Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 18-10-11 23:23 #1
    Question Ασυμετρια στους τρικεφαλους
    Οτι λεει ο τιτλος ο ενας τρικεφαλος ειναι διαφορετικος απο τον αλλο και δεν μπορω να καταλαβω πς το καταφερα αυτο.Να πω επισης οτι εχω διαφορετικα πιασιματα στο καθενα(τον ενα με πιανει μακρα κεφαλη και στον αλλο λιγο μακρα και λιγο εξωτερικη).
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-10-11 23:36 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Νταξει , ειναι στο DNA Και εγω το ιδιο προβλημα εχω ... Βασικα οχι μονο με τον τρικεφαλο , αλλα το δεξι χερι ειναι πραγματικα μεγαλυτερο απ'το αλλο και πιο γραμμωμενο ας το πουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-10-11 02:14 #3
    Το avatar του χρήστη pan0z

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    1.290
    Προεπιλογή
    καλα και εμενα οτι να ναι ειναι τα τρικεφαλα μου το δεξι εχει κανονικα ολες τις κεφαλες δηλαδη σχηματιζει το πεταλο απο πισω και το αριστερο τρικ ειναι μισο αλλα κατεβενει αρκετα χαμηλα η εξωτερικη κεφαλη του αυτο που μοιαζει σαν δακρυ ενω το δεξι δεν κατεβενει τοσο χαμηλα.for the poutssssss με λιγα λογια!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-11 12:59 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pan0z Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλα και εμενα οτι να ναι ειναι τα τρικεφαλα μου το δεξι εχει κανονικα ολες τις κεφαλες δηλαδη σχηματιζει το πεταλο απο πισω και το αριστερο τρικ ειναι μισο αλλα κατεβενει αρκετα χαμηλα η εξωτερικη κεφαλη του αυτο που μοιαζει σαν δακρυ ενω το δεξι δεν κατεβενει τοσο χαμηλα.for the poutssssss με λιγα λογια!!
    Ακριβως το ιδιο εχω παθει και σκεφτομουνα οτι το καταφερα κιαυτο.
    Απάντηση με παράθεση