Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 240
  1. 23-01-10 02:22 #1
    Προεπιλογή Personal Trainer
    Ξέρει κανείς καμία σχολή στη Πάτρα που να δίνει δίπλωμα για Personal Trainer?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-01-10 08:36 #2
    Respected Gym Owner
    Το avatar του χρήστη TakisV

    Εγγραφή
    23-08-2008
    Περ.
    Patra
    Μηνύματα
    148
    Προεπιλογή
    Απ οσο ξερω οχι δεν υπαρχει τετοια σχολη στην Πατρα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-01-10 10:12 #3
    Προεπιλογή
    Γι απειτε παιδια,γιατιμε ενδιαφερει και εμενα.Για να γινε κανεις PT χρειαζεται να τελειωσεις ΤΕΦΑΑ ή μπορεις και ιδιωτικη σχολη?Και εχει ςτα ιδια δικαιοματα και ανγνωριση σαν γυμναστης?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-10 10:33 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο embrance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι απειτε παιδια,γιατιμε ενδιαφερει και εμενα.Για να γινε κανεις PT χρειαζεται να τελειωσεις ΤΕΦΑΑ ή μπορεις και ιδιωτικη σχολη?Και εχει ςτα ιδια δικαιοματα και ανγνωριση σαν γυμναστης?
    Οσοι τελειωνουν ΤΕΦΑΑ ειναι κατοχυρωμενοι απο το κρατος και αναγνωριζεται το πτυχιο τους(Πανεπιστημιο)τωρα οποιοδηποτε αλλο πτυχιο δωθει σε ιδιωτικη σχολη δεν αναγνωριζεται.Στα ΤΕΦΦΑ η φοιτηση ειναι 4 χρονια ενω σε ιδιωτικη σχολη πολύ λιγοτερο.Τωρα οπoιοσδηποτε λεγεται personal trainer με την διαφορα οτι ο μεν ειναι αναγνωρισμενος απο την πολιτεια ενω ο δε οχι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-10 10:44 #5
    Προεπιλογή
    Αυτο ειδα τωρα απο ενα γρηγορο googlarisma.Μεοσος ορος φοιτησης σε τετοιες ιδωτικες σχολες ειναι 3-5 μηνες.Του χορνου λεω να παω ΤΕΦΑΑ,αλλα δεν νομιζω ενα ακομη χαρτι που μπορω να παρω τοσο γρηγορα να με πειραξει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-10 10:49 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο embrance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ειδα τωρα απο ενα γρηγορο googlarisma.Μεοσος ορος φοιτησης σε τετοιες ιδωτικες σχολες ειναι 3-5 μηνες.Του χορνου λεω να παω ΤΕΦΑΑ,αλλα δεν νομιζω ενα ακομη χαρτι που μπορω να παρω τοσο γρηγορα να με πειραξει.

    Εκει μπαινεις απο Πανελληνιες,αν εισαι μαθητης Λυκειου ναι,αν σπουδαζεις ηδη σε Πανεπιστημιο που ανηκει στο Καποδιστριακο που ειναι τα ΤΕΦΑΑ παλι με κατατακτηριες εξετασεις μπορεις α μπεις με κανεναν αλλο τροπο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-10 12:14 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο embrance Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο ειδα τωρα απο ενα γρηγορο googlarisma.Μεοσος ορος φοιτησης σε τετοιες ιδωτικες σχολες ειναι 3-5 μηνες.Του χορνου λεω να παω ΤΕΦΑΑ,αλλα δεν νομιζω ενα ακομη χαρτι που μπορω να παρω τοσο γρηγορα να με πειραξει.
    μα αν ειναι να πας τεφαα γτ να πας και στο αλλο?
    ANNA CHAVDAROVNA και τα μυαλα στα καγκελα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-01-10 12:19 #8
    Προεπιλογή
    To TEFAA θελει 4 χρονια αν το κανω ακριβως στα 4 βεβαια,και θα με ενδιεφερε να δουλεψω σαν γυμναστης στο μεσο διαστημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-10 12:41 #9
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Σε πολλά γυμναστήρια παίρνουν και γυμναστές φοιτητές ΤΕΦΑΑ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-10 12:55 #10
    Προεπιλογή
    γιατι ρε παιδιά και με δίπλωμα απο καμιά grafts i iafa κτλ δε σε πέρνουν σε γυμναστήριο 100%? αφου ειναι κυριλέ ολα αυτά ή?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-10 13:01 #11
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Εννοώ ότι αν θες να δουλέψεις ως γυμναστής καθώς είσαι και φοιτητής ΤΕΦΑΑ,μπορείς πολύ εύκολα,δεν είναι ανάγκη να πας σε ιδιωτική σχολή για να δουλέψεις σε γυμναστήριο ενώ ήδη φοιτάς σε ΤΕΦΑΑ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-01-10 13:03 #12
    Προεπιλογή
    ναι εγω δεν ειμαι ΤΕΦΑΑ γιαυτο ρωτάω αν μπορώ με διπλωμα απο ιδιωτικό να ασχοληθώ σοβαρα μετα σε γυμναστήριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-01-10 13:15 #13
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Ξέρω γυμναστή από ιδιωτική που δουλεύει ως γυμναστής και κάνει και προγράμματα με μαθητές π.χ. Abs 'n Legs

