Θέμα: Kickboxing

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 163
  1. 09-06-10 21:13 #31
    Το avatar του χρήστη Pain

    Εγγραφή
    16-03-2010
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    102
    Προεπιλογή
    γυρη, βασιλικος πολτος

    Υ/Γ ασχολουμαι και εγω με το κικ, σε ποια σχολη πας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-10 22:38 #32
    Προεπιλογή
    για βασιλικο πολτο εχω ακουσει και εγω,αλλα ποιες ωρες της ημερας να το περνουμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-06-10 22:38 #33
    Προεπιλογή
    και σε τι δοσολογια??(εχω ακουσει με την ακρη μιας οδοντογλυφιδας,δεν θελει πολυ,ισχυει??)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-06-10 02:12 #34
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pureblood Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπέρα
    ασχολούμε 1 χρόνο με το kickboxing το πρόβλημα μου είναι ότι κουράζομαι εύκολα με απότελεσμα να μην εχω ούτε δύναμη να ρίξω.!κάνω γυμναστίκη και τα σχετίκα,αναρωτιέμαι λοιπόν αν υπάρχει κάτι να μου δώσει δύναμη και κυρίως αντοχή θα ηθελα ομως αν υπάρχει κάτι να μην με βαρύνει.α και δεν με ενδιαφέρει η γράμωση.
    pureblood απο διατροφη πως πας? μπορεις να την γραψεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-06-10 03:45 #35
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Καλησπερα φιλε μου,καθαροαιμε.Καταρχας θα κοιταξεις την διατροφη σου και αν τρως αρκετους υδατανθρακες κατα την διαρκεια της μερας!Ποσο χρονων εισαι?Κιλα?Υψος?
    Να πας να κανεις εξετασεις αιματος να δεις τι παιζει,απο κει θα καταλαβεις πολλα.Μπορεις να κανεις και ενα τεστ κοπωσεως αν οταν κουραζεσαι πονας στο στηθος.Μετα θα προσεξεις τους παλμους σου στην ρποπονηση γιατι απο φυσικη κατασταση μπορει να εισαι πολυ χαμηλα μιας και στο κικ δεν κανετε τρεξιμο αντοχης.Κατι απο αυτα ειναι,ή δεν τρως σωστα ή η καρδια σου ειναι αδυναμη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-06-10 14:15 #36
    Προεπιλογή
    ευχαριστω για τις απαντησεις λοιπον. απο διατροφη δεν κανω το ιδιαιατερο κανονικα με λιγο περισοτερο κρεας και συνηθως τροω δυο τρεις φορες την βδομαδα Pizza και κανα σουβλακιηληκια στα 22 1.80 70kg απο εξετασεις αιματος εχω κανει ολα complepaulakos αυτο που ειπες ισχυει οταν κουραζομαι πολυ πανω στο ring εχω κατι σαν πονο στο στηθος...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-06-10 16:06 #37
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Πρωτα απο ολα κανε μια διατροφη με 6 γευματα,ειναι το αλφα και το ωμεγα σε εναν αθλητη,θα εχεις παντα ενεργεια για προπονηση και δεν θα νιωθεις κουρασμενος θα εισαι αλλος ανθρωπος.Κατι πιτσες και σουβλακια τι να σου πω τωρα?Απλα κοφτα....
    Εισαι και πολυ λιγα κιλα για το υψος σου,κοιταξε το...
    Σαββατα μπορεις να πηγαινεις να κανεις λιγο τρεξιμο για αντοχη,ελπιζω να μην καπνιζεις.
    Πανω στο σπαρινγκ να εισαι χαλαρος να αναπνεεις και να μην σφιγγεσαι ετσι θα κουραζεσαι λιγοτερο.Ριξε μια ματια στα αρθρα με τις διατροφες και κανε μια δικη σου,καλη αρχη....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-06-10 20:48 #38
    Προεπιλογή
    δεν καπνιζω ευτυχως
    θα κοιταξω τις διατροφες που μου ειπες,ειδα δυο διατροφη ογκου διατροφη γραμμωσης,εγω μαλλον θα παρω την δευτερη....?
    επισης δεν εχω δει κανεναν να μο προτεινει καποιο βοηθημα για περισοτερη αντοχη,και δυναμη δεν υπαρχει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-06-10 20:48 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pain Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυρη, βασιλικος πολτος

    Υ/Γ ασχολουμαι και εγω με το κικ, σε ποια σχολη πας?
    Στους μαχητες
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-06-10 21:06 #40
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pureblood Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν καπνιζω ευτυχως
    θα κοιταξω τις διατροφες που μου ειπες,ειδα δυο διατροφη ογκου διατροφη γραμμωσης,εγω μαλλον θα παρω την δευτερη....?
    επισης δεν εχω δει κανεναν να μο προτεινει καποιο βοηθημα για περισοτερη αντοχη,και δυναμη δεν υπαρχει?
    Οχι βεβαια,θα κανεις διατροφη ογκου!Μετα την προπονηση μπορεις να πινεις καθαρη πρωτεινη με νερο!
    Βοηθημα για περισσοτερη αντοχη ειναι να κανεις τρεξιμο....
    και για περισσοτερη δυναμη ειναι να τρως ολο το φαι σου...
    Κανε αυτα και θα τα πας περιφημα!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-06-10 23:36 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paulakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι βεβαια,θα κανεις διατροφη ογκου!Μετα την προπονηση μπορεις να πινεις καθαρη πρωτεινη με νερο!
    Βοηθημα για περισσοτερη αντοχη ειναι να κανεις τρεξιμο....
    και για περισσοτερη δυναμη ειναι να τρως ολο το φαι σου...
    Κανε αυτα και θα τα πας περιφημα!!!!!!!!!
    με την πρωτεινη ογκου θα αποχτησω παραπανω μυικη μαζα που δεν θελω,γτ δεν πρεπει...λογω κατηγοριας που παιζω,σωστα αυτο δεν γινετε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-06-10 03:07 #42
    Το avatar του χρήστη paulakos

    Εγγραφή
    08-03-2010
    Περ.
    Ροσγουελ
    Μηνύματα
    336
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pureblood Εμφάνιση μηνυμάτων
    με την πρωτεινη ογκου θα αποχτησω παραπανω μυικη μαζα που δεν θελω,γτ δεν πρεπει...λογω κατηγοριας που παιζω,σωστα αυτο δεν γινετε?
    Μα κακο ειναι να παρεις λιπος και να ανεβεις κατηγορια,αν παρεις μυικη μαζα θα ειναι οτι το καλυτερο και ας χρειαστει να ανεβεις κατηγορια,εισαι 22 χρωνων και το σωμα σου θα αλλαζει ετσι και αλλιως,απλα αν κανεις διατροφη και τρως σωστα δεν θα παρεις τοσο πολυ λιπος αλλα μυς.Και μην ξεχνας πως για το υψος σου εχεις πολυ λιγα κιλα,πρεπει να ανεβεις καμια δεκαρια.Παντως καλυτερα καθαρη πρωτεινη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-06-10 15:36 #43
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο paulakos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα κακο ειναι να παρεις λιπος και να ανεβεις κατηγορια,αν παρεις μυικη μαζα θα ειναι οτι το καλυτερο και ας χρειαστει να ανεβεις κατηγορια,εισαι 22 χρωνων και το σωμα σου θα αλλαζει ετσι και αλλιως,απλα αν κανεις διατροφη και τρως σωστα δεν θα παρεις τοσο πολυ λιπος αλλα μυς.Και μην ξεχνας πως για το υψος σου εχεις πολυ λιγα κιλα,πρεπει να ανεβεις καμια δεκαρια.Παντως καλυτερα καθαρη πρωτεινη!!!
    οκ ξεκινησα είδη με μια διατροφη....θα δω πως θα παει με τα κιλα,και θα σου πω σε λιγο καιροεπισης κανεις δεν ξερει να μου προτεινει κατι για παραπανω δυναμη και αντοχη στην προπονηση???
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-06-10 21:20 #44
    Το avatar του χρήστη Pain

    Εγγραφή
    16-03-2010
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mik Εμφάνιση μηνυμάτων
    για βασιλικο πολτο εχω ακουσει και εγω,αλλα ποιες ωρες της ημερας να το περνουμε?
    οποτε νιωθεις κουρασμενος, εχει ενα πολυ μικρο κουταλακι μεσα. με την ακρη του κουταλιου, το βαζεις κατω απο τη γλωσσα και διαλυεται με το σαλιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 15-06-10 11:49 #45
    Το avatar του χρήστη Pain

    Εγγραφή
    16-03-2010
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    102
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pureblood Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στους μαχητες
    σε ποια περιοχη ειναι?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία