Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 45
  1. 03-05-12 11:59 #31
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι να την αγοράσουν από τον άλλο μήνα άλλα αυτό πού με τρομάζει είναι το μετά, όταν δηλαδή τελειώσει και θες για κάποιο χρονικό διάστημα να μην πάρεις κανένα συμπλήρωμα τη θα γίνει ? Θα φυγή όλο το πρήξιμο από την κρεατίνη και θα κρεμάσω η απλά θα υπάρξει μία μικρό απώλεια ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-05-12 14:50 #32
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιησε ενας φιλος μου ειχε αρκετα καλα αποτελεσματα....ετσι κι αλλιως τις ρεφλεξ ειναι....και κατα την γνωμη μου οτι ειναι απο αυτην την εταιρια σχεδον,ειναι καταπληκτικο χωρις να θελω να κανω διαφημιση
    Obsession is a word the lazy use to describe the dedicated.! ZYZZ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-05-12 18:32 #33
    Προεπιλογή
    Το χρησιμοποιώ εγώ τώρα αυτή τη περίοδο, είναι παρα πολύ καλο δε το συζητάω, πολύ καλα αποτελέσματα. Παρα πολυ ωραια γεύση και χωρίς πολλές ζάχαρες (βλέπε torrent )
    Το μόνο ίσως κακό του.. είναι τσιμπημένο λίγο η τιμή του αλλα για μένα αξίζει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-05-12 11:51 #34
    Προεπιλογή
    Το θέμα είναι όταν την σταματήσεις αν φεύγουν και τα αποτελέσματα.... Όσο για την τιμή πιστεύω ότι είναι ο.κ 4 κιλά 74€.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 04-05-12 16:17 #35
    Προεπιλογή
    Δε μετρας τα κιλα, μετρας τις δοσεις, ειναι 30. Οκαυ, εχω δει και πιο ακριβα.
    οταν μου τελειώσει δλδ τι να κάνω; μονο πρωτείνη η να δω καμια αλλη φορμουλα;
    Οσο για τα αποτελεσματα, κρεατινη, BCAA, γλουταμίνη... οπως οταν σταματάς αυτά είναι.
    Ισως συνεχίσω με πρωτείνη + κρεατίνη μετα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 04-05-12 16:24 #36
    Προεπιλογή
    Πολύ Τούμπανο το συμπλήρωμα σκεφτόμουν να το δοκιμάσω και εγώ τα πάντα όλα έχει. Η Γεύση σολοκάτα-μέντα έχω ακούσει ότι είναι πολύ ωραία στο συγκεκριμένο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-09-12 04:18 #37
    Προεπιλογή
    το χρησιμοποιώ αυτή την περίοδο!το έσπασα στα δύο σαν pre kai post. στο pre προσθέτω δύο scoop απο performance matrix (μονο του δε μου κανει τιποτα) και ένα λιποδιαλύτη.τρελή ενέργεια καλά πρηξίματα και το κυριότερο δεν κουράζομαι εύκολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-02-13 12:59 #38
    Προεπιλογή
    παιδες μια ερωτηση γιατι εχω μπερδευτει...
    η δοση ποσο ειναι;
    ενα η δυο σκουπ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-02-13 13:09 #39
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Nikolas_mk2

    Εγγραφή
    05-06-2012
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    2.990
    Προεπιλογή
    4,5 σκουπ,145γρμ....Η οδηγια της εταιρίας
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-02-13 13:16 #40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikolas_mk2 Εμφάνιση μηνυμάτων
    4,5 σκουπ,145γρμ....Η οδηγια της εταιρίας
    thanks
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-02-13 23:34 #41
    Το avatar του χρήστη tzouas

    Εγγραφή
    18-07-2011
    Περ.
    Timisoara,Romania
    Μηνύματα
    188
    Προεπιλογή
    λοιπον να πω και εγω μια γνωμη αφου μολις τελειωσα 4 εβδομαδες χρησης και εχω αλλη μια(βγαζει 30 δοσεις και το παιρνω 6 φορες την εβδομαδα)
    διαλυτοτητα:7/10 θελει μισο λιτρο νερο να διαλυθει μια δοση(145γρ) και παλι αφηνει μπιλιες μεσα χωρις ομως να ειναι ιδιαιτερα ενοχλητικες στο να το καταπιεις
    γευση:8/10 εχω γευση bannofee,ενταξει οχι οτι καλυτερο πιο πολυ σα μπανανα γινομενη μοιαζει αλλα ενταξει καλη ειναι
    απο αποτελεσματα πηρα 2,5 κιλα. δεν ξερω αν ειναι αποκλειστικα στο συμπληρωμα η και στην αρκετα προσεγμενη διατροφη αλλα καθημερινα μου εδινε 570 θερμιδες εξτρα
    το επαιρνα μονο μενα την προπονηση 4,5 σκουπ οπως λεει η συσκευασια και τις ημερες οφφ δεν επαιρνα
    ακουγονται πολλα για την τιμη της αλλα σκεφτειται το ως εξης:
    περιεχει τα βαδικα δηλαδη 1650γρ whey πρωτεινης, 2160γρ υδατανθρακα χαμηλου γλυκαιμικου δεικτη+maltodextrin(αναγραφεται ως τελευταιο στο blend), 150γρ creapure κρεατινη, 54γρ βητα αλανινη
    +γλουταμινη,bcaa,ταυρινη και αλλα διαφορα σε μια τιμη γυρω στα 75ευρω
    αν υπολογισετε το stack σας με τα παραπανω δεν υπαρχει μεγαλη διαφορα στη τιμη οποτε νομιζω πως αξιζει
    σιγουρα θα το ξαναπαρω για ακομα εναν κυκλο πριν το καλοκαιρι!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-02-13 17:45 #42
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lao Εμφάνιση μηνυμάτων
    Jesus! Τα πάντα όλα λέμε!

    Τι postwork αυτό το παίρνεις 2-3 φορές την μέρα και δεν ξανατρώς
    ...life is fucking short...enjoy
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-12-13 14:03 #43
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Ενδιαφερον θα το χω υποψιν
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-10-14 13:48 #44
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    το βλεπω σε αρκετα συμφερουσα τιμη βαση της συσκευασιας του και ειναι πολυ καλο μια πληρη δωση τις μερες προπονησης ειναι μπομπα αλλα τις μερες που δεν προπονουμε δεν θα το βαζω αν το χρησιμοποιησω
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-11-14 11:56 #45
    Προεπιλογή
    Αυτό χρησιμοποιώ και γω τώρα Πολύ δυνατό και γεύση super σοκολάτα με έντονα τα δημητριακά. Παίρνω post 4 scoops και 2 το πρωί τις μέρες που δεν έχω gym.
    Σε 2-3 βδομάδες που θα τελειώσει θα σας πω εντυπώσεις - αποτελέσματα. Προς το παρών είμαι πολύ ικανοποιημένος αν και η κοιλίτσα έχει κάπως αρχίσει να παίρνει την κάτω βόλτα.. θέλει λίγο προσοχή!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hulk_in_Progress : 06-11-14 στις 12:00
    _
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123