Θέμα: Ortho-Core (AOR)

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 67 από 67
  1. 25-09-14 17:00 #61
    Προεπιλογή
    @xaroulisx την ξεκίνησες;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-09-14 17:48 #62
    Προεπιλογή
    Lao δεν έχει έρθει ακόμα..αρχές Οκτώβρη
    Δεν θα σε ξεχάσω
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-16 16:00 #63
    Προεπιλογή
    Καλησπερα την ξεκίνησα εδω και μια εβδομάδα στην μισή δόση ενα πρωι ενα μεσημερι και ενα βράδυ.το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να πιω τα χάπια λόγο του μεγέθους και ετσι ανοίγω την κάψουλα και την πινω με νερο.εστειλα Mail στην Aor και ρωτησα αν μπορω να τις καταναλώνω ετσι και αν απορροφούνται και μου απάντησαν αυτο : Hi there,

    Yes, you will still get 100% of the vitamins. The capsule shell has no function other than as a vessel to get the powder into your stomach. It dissolves very quickly in the stomach, at which point all of the ingredients are exposed to stomach acid. Also, keep in mind that this is how your body naturally absorbs nutrients from food – they are always exposed to stomach acid. Some vitamins need the stomach acid in order to be absorbed in the stomach (B12, for example), while others are resistant to stomach acid (like the fat-soluble vitamins A, D, E and K), and pass through the stomach into the small intestine to be absorbed. In both cases, you are still absorbing the nutrient in question.

    Ποια ειναι η γνώμη σας ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-04-16 19:18 #64
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εχουμε ξαναγραψει σε αλλο θεμα για καψουλες με σκονη..
    απλα βγαζεις την σκονη απο τις καψουλες κ την καταπινεις, το ιδιο πραγμα ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-04-16 23:17 #65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Dimitris.D Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα την ξεκίνησα εδω και μια εβδομάδα στην μισή δόση ενα πρωι ενα μεσημερι και ενα βράδυ.το θεμα ειναι οτι δεν μπορω να πιω τα χάπια λόγο του μεγέθους και ετσι ανοίγω την κάψουλα και την πινω με νερο.εστειλα Mail στην Aor και ρωτησα αν μπορω να τις καταναλώνω ετσι και αν απορροφούνται και μου απάντησαν αυτο : Hi there,

    Yes, you will still get 100% of the vitamins. The capsule shell has no function other than as a vessel to get the powder into your stomach. It dissolves very quickly in the stomach, at which point all of the ingredients are exposed to stomach acid. Also, keep in mind that this is how your body naturally absorbs nutrients from food – they are always exposed to stomach acid. Some vitamins need the stomach acid in order to be absorbed in the stomach (B12, for example), while others are resistant to stomach acid (like the fat-soluble vitamins A, D, E and K), and pass through the stomach into the small intestine to be absorbed. In both cases, you are still absorbing the nutrient in question.

    Ποια ειναι η γνώμη σας ;
    Τι γνώμη να έχουμε; Μια χαρά σου απάντησαν.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-04-16 09:00 #66
    Προεπιλογή
    Αν ξερει καποιος να μου πει, εαν από Ελλαδα μπορω να την παραγγειλω ας μου στηλει μνμ . Ευχαριστω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-07-16 16:13 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ξερει καποιος να μου πει, εαν από Ελλαδα μπορω να την παραγγειλω ας μου στηλει μνμ . Ευχαριστω !!
    Από την μια πλευρά, δυστυχώς δεν μπορείς, δεν υπάρχει στην Ελλάδα.

    Από την άλλη πλευρά... ευτυχώς που δεν υπάρχει, γιατί θα την πουλάγανε 100€...
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345