Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 47
  1. 31-03-11 11:11 #31
    Cool
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όταν τεκμηριωθεί επιστημονικά ένας βιοχημικός μηχανισμός με τον οποίο κάποιο συστατικό του κρασιού βοηθά την υγεία θα συμφωνήσω. Αλλά μόνο τότε... Αν γίνει αυτό ποτέ, που χλωμό το βλέπω..
    Παρακολουθεις τοσο στενα τα επιστημονικα δρωμενα και πιστευεις οτι δε γινονται καθε χρονο μελετες πανω στο θεμα?

    In addition, red wine appears particularly protective against advanced or aggressive cancers.Researchers in Seattle collected information about many factors that might influence the risk of prostate cancer in men between ages 40 and 64, including alcohol consumption. At first the results for alcohol consumption seemed similar to the findings of many earlier studies: There was no relationship between overall consumption and risk. But the scientists went one step further by evaluating each type of alcoholic beverage independently. Here the news was surprising—wine drinking was linked to a reduced risk of prostate cancer. And when white wine was compared with red, red had the most benefit. Even low amounts seemed to help, and for every additional glass of red wine per week, the relative risk declined by 6%.
    Why red wine? Doctors don’t know. But much of the speculation focuses on chemicals—including various flavonoids and resveratrol—missing from other alcoholic beverages. These components have antioxidant properties, and some appear to counterbalance androgens, the male hormones that stimulate the prostate.
    Many doctors are reluctant to recommend drinking alcohol for health, fearing that their patients might assume that if a little alcohol is good, a lot might be better. The Harvard Men’s Health Watch notes that men who enjoy alcohol and can drink in moderation and responsibly may benefit from a lower risk of heart attack, stroke, diabetes, and cardiac death.


    Πηγη: health.harvard.edu

    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-03-11 20:02 #32
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Δεν μιλάω ρε συ να φάω να κάτσω μέχρι σκασμού, όλα με μέτρο!

    Ανάλογα από το τι θα φας.
    Αμα θα φας κοτοπουλάκι με ρύζι τότε δεν πειράζει η ώρα, άμα όμως πας να φας παστίτσιο που ανέφερα ποιο πάνω ε τότε δεν θα πας να το φας 12 το βράδυ!
    Δεν συμφωνώ απόλυτα αλλά τέσπα.. Ο καθένας έχει τις απόψεις του περι διατροφής...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PMalamas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρακολουθεις τοσο στενα τα επιστημονικα δρωμενα και πιστευεις οτι δε γινονται καθε χρονο μελετες πανω στο θεμα?

    In addition, red wine appears particularly protective against advanced or aggressive cancers.Researchers in Seattle collected information about many factors that might influence the risk of prostate cancer in men between ages 40 and 64, including alcohol consumption. At first the results for alcohol consumption seemed similar to the findings of many earlier studies: There was no relationship between overall consumption and risk. But the scientists went one step further by evaluating each type of alcoholic beverage independently. Here the news was surprising—wine drinking was linked to a reduced risk of prostate cancer. And when white wine was compared with red, red had the most benefit. Even low amounts seemed to help, and for every additional glass of red wine per week, the relative risk declined by 6%.
    Why red wine? Doctors don’t know. But much of the speculation focuses on chemicals—including various flavonoids and resveratrol—missing from other alcoholic beverages. These components have antioxidant properties, and some appear to counterbalance androgens, the male hormones that stimulate the prostate.
    Many doctors are reluctant to recommend drinking alcohol for health, fearing that their patients might assume that if a little alcohol is good, a lot might be better. The Harvard Men’s Health Watch notes that men who enjoy alcohol and can drink in moderation and responsibly may benefit from a lower risk of heart attack, stroke, diabetes, and cardiac death.


    Πηγη: health.harvard.edu

    Ας τα πάρουμε ένα ένα....

    Researchers in Seattle collected information about many factors that might influence the risk of prostate cancer in men between ages 40 and 64.
    Για να είναι αξιόπιστη μία έρευνα ως προς το συμπέρασμα στο οποίο οδηγεί σχετικά με ένα παράγοντα, πρέπει όλοι οι υπόλοιποι να παραμένουν αμετάβλητοι....

