Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 234 από 234
  1. 16-05-17 18:14 #226
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και από μένα.. Βαγγέλη ουσιαστικα προτεινεις καποιος να παρακολουθησει το σεμιναριό της HNFC από κοντά στα Ελληνικά;
    Απάντηση με παράθεση

2. 04-10-17 09:31 #227
    Προεπιλογή
    Αυτή την στιγμή ποια πιστεύεται είναι η καλύτερη σχολή grafts ή studio one ;
    Απάντηση με παράθεση

3. 04-10-17 09:53 #228
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

Περ.
    Zakynthos
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitris X. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτή την στιγμή ποια πιστεύεται είναι η καλύτερη σχολή grafts ή studio one ;

Απο την ερευνα που εχεις κανει εσυ, ποια τα υπερ και ποια τα κατα της καθε σχολης κατα τη γνωμη σου? Ποια η διαφορα στα διδακτρα?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση

4. 06-10-17 08:22 #229
    Προεπιλογή
    Η διαφορά στα δίδακτρα είναι περίπου της τάξης των 500 ευρώ
    Απάντηση με παράθεση

5. 14-10-17 19:20 #230
    Προεπιλογή
    Ξέρει κάποιος αν λειτουργεί κανονικά η επίσημη παγκόσμια ιστοσελίδα της Ακαδημίας IFBB www.ifbbeducation.com ;
    Απάντηση με παράθεση

6. 27-02-18 21:00 #231
    Προεπιλογή ΙΕΚ ή σχολή personal trainer και άλλες απορίες...
    Γειά σας, είμαι ανάμεσα σε ΙΕΚ και σχολή για personal trainer. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι κυρίως η επαγγελματική αποκατάσταση ( Έχω σχέση με τον αθλητισμό εννοείται). Αυτά που θέλω να ρωτήσω είναι τα εξής:
    1. Χωρίς χαρτί τεφφα ή ιεκ πόσο πιθανό είναι να βρώ εργασία;
    2. Υπάρχουν εργασίες ή είναι κορεσμένο επάγγελμα εν έτη 2018;
    3. Είναι σωστό ως σκεπτικό να πάω πρώτα σε μία σχολή personal ώστε να βρώ άμεσα μία εργασία και να μπορέσω έπειτα να σπουδάσω και σε ένα ιεκ για να έχω και ένα καλύτερο χαρτί άλλα να αναβαθμίσω και της γνώσεις μου. Μήπως υπάρχει κάτι που δεν έχω σκεφτεί, κάποια καλύτερη λύση;
    Απάντηση με παράθεση

7. 27-02-18 22:01 #232
    Προεπιλογή
    Αν μπορεις κάτσε να διαβάσεις και δώσε πανελλήνιες για Τ.Ε.Φ.Α γιατι όπως και να το κάνουμε αλλο να εχεις πτυχίο πανεπιστημίου (με τα οποία στραβά και λάθη υπάρχουν και εκει) και αλλο να εχεις ενα πτυχίο απο Ι.Ε.Κ η σχολη.
    Αυτη ειναι η δικιά μου γνωμη,αλλα η επιλογή ειναι δικό σου θέμα.

1) χωρεις κάποιο πτυχίο έστω και απο 6μηνη σχολη ειναι πολυ δυσκολο να μπορέσεις να βρεις κάπου δουλειά,αλλα το δυσκολότερο ειναι να παραμείνεις στον χώρο γιατι θα εισαι ξεκρεμαστως όσες γνώσεις εμπειρικές και αν εχεις.

2) Η αλήθεια ειναι οτι υπάρχει κορεσμός λόγο των σχολών που υπάρχουν και ειναι η εύκολη λύση για να παρεις ενα πτυχίο,το κακο ειναι οτι αν δεις τριγύρω παρα πολυ δηλώνουν ¨personal¨.
    Απάντηση με παράθεση

8. 27-02-18 22:31 #233
    Προεπιλογή
    Δυστυχώς δύσκολο για τεφφα. Είμαι 24 και δεν έχω καμία όρεξη να διαβάσω και να δώσω πανελλήνιες..
    Απάντηση με παράθεση

9. 13-10-18 22:35 #234
    Question Σχετικά με Σχολές/Σεμινάρια για Personal Trainer-Γυμναστής
    Καλησπερα ειμαι καινουργιος στο φορουμ και ηθελα να απευθυνθω κυριως σε ανοιχτο κοινο ωστε να παρω μια γευση και απο δω διοτι οι καιροι ειναι δυσκολοι και οι αποφασεις στο που να πας ειναι μονοδρομος βαζοντας ποσά πανω απο 1000....ειμαι 18 χρονων αποφοιτος λυκειου εδωσα πανελληνιες δυστηχως δεν καταφερα να πετυχω τους στοχους μου αλλα δεν τα παραταω και ετσι εχω αποφασισει βαση του αδερφου μου που ειναι αποφοιτος Τ.Ε.Φ.Α.Α και βαση οτι αθλουμαι απο 4χρονων και απο τα 13 γυμναστηριο με καθοδηγηση του αδερφου ετσι και παραλληλα θελω να κανω ενα σημαντικο βημα προς την γυμναστικη.Ετσι και εχω ρωτησει την grafts και base training δεν ξερω καπου αλλου σε θεμα αξιοπιστιας για να απευθυνθω....πιστευετε οτι αξιζει μια απο τις δυο σε θεμα μελλοντικης δουλειας? θα με παρει κανενας? ή απλα ειναι μια πιστοποιηση και τιποτα παραπανω? υπαρχει καποια αλλη που αξιζει και με το παραπανω?...για ιδιωτικη σχολη τα εξοδα φευγουν παρα πολυ
    Απάντηση με παράθεση

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516