Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 166 έως 180 από 240
  1. 09-10-14 18:13 #166
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Give me a Dip Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα σου πρότεινα να σκεφτείς και την Base Training, καθώς σου δίνει πτυχίο από το ASCM
    bro θα κλεισω ραντεβου κ εκει να παω να μιλησουμε γιατι απο οτι ειδα το certification τους ειναι απο αμερικα κ πιστευω θα αξιζει πολυ κ αυτο ευχαριστω για την γνωμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-10-14 21:06 #167
    Προεπιλογή
    Εγώ θα σου έλεγα εάν είσαι Αθήνα να προτιμήσεις studio one, είναι η καλύτερη αυτή τη στιγμή στο χώρο και η πιστοποίση που πήρε είναι ευρωπαϊκής ομοσπονδίας οπότε θα σου χρησιμεύσει πιο πολύ. Καλό και το Αμερικάνικο αλλά ξέρεις πόσα αμερικάνικα χαρτιά δεν αναγνωρίζονται στην Ευρώπη;

    Οι άλλες σχολές είναι μεν αλλά σαν το studio one δεν είναι. Στο λέω γιατί έχω πολλούς γνωστούς, πάρα πολλούς από εκεί και παίρνουν πολλά πράγματα. Επίσης είναι πιο γνωστοί στο χώρο και προωθούν τα παιδιά τους σε περισσότερα γυμναστήρια, 80 νομίζω, σε σύγκριση με τις άλλες.

    Όταν ρωτούσα κι εγώ μου έλεγαν δεν υπάρχει σύγκριση και πως οι περισσότεροι εκεί επιλέγουν και είναι και πολύ πολύ ευχαριστημένοι. Δες το βέβαια και μόνος σου, κλείσε ραντεβού αλλά μην το σκέφτεσαι και πολύ. Εγώ αυτή τη στιγμή studio one θα επέλεγα, το λέω ανοιχτά, και λέω αυτή τη στιγμή γιατί τα δεδομένα καμιά φορά αλλάζουν αλλά όπως έχει τώρα το studio one είναι πρώτο και το αναγνωρίζει κι ο κόσμος στα γυμναστήρια καθημερινά.

    Μπες σε ένα γυμναστήριο εάν είσαι Αθήνα και ρώτα από ποια σχολή είναι οι γυμναστές. Οι περισσότεροι από studio one θα ακούσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-10-14 21:38 #168
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο margarita02 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα σου έλεγα εάν είσαι Αθήνα να προτιμήσεις studio one, είναι η καλύτερη αυτή τη στιγμή στο χώρο και η πιστοποίση που πήρε είναι ευρωπαϊκής ομοσπονδίας οπότε θα σου χρησιμεύσει πιο πολύ. Καλό και το Αμερικάνικο αλλά ξέρεις πόσα αμερικάνικα χαρτιά δεν αναγνωρίζονται στην Ευρώπη;

    Οι άλλες σχολές είναι μεν αλλά σαν το studio one δεν είναι. Στο λέω γιατί έχω πολλούς γνωστούς, πάρα πολλούς από εκεί και παίρνουν πολλά πράγματα. Επίσης είναι πιο γνωστοί στο χώρο και προωθούν τα παιδιά τους σε περισσότερα γυμναστήρια, 80 νομίζω, σε σύγκριση με τις άλλες.

    Όταν ρωτούσα κι εγώ μου έλεγαν δεν υπάρχει σύγκριση και πως οι περισσότεροι εκεί επιλέγουν και είναι και πολύ πολύ ευχαριστημένοι. Δες το βέβαια και μόνος σου, κλείσε ραντεβού αλλά μην το σκέφτεσαι και πολύ. Εγώ αυτή τη στιγμή studio one θα επέλεγα, το λέω ανοιχτά, και λέω αυτή τη στιγμή γιατί τα δεδομένα καμιά φορά αλλάζουν αλλά όπως έχει τώρα το studio one είναι πρώτο και το αναγνωρίζει κι ο κόσμος στα γυμναστήρια καθημερινά.