    Here the news was surprising—wine drinking was linked to a reduced risk of prostate cancer. And when white wine was compared with red, red had the most benefit. Even low amounts seemed to help, and for every additional glass of red wine per week, the relative risk declined by 6%.
    Αυτοί που έπιναν κόκκινο κρασί πιστεύεις ότι έκαναν την ίδια ακριβώς ζωή με αυτούς που δεν έπιναν? Γιατί δεν νομίζω ο μόνος παράγοντας που οδηγεί σε εμφάνιση καρκίνου του προστάτη να είναι το αλκοολ. Δεν παίζει ρόλο η διατροφή, η γυμναστική,η σεξουαλική ζωή και υγεία και πολλά άλλα?
    Νομίζω μάλιστα στον καρκίνο του προστάτη έχουν γίνει μελέτες που συμπεραίνουν ότι μπορεί να υπάρχει κληρονομική συσχέτιση....

    Why red wine? Doctors don’t know.
    The Harvard Men’s Health Watch notes that men who enjoy alcohol and can drink in moderation and responsibly may benefit from a lower risk of heart attack, stroke, diabetes, and cardiac death.
    Εγώ νομίζω ότι αυτοί οι άντρες κάνουν γενικά καλύτερη ζωή και σε αυτό οφείλεται η διαφορά των αποτελεσμάτων...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-11 20:15 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν συμφωνώ απόλυτα αλλά τέσπα.. Ο καθένας έχει τις απόψεις του περι διατροφής...



    Ας τα πάρουμε ένα ένα....



    Για να είναι αξιόπιστη μία έρευνα ως προς το συμπέρασμα στο οποίο οδηγεί σχετικά με ένα παράγοντα, πρέπει όλοι οι υπόλοιποι να παραμένουν αμετάβλητοι....

    Εδω λεει οτι οι ερευνητες συνελεξαν πολλους παραγοντες που μπορει να επηρεαζουν τον προστατη. Δεν εχει σχεση με αυτο που λες.

    Αυτοί που έπιναν κόκκινο κρασί πιστεύεις ότι έκαναν την ίδια ακριβώς ζωή με αυτούς που δεν έπιναν?
    Μια ερευνα γινεται μεταξυ πολλων ανθρωπων αρα δεν ειναι η το ενα η το αλλο υπαρχει ισοροπια στην ερευνα για να βγει σωστο αποτελεσμα.

    Δε το πιστευω αυτο αλλα Γιατί δεν νομίζω ο μόνος παράγοντας που οδηγεί σε εμφάνιση καρκίνου του προστάτη να είναι το αλκοολ.
    Μα δεν ειπε κανεις οτι ειναι μονο αυτο.
    Δεν παίζει ρόλο η διατροφή, η γυμναστική,η σεξουαλική ζωή και υγεία και πολλά άλλα?
    Ναι πολλα πιαζουν ρολο.
    Νομίζω μάλιστα στον καρκίνο του προστάτη έχουν γίνει μελέτες που συμπεραίνουν ότι μπορεί να υπάρχει κληρονομική συσχέτιση....

    Ισως (δε το γνωριζω) αλλα δε λεει μονο αυτο μη κολας σε αυτο.



    Εγώ νομίζω ότι αυτοί οι άντρες κάνουν γενικά καλύτερη ζωή και σε αυτό οφείλεται η διαφορά των αποτελεσμάτων...
    Στην καλυτερη ζωη δεν υπαρχει κοκ κρασι?
    Αμφισβιτεις το Χαρβαρτν. (?)
    Πιστευεις οτι το κοκ κρασι κανει κακο. (?)
    Θεωρεις οτι τα αντιοξειδοτικα (που εχει) δεν κανουν καλο στη υγεια. (?)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PMalamas : 31-03-11 στις 20:23
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-11 05:19 #34
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PMalamas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμφισβιτεις το Χαρβαρτν. (?)
    Πιστευεις οτι το κοκ κρασι κανει κακο. (?)
    Θεωρεις οτι τα αντιοξειδοτικα (που εχει) δεν κανουν καλο στη υγεια. (?)
    1.Η επίκληση στην αυθεντία δεν μου λέει τίποτα. Θεωρώ το Χάρβαρντ γενικά αξιόπιστο πανεπιστήμιο αλλά δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να δέχομαι άκριτα ότι λέει. Έτσι και αλλιώς δεν νομίζει να υπάρχει καμία έρευνα που μιλάει με βεβαιότητα για το όφελος του κόκκινου κρασιού.
    2.Πιστεύω ότι το αλκοόλ του κόκκινου κρασιού είναι αρκετά επιβλαβές για την υγεία. Άρα και το κόκκινο κρασί. Τα αντιοξειδωτικά του κόκκινου κρασιού νομίζω ότι είναι ένας ακόμη μύθος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-11 11:16 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1.Η επίκληση στην αυθεντία δεν μου λέει τίποτα. Θεωρώ το Χάρβαρντ γενικά αξιόπιστο πανεπιστήμιο αλλά δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να δέχομαι άκριτα ότι λέει. Έτσι και αλλιώς δεν νομίζει να υπάρχει καμία έρευνα που μιλάει με βεβαιότητα για το όφελος του κόκκινου κρασιού.
    2.Πιστεύω ότι το αλκοόλ του κόκκινου κρασιού είναι αρκετά επιβλαβές για την υγεία. Άρα και το κόκκινο κρασί. Τα αντιοξειδωτικά του κόκκινου κρασιού νομίζω ότι είναι ένας ακόμη μύθος...

    Εχω ακούσει από πάρα πολλά άτομα και γιατρούς ότι το κόκκινο κρασί κάνει καλό. Δεν πιστεύω ότι το κόκκινο κρασί είναι επιβλαβές για την υγεία όπως λες αλλά παρόλα αυτά ο καθένας έχει τα δικά του πιστεύω και αυτά είναι σεβαστά!
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-04-11 11:21 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jimmy007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    1.Η επίκληση στην αυθεντία δεν μου λέει τίποτα. Θεωρώ το Χάρβαρντ γενικά αξιόπιστο πανεπιστήμιο αλλά δεν πρόκειται σε καμία περίπτωση να δέχομαι άκριτα ότι λέει. Έτσι και αλλιώς δεν νομίζει να υπάρχει καμία έρευνα που μιλάει με βεβαιότητα για το όφελος του κόκκινου κρασιού.
    2.Πιστεύω ότι το αλκοόλ του κόκκινου κρασιού είναι αρκετά επιβλαβές για την υγεία. Άρα και το κόκκινο κρασί. Τα αντιοξειδωτικά του κόκκινου κρασιού νομίζω ότι είναι ένας ακόμη μύθος...
    1)Οκ... Αποψεις.
    2) Το αλκοολ γενικα κανει κακο, και το αλκοολ του κ. κρασιου μεγαλης ποσοτητας, ομως απο ενα ποτηρι των 100ml με 10% περιεκτικοτητα. Τι κακο να παθεις, χαλαρωνει σωμα πνευμα, και την καρδια. Μυθος ως προς τι? Οτι δεν υπαρχουν η οτι δεν κανουν κατι?
    Προερχεται απο σταφυλια σκεψου....
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-04-11 13:33 #37
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων

    Εχω ακούσει από πάρα πολλά άτομα και γιατρούς ότι το κόκκινο κρασί κάνει καλό. Δεν πιστεύω ότι το κόκκινο κρασί είναι επιβλαβές για την υγεία όπως λες αλλά παρόλα αυτά ο καθένας έχει τα δικά του πιστεύω και αυτά είναι σεβαστά!
    Aυτό προσωπικά δεν μου λέει τίποτα. Πολλοί συνάδελφοι λένε πολλές βλακείες μιας και στην Ιατρική δεν ασχολούμαστε με τα συστατικά του κρασιού. Αυτό είναι αντικείμενο των Διατροφολόγων. Δεν λέω ότι είναι ξένο αντικείμενο αλλά δεν είναι και το πιο σχετικό.. Επίσης, η επίκληση στην αυθεντία δεν μου λέει τίποτα.. Σίγουρα ο καθένας μπορεί να έχει την αποψή του. Το θέμα είναι βέβαια να είναι τεκμηριωμένη και να στηρίζεται σε λογικά επιχειρήματα και τεκμήρια...

    Ο καθένας μπορεί να πει την βλακεία του.. Κοιτάχτε το άρθρο π.χ. σε αυτή τη σελίδα κάτι σχετικό με το θέμα μας...Απλά λέει λέει λέει χωρίς καμία απόδειξη....
    http://www.facebook.com/topic.php?ui...13&topic=19731 ...

    Το γαλλικό παράδοξο στο οποίο θα αναφερθώ αφορά την επισήμανση του Παγκοσμίου Οργανισμού Υγείας (Π.Ο.Υ.), ότι η θνησιμότητα από στεφανιαία νόσο στη Γαλλία είναι 2,5 φορές χαμηλότερη από αυτή των Η.Π.Α., παρόλο που οι πα¬ράγοντες κινδύνου* για τη νόσο αυτή είναι περίπου οι ίδιοι σε όλες τις δυτικές χώρες.Το παράδοξο αυτό εξηγείται από το γεγονός ότι οι Γάλλοι καταναλώνουν καθημερινά κόκκινο κρασί, ιδιαίτερα στις οινοπαραγωγικές περιοχές, στις οποίες υπάρχει και μεγαλύτερο ποσοστό υγειών γερόντων. Άλλωστε και η Jeanne Calment, η οποία πέθανε το 1977 σε ηλικία 122 ετών, έζησε όλα της τα χρόνια στη Νότιο Γαλλία.
    Αν οι Γάλλοι και οι Αμερικάνοι έχουν τον ίδιο τρόπο ζωής και διατροφής,τότε εγώ είμαι ο Πάππας...

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PMalamas Εμφάνιση μηνυμάτων
    1)Οκ... Αποψεις.
    2) Το αλκοολ γενικα κανει κακο, και το αλκοολ του κ. κρασιου μεγαλης ποσοτητας, ομως απο ενα ποτηρι των 100ml με 10% περιεκτικοτητα. Τι κακο να παθεις, χαλαρωνει σωμα πνευμα, και την καρδια. Μυθος ως προς τι? Οτι δεν υπαρχουν η οτι δεν κανουν κατι?
    Προερχεται απο σταφυλια σκεψου....
    Το αλκοολ είναι τοξικό για τον ανθρώπινο οργανισμό ανεξαρτήτως ποσότητας και είναι επικίνδυνο για την υγεία και ιδίως το συκώτι.
    Τι εννοείς ακριβώς χαλαρώνει την καρδιά? Λόγω αγγειοδιαστολής?
    Το κρασί ΜΠΟΡΕΙ ανάλογα με τον τρόπο παραγωγής του να περιέχει ρεσβερατρόλη, μία πολυφαινόλη που σύμφωνα με πειράματα σε θηλαστικά φαίνεται να έχει αντιοξειδωτική δράση. Δεν είναι όμως γνωστό ότι το αλκοολ οδηγεί στο ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα?? Άρα πως συμπεραίνουμε ότι το κόκκινο κρασί κάνει καλό?


    [COLOR="red"]Ας τα πάρουμε ένα ένα....



    Για να είναι αξιόπιστη μία έρευνα ως προς το συμπέρασμα στο οποίο οδηγεί σχετικά με ένα παράγοντα, πρέπει όλοι οι υπόλοιποι να παραμένουν αμετάβλητοι....

    Εδω λεει οτι οι ερευνητες συνελεξαν πολλους παραγοντες που μπορει να επηρεαζουν τον προστατη. Δεν εχει σχεση με αυτο που λες.


    Ε αφού μελέτησαν πολλούς παράγοντες σε μία έρευνα, δεν έμειναν όλοι σταθεροί για να εξετασθεί η επίδραση του ενός(δηλαδή της κατανάλωσης κόκκινου κρασιού).Δεν γίνεται να αλλάζουν π.χ. 5 παράγοντες που μπορεί να επηρεάζουν μια τιμή και η μεταβολή της τιμής να αποδίδεται αποκλειστικά στον έναν που θέλουμε εμείς.


    Αυτοί που έπιναν κόκκινο κρασί πιστεύεις ότι έκαναν την ίδια ακριβώς ζωή με αυτούς που δεν έπιναν?
    Μια ερευνα γινεται μεταξυ πολλων ανθρωπων αρα δεν ειναι η το ενα η το αλλο υπαρχει ισοροπια στην ερευνα για να βγει σωστο αποτελεσμα.

    Εννοώ ότι αυτοί που πίνουν περισσότερο κόκκινο κρασί από τους άλλους ανήκουν σε άλλη κοινωνικοοικονομική τάξη με ότι αυτό συνεπάγεται στη ζωή και τη διατροφή τους(π.χ. αθλούνται περισσότερο).

    Δε το πιστευω αυτο αλλα Γιατί δεν νομίζω ο μόνος παράγοντας που οδηγεί σε εμφάνιση καρκίνου του προστάτη να είναι το αλκοολ.
    Μα δεν ειπε κανεις οτι ειναι μονο αυτο.
    Δεν παίζει ρόλο η διατροφή, η γυμναστική,η σεξουαλική ζωή και υγεία και πολλά άλλα?
    Ναι πολλα πιαζουν ρολο.
    Νομίζω μάλιστα στον καρκίνο του προστάτη έχουν γίνει μελέτες που συμπεραίνουν ότι μπορεί να υπάρχει κληρονομική συσχέτιση....

    Ισως (δε το γνωριζω) αλλα δε λεει μονο αυτο μη κολας σε αυτο.


    Μα είναι ένας ακόμας παράγοντας που δε λαμβάνεται υπόψιν και μπορεί να επηρεάζει το αποτέλεσμα...


    Εγώ νομίζω ότι αυτοί οι άντρες κάνουν γενικά καλύτερη ζωή και σε αυτό οφείλεται η διαφορά των αποτελεσμάτων...
    Στην καλυτερη ζωη δεν υπαρχει κοκ κρασι?
    Αυτό που σου είπα παραπάνω για διαφορετική κοινωνικοοικονομική τάξη εννοώ. Δεν καταλαβαίνω την ερώτησή σου...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-04-11 16:23 #38
    Προεπιλογή
    Οκ.. Αρκετα το αναλυσαμε.. δε βγαζει καπου..να το συνεχισουμε.
    Αυτο δε σημαινει οτι με επεισες και θα σταματησω να πινω 1 ποτηρι μια φορα στο τοσο, ουτε το αντιθετο.
    WeGoDsKiLLz
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 04-04-11 10:31 #39
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ενα κρασάκι την εβδομάδα είναι οτι καλυτερο πιστευω.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-04-11 10:35 #40
    Το avatar του χρήστη gmalamos

    Εγγραφή
    12-03-2010
    Περ.
    Salonica
    Μηνύματα
    2.186
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενα κρασάκι την εβδομάδα είναι οτι καλυτερο πιστευω.
    Δεν εννοεις μπουκαλι να φανταστω εε??
    I love .
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 04-04-11 11:02 #41
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gmalamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν εννοεις μπουκαλι να φανταστω εε??
    Αυτο μπορεις να το κανεις μια φορα το χρόνο
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-03-12 17:43 #42
    Το avatar του χρήστη Ximerakis

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    105
    Προεπιλογή Διατροφή για κοιλιακούς
    Είμαι 17 ετών 88 κιλά με ύψος 1,87






    Όνομα: 100_3967(p).jpg Εμφανίσεις: 218 Μέγεθος: 358,4 KB








    Ακολουθώ την εξής διατροφή

    1ο γεύμα 06.00
    15 αμύγδαλα ή 1 κουταλιά μέλι με 5 αμύγδαλα

    Ακολουθεί 4,5 χιλιόμετρα τζόκιν (μέρα παρά μέρα)

    2ο γεύμα 07.30
    2 σκουπ βρώμη + 1 ποτήρι γάλα + πρωτείνη + 1 αυγό ολόκληρο + 1 μόνο ασπράδι αυγού

    Ακολουθεί σχολείο που δεν τρώω τίποτα.

    3ο γεύμα 02.00
    Κρέας + σαλάτα ή όσπρια + τόνο κονσέρβα + σαλάτα

    4ο γεύμα 05.00
    1 φρούτο ή γιαούρτι + μούσλι

    5ο γεύμα 09.00
    κρέας με σαλάτα ή ομελέτα με ασπράδια




    ΥΓ Τις μέρες που δεν πάω τα πρωινά για τρέξιμο ασκώ το απογευματάκι κοιλιακούς + μια άλλη μυική ομάδα με τον σχετικά φτωχό εξοπλισμό που έχω στο σπίτι.
    + πρωτείνούχο ρόφημα με ένα φρούτο αντί για το κλασικό απογευματινό (4ο γεύμα) που προαναφέρω.



    Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι είναι εύκολο να φανούν οι κοιλιακοί μέχρι τα τέλει Ιούνη με αυτό το πρόγραμμα διατροφής και άσκησης?
    Αν όχι, τι να αλλάξω???

    Επίσης πόσο % λίπος πιστεύεται ότι έχω περίπου?


    Ευχαριστώ εκ τον προτέρων ...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ximerakis : 20-03-12 στις 17:50
    Ο Αϊνστάιν πέθανε, ο Κολόμβος πέθανε. Κι εγώ δεν αισθάνομαι καλά τελευταία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-03-12 17:57 #43
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Δεν έχεις πολύ κρεας πάνω σου αλλα είσαι και σχετικά καλά στα κιλά σ.Για να φανούν κιλιακοί αφου δν κάνεις σωστή γυμναστική πρέπει να χάσεις κιλά.Βγάλε τα φρούτα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-03-12 18:06 #44
    Το avatar του χρήστη Ximerakis

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    105
    Προεπιλογή
    Γιατί ???
    Ο Αϊνστάιν πέθανε, ο Κολόμβος πέθανε. Κι εγώ δεν αισθάνομαι καλά τελευταία...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-03-12 18:06 #45
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Είχες 5 τόπικ για τη διατροφή σου, στα συγχώνευσα για τελευταία φορά. Εδώ θα ποστάρεις ότι αλλαγές θες να κάνεις.
    Στο επόμενο που θα ανοίξεις έχεις φύγει. Τόσο απλά.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία