Σελίδα 5 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 832
  1. 13-02-09 15:02 #61
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Τι να πω ειλικρινα ρε Ηλια συγκινηθηκα και με τον Σπυρο ειχαμε οικογενειακες φιλιες αλλα και με τον Κολετα καλες στιγμες αν θυμασαι στα δωματια εμεις μεναμε μαζι και μαζευοντουσαν ολοι εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-02-09 17:07 #62
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    και βέβαια θυμαμε νικο γι αυτό και γω τα έβαλα είχαμε καλή παρεα τότε ήταν και ο χοντρός ο λουδαρος , καλή ομαδα είμασταν , αυτα θα μείνουν βέβαια.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-02-09 17:14 #63
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παιδια ζήσατε ωραιες στιγμες και πιστευω τότε ήταν και πιο αγνο το άθλημα από πολλες πτυχες και με περισσότερο ενδιαφερον και από αθλητες αλλά και από το κοινο,Ηλια και Νικο πραγματικα απολαμβανω να σας ακουω και να σας διαβάζω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-02-09 11:16 #64
    Fitness Champion - R.I.P.+
    Το avatar του χρήστη ΜrΚommatias

    Εγγραφή
    07-11-2008
    Μηνύματα
    436
    Προεπιλογή
    Δεν είχα την τύχη να σε γνωρίσω απο κοντά εύχομαι φέτος στους αγώνες να γνωριστούμε. Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-02-09 21:13 #65
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polyneikos
    Παιδια ζήσατε ωραιες στιγμες και πιστευω τότε ήταν και πιο αγνο το άθλημα από πολλες πτυχες και με περισσότερο ενδιαφερον και από αθλητες αλλά και από το κοινο,Ηλια και Νικο πραγματικα απολαμβανω να σας ακουω και να σας διαβάζω !!

    Πραγματικα Κωστα εχουν περασει τοσα χρονια οχι μονον με τον Ηλια αλλα και με αλλα παιδια που εχουμε παει στο εξωτερικο εχουν περασει αρκετα χρονια και δεν μπορω να πω οτι με αυτα τα παιδια κανουμε παρεα αλλα στο λεω απο τα βαθη τις ψυχης μου οτι με ολα αυτα τα παιδια υπαρχη μια φιλια και ενας αλληλοσεβασμος και αυτο πιστευω και για αυτους προς τους υπολοιπους, Καλα χρονια και πραγματικα ενα διαφορετικο δεσιμο με ολους αυτους τους μεγαλους αθλητες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-02-09 00:50 #66
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    όπως τα λές νίκο πιό αγνα χρόνια και είχαμε ένα κοινό την αγάπη προς το άθλημα , που θα έλεγα είναι αρκετα παρεξηγημένο και δεν αξίζει, μπορεί λόγω απόστασης και υποχρεώσεων να μην βλεπόμαστε συχνά αλλα όταν βρισκόμαστε είναι σαν να μην έχει περάσει ο χρόνος γιατί και εμείς δεν αλλάξαμε σαν χαρακτήρες .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-02-09 14:30 #67
    Bodybuilding Champion
    Το avatar του χρήστη nicksigalas

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Μηνύματα
    139
    Προεπιλογή
    Ετσι ειναι ρε φιλε και ξερεις κατι ειναι πολυ σημαντικο οταν ακους το ονομα Ηλιας Τριανταφυλλου απο διαφορους ανθρωπους του bb να σου μιλανε με παρα πολυ θετικη ενεργεια για το ονομα σου ξερεις αυτο δεν ειναι τυχαιο και να εχουν περασει αρκετα χρονια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-03-09 11:59 #68
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή



    γνωστοι οι κυριοι τις φωτογραφιας, (να σημειωθεί πως στον συγκεκριμένο αγωνα απο οπου ειναι η φωτογραφια εγω με τον rouhl κουβαλούσαμε τα κύπελλα και αυτοι κολλούσαν τα αυτοκόλλητα αλλα τα κολλούσαν οπου προλάβαινε ο καθενας αλλαν τ'αλλον )


    Όνομα: DSC00391.jpg Εμφανίσεις: 5043 Μέγεθος: 49,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-03-09 16:15 #69
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή


    Ποιος αγωνας ηταν αυτος?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-05-09 20:23 #70
    Προεπιλογή
    Επαιζα λιγο στο photoshop γιατι βαριομουν ... i aint gay dont worry


    Το τελευταιο θα ηταν καλο για avatar

    BTW, ωραια συμμετρια!! Που για μενα ειναι το πιο σημαντικο
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες    
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-05-09 20:39 #71
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    εγώ ήμουν τόσο άχρηστος στο θέμα των φωτο που δεν έβγαινα λές και νόμιζα μια ζωή θα είμαι έτσι.

