Καλημερα σε ολους σας και συγχαρητηρια για την δουλεια σας και τις πληροφοριες σας για μας τους νεους...Ειμαι 23 χρονων 1.80+ υψος 72 κ.γ.Το προβλημα μου ειναι οτι πριν 3 μηνες ειχα προβλημα με τις αμυγδαλες μου κ μου εκανε μια πτωση 5 κιλων μεσα σε μια βδομαδα (ουτε νερο δεν επινα).απο κεινο τον καιρο δεν ξερω τι εγινε κ δεν μπορω να παρω καθολου ευκολα κιλα,πηγαινα για κανενα χρονο περιπου γυμναστηριο πριν την ασθενεια κ ειχε ψιλοφτιαξει το σωμα μου,απο τοτε το εχω παρατησει κ αρχισα πριν μια βδομαδα...θελω να με βοηθησετε λιγο με την διατροφη,επειδη τρωω διατροφικα αλλα οχι πολυ λογο εργασιας,μηπως να κανω κατι αλλο,μηπως φταιει αυτο???επισης εκανα το γνωστο που κανουν αρκετοι επαιζα μονο το ανω μερος του σωματος κ κατω απο την μεση ειμαι παρα πολυ αδυνατος κ αδυναμος ενω πανω φυσιολογικα για τα κιλα μου.θελω να μου απαντησετε αν μπορειτε,τι εχεται να προτεινεται για την διατροφη (θελω να φτασω τουλαχιστον 78 κ.γ) κ ενα προγραμμα για γλουτιαιους κ ποδια κ καθε ποτε να τα παιζω...Με εκτιμηση,Νικος!