Σελίδα 11 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 165 από 835
  1. 27-10-09 22:59 #151
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-10-09 23:48 #152
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.723
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πρίν λίγο καταφερα να φτιάξω την σύνδεση μου , αλλα ειληκρινά δεν το εχω δεί αυτό το βίντεο δεν το εβαλα εγω, άλλωστε ούτε ξέρω πώς μπαίνουν .

    εδω όπως και καθε φορα τα τελευταία χρόνια δεν έχω κάνει πρόγραμμα χορογραφίας , γι αυτό και αλλιώς ποζάρισα το πρωί αλλιως το βραδυ σε γενικες γραμμες είναι το ίδιο , εγω είμαι υπέρ του κλασικού ποζαρίσματος δεν μου πάν τα χορευτικά .

    επίσης λόγω του ότι ο αγωνας έγινε χρυσούπολη και ήμουν και διοργανωτής , υπόψιν ότι την μια μερα εγινε το πανευρωπαικό και την άλλη το παγκόσμιο φίτνες , και τις δύο μερες είχε χιλιάδες κόσμου περισσότερο την μερα που αγωνιζόμουν εγω επειδη ήθελαν να δούν μετα απο 10 χρόνια αποχής πώς θα ήμουν και για μενα ήταν μεγαλο άγχος μεσα στην εδρα μου .

    δεν ήμουν καλός σε αυτόν τον αγώνα ενω είχα γραμώσει πάρα πολύ δεν είχα φορτωσει καλά και ήμουν άδειος λόγο του ότι όλα τα σκηνικα η εξέδρα και πάνω απο 300 καθήσματα εκτός τις κερκίδες τα κουβαλήσαμε 2 άτομα και δεν προλάβαινα ούτε να φαω και στην έναρξη που εκφώνησα και ευχαρίστησα κοινό και επισήμους ήμουν λαχανιασμένος , παρ όλα αυτα δεν φανηκε πολύ μόνο εγω το καταλαβα ότι δεν ήμουν καλά
    Οτι και να πουμε εμεις ειναι λιγο Ηλια. Εισαι αυστηρος με τον εαυτο σου και απο την αλλη διοργανωσες ενας αγωνα υψηλων απαιτησεων μονος σου. Τι να πουμε εμεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-10-09 01:34 #153
    Προεπιλογή
    ηλια πρωτη φορα σε βλεπω στο ατομικο ποζαρισμα κα ι επαθα .επαγγελματικο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-10-09 03:26 #154
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    το ποζάρισμα θεωρώ είναι και ενα είδος έκφρασης για μένα όπως και ο χορός δεν μπορώ πχ να χορέψω επειδή έχει μουσική αν δεν αισθάνομε και δεν με εκφράζει η μουσική .

    το ποζάρισμα αντικατοπτρίζει και την ψυχολογική μου κατασταση αν είμαι καλά σωματικά και νοιώθω οτι είμαι σε καλή φόρμα διαλέγω και μια μουσική να με εκφραζει και να μου αρέσει , γιατι αν αρεσει σε μένα και με εκφράζει αυτό θα αρέσει και στον κόσμο , απλά δεν ασχολοήθηκα με το ποζάρισμα καθόλου σ αυτόν τον αγώνα με το ζόρι έβγαζα προπόνηση απο τις 12 το βράδυ εως τις 2 γιατί τότε ήταν περίοδος δημοτικών εκλογων και είχα κυριολεκτικά μπλέξει σαν υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος .

    δεν θυμάμε αν αυτό το βίντεο είναι απο το πρωί στούς προκριματικούς η το βράδυ στους τελικούς σε κάποιο απο τα δύο ήμουν καλύτερος .

    επίσης το τραγούδι δεν το ακουγα πολλες φορες επίτηδες να μην το βαρεθω και το ποζάρισμα το έκανα στο μυαλο μου είχα γράψει και το τραγούδι στο κινητό και το άκουγα στο ξενοδοχείο πρίν τους αγωνες .
    γι αυτό διάλεγα τραγούδια με χτυπήματα πολλα ούτως ώστε αν έχανα το ένα να με κάλυπτε το επόμενο.

    ερασιτέχνης δηλαδή όσο δεν πέρνει , γι αυτό και δεν είχα πολλες απαιτήσεις αν έκανα πιο εξτρίμ πράγματα και έδειχνα περισσότερη αφοσίωση τότε θα είχα και περισσότερες απαιτήσεις απο τον εαυτό μου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-10-09 09:36 #155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσιμπάτε και ένα βιντεακι του Ηλία από το Πανευρωπαϊκο του 2006 !!!

    [YOUTUBE="olm_blR4pIw"]olm_blR4pIw[/YOUTUBE]


    Άφωνη !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-11-09 14:10 #156

    Εγγραφή
    08-07-2009
    Περ.
    ΚΡΗΤΗ
    Μηνύματα
    78
    Προεπιλογή .....
    απλα τελειος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-11-09 14:52 #157
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσιμπάτε και ένα βιντεακι του Ηλία από το Πανευρωπαϊκο του 2006 !!!

    [YOUTUBE="olm_blR4pIw"]olm_blR4pIw[/YOUTUBE]
    τεραστιος αψωγος και το κυριοτερο λυκος.

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-11-09 15:38 #158
    Προεπιλογή
    Ουάου.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-11-09 18:37 #159
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    εγώ πάντως σ αυτό το βίντεο βλέπω αυτα που έπρεπε να κάνω και δεν έκανα γιατι θα μπορούσα με απλα πράγματα να ήμουν καλύτερος αν δεν είχα την ταλαιπωρία της οργάνωσης που με τον στρατο τον πρόεδρο της ναββα και τον αδερφό μου και με βοήθεια βέβαια αλλα τα περισσότερα απο μένα πέρασαν μέχρι την εξέδρα στήσαμε και τουλάχιστον 400 καθήσματα εκτός των κερκίδων στον χώρο κουβάλησα , ειδικά τις 2 τελευταίες μερες και κρήσιμες , αλλα πάλι καλα δε βαριέσε.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-11-09 19:19 #160
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγώ πάντως σ αυτό το βίντεο βλέπω αυτα που έπρεπε να κάνω και δεν έκανα γιατι θα μπορούσα με απλα πράγματα να ήμουν καλύτερος αν δεν είχα την ταλαιπωρία της οργάνωσης που με τον στρατο τον πρόεδρο της ναββα και τον αδερφό μου και με βοήθεια βέβαια αλλα τα περισσότερα απο μένα πέρασαν μέχρι την εξέδρα στήσαμε και τουλάχιστον 400 καθήσματα εκτός των κερκίδων στον χώρο κουβάλησα , ειδικά τις 2 τελευταίες μερες και κρήσιμες , αλλα πάλι καλα δε βαριέσε.
    Α βρε λυκε!!!!εσυ δεν εχεισ αναγκη,μακαρι να σου μοιαζαν εστω και λιγοι
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-11-09 19:28 #161
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    και συ τεκνο βρούτε τασο !! μου το κολήσατε το λύκος τελικα παλιόπαιδα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-11-09 19:49 #162
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και συ τεκνο βρούτε τασο !! μου το κολήσατε το λύκος τελικα παλιόπαιδα
    Ο γερολύκος καλά κρατεί!
    Never send boys to do a (wo)man's job....
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-11-09 20:15 #163
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.921
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τσιμπάτε και ένα βιντεακι του Ηλία από το Πανευρωπαϊκο του 2006 !!!

    [YOUTUBE="olm_blR4pIw"]olm_blR4pIw[/YOUTUBE]
    Δεν είναι ο kai greene, ούτε ο melvin anthony... αλλά εδώ που τα λέμε δε νομίζω οτι θα του "πήγαινε" κιόλας.

    Είναι ένα κλασσικό bodybuilding ποζάρισμα με στυλ, που του ταιριάζει σαν αθλητή και αυτο ειναι το σημαντικότερο.

    Ηλία ελπίζω να σε ξαναδούμε στη σκηνή.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-11-09 14:18 #164
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    και συ τεκνο βρούτε τασο !! μου το κολήσατε το λύκος τελικα παλιόπαιδα
    ηλια δεν ξερω αν επρεπε να στο πω αλλα μαζι με το λυκος σε κολλησανε και το ''ο ηλιας ο λακοστ'' και ''δον παμπλο''

    δεν ξερω γιατι το εκαναν αυτο οι αληταραδες
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-11-09 16:12 #165
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.816
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηλια δεν ξερω αν επρεπε να στο πω αλλα μαζι με το λυκος σε κολλησανε και το ''ο ηλιας ο λακοστ'' και ''δον παμπλο''

    δεν ξερω γιατι το εκαναν αυτο οι αληταραδες
    αχ εσύ ευγενέστατο παιδί , που έχεις ενδιασμούς για το αν έπρεπε να το πείς , γι αυτό λένε καλύτερα το μάτι παρα τό όνομα , γι αυτό όταν θα πάμε στο βουνό που λέγαμε για σαββατοκύριακο θα σου τα ψάλω απο κοντά μιας και είμαι και ιερωμένος (αυτό το ξέχασες) παλιόπαιδο
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 91011121321 ... ΤελευταίαΤελευταία