    Μπες σε ένα γυμναστήριο εάν είσαι Αθήνα και ρώτα από ποια σχολή είναι οι γυμναστές. Οι περισσότεροι από studio one θα ακούσεις.
    Τυγχάνει να έχω κάνει πτυχία και από grafts και από studioOne. Είναι τι ζητάς...εγώ κ από την δεύτερη παρόλο που δεν έκανα το βασικό μου πτυχίο εκεί, μου φέρονται πάρα πολύ καλά οπότε παράπονο δεν έχω. Και γενικά ισχύει ότι προωθούν πολύ τους αποφοίτους τους. Από εκεί κ πέρα το καλύτερο είναι να κλεισεις ένα ραντεβού με όλους κ να πας εκει που σε "κέρδισαν" περισσότερο. Απλά αυτό που ακούστηκε για την ευρωπαϊκή πιστοποίηση, την EHFA δηλ., την πήρε πρώτη η Grafts και μετά πριν λίγες ημέρες μάλιστα, ακολουθησε η StudioOne. Θα το δεις και στην ημερομηνία διαπίστευσης. Ισότιμα δηλ. τα πτυχία τους στο PT. Της Grafts είναι το Elite Personal Training και της StudioOne το Health & Fitness Professional. Εξαιρετικά και τα δύο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-10-14 22:19 #169
    Προεπιλογή
    Sobral, δίκιο έχεις σε αυτό που λες, πρώτη η GRAFTS πήρε την πιστοποίηση, αλλά ήταν αυτό που είπα και ποιο πάνω. Η GRAFTS ήταν κάποτε η καλύτερη σχολή, είχε και τους καλύτερους γυμναστές που τους βλέπουμε ακόμα στα γυμναστήρια και τους θαυμάζουμε. Σήμερα όμως η GRAFTS δεν υφίσταται. Οι καθηγητές που δίδασκαν κάποτε εκεί έφυγαν και έφτιαξαν δικές τους σχολές, μία από αυτή και το studio one. Αυτή τη στιγμή έχει τα περισσότερα άτομα σε όλα τα πτυχία και συνεργάζεται και με απόφοιτους της GRAFTS.

    To καλύτερο είναι αυτό που είπες. Να κλείσει ραντεβού να πάει να δει πρώτα γιατί χίλια δυο μπορεί να μην του αρέσουν. Δεν σημαίνει πως επειδή το studio one πήρε πρόσφατα μία πιστοποίηση δεν αξίζουν και οι άλλες. Απλά οι άλλες δεν έχουν τις άκρες που έχει του studio one. Δηλ. κάποιος θα έπρεπε να σκέφτεται και το θα κάνω απόσβεση μετά; Γιατί η ανεργία είναι μεγάλη, οι θέσεις εργασίας περιορισμένες και εμείς πολλοί πάρα πολλοί και αυξανόμαστε καθημερινά και δύσκολα βρίσκουμε δυο ώρες.

    Τα πράγματα δεν είναι όπως παλιά που ήταν μία δύο σχολές είχαν 20 άτομα η κάθεμία, πήγαινες και έκανες όλα τα πτυχία γιατί υπήρχαν λεφτά και μετά δεν είχες θέμα να βρεις αμέσως δουλειά. Η κρίση έχει χτυπήσει και εδώ και μάλιστα για τα καλά. Ακούω κάτι τρελά καμιά φορά πως μαζεύουν οι ασκούμενοι υπογραφές να διώξουν τον τάδε ή την τάδε και δεν μου αρέσει καθόλου αυτή η νοοτροποία. Κι αυτό έχει ωθήσει τα πράγματα να δυσκολεύουν π.χ. τα μαθήματα πιο δύσκολα, οι απαιτήσεις πιο πολλές, το επίπεδο να φτάσει να γίνει πιο υψηλό και όλα αυτά για δύο-τρεις ώρες την ημέρα νόμιμη εργασία.

