Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 148
  1. 01-06-10 14:09 #1
    Exclamation Σχετικά με το Crossfit.
    Χαιρετω τους συναθλητες του σαιτ.Θα ηθελα τη γνωμη σας για το crossfit αν γνωριζουμε κατι η αν εχει ασχοληθει κανεις με αυτο,γιατι ελεγα να το δοκιμασω σαν ιδεα μου αρεσει τωρα στη πραξη δεν ξερω αν ανταποκρινετε γιαυτο ρωταω τις γνωμες σας

    Υ.Γ
    Δεν ξερω αν ειμαι στο σωστο θεμα κ ζηταω συγνωμη αν εκανα λαθος εδω που το ποσταρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-03-11 14:39 #2
    Exclamation crossfit training τ ειναι??
    Ακούω συχνά για προπόνηση crossfit ξέρετε τ είναι και τι λογική έχει???
    Παντός από βίντεο π έχω δει είναι παρά μα παρά μα παρά πολύ δύσκολο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-03-11 14:43 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο red dead Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακούω συχνά για προπόνηση crossfit ξέρετε τ είναι και τι λογική έχει???
    Παντός από βίντεο π έχω δει είναι παρά μα παρά μα παρά πολύ δύσκολο!!!
    ειναι κυκλικη προπονηση που το λεει κ η λεξη....κροσ φιτ....ειναι η τελευταια μοδα να το πω ετσι που ερχεται απο αμερικη και συνδυαζει πολλα ειδη εκγυμνασης οπως αρση βαρων,ενοργανη,στιβο και παει λεγοντας...εχει πολυ ζορι κ επισης ειναι πολυ ακριβο γενικα κ ειδικα στην ελλαδα...

    ειναι πολυ δυνατες προπονησεις...και εχουν βγαλει ακομα και για παιδια ειδικα προγραμματα...αν ψαξεις θα βρεις πολλα βιντεακια και προπονησεις...το θεμα ειναι η τεχνικη τους γιατι δουλευουν λιγο κανιβαλιστικα κ πρεπει να εχεις γνωσεις....σκεψου οτι πρεπει να εχεις γνωσεις και απο αρση βαρων κ καποια πραγματα ενοργανης κ στιβου.....

    ειναι παντως πολυ ωραιο κ πορωτικο....(μουσικη...κραυγες κ τετοια...)
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-03-11 16:41 #4
    Talking
    χαχαχαχα φίλε ναι είναι πολύ δύσκολο αλλά και πολύ ωραίο κάνει τρομερό κορμί φυσική κατάσταση και επιδι δουλεύω χρονιά με κυκλικές θα το δοκιμάσω!!!
    Αν μπορείς ανερτισε κανένα πρόγραμμα εδώ γτ δν βρίσκω τπτ άλλο εκτός από βίντεο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-03-11 17:24 #5
    Προεπιλογή
    γαματο ειναι!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-03-11 17:27 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    θα σας κανω κανενα θεμα αν ειναι με αυτο...οταν βρω χρονο...(εχω εξετασεις κ πνιγομαι...).....ειναι τελειο κ κανω εδω κ 7 μηνες...απλα θελει προπονητη αν θες να πας σε αγωνες κ τετοια...κ παντα πανταααααααα να εισαι σιγουρος οτι εχεις την τεχνικη κ την παιζεις στα δαχτυλα....ειναι πολυ δυνατο,αλλα αν δεν προσεξεις θα την πατησεις ασχημα γιατι θα πορωθεις κ θα αρχισεις τις μαμουνιες...αν εχει στην περιοχη σας τετοιο κεντρο να πατε....κ μυς θα ανεβασετε κ γραμμωση θα εχετε και απο ολααααα...κορμιααααα!!!!!!


    δειτε αυτους που κανουν να παρετε μια ιδεα...κ κοπελες κ αντρες κ παιδια...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-03-11 18:19 #7
    Ripped Princess
    Το avatar του χρήστη marvin

    Εγγραφή
    23-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    4.526
    Προεπιλογή
    Στο συγκεκριμενο απο οτι καταλαβαινω πρεπει να εισαι γεματος ενεργεια ψυχικα και σωματικα!!!!Πολυ ενδιαφερον αν και σιγουρα δυσκολο!!!!Η τελεια εκτονωση!!!!
    Το πεισμα, η θεληση φαινονται απο την εξελιξη. Αν θες κατι, μπορεις να το καταφερεις, το θεμα ειναι να σφιξεις τα δοντια και να το πιστεψεις. Ολοι πειναμε, ολοι εχουμε αναγκες,ανθρωποι ειμαστε, η μαγκια ειναι να μπορεσεις να ελεγξεις τον εγκεφαλο σου και να ξεπερασεις τα ορια σου. Τιποτα δεν χαριζεται, πρεπει να θυσιασεις πραγματα για να τα καταφερεις!
    Nastya
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-07-11 22:54 #8
    Προεπιλογή
    Να απαντήσω και εγώ!Παο μερικές εμεπιρίες απο γνωστούς που κάνουν...
    Καταρχιν..
    Εχει θεσσαλονικη(στου στυλιανίδη)
    Αθήνα(εχει 2)
    και Βόλο
    Πουθενά αλλου στην Ελλάδα
    ΑΝ και άκουσα οτι ανοίγουν δευτερο cross fit σε μια αποθήκη κοντά στα Jumbo τι και πώς και αν ισχυει δεν ξέρω και θα ήθελα να μάθω..
    Επίσης να πώ οτι ο στυλιανίδης η τιμή που δίνει αν θυμάμαι καλά είναι 50euro για 3 φορές την εβδομάδα ΧΩΡΙΣ την χρήση του γυμναστηριου του αν και αρκετες φορές σου λένε πάνε κάνε πχ πόδια η χέρια ανάλογα...!
    Κανένας άλλος ξέρει κάτι να μαθουμε??
    Αν ανοίξει στα Jumbo ψήνομαι πάρα πολύ να πάω αλλα κέντρο πέφτει πολύ μακριά...parking κλπ κλπ
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-07-11 07:40 #9
    Προεπιλογή
    Σε γενικές γραμμές αυτά που λέει η τζιμ είναι.

