Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 25
  1. 08-05-15 16:33 #1
    Προεπιλογή Τρώω όλη μέρα και είμαι 98kg ύψος 1,97
    Καλησπέρα γυμνάζομαι 5 μήνες κοντά τώρα και ψάχνομαι πολύ με ασκήσεις διατροφή κλπ..κάνω υπερθερμιδικη διατροφήδιατροφή και γυμνάζομαι 4 φορές τη βδομάδα. Αερόβιο δεν κάνω εδώ και 2 μήνες γιατί δεν έχω χρόνο..Δείτε παρακάτω τις φωτογραφίες να μου πείτε τη γνώμη σας..

    Όνομα: 20150507_204141-picsay.jpg Εμφανίσεις: 981 Μέγεθος: 87,6 KB
    Όνομα: 20150507_204117-picsay.jpg Εμφανίσεις: 943 Μέγεθος: 85,2 KB
    Όνομα: 20150507_204349-picsay.jpg Εμφανίσεις: 980 Μέγεθος: 85,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-05-15 16:37 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    λιπος πρεπει να χασεις κ να βαλεις μυς.
    η υπερθερμιδικη σου ειναι αχρηστη.
    κ γενικα πρεπει να γυμναστεις λιγο περισοτερο να δειξει το σωμα σου με την προυποθεση οτι θα χασεις κ λιγα περιτα κιλακια που εχεις.
    δεν χρειαζεται κ καποιο ιδιαιτερο ψαξιμο ,απλο ειναι.

    αυτο θελει χρονο με την προυποθεση οτι θα κανεις σωστα καποια πραγματα οσον αφορα τις προπονησεις/διατροφη ,πραγμα δυσκολο αν δεν ξερεις τι κανεις.
    οποτε σε αυτη την περιπτωση θα σου παρει κατι παραπανω απο χρονο μεχρι να το βρεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 08-05-15 16:37 #3
    Προεπιλογή
    Πόδια πλάτη και στήθος δεν μπορώ να ανεβάσω γιατί δεν με αφήνει να βάλω άλλα συνημμένα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 08-05-15 16:38 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    βαλτα σε αλλο ποστ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-05-15 16:47 #5
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Ή καντα upload σε καποιο site, επισης, θα συμφωνησω με τον beef, με αυτό το λιπος θα ξεκινούσα γραμμωση και θα την εκοβα την υπερθερμιδικη διατροφή γιατι το μονο που θα σου αποσκοπήσει είναι η αποκτηση επιπλέον λίπους, πέσε σε καποιο ποσοστο λιπους που μπορείς να βλέπεις τους κοιλιακούς σου και ξαναξεκινα ογκο με σωστη διατροφή και προπονηση. Μηπως έχεις εικόνες πως ήσουν πριν από 4 μήνες για να δουμε διαφορές?
    Ποσες παραπανω θερμιδες έτρωγες από της συντηρησης σου? Όταν ξεκινησες τον ογκο ποσο της % λιπος είχες? Εβλεπες κοιλιακούς?

    Ένα ευχρηστο site που μπορείς να τις κάνεις upload - >
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Feth : 08-05-15 στις 16:50
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-05-15 22:12 #6
    Banned
    Εγγραφή
    01-04-2015
    Μηνύματα
    168
    Προεπιλογή
    Εμ αφου είσαι 2 μέτρα που να παχυνεις, ας έτρωγες όλη μέρα με νορμάλ ύψος και θα βλεπες που θα φτανε η μπάκα. Πρόσεξε λίγο διατροφή και θα γίνεις φέτες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-05-15 22:22 #7
    Προεπιλογή
    Ξεκίνησα 22% λίπος,έκανα υπερβολικά υποθερμιδικη και κατέληξα στο νοσοκομείο με 16% ποσοστό λίπους, και τώρα κειμενετε στο 18% περίπου..Τρώω πολύ και ποιοτικά,θα ανεβάσω αύριο πλάτη και πόδια καθώς και φωτογραφίες από 1 μήνα αφότου ξεκίνησα. Ευχαριστώ παιδιά!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-05-15 22:24 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    οχι φιλε αυτο για το νοσοκομειο κ το ποσοστο λιπους που γραφεις δεν παιζει..εκτος αν δεν ετρωγες τπτ για να τα χασεις τα κιλα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα κ κλαταρε ο οργανισμος σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-05-15 00:18 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι φιλε αυτο για το νοσοκομειο κ το ποσοστο λιπους που γραφεις δεν παιζει..εκτος αν δεν ετρωγες τπτ για να τα χασεις τα κιλα σε πολυ μικρο χρονικο διαστημα κ κλαταρε ο οργανισμος σου.
    Η αλήθεια είναι ότι έτρωγα λιγότερες από 1000 θερμίδες και έκανα 40 λεπτά τρέξιμο τη μέρα + αερόβιο...Οπότε εγώ έφταιγα ναι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-05-15 01:09 #10
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaster Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεκίνησα 22% λίπος,έκανα υπερβολικά υποθερμιδικη και κατέληξα στο νοσοκομείο με 16% ποσοστό λίπους, και τώρα κειμενετε στο 18% περίπου..Τρώω πολύ και ποιοτικά,θα ανεβάσω αύριο πλάτη και πόδια καθώς και φωτογραφίες από 1 μήνα αφότου ξεκίνησα. Ευχαριστώ παιδιά!
    Μια μικρη παρενθεση.Τονιζω μονο ενα σημειο που μου κινησε το ενδιαφερον.

    Εφοσον ετρωγες ποιοτικα πως εκανες τετοια μπακα?

    Εγω που τρωω οσο πρεπει αλλα βαζω και την νουτελα μου γιατι δεν εχω μπακα?


    Συνεχιστε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-05-15 10:15 #11
    Το avatar του χρήστη Feth

    Εγγραφή
    04-05-2013
    Περ.
    Under A pale grey sky
    Μηνύματα
    2.164
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια μικρη παρενθεση.Τονιζω μονο ενα σημειο που μου κινησε το ενδιαφερον.

    Εφοσον ετρωγες ποιοτικα πως εκανες τετοια μπακα?

    Εγω που τρωω οσο πρεπει αλλα βαζω και την νουτελα μου γιατι δεν εχω μπακα?


    Συνεχιστε

    Μπορώ να μαντεψω 2 λογους για τους οποιους εκανε τετοια κοιλια.

    1)Όταν ξεκινησε τον ογκο ήταν πάνω από 15-16% σωματικο λιπος

    και 2) Με την ιδια λογική που εφαρμοσε την γράμμωση ακριβώς με την ιδια εφαρμοσε και τον όγκο, δηλαδή, στην γραμμωση δεν ήξερε καν ποσο deficit ήταν και έτρωγε σίγουρα κάτω από 1000 θερμιδες για να κατεληξε και στο νοσοκομειο, οπότε και στον ογκο θα ακολουθησε ακριβώς την ίδια λογική, του τύπου τρωω ότι βρω μπροστά μου σε μεγάλες ποσοτητες και το αποτέλεσμα είναι το παραπάνω.

    vaster όταν ξαναμπείς στην γράμμωση απεφυγε να τρως κάτω από 1000 θερμίδες , το πολύ βγαλε 500 θερμίδες από την συντηρηση σου, με τοσες θερμιδες που έτρωγες απορώ πως πηγαινες στο γυμναστηριο και με τι επίπεδα ενεργειας.
    I was LOST somewhere in SMALLVILLE for 24 days till my F.R.I.E.N.D.S. came from THE O.C,found me and became HEROES...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 09-05-15 11:03 #12
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το "ποιοτικα" ειναι ασχετο με το "μπακα".

    καποιος μπορει να τρωει πεντακαθαρα κ να εχει μπακα εφ οσον ειναι υπερθερμιδικα ,δεν θελει κ καμια επιστημη να το αναλυσουμε γιατι μπορει να γινει αυτο.
    οπως επισης κ αυτο με τη νουτελα δεν χρειαζεται να το αναλυσουμε γιατι μπορει καποιος να τρωει κ να μην εχει μπακα.

    επισης ο ανθρωπος φαινεται οτι μαλλον εχει κανει λαθος εκτιμησεις γενικα..οποτε μαλλον αυτο ισχυει κ στο "ποιοτικα".
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 09-05-15 14:20 #13
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Δηλαδη μου λετε παιδια οτι καποιος μπορει να παχυνει αν φαει παραπανω φιλετο κοτοπουλο απ οτι χρειαζεται?

    Εμενα μου ειπαν οτι αν κοψω τα αναψυκτικα και το φαστ φουντ και αρχισω να τρωω οσο θελω αλλα καθαρα και ποιοτικα ,χωρις να μετραω θερμιδες δεν θα βαλω λιπος.

    Παντου ψεμματα γαμωτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 09-05-15 14:38 #14
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    σε βρήκαν αφελή και σε δουλεύουν μάλλον
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-05-15 15:41 #15
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη μου λετε παιδια οτι καποιος μπορει να παχυνει αν φαει παραπανω φιλετο κοτοπουλο απ οτι χρειαζεται?

    Εμενα μου ειπαν οτι αν κοψω τα αναψυκτικα και το φαστ φουντ και αρχισω να τρωω οσο θελω αλλα καθαρα και ποιοτικα ,χωρις να μετραω θερμιδες δεν θα βαλω λιπος.

    Παντου ψεμματα γαμωτο
    απλα η καθαρη διατροφη χρειαζονται μεγαλυτερο ογκο φαγητου για να πιασεις πχ τις απαιτουμενες θερμιδες οι καθαρες τροφες σε χορταινουν περισσοτερο πχ φαε ενα κιλο ρυζι και ενα κιλο μερεντα να δουμε με τι θα παχυνεις περισσοτεροεννοειται πως και στις δυο περιπτωσεις μπορει να παχυνεις αν υπερβεις τις θερμιδες που πρεπει να παρεις αλλα με το φαστ φουντ αν τρως ποσοτικα το ιδιο θα παχυνεις περισσοτερο πολυ περισσοτερο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία