Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 30-04-11 00:58 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μη μου πεις κουρκουτι με βρωμη..
    χαχα...υπομονη και θα αποκαλυψω τι εχω στο μυαλο μου οταν απαντησει...εαν δηλαδη.΄.χαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-04-11 01:04 #17
    Προεπιλογή
    Στο γκριλ,ανάλατη.Σκέφτηκες τίποτα σχετικό με τα φιλετάκια κοτόπουλο που τα κάνεις πανέ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-04-11 01:12 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DrNio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο γκριλ,ανάλατη.Σκέφτηκες τίποτα σχετικό με τα φιλετάκια κοτόπουλο που τα κάνεις πανέ?
    κοιτα...θα μπορουσες να την αλεσεις και να το παναρεις...αντι για παξιμαδι δηλαδη οπως κανουν...γιατι αν την βαλεις ετσι κανονικα μπορει να σου καει.....

    για τα φιλετακια κοτπουλο μπορεις εαν θες να βαλεις κ ασπραδι κ να το χτυπησεις...να το βουτηξεις το κοτοπουλο μεσα...κ μετα θα κολλησει καλα και η βρωμη κ ας μην ειναι αλεσμενη γιατι το κοτοπουλο δεν θελει πολυ να ψηθει..΄.βαλε και παπρικα κ πιπερι κ θα γινει μια χαρα...

    ελπιζω να βοηθησα καπως...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-04-11 01:16 #19
    Προεπιλογή
    Για το κοτόπουλο το κάνω.Απλά σκεφτόμουν να είχα ψημένη κανονικά την μπριζόλα μου και σαν φρυγανιά-αλλά πιο θρεπτική να είχα κάτι ψημένο σε βρώμη και λίγη σαλάτα.Thanks πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-04-11 01:25 #20
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη gym

    Εγγραφή
    14-06-2009
    Περ.
    thessaloniki
    Μηνύματα
    12.643
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο DrNio Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για το κοτόπουλο το κάνω.Απλά σκεφτόμουν να είχα ψημένη κανονικά την μπριζόλα μου και σαν φρυγανιά-αλλά πιο θρεπτική να είχα κάτι ψημένο σε βρώμη και λίγη σαλάτα.Thanks πάντως.
    αρα...ακου τι μπορεις να κανεις εφοσον ντε και καλα θες να εχεις την βρωμη...
    ψησε την βραωμη σου σεκτη σε αντικολλητικο τηγανι...να παρει μια κρουστα να γινει τραγανη...εχεις την σαλατα σου....και την ριχνεις μεσα...ανακατεβεις...μετα αν θες...κοβεις και σε κομματακια την μπριζολα σου και την βαζεις και αυτη μεσα στην σαλατα σου και γινεται ολο μαζι ενα...και λιγο λεμονακι και λιγη ριγανη κ εισαι κομπλε...και εχεις και την βρωμη σου μεσα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-03-14 23:32 #21
    Προεπιλογή
    Αύριο θα φτιάξω το μπισκότο με βρώμη!!

    Ερώτηση: Όταν γράφεις σοκολάτα εννοείς κάποιο είδους κουβερτούρας έτσι? Για να παραμείνει θρεπτικό και υγιεινό!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-03-14 19:42 #22
    Προεπιλογή
    Λοιπόν τελικά το έφτιαξα με κουβερτούρα και είναι φοβερό!!
    Το έβαλα μέσα σε φόρμες (όπως πχ στα κεικ) για να μου κρατήσει και για την επόμενη εβδομάδα,
    αλλά πολύ φοβάμαι πως δεν θα έχει πολλές ελπίδες μέχρι το Σαββατοκύριακο. χεχεχεχεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12