    απλά ήθελα να προσθέσω κ εγώ πως είναι το ονειρό μου. . . .

    αααααααααααααχ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-07-11 08:26 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο red dead Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ακούω συχνά για προπόνηση crossfit ξέρετε τ είναι και τι λογική έχει???
    Παντός από βίντεο π έχω δει είναι παρά μα παρά μα παρά πολύ δύσκολο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-07-11 10:25 #11
    Προεπιλογή
    Στο Ελλαδισταν ακόμα ΔΕΝ!!ελπίζω να γίνει-έγινε αυτο το crossfit στα jumbo κοντά κα ιτότε θα σας πώ εντυπώσεις...
    Απλά για όσους θέλουν όγκο δεν κάνει..
    εμένα η κοπέλα μου έκανε crossfit το σταμάτησε πριν κανένα μήνα!!
    ωραια αποτελέσματα αλλα μόνο γράμμωση..εχω κάτι φίλους που κάνουν και εχουνη πραγματιακ υπέροχα σώματα!
    Οποιος είναι απο Αθήνα-Θεσσαλονίκη-Βόλο μπορεί να κάνει!Απλα εγω απο θεσσαλονίκη δεν πάω μέχρι το κέντρο με τίποτα!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-07-11 10:43 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    oups...εγω εδω υποτιθεται θεμα θα εκανα...χιχι...


    τι λες βρε ογκο δεν κανεις?τους εχεις δει?τις εχεις δει?εγω ναι...

    κανεις κανεις αλλα δεν θα γινεις κ κολεμαν...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-07-11 11:37 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    oups...εγω εδω υποτιθεται θεμα θα εκανα...χιχι...


    τι λες βρε ογκο δεν κανεις?τους εχεις δει?τις εχεις δει?εγω ναι...

    κανεις κανεις αλλα δεν θα γινεις κ κολεμαν...
    Η κοπέλα μου κάνει 2 χρόνια σχεδον σου λέω και εχω 2 φίλους που κάνουν επίσης πολύ καιρό λες να μην εχω δει?...αν είσαι τσιλιμπίθρας και θες να πάρεις 7-10κιλά ΔΕΝ πας crossfit αυτο θέλω να πω

    PS:Και μην ξεχνάς οτι αυτοι που κάνουν crossfit δεν ξεκίνησαν απο crossfit και κάνουν...εχει παρα πολλους αθλητες απο διάφορα αθλήματα και έχει και άτομα με πολαλ χρόναι γυμναστήριο...Αρα το οτι κάποιος κάνει cross και είναι ντούκι δεν σημαίνει οτι έγινε απο το cross!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-07-11 11:40 #14
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Saldi Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κοπέλα μου κάνει 2 χρόνια σχεδον σου λέω και εχω 2 φίλους που κάνουν επίσης πολύ καιρό λες να μην εχω δει?...αν είσαι τσιλιμπίθρας και θες να πάρεις 7-10κιλά ΔΕΝ πας crossfit αυτο θέλω να πω
    η κοπελα σου ειναι κοπελα...τι ογκο να παρει μια γυναικα...εκτος κ αν τρωει πολυ πουα θα γινει μετα λιγο πιο νταγλαρακι...εχω δει κοπελες γομαρακια...
    οσο για τους νατρες...ε ναι αν ειναι μινιον εκτο,ε δεν ειναι και το καλυτερο γενικα οτιδηποτε εχει να κανει με αεροβια και το κρος φιτ ειναι φουλ απο αυτο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-07-11 13:28 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gym Εμφάνιση μηνυμάτων
    η κοπελα σου ειναι κοπελα...τι ογκο να παρει μια γυναικα...εκτος κ αν τρωει πολυ πουα θα γινει μετα λιγο πιο νταγλαρακι...εχω δει κοπελες γομαρακια...
    οσο για τους νατρες...ε ναι αν ειναι μινιον εκτο,ε δεν ειναι και το καλυτερο γενικα οτιδηποτε εχει να κανει με αεροβια και το κρος φιτ ειναι φουλ απο αυτο...
    Αρα το ίδιο πράγμα λέμε...Στο crossfit δεν παίρνεις όγκο απλά κάνεις γράμμωση,αντοχή,ευεξία!
    60% Diet
    30% Workout
    10% Rest

    NO PAIN - NO GAIN
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία