Θέμα: Kickboxing

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 163
  1. 25-01-10 19:52 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    συνηθως τρωω 6 γευματα την ημερα
    με τοση γυμναστικη φιλε μ για να κανεις ογκο εγω θα σ προτεινα 8γευματα!!!
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-01-10 20:03 #17
    Προεπιλογή
    aπλα θελω να βαλω αυτα τα κιλα και μετα γραμμωση εχω καποια γραμμωση βεβαια.. τελος παντων να παω καλυτερα 3 μερες Κικ βοχ και 3 γυμναστηριο καλυτερα λες???
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-01-10 20:06 #18
    Προεπιλογή
    ναι καντο ετσι...αν και θα νιωθεις πολυ κουραση επειδη το εκανα και εγω αυτο...judo+gym αλλα τοτε δεν ειχα οτι εχω σημερα=]
    εχεις σκεφτει να παρεις καποιο συμπληρωμα να σε βοηθησει?φυσικα με καλη διατροφη!γτ αλλιως θα πεσεις κατω...
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-01-10 20:11 #19
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ειμαι σε περιοδο ογκου και κανω 3 φορες την εβδομαδα βαρη και 3 Kick box αμα θα ηθελα να κανω 6 φορες την εβδομαδα βαρη και 3 Kick box ( Δηλαδη τις μερες που κανω Κιck box να παω 4-5 ωρες πιο νωρις για ) θα ηταν υπερβολικο για τον οργανισμο μου?????
    κοιταξε αν θες την εναλλακτικη με προγραμματα δυναμης και εκρηξης, μπορει να σε βοηθησουν περισσοτερο.

    αλλα σιγουρα οχι την ιδια μερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-01-10 20:11 #20
    Προεπιλογή
    Σπανια να φαω απο εξω τα φαγητα που διαβαζω εδω μεσα τρωω σαλατες με τονο και τυρι cottage 2% αν θυμαμαι καλα ρυζι μακαρονια δημητριακα ολικης αλεσεως με καρυδια κανα φρουτο.. αυτα εχω διαβασει.. εχω κοψει τα γλυκα και τους γυρους αντε να φαω μια φορα τη βδομαδα να ειμαι εξω και δεν εχω τι να φαω .... επερνα 1 μηνα πρωτεινη .. δεν θελω να παρω κρεατινες κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-01-10 20:22 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σπανια να φαω απο εξω τα φαγητα που διαβαζω εδω μεσα τρωω σαλατες με τονο και τυρι cottage 2% αν θυμαμαι καλα ρυζι μακαρονια δημητριακα ολικης αλεσεως με καρυδια κανα φρουτο.. αυτα εχω διαβασει.. εχω κοψει τα γλυκα και τους γυρους αντε να φαω μια φορα τη βδομαδα να ειμαι εξω και δεν εχω τι να φαω .... επερνα 1 μηνα πρωτεινη .. δεν θελω να παρω κρεατινες κτλ.
    η κρεατινη κατακτρατηση κανει και πρηξηματα στην προπονηση!πρωτεινη παρε+ αμινοξεα και με καλη διατροφη θα εχεις το αποτελεσμα π θες!παρε σολωμο+κανα κοτοπουλακι στηθος παντα!οταν βγενεις εξω και δεν μπορεις και θες να φας προτιμησε να φας ενα σαντουιτς πες τ να μην το ψησει με βουτυρο αλλα με νερο!και βαλε γαλοπουλα,κοτοπουλο αλεμενο,μαρουλι και ισως και αυγο αν θες..και κεσταπ θα προτεινα γτ δεν κατεβενει...!αλλα αν ειναι να κανεις διατροφη κομμενα τα εξω!το ταπερακι της μαμας xD
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-01-10 23:35 #22
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Luffy Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδια ειμαι σε περιοδο ογκου και κανω 3 φορες την εβδομαδα βαρη και 3 Kick box αμα θα ηθελα να κανω 6 φορες την εβδομαδα βαρη και 3 Kick box ( Δηλαδη τις μερες που κανω Κιck box να παω 4-5 ωρες πιο νωρις για ) θα ηταν υπερβολικο για τον οργανισμο μου?????

    Αμα τρως σωστα και προπονεισαι σωστα δεν εχεις να φοβιθεις τιποτα. Οτι βαζεις θα ειναι μονο υπερ σου!
    Για μενα ισως ειναι ο καλυτερος συνδιασμος.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-01-10 00:01 #23
    Το avatar του χρήστη zarras

