Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 240
  1. 25-01-10 13:53 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonis Giannoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω παντος αυτο που ξερω, ειναι οτι αυτες οι ιδιωτικες σχολες ειναι γεματες απο παιδια που εχουν τελειωσει ΤΕΦΑΑ.. Γιατι αραγε..???
    συμφωνω....στα περισσοτερα γυμ που ξερω δεχονται παιδια που εχουν τελειωσει σε ιδιωτικη γιατι ξερουν οτι εκει κανουν καλυτερη δουλεια....κ τα ιδια τα παιδια το λενε οτι στα τεφφα δεν κανουν πλλα.τωρα τι να πω με αυτην την παιδεια...!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-01-10 14:19 #17
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω....στα περισσοτερα γυμ που ξερω δεχονται παιδια που εχουν τελειωσει σε ιδιωτικη γιατι ξερουν οτι εκει κανουν καλυτερη δουλεια....κ τα ιδια τα παιδια το λενε οτι στα τεφφα δεν κανουν πλλα.τωρα τι να πω με αυτην την παιδεια...!!!!!!!!
    Στον συγκεκριμενο τομεα,αλλα και σε πολλους αλλους,συμβαινει ακριβως το ιδιο.
    Αυτο συμβαινει γιατι στα ΤΕΦΑΑ θα μαθουν πολλα και διαφορα στα 4 χρονια,ενω στο εξαμηνο πανω,ενας απο ιδιωτικη σχολη μαθαινει συγκεκριμενα πραματα που αυτα χρηαζεται και εργοδοτης,επησης μεγαλο ρολο παιζει και ο μισθος,ο πτυχιουχος απο ΤΕΦΑΑ θα θελει και κατι παραπανω...

    Το ιδιο συμβαινει ας πουμε και στον τομεα της Λογιστικης,οσα μαθω εγω σε 4 χρονια,ενας απο ΙΕΚ τα εχει μαθει σε μεγιστο και συχρονο βαθμο καθως μαθαινει επ'ακριβως τι θα πρεπει να κανει σε ενα λογιστικο γραφειο,ετσι λοιπων θα διαλεξουν πιο ευκολα τον αλλο παρα εμενα που θα πρεπει να μου δηξουν και το 80% της δουλειας εκει μεσα γιατι εγω επι 4 χρονια μαθαινα περι ανεμων και υδατων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-01-10 14:46 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω....στα περισσοτερα γυμ που ξερω δεχονται παιδια που εχουν τελειωσει σε ιδιωτικη γιατι ξερουν οτι εκει κανουν καλυτερη δουλεια....κ τα ιδια τα παιδια το λενε οτι στα τεφφα δεν κανουν πλλα.τωρα τι να πω με αυτην την παιδεια...!!!!!!!!

    Μην τα ισοπεδωνουμε ολα....απλα στα ΤΕΦΑΑ δεν μαθαινεις αερομπικ και αλλα τετοια ειδη.Απο ΤΕΦΑΑ βγαινεις παιδαγωγος να διοριστεις σε σχολειο,μαθαινεις ολα τα αθληματα ,ολες τις αθλοπαιδειες,οχι μονο στην εκμαθηση-τεχνικη αλλα και σε θεωρεια με τους κανονισμους του καθενος τεχνικες,σκριν,αμυνα-επιθεση,και χωρια τα ιατρικα,ανατομιες ,εργοφυσιολογιες,φυσιολογιες,κινητικη συμπεριφορα,ψυχολογια,αθλητιατρικη,φυσικοθεραπεια και ενα σωρο άλλα.
    Και επειδη κοπελα μου ελεγε φιλοσοφιες του στυλ οτι μαθαινει ανατομια κ.α ιατρικα στις σχολες πιο ευκολα απο οτι στα ΤΕΦΑΑ ειθναι γιατι για να περασεις ανατομια στα ΤΕΦΦΑ (2τομοι του Μπαλτοποπυλου-Διευθυντη στο ΚΑΤ)πρεπει να φτασεις στο 4ο ετος γιατι πολύ απλα το μαθημα δεν περνιεται,τα θεματα δεν ειναι τρικεφαλος τετρακεφαλος αλλα τελειως ασχετα-μηνιγγες εγκεφαλου κ.α)
    Και στα γυμναστηρια ναι μπορει να δουλεψει οποιος δηλωσει οτι να΄ναι γιατι το κρατος το εχει αφησει λιγο φλου το θεμα.....αλλα για να παρει αδεια λειτουργιας γυμναστηριο πρεπει στα χαρτια να φαινεται οτι ειναι διορισμενος διευθυντης πτυχιουχος ΤΕΦΑΑ(ετσι δουλευει ενα γυμν εδω με μενα ασχετα αν παω η οχι).
    Τωρα αν καποιοι τελειωνουν ΤΕΦΑΑ και ειναι ασχετοι ποσοι αλλοι βγαζουν Πανεπιστημια αλλες ιδιοτητες και ειναι και εκει ασχετοι,αλλα μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καζανι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-10 17:42 #19
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην τα ισοπεδωνουμε ολα....απλα στα ΤΕΦΑΑ δεν μαθαινεις αερομπικ και αλλα τετοια ειδη.Απο ΤΕΦΑΑ βγαινεις παιδαγωγος να διοριστεις σε σχολειο,μαθαινεις ολα τα αθληματα ,ολες τις αθλοπαιδειες,οχι μονο στην εκμαθηση-τεχνικη αλλα και σε θεωρεια με τους κανονισμους του καθενος τεχνικες,σκριν,αμυνα-επιθεση,και χωρια τα ιατρικα,ανατομιες ,εργοφυσιολογιες,φυσιολογιες,κινητικη συμπεριφορα,ψυχολογια,αθλητιατρικη,φυσικοθεραπεια και ενα σωρο άλλα.
    Και επειδη κοπελα μου ελεγε φιλοσοφιες του στυλ οτι μαθαινει ανατομια κ.α ιατρικα στις σχολες πιο ευκολα απο οτι στα ΤΕΦΑΑ ειθναι γιατι για να περασεις ανατομια στα ΤΕΦΦΑ (2τομοι του Μπαλτοποπυλου-Διευθυντη στο ΚΑΤ)πρεπει να φτασεις στο 4ο ετος γιατι πολύ απλα το μαθημα δεν περνιεται,τα θεματα δεν ειναι τρικεφαλος τετρακεφαλος αλλα τελειως ασχετα-μηνιγγες εγκεφαλου κ.α)
    Και στα γυμναστηρια ναι μπορει να δουλεψει οποιος δηλωσει οτι να΄ναι γιατι το κρατος το εχει αφησει λιγο φλου το θεμα.....αλλα για να παρει αδεια λειτουργιας γυμναστηριο πρεπει στα χαρτια να φαινεται οτι ειναι διορισμενος διευθυντης πτυχιουχος ΤΕΦΑΑ(ετσι δουλευει ενα γυμν εδω με μενα ασχετα αν παω η οχι).
    Τωρα αν καποιοι τελειωνουν ΤΕΦΑΑ και ειναι ασχετοι ποσοι αλλοι βγαζουν Πανεπιστημια αλλες ιδιοτητες και ειναι και εκει ασχετοι,αλλα μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καζανι....
    Aκριβως

    Αλλωστε μην ξεχνατε οτι οι ιδιωτικες σχολες που αναφερεται συντηρουνται απο τα γυμναστηρια γι αυτο ζητουν χαρτι απο εκει.

    Αυτα που μπορεις να μαθεις στα ΤΕΦΑΑ ειναι ανεκτιμητα, απλα οι περισσοτεροι φοιτητες εκει ειναι τεμπεληδες και γινεται ολο αυτο το θεμα με τους γυμναστες.

    Για οποιον ενδιαφερεται αποκλειστικα για personal οι ιδιωτικες ειναι λυση, γιατι στον συγκεκριμενο τομεα μετρανε οι γνωριμιες και η διαφημιση απο τα ιδια τα ατομα που γυμναζεις.
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-10 18:47 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.803
    Προεπιλογή
    αν κάποιος δεν το χει δεν είναι αθλητικός τύπος και πάει να γίνει γυμναστης μόνο για βιοποριστικούς λόγους θα είναι αποτυχημένος .

    τα τεφφα παλιότερα αυτοι που τελείωναν δεν είχαν ιδεα από βαρη, όπως λέτε διδασκόταν μόνο για τα ολυμπιακα αθλήματα , αλλα οι απαιτήσεις των καιρων πλέον έκαναν και εχουν βάλει πλέον τα βαρη σαν προπονητικη ακόμη και θεματα διατροφής , αλλα ενας που θέλει να ασχοληθεί πιο εξειδικευμένα πηγαίνει σε ιδιοτικες σχολές όπως γκραφτς η ιαφα και εμπλουτίζει τις γνωσεις του και εξειδικεύεται σ αυτο που απαιτείται για κάποιον που θελει να ασχοληθεί με το ιδιωτικό γυμναστήριο .

    και ομολογω με πολύ καλα αποτελέσματα γιατι εγω εμπιστεύομαι μια κοπέλα που έχει τελειώσει μια τετοια σχολή για να διδάξει στο γυμναστήριό μου , γιατι εκεί πάν πιο συνειδητοποιημένα άτομα που στοχεύουν να πάρουν εξειδίκευση σ αυτο που τούς αρεσει και σε συγκεκριμένο αντικείμενο.
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-10 19:01 #21
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων

    και ομολογω με πολύ καλα αποτελέσματα γιατι εγω εμπιστεύομαι μια κοπέλα που έχει τελειώσει μια τετοια σχολή για να διδάξει στο γυμναστήριό μου , γιατι εκεί πάν πιο συνειδητοποιημένα άτομα που στοχεύουν να πάρουν εξειδίκευση σ αυτο που τούς αρεσει και σε συγκεκριμένο αντικείμενο.
    Σωστο αυτο και να προσθεσω επειδη ειναι ιδωτικες οι σχολες και πληρωνεις απο την τσεπη σου την εκτιμας περισσοτερο.
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-10 19:17 #22
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Εγω θα το γενικεύσω λίγο,εκτός του οτι ισχύουν ολα αυτά που ειπώθηκαν, θέλω να πω κατι πανω σε αυτο που ειπε ο the_big_litho,που με απασχολεί τον τελευταίο καιρό και με ρίχνει προσωπικά πολυ ψυχολογικά επειδή είμαι παθόν.

    2 χρονια φοιτητής τωρα,οσες και οσους φοιτητές και να εχω γνωρίσει,μονο ενας σπουδαζει αυτο που πραγματικα θελει,ολοι οι αλλοι συμβιβάζονται με την σχολη που περασαν λόγο του βαθμου που εβγαλαν.

    Ετσι ομως δεν παει μπροστά η κοινωνία...
    Ενω οσοι έγραψαν κατω απο την βαση και αναγκάστηκαν να πανε εξωτερικο η να σπουδασουν καπου στις ιδιωτικές στο εσωτερικό ολοι απλως διάλεξαν αυτο που τους αρεσε.

    Μονο οταν κανεις αυτο που σ'αρεσει προοδευεις εσυ,και αυτο που προσφερεις στο κοινωνικο συνολο ειναι καλυτερο,αρα απο το ατομικο στο συνολο παει μπροστα μια κοινωνια

    Οσο εξτριμ και να ακουγεται αυτο που λεω,οσους μα οσους εχω γνωρισει ασυνείδητα η συνειδητά σπουδαζουν κατι που δεν τους γεμιζει,αν μπείτε σε φορουμ σχολών πολυ λιγοι που φτανουν στο πτυχιο λενε οτι θα το ακολουθησουν,οι υπόλοιποι απλως συμβιβάζονται με την δουλεια και παραλληλα προσπαθουν να κανουν κατι αλλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-01-10 19:29 #23
    Προεπιλογή
    Ναι και επειδη εχει συμβει να πεθανει ανθρωπος απο καρδια εν ωρα γυμναστικης aerobic τρεχαν την κοπελα που δεν ειχε κατοχυρωμένο πτυχίο απο το κράτος.........γι΄αυτο λεω πιο πανω μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο σακι...
    Και συμφωνω με τις αποψεις οτι επειδη κάποιος περασε καπου που δεν του αρεσε δεν σημαινει οτι θα ειναι και καλος σε αυτο,αλλοι ομως που περασαν εκει που θελανε με χιλια οπως εγω ΤΕΦΑΑ κυνηγαγα τον καθηγητη απο πισω ολη την ωρα γιατι ευτο ετσι γιατι το άλλο αλλιως.Οπως ειπε και ο the big litho η υλη υπερκαλύπτει σε γνωσεις καποιον που θα ασχοληθει και τον ενδιαφερει...γιατι και σε άλλα Πανεπιστημια τελειωνεις κατι και δεν ασχολεισαι με αυτο γιατι το εκανες μονο και μονο για να κρεμασεις το πτυχίο στον τοιχο ε ναι εκει εισαι ασχετος κατ΄επιλογη.
    Παντου υπαρχουν οι κανονες και παντου υπαρχουν και οι εξαιρέσεις σε ολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-10 19:45 #24
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και επειδη εχει συμβει να πεθανει ανθρωπος απο καρδια εν ωρα γυμναστικης aerobic τρεχαν την κοπελα που δεν ειχε κατοχυρωμένο πτυχίο απο το κράτος.........γι΄αυτο λεω πιο πανω μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο σακι...
    Και συμφωνω με τις αποψεις οτι επειδη κάποιος περασε καπου που δεν του αρεσε δεν σημαινει οτι θα ειναι και καλος σε αυτο,αλλοι ομως που περασαν εκει που θελανε με χιλια οπως εγω ΤΕΦΑΑ κυνηγαγα τον καθηγητη απο πισω ολη την ωρα γιατι ευτο ετσι γιατι το άλλο αλλιως.Οπως ειπε και ο the big litho η υλη υπερκαλύπτει σε γνωσεις καποιον που θα ασχοληθει και τον ενδιαφερει...γιατι και σε άλλα Πανεπιστημια τελειωνεις κατι και δεν ασχολεισαι με αυτο γιατι το εκανες μονο και μονο για να κρεμασεις το πτυχίο στον τοιχο ε ναι εκει εισαι ασχετος κατ΄επιλογη.
    Παντου υπαρχουν οι κανονες και παντου υπαρχουν και οι εξαιρέσεις σε ολα.
    +1

    Γι'αυτο και για να προοδευσεις στον ακαδημαϊκό τομέα,πρέπει να μάθεις να μαθαίνεις(γιατι δεν μαθαίνεις συγκεκριμένα πράματα),να ψάχνεσαι,και αυτο γινεται μονο οταν σ'αρεσει αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-01-10 20:30 #25
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    νομιζω ειναι καθαρα θεμα ανθρωπου. το ποσο δλδ θελει ο καθενας να ασχοληθει.

    μην ξεχνατε οτι στα πανεπιστημια πανε και ατομα που δεν πολυθελουν την σχολη που μπηκαν. απλα εκει ετυχε και για να μην ξαναδωσουν πανε εκει.

    απ' την αλλη, τα ελληνικα πανεπιστημια ειναι ξακουστα για την παπαρολογια και φαμφαρολογια που τους διακρυνει. οταν ημουν αγγλια ερχονταν ατομα απο εδω που ειχαν τελειωσει πληροφορικη χωρις να εχουν γραψει μια γραμμη κωδικα στη ζωη τους.

    υπηρχαν βεβαια και καποιοι που σκαμπαζαν, επιδη ειχαν ενδιαφερθει απο μονοι τους.

    απλα νομιζω οτι γενικοτερα τα ελληνικα πανεπιστιμια ειναι προσανατολισμενα περισοτερο στην ακαδημαικη καριερα παρα στην αγορα εργασιας.

    να ρωτησω, τπτ ενδιαμεσο δεν υπαρχει? κανα τει 2 χρονια πχ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-01-10 22:57 #26
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Εγω ειμαι λιγο επιφυλακτικος και στις Ελληνικες σχολες,αλλα και στα ΤΕΦΑ.
    Στις σχολες μαθαινεις πολυ γρηγορα,και στο πανεπηστιμιο πολλα και διαφορα.
    Τι να μαθει καποιος σε 3 μηνες?και γιατι να εμπιστευτω καποιον πτυχιουχο το προγραμμα μου που εχει ειδικοτητα παραδωσιακους χορους αλλα ειναι αναγνωρισμενος απο το κρατος?
    Εγω επελεξα μια ενδιαμεση λυση,σπουδαζω αυτο το διαστημα σε Αμερικανικη σχολη οn line ως personal trainer λεγωμενη ISSA.
    Ειναι 2 ετη μαθαινεις απο ανατομια,εργοφυσιολογια,μεχρι πως να γυμναζεις ομαδεσ ειδικου πλυθησμου,οπως ατομα με υπερταση,διαβητη,ηλικιωμενουσ και παιδια.
    Ενας απο τους συνγραφεις των βιβλιων ειναι ο μεγαλοσ bodybuilder Bill Pearl.
    A και κατι τελέυταιο για να παρεις το πτυχειο πρεπει οποσδηποτε να εχεις πτυχιο CPR (καρδιοαναπνευστικης ανανυψης )απο τον ερυθρο σταυρο,γαι να μην βρεθεις ποτε σε δυσκολη θεση.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-01-10 23:19 #27
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Οταν σε μια ανωτατη σχολη σου δινουν ενα πληθος γνωσεων, στο χερι του καθενος ειναι να αξιοπιει τις γνωσεις του και τα ενδιαφεροντα του. Αυτο εχω να πω, επειτα πρεπει να αγαπας και να κυνηγας οτι αγαπας!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-01-10 02:02 #28
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    oπως ειπωθηκε και παραπανω παντου υπαρχουν εξαιρεσεις και συμφωνω με αυτο!η γνωμη μου ειναι οτι αν δεν κουνησει καποιος τα χερακια του και δεν τρεξει και δεν στρωθει να διαβασει με λιγα λογια, δεν παει να εχει ολα τα πτυχια του κοσμου....ναι,θα βρει δουλεια αλλα δεν θα γινει ποτε κορυφη γιατι η ημιμαθεια ειναι πολυ χειροτερη απο την αμαθεια....γι αυτο διαβασμα και πρακτικη σε ολους τους τομεις...!!π.χ.τι να το κανω οταν γραφουν 10αρια και 9 αρια στην ψυχολογια και δεν μπορουν να μιλησουν η εστω να ακουσουν εναν ανθρωπο να λεει τα προβληματα του....το ιδιο ισχυει και στην γυμναστικη....αν δεν ξερει ο αλλος τι ειναι μπαρα (αλλα ξερει ολα τα ιν κλαμπακια)πως θελει να προοδευσει κιολας..ολα στην ζωη θελουν τις θυσιες τους γι αυτο η ανταμοιβη(ηθικη και υλικη)ειναι πιο γλυκια!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-01-10 21:21 #29
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μην τα ισοπεδωνουμε ολα....απλα στα ΤΕΦΑΑ δεν μαθαινεις αερομπικ και αλλα τετοια ειδη.Απο ΤΕΦΑΑ βγαινεις παιδαγωγος να διοριστεις σε σχολειο,μαθαινεις ολα τα αθληματα ,ολες τις αθλοπαιδειες,οχι μονο στην εκμαθηση-τεχνικη αλλα και σε θεωρεια με τους κανονισμους του καθενος τεχνικες,σκριν,αμυνα-επιθεση,και χωρια τα ιατρικα,ανατομιες ,εργοφυσιολογιες,φυσιολογιες,κινητικη συμπεριφορα,ψυχολογια,αθλητιατρικη,φυσικοθεραπεια και ενα σωρο άλλα.
    Και επειδη κοπελα μου ελεγε φιλοσοφιες του στυλ οτι μαθαινει ανατομια κ.α ιατρικα στις σχολες πιο ευκολα απο οτι στα ΤΕΦΑΑ ειθναι γιατι για να περασεις ανατομια στα ΤΕΦΦΑ (2τομοι του Μπαλτοποπυλου-Διευθυντη στο ΚΑΤ)πρεπει να φτασεις στο 4ο ετος γιατι πολύ απλα το μαθημα δεν περνιεται,τα θεματα δεν ειναι τρικεφαλος τετρακεφαλος αλλα τελειως ασχετα-μηνιγγες εγκεφαλου κ.α)
    Και στα γυμναστηρια ναι μπορει να δουλεψει οποιος δηλωσει οτι να΄ναι γιατι το κρατος το εχει αφησει λιγο φλου το θεμα.....αλλα για να παρει αδεια λειτουργιας γυμναστηριο πρεπει στα χαρτια να φαινεται οτι ειναι διορισμενος διευθυντης πτυχιουχος ΤΕΦΑΑ(ετσι δουλευει ενα γυμν εδω με μενα ασχετα αν παω η οχι).
    Τωρα αν καποιοι τελειωνουν ΤΕΦΑΑ και ειναι ασχετοι ποσοι αλλοι βγαζουν Πανεπιστημια αλλες ιδιοτητες και ειναι και εκει ασχετοι,αλλα μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο καζανι....
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-01-10 21:26 #30
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Μαρία Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι και επειδη εχει συμβει να πεθανει ανθρωπος απο καρδια εν ωρα γυμναστικης aerobic τρεχαν την κοπελα που δεν ειχε κατοχυρωμένο πτυχίο απο το κράτος.........γι΄αυτο λεω πιο πανω μην τα βαζουμε ολα στο ιδιο σακι...
    Και συμφωνω με τις αποψεις οτι επειδη κάποιος περασε καπου που δεν του αρεσε δεν σημαινει οτι θα ειναι και καλος σε αυτο,αλλοι ομως που περασαν εκει που θελανε με χιλια οπως εγω ΤΕΦΑΑ κυνηγαγα τον καθηγητη απο πισω ολη την ωρα γιατι ευτο ετσι γιατι το άλλο αλλιως.Οπως ειπε και ο the big litho η υλη υπερκαλύπτει σε γνωσεις καποιον που θα ασχοληθει και τον ενδιαφερει...γιατι και σε άλλα Πανεπιστημια τελειωνεις κατι και δεν ασχολεισαι με αυτο γιατι το εκανες μονο και μονο για να κρεμασεις το πτυχίο στον τοιχο ε ναι εκει εισαι ασχετος κατ΄επιλογη.
    Παντου υπαρχουν οι κανονες και παντου υπαρχουν και οι εξαιρέσεις σε ολα.
    Ετσι ειναι.Αν δεν αγαπας αυτο που κανεις δεν πας που8ενα και δεν προκειται να γινεις ποτε καλος η τοσο καλος οσο 8α γινοσουν σε αυτο το αντικειμενο αν το αγαπουσες πραγματικα.
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία