Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 12-04-11 22:50 #1
    Προεπιλογή Πάγκος κοιλιακών ab king pro: τί γνώμη έχετε?
    πρόσφατα είχα μια συζήτηση με κάποιον για αυτό το όργανο...πρώτη φορά το είδα από κάτι telemarketing στην τηλεόραση

    προσωπικά δεν έχω και σε μεγάλη εκτίμηση οτιδήπoτε διαφημίζεται μέσω του telemarketing κλπ...πάντως στην συζήτηση που είχα με ένα παιδί όπως προανέφερα, μου είπε λόγω προσωπικής του εμπειρίας ότι αυτο βοηθάει...

    και θά 'θελα να ρωτήσω, γνωρίζει κανείς σας αν πράγματι βοηθάει? δηλαδή έχει εξίσου καλά αποτελέσματα και στους άνω και στους κάτω κοιλιακούς?ακόμα, βοηθάει και τους πλάγιους? και γενικότερα αξίζει κανείς να τ' αγοράσει?

    σε περίπτωση που κάποιοι δεν γνωρίζουν το συγκεκριμένο όργανο, ιδού
    http://i53.tinypic.com/9liogj.jpg
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-04-11 13:02 #2
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Τι εννοεις με το αν κανει δουλεια?εαν περιμενεις να φανουν οι κοιλιακοι σου,ξεχνα το 1000%,θελει σωστη διαιτα και καρδιο για να χεις χαμηλα ποσοστα σωματικου λιπους για να φανουν οι μυες που ηδη υπαρχουν,εαν περιμενεις να σοκαρεις τους κοιλιακους σου και να τους προσφερεις εκγυναση απο διαφορετικη γωνια,σιγουρα θα σου προσφερει κατι καινουριο...αλλα μην περιμενεις και μεγαλη προκληση για τους κοιλιακους σου,εαν τους γυμνασεις με το σωματικο σου βαρος εστω θα χεις μεγαλυτερη προκληση...
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-04-11 16:46 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    πάνω σ αυτο έχω να πώ πως υπάρχουν όργανα που πραγματικα κάνουν δουλεια αν τα χρησιμοποιείς και άλλα που απλα κοροιδεύουν τον κόσμο και δεν κάνουν τίποτε .

    αυτο κατατάσετε σε αυτα που κάνουν δουλεια αρκεί βέβαια να το χρησιμοποιείς σωστα .

    έχει ασκησιολόγιο και μια φιλοσοφία που δεν μπορείς να αμφισβητήσεις , αλλα αν κάποιος το βαριέτε η δεν είναι σίγουρος ότι μπορεί να κάνει σε διάρκεια τέτοιου είδους γυμναστικη , τότε απλα θα το έχει κρεμάστρα

    αυτο βασίζετε στην αντίσταση με το βάρος του σώματος και πραγματικα ανταποκρίνετε σ αυτα που υπόσχετε , όχι βέβαια σε υπερβολές ότι χάνεις λίπος , αφού ξέρουμε πως αυτο είναι συνάρτηση και διατροφής , αλλα για τούς γνώστες αυτού του είδους προπόνησης μπορεί να προσφέρει πολλα .

    και λέω είναι και θέμα γούστου γιατι ενω λέμε ο διάδρομος η το ποδήλατο προσφέρει στην λιποδυάληση , αν κάποιον όμως δεν τον αρέσει και δεν μπορεί διάρκεια δουλεια δεν γίνετε
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-11 23:44 #4
    Το avatar του χρήστη Spyrous

    Εγγραφή
    15-01-2011
    Περ.
    Ston Ourano
    Μηνύματα
    804
    Προεπιλογή
    To εχω εγω τσακαλε ναι κανει δουλιτσα βεβαια με διατροφη και και και... κσερουμε... το εχω στην πιο χαμιλη σκαλα ντα3ι στην αρχη ειμουνα πιασμενος για κανα 2μερο[πριν 4 1/2 μηνα] η καλυτερη πιστεβω ειναι σε μια σανιδα διο ποδαρακια και κατω στο εδαφος αμβλια γωνια 150+ μοιρες και δωσε εκει ... WORK HARD GO PRO
    Απάντηση με παράθεση