    Κάτι ακόμα που δεν αναφέρθηκε η σχολή αυτή είναι ελληνικότατη δεν είναι θυγατρική κάποιας εταιρείας του εξωτερικού αλλά κι εδώ ισχύει το παραπάνω πας και βλέπεις και εάν δεις κάτι και δεν σου αρέσει φεύγεις και πας εκεί που θεωρείς οτι ταιριάζεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-10-14 23:06 #170
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο margarita02 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sobral, δίκιο έχεις σε αυτό που λες, πρώτη η GRAFTS πήρε την πιστοποίηση, αλλά ήταν αυτό που είπα και ποιο πάνω. Η GRAFTS ήταν κάποτε η καλύτερη σχολή, είχε και τους καλύτερους γυμναστές που τους βλέπουμε ακόμα στα γυμναστήρια και τους θαυμάζουμε. Σήμερα όμως η GRAFTS δεν υφίσταται. Οι καθηγητές που δίδασκαν κάποτε εκεί έφυγαν και έφτιαξαν δικές τους σχολές, μία από αυτή και το studio one. Αυτή τη στιγμή έχει τα περισσότερα άτομα σε όλα τα πτυχία και συνεργάζεται και με απόφοιτους της GRAFTS.

    To καλύτερο είναι αυτό που είπες. Να κλείσει ραντεβού να πάει να δει πρώτα γιατί χίλια δυο μπορεί να μην του αρέσουν. Δεν σημαίνει πως επειδή το studio one πήρε πρόσφατα μία πιστοποίηση δεν αξίζουν και οι άλλες. Απλά οι άλλες δεν έχουν τις άκρες που έχει του studio one. Δηλ. κάποιος θα έπρεπε να σκέφτεται και το θα κάνω απόσβεση μετά; Γιατί η ανεργία είναι μεγάλη, οι θέσεις εργασίας περιορισμένες και εμείς πολλοί πάρα πολλοί και αυξανόμαστε καθημερινά και δύσκολα βρίσκουμε δυο ώρες.

    Τα πράγματα δεν είναι όπως παλιά που ήταν μία δύο σχολές είχαν 20 άτομα η κάθεμία, πήγαινες και έκανες όλα τα πτυχία γιατί υπήρχαν λεφτά και μετά δεν είχες θέμα να βρεις αμέσως δουλειά. Η κρίση έχει χτυπήσει και εδώ και μάλιστα για τα καλά. Ακούω κάτι τρελά καμιά φορά πως μαζεύουν οι ασκούμενοι υπογραφές να διώξουν τον τάδε ή την τάδε και δεν μου αρέσει καθόλου αυτή η νοοτροποία. Κι αυτό έχει ωθήσει τα πράγματα να δυσκολεύουν π.χ. τα μαθήματα πιο δύσκολα, οι απαιτήσεις πιο πολλές, το επίπεδο να φτάσει να γίνει πιο υψηλό και όλα αυτά για δύο-τρεις ώρες την ημέρα νόμιμη εργασία.

    Κάτι ακόμα που δεν αναφέρθηκε η σχολή αυτή είναι ελληνικότατη δεν είναι θυγατρική κάποιας εταιρείας του εξωτερικού αλλά κι εδώ ισχύει το παραπάνω πας και βλέπεις και εάν δεις κάτι και δεν σου αρέσει φεύγεις και πας εκεί που θεωρείς οτι ταιριάζεις.
    Δεν αντιλέγω στο ότι παλιά η Grafts ήταν κορυφή και είχε απίστευτους καθηγητές, βαριά ονόματα ακόμη και σήμερα. Γενικά, διάφοροι από τότε σκόρπισαν κ ακολούθησαν τον δικό τους δρόμο. Και εγώ επιγραμματικά τα ξέρω μη νομίζεις πως τα ξέρω από "μέσα". Από την παλαιά Grafts έχουν φτιαχτεί 3-4 σχολές, καλές όλες για μένα, αναλογως και του τι ζητάς βέβαια. Εμένα δεν μου αρέσουν οι κόντρες που έχουν...Γενικά και λόγω του ότι είναι ιδιωτικές, βλέπω πολλές φορές σπόντες ακόμη και ευθείες προσβολές από τη μία στην άλλη. Η StudioOne έχει πολύ καλό δίκτυο και στα ομαδικά ειδικά τώρα και με τα concept θα πάει κι άλλο ψηλά. Το τελευταίο που λες για τις θυγατρικές μπορείς να μου πεις τι ξέρεις? και αν δεν μπορείς εδώ, σε πμ σε παρακαλώ...Δεν γνωρίζω επί του θεματος γι αυτό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-10-14 23:58 #171
    Προεπιλογή
    Κι εγώ επιγραμματικά ξέρω κάποια πράγματα, βέβαια από την στιγμή που μπεις μέσα θα πρέπει να υποστηρίξεις την ομάδα σου. Οι κόντρες ούτε κι εμένα μου αρέσουν και δεν έχουν και κάποια ουσία αφού στην πραγματικότητα όλες οι σχολές μαζί πορεύονται στον ίδιο δρόμο του φίτνες, διαφέρουν λίγο στην ιδεολογία. Μικρές διαφορές. Απλά επιλέγεις έναν δρόμο και συνεχίζεις εκεί.