    Ξέρω γυμναστή πτυχιούχο ΤΕΦΑΑ που δουλεύει σε γυμναστήριο(νομίζω κάνει και κάτι άλλο,προπονεί ομάδα η κάτι τέτοιο),αλλά και φοιτητή ΤΕΦΑΑ που δουλεύει σε γυμναστήριο.
    Θυμάμαι και γυμναστή μου στο σχολείο,διορισμένο,που δούλευε και σε γυμναστήριο που πήγαινα,είχε γραφείο έβγαζε διατροφές έκανε λιπομετρισεις κτλ...

    Μην ανησυχείς,θα βρεις δουλειά άνετα,δύσκολα να κορεστεί αυτή η δουλειά σε κάθε στενάκι θα βρεις και από ένα γυμναστήριο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-01-10 13:46 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    δουλεια σαν γυμναστης θα βρεις γιατι γινεται χαμος στην αγορα....παιρνουν και ασχετους....εχω δει τεφατζηδες που δεν ξερουν που ειναι ο τρικεφαλος και ειναι κ αθλητες και δουλευουν ,,,,τωρα το ποσα παιρνουν ειναι αλλο θεμα...τωρα στα γυμναστηρια αν θες να μπεις για αιθουσα πιο εξειδικευμενα μπορεις να μαθεις σε ιδιωτικη σχολη...αυτη που πηγα εγω ειναι η γκραφτς(σορρυ αν δεν πρεπει να το πω,αν ειναι λαθος ας το σβησει καποιος)....η γκραφτς ειναι η πιο ολοκληρωμενη σχολη φιτνες γιατι ειναι η παλιοτερη και φερνουν παντα τους καλυτερους presenters απο εξω για εκπαιδευση σε ολους τους τομεις...στο θεμα περσοναλ η φοτιση κ γενικα στην σχολη αυτη ειναι 1 χρονο γεματα και εχεις την δυνατοτητα να επαναλαβεις μια φορα ακομη δωρεαν....εγω εκει τελειωσα κ απο περσι δουλευω..ΑΛΛΑ καμια γκραφτς και καμια σχολη και κανενα πανεπιστημιο δεν θα σου δωσει δουλεια στο χερι αν δεν διαβασεις μονο σου...δηλαδη αν δεν στρωνομουν εγω δεν θα εκανα τιποτ γιατι τα περισσοτερα παιδια που ξερω δεν ασχολουνται,,,,,,,,ειναι τεφφα κ δουλευουν σε καφε αντι να πανε σε γυμ αλλα τους φαινεται λιγη η αμοιβη τους..απο καπου πρεπει να ξεκινησεις κ αν εισαι καλος θα ανταμειφθεις...εγω π.χ. ηθελα τα παντα στο χωρο του γυμ γιατι θελω να το συνδυασω με την ψυχολογια που σπουδαζω και δεν ηθελα να γινω προπονητρια απο τεφφα...αναλογα τι σε ενδιαφερει πιο πολυ..........!!αυταααααααααα!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-01-10 13:48 #15
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Εγω παντος αυτο που ξερω, ειναι οτι αυτες οι ιδιωτικες σχολες ειναι γεματες απο παιδια που εχουν τελειωσει ΤΕΦΑΑ.. Γιατι αραγε..???
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 16 12311 ... ΤελευταίαΤελευταία