    Εγγραφή
    05-09-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    142
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για μενα ισως ειναι ο καλυτερος συνδιασμος.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο zarras Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τελευταιο χρονο εκανα παραλληλα και κιckboxing, και μου εφευγε ο πατος με σχεδον 3 ωρες προπονηση σε φουλ ενταση, αλλά το αποτελεσμα ητανε εκπληκτικο. Εδω θα ανοιξω μια παρενθεση και θα πω οτι ποτέ μα ποτέ μα ποτέ δεν εχω δει τετοια τρομερη βελτιωση σε οτι αφορα την μυοδικοτητα και τη φλεβικοτητα αλλά και το "ανοιγμα" ολου του σωματος (και βεβαιως απιστευτη βελτιωση αντοχης) oπως εγινε με το συνδυασμο του kickboxing σε ιδιαιτερα το τονιζω, ιδιαιτερα μικρο διαστημα.....
    Oτι καλυτερο μπορεις να κανεις, GO FOR IT

    υγ. αμα πας για μεικτες προπονησεις bb\κb στο μεσοδιαστημα, πιες οπωσδηποτε κατι της προκοπης αλλιως θα ψοφησεις (υλεκτρολυτες, υδατανθρακες, αμινοπρωτεινες σαν βασικα αλλα μπορεις να προσθεσεις και αλλα )
    υγ2. γνωμη μου πηγαινε πρωτα για bb και μετα κb, ωστε να εξαντλήσεις τον οργανισμο σου απο γλυκογονο που ειναι ανωτερη πηγη ενεργειας και μετα κb που θα καψεις πιο ευκολα λιπος λογω του οτι το γλυκογονο θα εχει παει περιπατο και η αεροβικη φυση του κb θα βοηθησει τα μαλα να διωξεις νερα-λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-01-10 00:23 #24
    Προεπιλογή
    οκ παιδια ευχαριστω για τις απαντησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-02-10 20:15 #25
    Προεπιλογή
    Εχεις πολυ μεγαλο δικιο! Κι εγω το ιδιο προβλημα ειχα!
    Σε ολα σχεδον τα γυμναστηρια Βαζουν πολυ αργα το kickboxing!!! Ελεος δηλαδη!!!

    Πριν την προπονηση ειναι αδυνατον να φας, η προπονηση ειναι εντονη και πρεπει να εχεις αδειο στομαχι!

    Κι εγω παντα ετρωγα κανονικο γευμα μετα, πραγμα που ηταν εντελως λαθος... δεν ηξερα βλεπεις τοτε, ετρωγα πχ μια μακαροναδα κ μετα απο καμια ωρα πηγαινα για υπνο...

    Το χειροτερο ομως κατα τη γνωμη μου ειναι που προγραμματιζουν προπονηση kickboxing διαρκειας 1 ωρας... το θεωρω ελλειπη προπονηση, της πλακας. Το κανουν στα γυμναστηρια και καλα για να πουν οτι εχουν και kickboxing αμα λαχει....
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-02-10 13:01 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο swim28 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εχεις πολυ μεγαλο δικιο! Κι εγω το ιδιο προβλημα ειχα!
    Σε ολα σχεδον τα γυμναστηρια Βαζουν πολυ αργα το kickboxing!!! Ελεος δηλαδη!!!

    Πριν την προπονηση ειναι αδυνατον να φας, η προπονηση ειναι εντονη και πρεπει να εχεις αδειο στομαχι!

    Κι εγω παντα ετρωγα κανονικο γευμα μετα, πραγμα που ηταν εντελως λαθος... δεν ηξερα βλεπεις τοτε, ετρωγα πχ μια μακαροναδα κ μετα απο καμια ωρα πηγαινα για υπνο...

    Το χειροτερο ομως κατα τη γνωμη μου ειναι που προγραμματιζουν προπονηση kickboxing διαρκειας 1 ωρας... το θεωρω ελλειπη προπονηση, της πλακας. Το κανουν στα γυμναστηρια και καλα για να πουν οτι εχουν και kickboxing αμα λαχει....
    και δηλαδη τη συστηνεις να τρωμε μετα την προπονηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-03-10 16:55 #27
    Προεπιλογή
    Ο Μιχάλης Ζαμπίδης (IRON MIKE ZAMBIDIS) όπως και οι περισσότεροι επαγγελματίες kickboxers τρώνε μετά την προπόνηση μπανάνα
    και EAS MUSCLE ARMOR , και μετά απο καμια ώρα γεύμα κανονικό με πολύ πρωτείνη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-03-10 16:58 #28
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Τα επτασφράγιστα μυστικά, διερευσαν !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-04-10 16:32 #29
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα επτασφράγιστα μυστικά, διερευσαν !
    λολ που λενε και οι βαρβαροι....
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 09-06-10 21:05 #30
    Προεπιλογή kickboxing
    καλησπέρα
    ασχολούμε 1 χρόνο με το kickboxing το πρόβλημα μου είναι ότι κουράζομαι εύκολα με απότελεσμα να μην εχω ούτε δύναμη να ρίξω.!κάνω γυμναστίκη και τα σχετίκα,αναρωτιέμαι λοιπόν αν υπάρχει κάτι να μου δώσει δύναμη και κυρίως αντοχή θα ηθελα ομως αν υπάρχει κάτι να μην με βαρύνει.α και δεν με ενδιαφέρει η γράμωση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 11 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία