουν οι ανθρωποι που λένε αυτά που πιστευουν κ οχι αυτοί που λένε ναι κ ναι κ απο πισω αλλα!!!Οσο για τον ΜΑΓΚΟ να τον χαίρεσε τον αθλητή σου είναι ""θηρίο"" κ χρυσό παιδί απο μια μικρή συζήτηση που είχα μαζί του!!!
    Αν μπορείτε κ ερθετε στην Λειβαδιά εγω ειλικρινά θα χαρώ πάρα πολύ

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΑΑ μου τα ρίχνεις;;;;;
    Πάντος οι γυναίκα μου με ποιό λίγα κοπλιμέντα με έκανε και την παντρεύτηκα!!!
    Χα Χα Χα Χα ΧΑ
    Να ξέρεις ότι και 'γω σε πάω τρελά γιατί έχεις τον τρόπο να είσαι γλυκιά ακόμα και όταν βρίζεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-04-11 20:14 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chrisberg Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΑΑ μου τα ρίχνεις;;;;;
    Πάντος οι γυναίκα μου με ποιό λίγα κοπλιμέντα με έκανε και την παντρεύτηκα!!!
    Χα Χα Χα Χα ΧΑ
    Να ξέρεις ότι και 'γω σε πάω τρελά γιατί έχεις τον τρόπο να είσαι γλυκιά ακόμα και όταν βρίζεις

    Mε εκανες ευτυχισμένη OMG!!!!
    Power is beautiful...
    Beautiful is... power
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-04-11 20:58 #45
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Μιχαλη δεν κανεις καμια αγωνιστικη διαιτα μηπως σας δουμε τουλαχιστον ζευγαρι στην σκηνη της Λιβαδειας;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία