Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 70
  1. 21-05-08 17:28 #31
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    γιατι μεχρι ποσα γραμαρια εφτασες να περνεις? κοντα στα 30 εχεις παει ποτε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-05-08 01:32 #32
    Το avatar του χρήστη SOLID

    Εγγραφή
    26-01-2008
    Περ.
    HELL-AS
    Μηνύματα
    883
    Προεπιλογή
    CREATAMAX MAXIMUSCLE κλασσικα διαρρεια κατα την φαση της υπερπληρωσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-06-08 11:56 #33
    Προεπιλογή
    εχει κανεις γνωμη για αυτην την πρωτεινη?

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-06-08 12:48 #34
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Σε αυτη την πρωτεινη διαβαζα και ειδα 157 υδατανθρακες απο ζαχαρη και ξενερωσα και σταματησα να διαβαζω

    Αν δεν ειχες παρενεργεια απο αυτην λαθος τοπικ την εβαλες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 25-06-08 13:05 #35
    Προεπιλογή
    Sorry για το Offtopic...
    αλλα κανετε τον εαυτο σας πειραματοζωα η μου φαινεται???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-06-08 13:09 #36
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Εισαι πολυ μικρος δεν ξερεις ακομα πως δουλευουν η δεν δουλευουν καποια πραματα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-06-08 13:17 #37
    Weight Freak
    Το avatar του χρήστη billys15

    Εγγραφή
    29-07-2006
    Περ.
    Ptolemaida
    Μηνύματα
    3.918
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steve KinG STyLe
    αλλα κανετε τον εαυτο σας πειραματοζωα η μου φαινεται???
    Τι εννοεις με αυτο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-06-08 13:54 #38
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο billys15
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Steve KinG STyLe
    αλλα κανετε τον εαυτο σας πειραματοζωα η μου φαινεται???
    Τι εννοεις με αυτο?
    Εισαι πολυ μικρος δεν ξερεις ακομα πως δουλευουν η δεν δουλευουν καποια πραματα.
    Ίσως ναι έχει δίκιο ο Ruhl...
    --Λέτε πήρα αυτό και έκανα εμετό...πήρα το άλλο και είχα πονοκέφαλο ε ακούγεται κάπως περίεργο!!!Έτσι το εννοούσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-06-08 14:08 #39
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι εγω παραδειγμα επερνα 1 χαπι απο εκεινα με την καφεινη κτλ κτλ και ειχα παρενεργειες ενω ο αδερφος μου επερνε 1,5 και 2 πηγαινε για pink ponk και μετα απο 2 ωρες επεφτε για υπνο ολοι διαφορετικοι ημαστε

    Εδω ακομα και η απλη πρωτεινη μπορει να σε πειραξει αν δεν εχεις ανοχη στην λακτοζη(δλδ να μην μπορεις πιεις ουτε γαλα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-08 15:59 #40
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    εγω μεχρι στιγμης τιποτα. μονο μετα απο υπερβολικη δοση λιποδιαλυτη(καφεινη) καποτε ειχα ταχυκαρδια(λογικο).
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-06-08 21:34 #41
    Προεπιλογή
    ΦΙΛΕ RUHL καταρχας εγω ρωτισα γνωμη και επειδη ειναι το section οπως λες με τις παρενεργειες θα μπορουσε καλιστα καποιος που την εχει κανει χρηση να μου απαντιση και κατα 2ο εγω την θελω για να αυξισω το σωματικο βαρος δλδ τι να παρω? 90,... καθαρη? ειπαμε... (σορρυ για το εν μερη οφ τοπικ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-06-08 22:13 #42
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο xaniothsgr
    ΦΙΛΕ RUHL καταρχας εγω ρωτισα γνωμη και επειδη ειναι το section οπως λες με τις παρενεργειες θα μπορουσε καλιστα καποιος που την εχει κανει χρηση να μου απαντιση και κατα 2ο εγω την θελω για να αυξισω το σωματικο βαρος δλδ τι να παρω? 90,... καθαρη? ειπαμε... (σορρυ για το εν μερη οφ τοπικ)
    @@ λες κατσε διαβασε το φορουμ λιγο ριξε μια ματια στο αρθρο μου για πρωτεινες και αν ειχες ποιο πολλες γνωσεις θα ηξερες οτι δεν υπαρχουν πρωτεινες ογκου μονο διατροφη ογκου υπαρχει δεν το συνεχιζω αλλο να κατσεις να διαβασεις ακους εκει πρωτεινη ογκου .
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-08 22:32 #43
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    κατα 2ο εγω την θελω για να αυξισω το σωματικο βαρος δλδ τι να παρω? 90,... καθαρη? ειπαμε... (σορρυ για το εν μερη οφ τοπικ)

    Δεν εισαι εκτος θεματος! Η συγκεκριμενη με μεγαλο ποσοστο ζαχαρης ισως σου κανει παρενεργειες και να μην εχεις τα αναμενομενα αποτελεσματα. Κατι παρομιο ειχα δωκιμασει πριν χρονια, αρχικα εβαλα λοιπος και στη συνεχεια δεν την αφωμιωνε ο οργανισμος καθως οι δοσεις ηταν ψηλες, και την αποβαλε με μορφη διαρροιας. Καλο ειναι εφοσον δεν βολευεσαι με κανονικο συνθετο υδατανθρακα απο φαι, να επιλεξεις μια καθαρη πρωτεινη και να παρεις παραλληλα συνθετο υδατανθρακα σε σκονη(μορφη πρωτεινης) και να κανεις συνδιασμο.
    γενικα τα συμπληρωματα που φερνουν παρενεργειες ειναι συνθετα με ζαχαρη και καθως οι αναγκες θα ειναι αυξημενες σε ποσοτητα θα εχουν παρενεργειες... και κυριως γαστρεντικες διαταραχες!
    οι πρωτεινες οι οποιες εχουν παρενεργειες, σε καθε ατομο ειναι διαφορετικες και αυτο κυριως επειδη δεν εχουμε ολοι τις ιδιες ανεκτηκοτητες σε καποιες ουσιες και αυτο δεν ειναι ευκολο να το ελεξουμε αν δεν τις δωκιμασουμε.
    εγω δεν ειμαι ανεκτηκος στις πρωτεινες καζεινης της performance και στην whey της sytospor. και οι δυο θεωρουνται καλες αλλα εγω ατυχησα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-08 22:42 #44
    away
    Εγγραφή
    03-11-2007
    Μηνύματα
    5.638
    Προεπιλογή
    η nutrispot τι λεει Nasser
    Φραουλα εχεις παρει απο αυτη την εταιρια?




    Aν και πολυ κατατοπιστικος ο Naseer για το αν δημιουγουν προβλημα με την ζαχαρη που εχουν μεσα ναι το 1 ειναι λιπος το 2ο οι ποσοτητες φαντασου να πηνεις την ημερα 500 γραμ σκονης οσο λεει χαχαχαχ οποιος μπει σε ανανσερ μαζι σου την εκατσε χαχααχ αλλα κριμα που ο αλλος ηταν οφφ και εγραψε τοσα ο Nasser επειδη δεν τον ενιαζαν οι παρενεργειες απλος ρωτουσε αν την πηρε καποιος η αν ειναι καλη ν
    αι στο ογκο περνεις 80% 90% 100%(λεμε τωρα) γιατι αν ειναι να παρεις λιπος πλακωνεσε στις πιτσες και το ευχαρηστιεσε τουλαχιστον
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-06-08 23:52 #45
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Η Νutrisport 90+ ειναι θα ελεγα απο τις καλυτερες πρωτεινες που εχω δωκιμασει. Αρχικα ειχε πολυ καλη γευση σε ολες τις επιλογες της αλλα και πολυ καλη αφωμιωση. Τελευταια με την αναβαθμιση της ομως η γευση σοκολατας δεν ειναι ελκιστικη, αφηνει μια περιεργη υφη στο στομα... κατα τα αλλα οι υπολοιπες γευσεις ειναι πολυ καλες(τις εχω δωκιμασει ολες)
    Προσοχη ομως καλο θα ειναι να καταναλωνεται αναμεσα σε γευματα φαγητου διαφορετικα οπως και καθε αλλη πρωτεινη θα εχει παρατραγουδα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτηΠρώτη 12345 ΤελευταίαΤελευταία