Σελίδα 3 από 56 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 832
  1. 12-06-08 18:06 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    παιδιά εγώ πιστεύω και θα το καταλαβετε και εσείς πως τα ράσα δεν κάνουν τον παπά δηλαδη ένας που έχει περισσότερους μύς δεν σημαίνει πως είναι καλύτερος η πιο αγαπητός απο κάποιον άλλο καθένας σε κάποιον τομέα μπορεί να είναι καλός απλά μπορεί να μην τυγχάνει προβολής δεν σημαίνει πως δεν έχει αξία η ένας που δεν έχει μεγάλους μύς δεν σημαινει οτι γυμναζετε λιγότερο σκληρά η προσπαθεί λιγότερο στην διατροφή του.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-06-08 17:07 #32
    Προεπιλογή
    respect ηλια
    το επιπεδο που εχεις σαν ανθρωπος ξεπερναει κατα πολυ το υψηλο επιπεδο που εχεις σαν bodybuilder
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-06-08 18:49 #33
    Προεπιλογή
    και αυτο ειναι το πιο σημαντικο ανθρωπος πανω απ ολα

    χααχα ελατε ρε παιδια τωρα τον φερνεται και σε δυσκολη κατασταση τον Ηλια.

    και εγω παντως σε παω απο οσα γραφεις στο φορουμ keep it up

    και επισης ολοι οι επαγγελματιες που γραφουν εδω οχι μονο ο Ηλιας ειναι μεγαλο προνομιο να'σαι μελος αυτου του φορουμ!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-06-08 23:40 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    1988 mr βόρειος ελλάς 87 κιλά υπ όψιν πρόπερση ήμουν 106 τα 87 για το ύψος μου είναι σημερινό φιτνες.



    το 1989 στην φότο έκανα καμια 15 μέρες δίαιτα δηλ διατροφή δεν είμαι και πολύ γραμωμένος για τα δικά μου δεδομένα πάλι μρ βόρειος ελλάς και μετά 2 εβδομάδες έχασα λίγο ακόμη και βγήκα μρ ελλάς ifbb



    από το 1994 μρ ελλάς αλλά λιγο πρίν τους αγώνες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-06-08 23:58 #35
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    πάλι 94 πρίν τους αγώνες


    1997 παγκόσμιο




    με τον ελι χάνα απο το ισραήλ

    παγκόσμιο 1997


    2006 πανευρωπαικό 1ή θέση



    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 01-07-08 00:10 #36
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Ηλιας
    φενετε η διαφορα οταν επερνες και οταν δεν επερνες αας παντως οι πρωτες φωτογραφιες με εκαναν να σκεφτω το αλλο τοπικ που λεγαμε πως θα ηταν το ββινγκ χωρις αναβολικα εγω νομιζω μια χαρα θα ηταν με βαση αυτα που βλεπω(πρωτες φωτογραφιες) ειχατε και πολυ ανταποκριση απο το κοινο τοτε ε?και αρκετες συμετοχες?



    Ο ελι χανα πολυ αδυνατος ειναι εκει καμια σχεση με τορινες που ειδα
    οσοι δεν τον ξερετε http://www.youtube.com/watch?v=4wthccyq9TM
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 01-07-08 00:37 #37
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    ωραία ήταν ρουλ βέβαια πιό δύσκολα γιατί δεν έβλεπες τις τρελές διαφορές όπως με τα αασ αλλά φαινόταν το ταλέντο και είχες διάρκεια αυτό που έχτιζες το κρατούσες και δεν είχες τόσο χάλια ψυχολογία όπως όταν πέφτεις μετά απο το σταμάτημα

    ο ελι χάνα εκει δεν ήταν και πολύ λίγος, σε γράμωση μπροστά μου ζυγίστηκε 118 κιλά απλά μετά μεγάλωσε πιό πολύ τα χέρια του είχε τρέλα με τα χέρια γνωριστήκαμε στο αεροπλάνο όταν πήγαινα στο πανευρωπαικό στη λιθουανία ήταν ο πρώτος αθλητης που γνώρισα είχα πρόβλημα επειδη δεν ξέρω αγγλικά, λιγα μόνο και μου μιλούσε συνέχεια ελεγε και μένα ηλία με λένε δηλ έλι και πιστεύω απο μέσα του έλεγε τι θέλει ο καημένος εδώ γιατί ήμουν μισός δίπλα του και μετα ήρθε στο δωματιο στο ξενοδοχείο και οταν με είδε είχε πάθει πλάκα απο την γράμωση ειδικά στα πόδια όταν του εξήγησα για το ατύχημα αν δεν έβλεπε την τομή δεν θα πιστευε με τίποτε.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 01-07-08 11:49 #38
    Προεπιλογή
    Φοβερος,ηλία!!!Βλεπω οτι και το 88 και το 89 ησουν απο τοτεπ πολυ καλος σε γραμωση...

    Keep walking
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 01-07-08 15:33 #39
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    απλά παιδιά και να ήθελα να μην γραμώσω δεν μπορούσα όλο τον χρόνο ήμουν έτσι όγκο δεν μπορούσα να βάλω έβαζα 3 κιλά καθαρα τον χρόνο στην αρχή μπορεί και 4 και λόγω δουλειάς επειδή έκαιγα πολλές θερμίδες,
    έχω γνωρίσει και άλλα άτομα που είχαν τον ίδιο μεταβολισμό με μένα και ήταν όλο τον χρόνο σε γράμωση ,επίσης ήταν και η φάση που είμασταν στο ψάξιμο οι γνώσεις ήρθαν μετά γι αυτό λέμε στερνή μου γνώση να σ είχα πρώτα.
    απλά το ββ τότε πιστεύω είχε περισότερη αποδοχή σε σχέση με τώρα που δεν είμασταν και τεράστιοι στο χέρι μας είναι να αλλάξουμε την κατάσταση και να πάρει το ββ την θέση που τού αξίζει γιατί είναι η βάση για όλα τα αθλήματα όλοι οι αθλητές κάνουν βάρη .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 02-07-08 16:33 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    μια φοτο με έναν μεγάλο πρωταθλητη της ναββα με φοβερό καλούπι τον τζοβανι τομσον απο ολανδία στο παγκόσμιο του 97 στην αθήνα.
    και κάτω μια δική μου απο το γιούνιβερς το 2006 στην αγγλια όπου πήρα την 6η θέση αλλά στο 90%ήμουν μετά ενα μήνα στο πανευρωπαικό στην χρυσούπολη.


    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-07-08 23:26 #41
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Πισω σου στη φοτο στο παγκοσμιο του 97 στην Αθηνα διακρεινω τον Νικο Παπαγεωργιου και τον Θεοδωρο Μελισαρη αν δεν κανω λαθος. Γνωριζω πως συμμετειχε και ο Κωπαριδης απο την Βεροια. Τοτε ειχε πολλες συμμετοχες και ολοι οι αθλητες ηταν καταπληκτικοι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 02-07-08 23:42 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    πραγματικά είναι αυτοί που είπες όλη η ελλάδα είχε κατεβεί και επιπλέον γρίβας, διρβάνης , γιουζεφ και ο κτιστάκης στα τζούνιορ και πολλοί ακόμη διοργανωτής ήταν ο τσέκος ο χρήστος ,αφού θυμάμε έλεγα τον αργύρη τον τσοπουρίδη τότε πρόεδρο της ναββα ρε αργύρη τι να κατέβω δεν έκανα ουτε δυο μήνες προετοιμασία όλοι οι έλληνες έχουν ποσο καιρό που ετοιμάζονται κατεβαίνω σε παγκόσμιο και θα χάσω απ τους έλληνες και λέει μη φοβάσαι εσυ μπορεί να πετύχεις καλύτερη φόρμα απο όλους δεν θες παραπάνω καιρό και πραγματικά είχα πετύχει την καλύτερη φόρμα απ όλους χαλαρά απλά θα μπορούσα καλύτερα, αλλά το έχω φιλοσοφίσει δεν χρειάζετε να τρελαινόμαστε για τους αγώνες γιατί εύκολα φτάνουμε σε ακρότητες ,εγω το βλέπω σαν διασκέδαση .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-07-08 02:33 #43
    Προεπιλογή
    Γεια σου ρε δασκαλε!!!!!!!!!!!!
    ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-09-08 21:13 #44
    Το avatar του χρήστη nickcompact

    Εγγραφή
    13-09-2008
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    29
    Προεπιλογή
    απλα super...
    τι να πω δεν περιγραφεται με λογια....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 02-10-08 10:48 #45
    Προεπιλογή
    Άξιος!!!!
    Keep in mind that you wonʼt grow — regardless of how much protein you consume — if you are slacking in the gym or training like a wuss
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 56 ΠρώτηΠρώτη 123451353 ... ΤελευταίαΤελευταία