    με το φωτοσοπ πολλά γίνονται τελικά , αυτες είναι λίγο σκοτεινες περιμετρικά και κόβουν.
    όλες η οι περισσότερες φωτο μου είναι σε εξωτερικούς χώρους χωρίς καλό φωτισμό οι συγκεκριμένες είναι απο το παγκόσμιο του 97 και είναι έξω στην πύλη του σταδίου ειρήνης και φιλίας που μου είπε ένας φίλος κάτσε να σε βγάλω όπως και οι φωτο που έχω απο τον συγκεκριμένο αγώνα είναι απο έναν φίλο γερμανο που ήρθε στην ελλάδα μόνο και μόνο να με δεί στον αγώνα και τις έβγαζε απο 50 μέτρα μακρυα με ζούμ .

    γενικά δεν είχα τρέλα με τις φωτο ειδικά όταν ήμουν σε αγώνες ούτε κάν σκευτόμουν και μετα έλεγα τι βλακεία έκανα, απλα όλο τον χρόνο ήμουν κοντα στην αγωνιστική μου φόρμα δύσκολα χαλούσα και όπως ξέρουν και όσοι με γνωρίζουν καλά δεν ήμουν τελετουργικός στην διατροφή μου την κυριακή θα έπινα και τα ουζάκια μου με τα μεζεδάκια στάνταρ .
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-07-09 15:27 #72
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Ο πρωτος αγωνας σωματικης διαπλασης που παρακολουθησα, ηταν το παγκοσμιο στο ειρηνης & φιλιας το 97' . Τοτε ειχαμε παει με φιλους να δουμε τον Διρβανη (που ηταν γνωστος στην περιοχη που μενουμε, Ηλιουπολη), γιατι δεν γνωριζαμε και πολλους αλλους ελληνες bodybuilders.
    Θυμαμαι μου ειχε κανει ιδιαιτερη εντυπωση η ψηλη κατηγορια που συμετειχε και ο Γριβας (που και αυτον τον γνωριζα σαν αθηναιος που ηταν). Τον μονο που δεν περιμενα να δω ησουν εσυ Ηλια. Στη αρχη , το θυμαμαι καλα, νομιζαμε οτι ησουν καποιος ξενος και θυμαμαι λεγαμε μεταξυ μας ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟΣ? Μετα καταλαβαμε οτι ησουν ελληνας, γιατι δεν σε γνωριζαμε καθολου εδω στην Αθηνα. θυμαμαι μου ειχες κανει την μεγαλυτερη εντυπωση επειδη ησουν και ψηλος (αληθεια τι υψος εχεις?) και ειχα τρελαθει με το σωμα σου. Επισης θυμαμαι και αλλον εναν μαυρο που εκανε κατι τουμπες πανω στην σκηνη!!!!
    Περιτω να σου πω οτι επαιξες ενα τεραστιο ρολο στο να ξεκινησω να ασχολουμε σοβαρα με το αθλημα μας, και στην παραιτερω πορωση μου καθε χρονο που περναγε.
    Τελικα νομιζω πηρες την καλυτερη θεση μεταξυ των Ελληνων, ετσι?

    Αν εχεις αλλες φωτογραφιες απο αυτον τον αγωνα, ανεβασε τες σε παρακαλω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-07-09 17:20 #73
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IloveBODYBUILDING Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο πρωτος αγωνας σωματικης διαπλασης που παρακολουθησα, ηταν το παγκοσμιο στο ειρηνης & φιλιας το 97' . Τοτε ειχαμε παει με φιλους να δουμε τον Διρβανη (που ηταν γνωστος στην περιοχη που μενουμε, Ηλιουπολη), γιατι δεν γνωριζαμε και πολλους αλλους ελληνες bodybuilders.
    Θυμαμαι μου ειχε κανει ιδιαιτερη εντυπωση η ψηλη κατηγορια που συμετειχε και ο Γριβας (που και αυτον τον γνωριζα σαν αθηναιος που ηταν). Τον μονο που δεν περιμενα να δω ησουν εσυ Ηλια. Στη αρχη , το θυμαμαι καλα, νομιζαμε οτι ησουν καποιος ξενος και θυμαμαι λεγαμε μεταξυ μας ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΑΠΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟΣ? Μετα καταλαβαμε οτι ησουν ελληνας, γιατι δεν σε γνωριζαμε καθολου εδω στην Αθηνα. θυμαμαι μου ειχες κανει την μεγαλυτερη εντυπωση επειδη ησουν και ψηλος (αληθεια τι υψος εχεις?) και ειχα τρελαθει με το σωμα σου. Επισης θυμαμαι και αλλον εναν μαυρο που εκανε κατι τουμπες πανω στην σκηνη!!!!
    Περιτω να σου πω οτι επαιξες ενα τεραστιο ρολο στο να ξεκινησω να ασχολουμε σοβαρα με το αθλημα μας, και στην παραιτερω πορωση μου καθε χρονο που περναγε.
    Τελικα νομιζω πηρες την καλυτερη θεση μεταξυ των Ελληνων, ετσι?

    Αν εχεις αλλες φωτογραφιες απο αυτον τον αγωνα, ανεβασε τες σε παρακαλω..

    έχεις δίκιο σ αυτό που λές σε εκείνο τον αγώνα είχε ισως τις περισσότερες συμμετοχές απο έλληνες γιατι ήταν πρίν γίνει διάσπαση στην ναββα , ούτε υπήρχε η νακ οπότε γινόταν χαμός μόνο στην κατηγορία μου ηταν γριβας , διρβανης , γιούζεφ , ζοραν, ενας απο γερμανια τζον μουτος και δεν θυμάμε μηπως ξέχασα κάποιον αυτοί κατέβαιναν σαν έλληνες και ζούσαν ελλάδα.

    εμένα δεν με ήξεραν ούτε με υπολόγιζαν στα φαβορί και είχα κάνει και μια προετοιμασία ώς συνήθως της πλάκας , τίποτε σωστο με τα τωρα δεδομένα , αλλα είχα πετύχει την καλύτερη φόρμα τότε απ όλους τους έλληνες αν και όχι στο 100% ,δεν ήξερα οτι ήμουν καλός ούτε πίστευα στον εαυτό μου γιατί δεν είχα μέτρο σύγκρισης τότε σαν ανταγωνισμό και ο γιαννης ο ελευθεριαδης ήταν γερμανία , ο στρατής ο αργυρακης ηταν τότε στο ανέβασμα ακόμη , επίσης τα φωτα έπεφταν περισσότερο στην αθήνα και οι αθλητες ήταν πιο γνωστοί απο αθήνα .

    εκείνο που θυμάμε όταν με είδαν κάποιοι είχαν πάθει πλάκα και μετα ρωτούσαν τους δικούς μου ρε φίλε τι έφαγε σήμερα ο ηλίας για πρωινό πχ και έλεγε ο φίλος μου τα πάντα ότι έφαγα και γω και δεν πιστευαν νόμιζαν οτι αστειεύονται, αλλα έτσι ήταν και είχα γραμωση μέχρι το κόκαλο , γιατί όταν κάνεις δίαιτα και δεν έχεις λίπος δεν σε χαλάει τίποτε σε μερικές ώρες ειδικα αν ξέρεις το σωμα σου και έχεις δοκιμάσει κάποια πράγματα.

    για το υψος που λές ήμουν 185 τώρα μπορεί να κόντενα και λίγο έχω χρόνια να μετρηθω , πάντα έπαιζα στην ψηλή κατηγορία και όταν ήταν με κιλά στην βαρυα , απλα μετα το ατύχημα με την μηχανή ποτε δεν μπόρεσα να ξαναγίνω καλα στο 100% και αυτό που καταφερα πάλι θαυμα ήταν και κατέβαινα σε αγωνες και διεκδικούσα και πρώτες θέσεις.

    όσο για φωτο αν ψάξω έχω κάποιες αλλα δεν ήμουν πολύ των φωτο και αυτες διάφοροι φίλοι μου εβγαζαν απο μακρυα και είναι της πλάκας έξω απο το στάδιο ειρήνης και φιλίας και χάνω πολυ σε λεπτομέρεια σε σχέση με την πραγματικότητα, δεν είχα μυαλό για φωτο λές και θα ήμουν μια ζωή έτσι , αλλα θα βρω και θα ποστάρω.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-07-09 20:32 #74
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    ok, αναμενουμε κι'αλλες φωτο..
    Τωρα που κοιταζα τις φωτογραφιες σου με ενα φιλο, σε ειδε και σε θυμηθηκε απο τα παλια..
    Εχεις χαιρετισματα λοιπον απο τον ΑΡΗ απο τα DOLLS. Μονο αυτο θελει να πω, τιποτε αλλο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-07-09 20:55 #75
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο IloveBODYBUILDING Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok, αναμενουμε κι'αλλες φωτο..
    Τωρα που κοιταζα τις φωτογραφιες σου με ενα φιλο, σε ειδε και σε θυμηθηκε απο τα παλια..
    Εχεις χαιρετισματα λοιπον απο τον ΑΡΗ απο τα DOLLS. Μονο αυτο θελει να πω, τιποτε αλλο..

    ε δεν το πιστεύω είσαι με τον άρη!! δωστου πολλα χαιρετίσματα μόνο που είπες για DOLLS κατάλαβα είναι σήμα κατατεθέν !! ήξερα οτι είναι αθήνα αλλα είχα καιρό να μάθω νέα του όποτε μπορεί ας πάρει κανένα τηλέφωνο να τα πούμε η όταν κατεβω αθηνα να βρεθούμε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 56 ΠρώτηΠρώτη ... 345671555 ... ΤελευταίαΤελευταία