    Για τις θυγατρικές που αναφέρθηκα, μάλλον παραρτήματα ήθελα να πω, εταιρειών όπως η Les Mills που ξέρουμε οτι είναι ξένη βρίσκεται όμως στην Ελλάδα, μπορεί απλά να έχουν πάρει και τα δικαιώματα, δεν ξέρω ακριβώς, από έλληνες βέβαια εκπροσωπείται, αλλά τα συμφέροντα δεν είναι καθαρά ελληνικά. Η διαφήμιση και μόνο παγκοσμίως...Γιατί να επιλέξει κάποιος να πάει εκεί;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-10-14 10:34 #172
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο margarita02 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κι εγώ επιγραμματικά ξέρω κάποια πράγματα, βέβαια από την στιγμή που μπεις μέσα θα πρέπει να υποστηρίξεις την ομάδα σου. Οι κόντρες ούτε κι εμένα μου αρέσουν και δεν έχουν και κάποια ουσία αφού στην πραγματικότητα όλες οι σχολές μαζί πορεύονται στον ίδιο δρόμο του φίτνες, διαφέρουν λίγο στην ιδεολογία. Μικρές διαφορές. Απλά επιλέγεις έναν δρόμο και συνεχίζεις εκεί.

    Για τις θυγατρικές που αναφέρθηκα, μάλλον παραρτήματα ήθελα να πω, εταιρειών όπως η Les Mills που ξέρουμε οτι είναι ξένη βρίσκεται όμως στην Ελλάδα, μπορεί απλά να έχουν πάρει και τα δικαιώματα, δεν ξέρω ακριβώς, από έλληνες βέβαια εκπροσωπείται, αλλά τα συμφέροντα δεν είναι καθαρά ελληνικά. Η διαφήμιση και μόνο παγκοσμίως...Γιατί να επιλέξει κάποιος να πάει εκεί;
    Σε αυτό το σημείο κάτι έχεις μπερδέψει...όταν λες ότι κάποια σχολή είναι θυγατρική κάποιας ξένης εταιρίας πάει να πει πως η ξένη εταιρία έχει υπό την κατοχή της την ελληνική. Και μετά λες για την les mills που δεν έχει καμία εταιρία-σχολή υπό την κατοχή της, καμία σχέση δηλ. Απλά οι ξένες εταιρίες έχουν συνεργασία με τις σχολές λογικό δεν είναι?? ΟΛΕΣ ανεξαιρέτως έχουν με ξένες εταιρίες σε κάποια κομμάτια. Χωρίς να είναι θυγατρικές.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-10-14 14:58 #173
    Προεπιλογή
    Sobral αυτό που λες ισχύει, δεν έχουν τον έλεγχο, οι έλληνες τον έχουν αλλά εξακολουθούν να μην είναι αμιγώς ελληνικές ελληνικές. Δεν τις δημιούργησε κάποιος έλληνας, μας ήρθαν απ' έξω. Συνεργάζονται επίσης ανεξαιρέτως όλες με ξένους σε διάφορους τομείς αλλά έχουν και ελληνικά προϊόντα όπως το TheConcept.

    Δε βλέπω το λόγο να πάει κάποιος να μπλέξει και να δώσει κάποια χρήματα να κάνει το πρώτο επίπεδο και μετά το δεύτερο για να φτάσει εκεί που θέλει. Tα elite για να φτάσει κάποιος εκεί αν δεν κάνω λάθος προϋποθέτει κι άλλη εκπαιδεύση.

    Το κόστος δηλ. ανεβαίνει πολύ. Δεν υπάρχει περίπτωση να πάει κάποιος σε αυτές τις σχολές και να μη μάθει. Θα μάθει αλλά θα έχει έναν συγκεκριμένο τρόπο που θα κάνει ότι κάνει, ο οποίος θα είναι χαρακτηριστικός της σχολής του. Από κει και πέρα ψάχνει και βρίσκει τα υπέρ και τα κατά και αποφασίζει.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη margarita02 : 11-10-14 στις 15:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-10-14 22:20 #174
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο margarita02 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ θα σου έλεγα εάν είσαι Αθήνα να προτιμήσεις studio one, είναι η καλύτερη αυτή τη στιγμή στο χώρο και η πιστοποίση που πήρε είναι ευρωπαϊκής ομοσπονδίας οπότε θα σου χρησιμεύσει πιο πολύ. Καλό και το Αμερικάνικο αλλά ξέρεις πόσα αμερικάνικα χαρτιά δεν αναγνωρίζονται στην Ευρώπη;

    Οι άλλες σχολές είναι μεν αλλά σαν το studio one δεν είναι. Στο λέω γιατί έχω πολλούς γνωστούς, πάρα πολλούς από εκεί και παίρνουν πολλά πράγματα. Επίσης είναι πιο γνωστοί στο χώρο και προωθούν τα παιδιά τους σε περισσότερα γυμναστήρια, 80 νομίζω, σε σύγκριση με τις άλλες.

    Όταν ρωτούσα κι εγώ μου έλεγαν δεν υπάρχει σύγκριση και πως οι περισσότεροι εκεί επιλέγουν και είναι και πολύ πολύ ευχαριστημένοι. Δες το βέβαια και μόνος σου, κλείσε ραντεβού αλλά μην το σκέφτεσαι και πολύ. Εγώ αυτή τη στιγμή studio one θα επέλεγα, το λέω ανοιχτά, και λέω αυτή τη στιγμή γιατί τα δεδομένα καμιά φορά αλλάζουν αλλά όπως έχει τώρα το studio one είναι πρώτο και το αναγνωρίζει κι ο κόσμος στα γυμναστήρια καθημερινά.

    Μπες σε ένα γυμναστήριο εάν είσαι Αθήνα και ρώτα από ποια σχολή είναι οι γυμναστές. Οι περισσότεροι από studio one θα ακούσεις.
    Μαργαριτα ευχαριστω για την γνωμη σου, πηγα σε 3ης Studio One AF Studies κ Base Training τελικα Studio One κατεληξα ΑΛΛΑ ειναι πολλα τα λεφτα Αρη 1800 + φπα βγαινει 2100 καπου, νταξει με μαμησε λιγο αλλα κανονισαμε να του πω το οκ την τριτη, οποτε θα του πω επειδη θα τα δωσω ντουκου τα λεφτα κ οχι με δωσεις αν μπορει να μου κανει μια καλη τιμη στο συνολο, γιατι δεν ξερω πολλα μου φαινονται τα 2100,τωρα AF ηταν κατα 500 φθηνοτερα αλλα δεν εχει καποια πιστοποιηση κ πιστευω οτι δεν ειναι αρκετα καλο το χαρτι οποτε σκεφτομαι θα βρισκω δουλεια μετα? Base τωρα την ξεχναω γιατι πεφτει πολυ μακρια για εμενα ειμαι αιγαλεω κ η Studio One βολευει γιατι ειναι λιγο πιο περα απο το μετρο μονο που εχω το θεμα με τα λεφτα που μου ειπε, ελπιζω να βρουμε καμια λυση γιατι θελω πολυ να παω, θα δειξει την τριτη υποθετω
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 12-10-14 23:10 #175
    Προεπιλογή
    Ζήτα καλύτερη τιμή εάν γίνεται και γιατί να τα δώσεις όλα κατευθείαν; Με δόσεις δε γίνεται; Να σου βγάλει πόσο είναι η δόση να δίνεις λίγα λίγα κάθε μήνα. Πολλά είναι 2 χιλιάδες και.

    Είσαι φοιτητής δουλεύεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-10-14 23:19 #176
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο margarita02 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζήτα καλύτερη τιμή εάν γίνεται και γιατί να τα δώσεις όλα κατευθείαν; Με δόσεις δε γίνεται; Να σου βγάλει πόσο είναι η δόση να δίνεις λίγα λίγα κάθε μήνα. Πολλά είναι 2 χιλιάδες και.

    Είσαι φοιτητής δουλεύεις;
    δουλευω αλλα part time πια επειδη δεν εχει δουλεια πολυ παω 1 με 2 φορες την εβδομαδα κ παιρνω τωρα την εβδομαδα 30 με 40 ευρω, οποτε τι να της κανω της δωσεις, αυτος με δωσεις μου εβγαλε αλλα εγω μιας κ τα εχω τα λεφτα τωρα, θα του πω οτι θα τα δωσω ολα κατευθειαν για να μου κανει μια καλυτερη τιμη, γιατι τα λεφτα που μου ζητησε ειναι παρα πολλα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-10-14 23:23 #177
    Προεπιλογή
    ok. Όπως νομίζεις. Εάν τα έχεις δώστα δεν καταλαβαίνω όμως γιατί με τις δόσεις βγαίνουν περισσότερα; Τέλος πάντων, πες εκεί να σου κόψει τίποτα γιατί είναι πάρα πολλά. Δεν θα έχεις θέμα νομίζω, έχω ακούσει οτι βοηθάει γενικά, δεν ξέρω εάν έχουν αλλάξει τα πράγματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-10-14 23:28 #178
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο margarita02 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok. Όπως νομίζεις. Εάν τα έχεις δώστα δεν καταλαβαίνω όμως γιατί με τις δόσεις βγαίνουν περισσότερα; Τέλος πάντων, πες εκεί να σου κόψει τίποτα γιατί είναι πάρα πολλά. Δεν θα έχεις θέμα νομίζω, έχω ακούσει οτι βοηθάει γενικά, δεν ξέρω εάν έχουν αλλάξει τα πράγματα.
    δεν βγαινουν με τις δοσεις περισσοτερα, αυτος οταν μου εβγαλε τα λεφτα μου τα εβγαλε τοσο με 9 δωσεις απλα, εγω αφου τα εχω τα λεφτα κ αφου δεν περνω πολλα πλεον απο την δουλεια κ θα τα ξοδευω δεν θα μπορω να κραταω για δωσεις, τι να κρατησω απο τα 40 ευρω? οποτε μιας κ εχω ηδη τα λεφτα αλλα εχω 1800 συνολο οποτε κ θα του πω οτι θα τα δωσω μετρητα γιατι οταν τους το ειπα στην AF αυτο, μου ειπε αν τα δωσεις τοτε μετρητα τοτε θα γινει κ καποια καλυτερη τιμη, οποτε θα το πω κ σε αυτον οτι θελω να τα δωσω ολα μια κ καλη να τελειωνω για να του ζητησω να μου κανει ετσι κ καποια καλυτερη τιμη, κ ελπιζω να μου κανει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη demolutioner : 12-10-14 στις 23:31
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-10-14 23:37 #179
    Προεπιλογή
    Εντάξει τότε ας ελπίσουμε να συμφωνήσει σε αυτό. Εάν δεν συμφωνήσει εξήγησέ του το θέμα με τη δουλειά και εάν δεν τότε πες δόσεις και κράτα τα χρήματα γι αυτόν το σκοπό. Και που ξέρεις μέχρι τότε όλο και κάτι ακόμα μπορεί να βρεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-10-14 01:10 #180
    Προεπιλογή
    Προς demolutioner:
    Καλή αρχή σου εύχομαι φίλε μου και παράλληλα θα ήθελα να σε ρωτήσω εάν στα χρήματα που σου είπαν συγκαταλέγεται και η Ευρωπαϊκή πιστοποίηση από την EHFA..?? Χωρίς να είμαι σίγουρος, γνωρίζω πως κάθε σχολή προωθεί τους σπουδαστές της κυρίως τους group trainers.. στην συγκεκριμένη περίπτωση, δηλαδή στο Personal & Weight Trainer, που περιμένεις να σε προωθήσει; εννοώ τι πόστο θα καλύπτεις στο γυμναστήριο; επίβλεψη στα βάρη;
    "Today I will do what others won't, so tomorrow I can do what others can't"
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 12 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 21011121314 ... ΤελευταίαΤελευταία