Θέμα: Kickboxing

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 151 έως 163 από 163
  1. 13-01-14 20:42 #151
    Προεπιλογή KICKBOXING
    Γεια σας

    Συντομα θα ξαναξεκινησω kickboxing και σκεφτομαι να παιρνω μετα την προπονηση whey protein.
    Καλη επιλογη ή οχι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-14 21:01 #152
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ούτε να το ρωτας μια δόση πρωτείνης μετα την προπόνηση μόνο καλό θα σου κάνει , έτσι κι αλλιως η πρωτείνη φαγητό είναι και χρειάζετε σε καθημερινή βάση , οπότε ενας που αθλείτε έχεις αυξημένες απαιτήσεις σε πρωτείνη και να πάρεις μετα την προπόνηση μόνο καλό θα σου κάνει , αλλα η βαση είπαμε είναι η διατροφή
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-01-14 15:52 #153
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω παρα πολυ !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-01-14 21:45 #154
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ούτε να το ρωτας μια δόση πρωτείνης μετα την προπόνηση μόνο καλό θα σου κάνει , έτσι κι αλλιως η πρωτείνη φαγητό είναι και χρειάζετε σε καθημερινή βάση , οπότε ενας που αθλείτε έχεις αυξημένες απαιτήσεις σε πρωτείνη και να πάρεις μετα την προπόνηση μόνο καλό θα σου κάνει , αλλα η βαση είπαμε είναι η διατροφή
    Σκεφτομαι να παρο αυτη την πρωτεινη http://www.protein-shop.gr/GR/Products/USN-009
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-01-14 22:13 #155
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Παναγιώτης Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκεφτομαι να παρο αυτη την πρωτεινη http://www.protein-shop.gr/GR/Products/USN-009
    Και βοηθαει ωστε να αποκτησω μυες ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-01-14 19:05 #156
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Παναγιώτης Τ. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και βοηθαει ωστε να αποκτησω μυες ;
    ή αυτη http://www.protein-shop.gr/GR/Products/SMX-001
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-01-14 20:21 #157
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    την συγκεκρημένη δεν την ξέρω δεν έχω δοκιμάσει ώστε να έχω άποψη αλλα μια καλή πρωτείνη πάντα βοηθάει , αλλα να μην ξεχνάς όλα είναι συνάρτηση διατροφής και συμπληρώματος , δεν αρκεί δηλαδη απο μόνο του ενα συμπλήρωμα να κάνει όλη την δουλεια

    απλα σε αθήματα δυναμικα όπως το κικ μποξ και επειδη ο οργανισμός έχει απαιτήσεις ενα συμπλήρωμα πάντα βοηθάει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 04-02-15 19:18 #158
    Arrow ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ 1.80 ΚΑΙ 86+-2 ΚΙΛΑ..ΚΑΝΩ ΚΙΚ ΜΠΟΞ 2 ΜΗΝΕΣ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΑ. ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΥΙΚΗ ΑΥΞΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΙΛΙΑΣ.. ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΩΡΗΣ ΚΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟ Σ/Κ.. ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ? ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-02-15 16:48 #159
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KostasKso Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΕΙΜΑΙ 1.80 ΚΑΙ 86+-2 ΚΙΛΑ..ΚΑΝΩ ΚΙΚ ΜΠΟΞ 2 ΜΗΝΕΣ,ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΚΑ. ΘΕΛΩ ΜΙΑ ΜΥΙΚΗ ΑΥΞΗΣΗ ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΗΣΗ ΝΑ ΣΤΕΓΝΩΣΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΟΙΛΙΑΣ.. ΛΟΓΩ ΠΟΛΥΩΡΗΣ ΚΑΙ ΔΡΑΣΤΗΡΙΑΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΓΥΜΝΑΖΟΜΑΙ ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΤΡΕΞΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟ Σ/Κ.. ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ? ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΤΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩ? ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ!
    Συνέχισε την προπόνησή σου και όλα θα πάνε καλά.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-05-15 16:12 #160
    Προεπιλογή kick boxing
    mporei na m pei kapoios mia kali sxoli kick boxing stin athina kata protimisi sto kentro ?(oxi poli akrivi)
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 02-06-15 13:35 #161
    Προεπιλογή
    Υπαρχει καποια ΣΟΒΑΡΗ σχολη κικ στο Ηρακλειο Κρητης; ( δεν με νοιαζει η περιοχη )
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-06-15 16:55 #162
    Προεπιλογή Kick boxing επαγγελματικά
    Είμαι στα 23 και κοντά 1 χρόνο κάνω kick boxing. Πιστεύω ότι το εχω και θέλω να το πάω επαγγελματικά. Μπορώ να το πάω επαγγελματικά ή είμαι μεγάλος τι λέτε;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-07-16 20:04 #163
    Banned
    Εγγραφή
    03-06-2016
    Περ.
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    383
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nasos Εμφάνιση μηνυμάτων
    με το κικμποξ δεν πιστευω να χρειαζεται καποιος πρωτεινη κ λοιπα βασει των προγραμματων που ακολουθουν οι σχολες.
    ναι οκ,σπαταλας καποιες θερμιδες αλλα θα χρειαστεις βοηθεια μονο αν κανεις σπαρινγκ με τον ζαμπιδη.
    κατα τα αλλα περα απο χορευτικες φιγουρες κ λυσιμο των μυων-σβελταδα κ αυτοπεποιθηση το μουι ται δεν προσφερει κατι παραπανω.
    Εσυ φιλε τα ισοπεδωσες ολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011