Θέμα: ακουω..

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 40 από 40
  1. 21-05-13 01:22 #31
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    κοιτα να δεις..για μενα αν ξεκινησεις με καθαρή Ισο θερμιδικη διατροφη και ενα καλό προγραμματακι (πχ το 2# του μπουρναζου για ογκο) και εντάξεις και αρκετό αερόβιο θα εισαι κομπλε....μην ζοριστείς με υποθερμιδικες διατροφές και τετοια....λιπος πολυ δεν εχεις και αν παίξεις ισοθερμιδικά δεν θα πάρεις κιολας...δοκιμασε το και βλέπεις
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-05-13 07:36 #32
    Το avatar του χρήστη MinusX

    Εγγραφή
    06-05-2010
    Περ.
    Κηφισιά
    Μηνύματα
    37
    Προεπιλογή
    Αν δεν έγραφες ότι την έπεσες στα σουβλάκια θα έλεγα ότι παντρεύτηκες!!!
    Το καλό είναι ότι δε σου αρέσεις πιά, οπότε καλή αρχή με τις προπονήσεις καταρχήν. Δεν είναι και τόσο τρομερή η αλλαγή, λίγο χαλαρό σε βλέπω. Σιγά σιγά θα ξανασφίξεις.
    Θα σου πρότεινα απλά να ξεκινήσεις να γυμνάζεσαι πάλι σωστά και τη διατροφή σου τη βλέπεις στη πορεία.
    Υπομονή μαν και θα το ξαναφτιάξεις το κορμί.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MinusX : 21-05-13 στις 07:40
    Success comes before work..only in the dictionary
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-05-15 03:52 #33
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Γεια και χαρα!!! θυμιθικα το παλιο μου κοδικο, βρικα και το παλιο μου θεμα.. το ειχα ανιξει οταν ημουν 19.... Τωρα ειμαι 23...

    Λοιπον.... 10 χρονια καπνιστης και τωρα το εχω κοψει για 6 μηνες!!!! μπικα και σε ΤΕΙ Λογιστικης...

    Με αποτελεσμα να ανοιξει η ορεξη μου (λογο κοψιματος τσιγαρου) και σε σινδιασμο με τη καθυμερινη δραστιριοτιτα (πριν ηταν δουλευα σινεργιο)
    Ενω τωρα ειναι δουλια γραφιου, καταλαβενετε τι αποτελεσμα προεκιψε..


    Εχω ΠΑΧΙΝΕΙ... πρωτη φορα στη ζωη μου βλεπω τον εαυτο μου ετσι παιδια....


    Λοιπον θα ανεβασω φοτογραφιες.. Και σας ζιταω να με σιγχορισετε διοτι δεν ειναι κατασταση αυτη για bodybuilding φορουμ, ντρεπομε πραγματικα για την εξελιξη μου.
    και σας διχνω αφτες τις φοτο με σκοπο καπια στιγμη, ελπιζω σιντομα να ξανα ανεβασω φοτο σε καλυτερη κατασταση...
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-15 03:54 #34
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Μου Βγαζει error στο ανεβασμα συνημμενων Αρχειων...
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-05-15 04:19 #35
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Όνομα: DSCN0711.JPG Εμφανίσεις: 389 Μέγεθος: 205,8 KBΌνομα: DSCN0712.JPG Εμφανίσεις: 396 Μέγεθος: 201,9 KBΌνομα: DSCN0710.JPG Εμφανίσεις: 412 Μέγεθος: 211,2 KB
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-05-15 04:22 #36
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    και πριν 4 χρονια ημουν ετσι
    Όνομα: IMG_1020.jpg Εμφανίσεις: 385 Μέγεθος: 54,9 KBΌνομα: IMG_1018.JPG Εμφανίσεις: 397 Μέγεθος: 80,3 KBΌνομα: 1297107242139.jpg Εμφανίσεις: 394 Μέγεθος: 73,1 KBΌνομα: 1297107077118.jpg Εμφανίσεις: 392 Μέγεθος: 69,8 KB
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 04-05-15 21:18 #37
    Το avatar του χρήστη Όλεθρος

    Εγγραφή
    30-04-2015
    Περ.
    Σέρρες
    Μηνύματα
    20
    Thumbs up Μπρός ολοταχώς
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο hiko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια και χαρα!!! θυμιθικα το παλιο μου κοδικο, βρικα και το παλιο μου θεμα.. το ειχα ανιξει οταν ημουν 19.... Τωρα ειμαι 23...

    Λοιπον.... 10 χρονια καπνιστης και τωρα το εχω κοψει για 6 μηνες!!!! μπικα και σε ΤΕΙ Λογιστικης...

    Με αποτελεσμα να ανοιξει η ορεξη μου (λογο κοψιματος τσιγαρου) και σε σινδιασμο με τη καθυμερινη δραστιριοτιτα (πριν ηταν δουλευα σινεργιο)
    Ενω τωρα ειναι δουλια γραφιου, καταλαβενετε τι αποτελεσμα προεκιψε..


    Εχω ΠΑΧΙΝΕΙ... πρωτη φορα στη ζωη μου βλεπω τον εαυτο μου ετσι παιδια....


    Λοιπον θα ανεβασω φοτογραφιες.. Και σας ζιταω να με σιγχορισετε διοτι δεν ειναι κατασταση αυτη για bodybuilding φορουμ, ντρεπομε πραγματικα για την εξελιξη μου.
    και σας διχνω αφτες τις φοτο με σκοπο καπια στιγμη, ελπιζω σιντομα να ξανα ανεβασω φοτο σε καλυτερη κατασταση...
    Φίλε είμαι σίγουρος ότι μπορείς να φτάσεις και να ξεπεράσεις το σημείο στο οποιο βρισκόσουν με σκληρή δουλειά και υπομονή. Από την στιγμή που αναγνωρίζεις ότι οδεύεις σε άσχημο μονοπάτι λόγο του τρόπου ζωής σου(είναι και θέμα υγείας)είσαι σε καλο δρόμο. ΔΕΝ θα έπρεπε να ντρέπεσαι όπως λες!! Είσαι ένα βήμα μπροστά τώρα!Εμείς εδώ είμαστε να σε στηρίζουμε.
    ~The tragedy of war is that it uses man's best to do man's worst.~
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-05-15 01:11 #38
    Προεπιλογή
    Ενταξει φιλε δεν εισαι κ σε τοσο ασχημη κατασταση οπως λες ,μια χαρα αγυμναστος εισαι. Εαν συνεχισεις ετσι ομως λογικο ειναι να ''χαλας'' περισσοτερο .
    Τωρα ειναι δικο σου θεμα πλεον ,ποσο θελεις να προσπαθησεις για να βελτιωσεις την φυσικη σου κατασταση .Το μονο που χρειαζεσαι εκτος απο θεληση ,ειναι να οργανωσεις τον ελευθερο χρονο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-05-15 20:42 #39
    Το avatar του χρήστη fazer

    Εγγραφή
    15-11-2012
    Περ.
    volos
    Μηνύματα
    119
    Προεπιλογή
    φιλε κανε και μια αποτριχωση οπως στις παλιοτερες φωτο σου για να υπαρχει ενα μετρο συγκρισης.ετσι εισαι σα τη μερα με την νυχτα.(φιλικα στο λεω,μη με παρεξηγεις)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-05-15 19:25 #40
    Το avatar του χρήστη hiko

    Εγγραφή
    13-08-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    138
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fazer Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε κανε και μια αποτριχωση οπως στις παλιοτερες φωτο σου για να υπαρχει ενα μετρο συγκρισης.ετσι εισαι σα τη μερα με την νυχτα.(φιλικα στο λεω,μη με παρεξηγεις)
    Χαχαχαχα Δεν Παρεξηγηθηκα καθολου, σαν μπάρμπας εχω γινει Αλλα Δεν σκοπεβω να κανω αποτριχοση!!
    Η φυση αποφασισε να με κανει τριχοτο.
    Απο εκει και περα Αν φτασω σε ενα ικανοπιητικο επιπεδο, το σωμα μου δεν θα φενετε ετσι

    ισος καπια στιγμη να βαλω καμια ξιριστικη Μιχανη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη hiko : 07-05-15 στις 19:28
    Οταν τελειωνει η προπονα, περιμενω να ερθει η επομενη μερα..για να ξαναπαω για προπονα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123