Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 240
  1. 27-05-11 17:11 #76
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχουν σχολες ιδιωτικες οπου μπορεις να πας και να βγεις personal trainer...αθηνα δεν εισαι?
    κοιτα την γκραφτς...αν θες στειλε πμ να σου πω λεπτομερειες γιατι δεν ξερω αν επιτρεπεται να σχολιασουμε...μην θεωρηθει διαφημιση...
    για θεσσαλονικη εχει τιποτα?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-05-11 17:13 #77
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι το διαβασα αυτο που λες. το εχουμε ξανασυζητησει καπου. σε γυμναστηριο νομιζω προσλαμβανουν γυμναστες με πτυχιο ΤΕΦΑ. απο εκει και περα ειναι στο χερι του ιδιοκτιτη-υπευθηνου.
    καλε τι λες?ισα ισα...αν δεν εχεις τετοιο πτυχιο απο ιδιωτικη δεν σε παιρνουν τα γυμναστηρια γιατι εκει ζητανε κ αλλες γνωσεις πχ αιθουσα κ αλλα που δεν τα διδασκονται στα τεφφα η απλα ειναι ασχετα τα παιδια...ασε...χαμοςςς

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    για θεσσαλονικη εχει τιποτα?
    αμεεε....πως δεν εχει...εγω θεσσαλονικη πηγα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-05-11 17:14 #78
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλε τι λες?ισα ισα...αν δεν εχεις τετοιο πτυχιο απο ιδιωτικη δεν σε παιρνουν τα γυμναστηρια γιατι εκει ζητανε κ αλλες γνωσεις πχ αιθουσα κ αλλα που δεν τα διδασκονται στα τεφφα η απλα ειναι ασχετα τα παιδια...ασε...χαμοςςς



    αμεεε....πως δεν εχει...εγω θεσσαλονικη πηγα..
    δεν τα πολυ ξερω απλα λεω οτι διαβασα εδω μεσα παλαιοτερα. οποτε αν τα ξες καλυτερα ακυρα τα δικα μου. για στειλε μου λιγο π.μ γιατι με ενδιαφερει πολυ
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-05-11 17:17 #79
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν τα πολυ ξερω απλα λεω οτι διαβασα εδω μεσα παλαιοτερα. οποτε αν τα ξες καλυτερα ακυρα τα δικα μου. για στειλε μου λιγο π.μ γιατι με ενδιαφερει πολυ
    ναι βρε ενταξει...θα τα μαθεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-05-11 23:49 #80
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων

    αμεεε....πως δεν εχει...εγω θεσσαλονικη πηγα..
    Και εμένα με ενδιαφέρει, αν μπορείς στείλε και σε μένα π.μ.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-05-11 23:52 #81
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εμένα με ενδιαφέρει, αν μπορείς στείλε και σε μένα π.μ.
    θα σου πω αλλα αυριο γιατι τωρα υπολειτουργω....
    στειλε ενα πμ να το δω αυριο ναι καλουτσικε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-05-11 23:56 #82
    Προεπιλογή
    Τελείωσα μια ιδιωτική σχολή του ΑΝΤ1 με ειδικότητα γυμναστική με βάρη. Δυστυχώς αν και είχε καλό επίπεδο έκλεισε. Πιστεύω πως αξίζει αλλά θέλει διάβασμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-05-11 23:56 #83
    Προεπιλογή
    Πηγαινε κανε οτι γουσταρεις.. εδω βγαζουν τεφαα με μεταπτυχιακο και δε παιρνουν τιποτα.. και θα πας εσυ στη grafts να σκασεις το χιλιαρικο και σε εξι μηνες σαββατοκυριακα να γινεις προπονητης γυμναστικης με βαρη.. ετσι τη πατανε ολοι και το παιζουν και μοστρα οι γελοιοι που τους τον πιανουν οι ιδιωτικες σχολες και νομιζουν οτι κατι κανανε που πηρανε το χαρτι τους..

    Μην το κανεις σε γυμναστηριο με 3 ευρω την ωρα μαυρα θα καταληξεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-05-11 23:56 #84
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα σου πω αλλα αυριο γιατι τωρα υπολειτουργω....
    στειλε ενα πμ να το δω αυριο ναι καλουτσικε?
    ο.κ. σ΄ ευχαριστώ πολύ!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-05-11 00:05 #85
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγαινε κανε οτι γουσταρεις.. εδω βγαζουν τεφαα με μεταπτυχιακο και δε παιρνουν τιποτα.. και θα πας εσυ στη grafts να σκασεις το χιλιαρικο και σε εξι μηνες σαββατοκυριακα να γινεις προπονητης γυμναστικης με βαρη.. ετσι τη πατανε ολοι και το παιζουν και μοστρα οι γελοιοι που τους τον πιανουν οι ιδιωτικες σχολες και νομιζουν οτι κατι κανανε που πηρανε το χαρτι τους..

    Μην το κανεις σε γυμναστηριο με 3 ευρω την ωρα μαυρα θα καταληξεις.
    δεν παει ετσι....αναλογως!κ εγω γκραφτς τελειωσα αλλα ποτεεε δεν δουλεψα με 3 ευρω αλλα δουλεψα σε καποια απο τα καλυτερα και με καλα λεφτα και περα απο αυτο...εχω και 10 περσοναλ στο ιστορικο μου και αλλα που δεν χρειαζεται να τα πω μην με πειτε ψωνιο...εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι εχω δει τεφατζηδες να τελειωνουν κ να μην ξερουν τι ειναι δικεφαλος(ισχυει...το ειπε μια κοπελα στην σχολη που πηγαινα συμμαθητρια) κ αυτο γιατι δουλευουν μπαρακια κ πουλανε μοστρα και εχω δει ατομα να κανουν αυτο που αγαπανε και να πηγαινουν μπροστα...

    ολα σχετικα ειναι ρε συ....σ αρεσει?θα δουλεψεις...το θεμα ειναι να το κηνυγησεις και να μην σε πιασουν κοροιδο οι γυμναστηριουχοι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-05-11 00:07 #86
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν παει ετσι....αναλογως!κ εγω γκραφτς τελειωσα αλλα ποτεεε δεν δουλεψα με 3 ευρω αλλα δουλεψα σε καποια απο τα καλυτερα και με καλα λεφτα και περα απο αυτο...εχω και 10 περσοναλ στο ιστορικο μου και αλλα που δεν χρειαζεται να τα πω μην με πειτε ψωνιο...εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι εχω δει τεφατζηδες να τελειωνουν κ να μην ξερουν τι ειναι δικεφαλος(ισχυει...το ειπε μια κοπελα στην σχολη που πηγαινα συμμαθητρια) κ αυτο γιατι δουλευουν μπαρακια κ πουλανε μοστρα και εχω δει ατομα να κανουν αυτο που αγαπανε και να πηγαινουν μπροστα...

    ολα σχετικα ειναι ρε συ....σ αρεσει?θα δουλεψεις...το θεμα ειναι να το κηνυγησεις και να μην σε πιασουν κοροιδο οι γυμναστηριουχοι...
    +1
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-05-11 00:10 #87
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1
    εσενα δεν σε ξεχασα απλα εχω θεμα με το νετ κ εμπλεξα...αλλα θα σου πω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-05-11 00:12 #88
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσενα δεν σε ξεχασα απλα εχω θεμα με το νετ κ εμπλεξα...αλλα θα σου πω!
    take ur time δεν βιαζομαι./ αλλοστε εχουμε 3ς μηνες καλοκαιρι μπροστα μας.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-05-11 12:27 #89
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πηγαινε κανε οτι γουσταρεις.. εδω βγαζουν τεφαα με μεταπτυχιακο και δε παιρνουν τιποτα.. και θα πας εσυ στη grafts να σκασεις το χιλιαρικο και σε εξι μηνες σαββατοκυριακα να γινεις προπονητης γυμναστικης με βαρη.. ετσι τη πατανε ολοι και το παιζουν και μοστρα οι γελοιοι που τους τον πιανουν οι ιδιωτικες σχολες και νομιζουν οτι κατι κανανε που πηρανε το χαρτι τους..

    Μην το κανεις σε γυμναστηριο με 3 ευρω την ωρα μαυρα θα καταληξεις.
    Και που να δεις κάτι όργια, νούμερα χρηματοδοτούμενα τεφατζίδες με ειδικότητα παραδοσιακόυς χωρούς να βγάζουν προγράμματα διατροφής για bodybuilding με άφθονο αγγούρι και χυμούς πορτοκάλι. Εκεί να δεις γλέντια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-05-11 19:53 #90
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Orc Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και που να δεις κάτι όργια, νούμερα χρηματοδοτούμενα τεφατζίδες με ειδικότητα παραδοσιακόυς χωρούς να βγάζουν προγράμματα διατροφής για bodybuilding με άφθονο αγγούρι και χυμούς πορτοκάλι. Εκεί να δεις γλέντια.
    εμ...αν οταν σπουδαζουν τους νοιαζει σε ποιο κλαμπ να κανουν πορτα κ δεν ασχολουνται,τι να περιμενεις?ετσι ειναι παιδια ...η αμαθεια βαραει κδερνει στον τομεα αυτον...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ... ΤελευταίαΤελευταία