Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 17-04-11 10:23 #1
    Προεπιλογή αρχαριος αποριες
    για σας και παλι λοιπον ηρθε λοιπον η ωρα να σας βομβαρδισω με ερωτησεις κανω εδω και 3.5 μηνες γυμναστικη καθημερινα σε καποιο γυμναστηριο αν και αποτι συνηδητοποιεισα ειναι περισοτερο φιτνες εχω δει προοδο σε καποιο βαθμο.
    εδω θα πρεπει να σας πω οτι πριν δυο χρονια ειχα παρει κιλα και ειχα φτασει τα 75 τα οποια δεν ηταν ποτε τα κιλα μου.στο διαστημα των 2 χρονων τα εχασα σταδιακα χωρις διετες και γυμναστικη οταν αρχισα λοιπον γυμναστηριο ιμουν στα 67.100 παραληλα πηγα σε διετροφολογο και ακολουθω και διατροφη.παμε τωρα στο ζουμι
    εχω χασει σχεδον ολη την κιλια που ειχα και εχουν αρχισει να ξεχοριζουν καπως και οι κιλιακοι τα χερια εχουν κανει την μεγαλυτερη προοδο αλλα και το στηθος εχει φουσκοσει και σφιξει ολα αυτα παντα σε συγκριση με μενα και πριν.
    το προβλημα μου ειναι οτι χρειαζομαι περισοτερο ογκο παντου βασικα ομως στα δικα μου ματια χρειαζομαι ανοιγμα στον κορμο και ογκο στο στηθος το προγραμα που με βαζουν να κανω ειναι το εξης και θελω να ξερω αν ειναι αυτο που χρειαζομαι

    1 μερα 4 ασκησεις στηθος των 12 επαναληψεων διαλεγοντας μια απο τις 4 κανοντας πιραμιδα και 3 για δικεφαλους επισεις μια για πιραμιδα
    2 μερα 4 ασκησεις πλατη των 12 και 3 ασκησεις τρικεφαλους και πιραμιδα σε μια ασκηση επιλογης μου στην πλατη και τρικεφαλους
    3 μερα 4 ασκησεις ποδια και 3 ομους των 12 και πιραμιδα σε μια εκατεροθεν
    αυτο γινετε κυκλικα
    η διατροφη μου ειναι 5 γευματα
    πρωινο 1 τοστ γαλοπουλα τυρι ντοματα και ενα ποτιρι φυσικο χυμο η μια μπακετα με τα ιδια η 4 κρακερς με τρια τριγονακια τυρι λαβασ λαιτ
    δεκατιανο μπανανα η 2 πορτοκαλια
    γυμναστηριο κατα τις 12
    μεσιμαριανο 3-4 η ωρα
    κοτοπουλο φιλετο σαλατα η μοσχαρι φιλετο σαλατα η ψαρι σαλατα παντα ψητα και γενικα ακολουθω κατα γραμα την διαιτολογο
    ιπνο μια ωριτσα
    κατα τισ 6 μπαρα διμιτριακων με 4-5 δαμασκηνα η φρουτα η ρυζογαλο η τονο η γιαουρτι με φρουτα
    κατα τισ 9 βραδινο σαλατα του καισαρα η κοτοπουλο φιλετο με ψητη ντοματα και γιανα μην το κουραζουμε ακολουθω την διατροφη

    λοιπον πειτε μου κανω καλα για να αυξησω τον ογκο μου η εκει στο γυμναστηριο δεν ασχολουντε ιδιαιτερα με μενα επισεις θα ηθελα να μου πειτε αν πρεπει να παρω τιποτα συμπληροματα για βοηθεια και αν ναι πειτε μου ποια να να παραγγειλω απο εδω μεσα

    ευχαριστω εκ των προτερων οσους απαντησουν πραγματικα χρειαζομαι την βοηθεια σας

    ααα ειμαι 33 χρονων 1.70 υψος και βαρος 66.800 η λιπομετριση που εκανα πριν ενα μηνα στην διετροφολογο με κατι καλοδια στο ποδι και στο χερι εδειξε 13.4% λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-04-11 11:12 #2
    Προεπιλογή
    εάν κατάλαβα το πρόγραμμα γυμναστικής κ το πρόγραμμα διατροφής στο έχουν δώσει κάποιοι ειδικοί που είχαν επαφή μαζί σου.
    εάν ισχύει αυτό ακόλουθα τις συμβουλές τους γιατί έχοντας επαφή με κάποιον μπορείς να τον συμβουλέψεις καλύτερα, σε σχέση με κάποιον που σου δίνει μια διατροφή κ ένα πρόγραμμα μέσω υπολογιστή.
    υ.γ. γνώμη ακόλουθα το πρόγραμμα που σου έδωσαν για κάνα 2 μήνες δες τα αποτελέσματα κ εάν δεν σε καλύπτουν εξήγησε τους, τους στόχους σου.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη aprosektos : 17-04-11 στις 11:15
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-04-11 10:48 #3
    Προεπιλογή
    ευχαριστω καταρχην που μπηκες στον κοπο να απαντησεις εχεις δικιο οσο αναφορα τους ειδικους και αυτο κανω
    οσο αναφορα την διατροφη απο οτι εχω διαβασει και εδω μεσα νομιζω παω καλα για την προπονηση εχω τισ αμφιβολιες μου δηλ
    οπως εχω πει κανω ηδη 3.5 μηνες καθημερινα και αν και εχω χασει την κιλια και αρχιζουν να ξεχοριζουν οι κιλιακοι τα χερια εχουν παρει σχημα και λιγο το στηθος δεν εχω ογκο στον κορμο και το στηθος ξερω πως δεν πρεπει να βιαζομαι απλα θελω να ξερω αν κανω καλα η χτυπιεμαι αδικα και αυτο μου εχει δημιουργηθει επειδη
    η μονη διαφορα στο προγραμα μετα απο 3 μηνες και αυτο μετα απο ερωτηση δικη μου ηταν να κανω μια ασκηση πυραμιδας σε καθε μυικη ομαδα στο υπαρχον προγραμμα
    θαθελα την αποψη ολων για το θεμα σαν πιο εμπειροι αληθεια θα με βοηθουσε να αφιεροθω περισσοτερο στον σκοπο μου ευχαριστω και παλι

    θα θελα να ξερετε οτι τελος του μηνα κλεινω 4 μηνες χωρις να χανω μερα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη trireme : 18-04-11 στις 10:52
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-04-11 22:30 #4
    Προεπιλογή
    Επειδή μπερδεύτηκα κάνεις όγκο ή γράμμωση?
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-04-11 13:12 #5
    Το avatar του χρήστη ionos1

    Εγγραφή
    20-04-2010
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    299
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή μπερδεύτηκα κάνεις όγκο ή γράμμωση?
    ογκος με τιποτα! και γραμμωση να κανεις με αυτα τα κιλα δεν ειναι λογικο! Η διατροφη σου και το προγραμμα σου ειναι μαλλον για να σε κρατησουν σε μια καλη φυσικη κατασταση με ενα σφιχτο σωμα αλλα με αυτη τη διατροφη σιγουρα δεν βαζεις ογκο!
    περιμενω να βγει συμπληρωμα του τυπου Lipotropic profiterol .... anabolic ekmec ...... panacota isolate!
    Απάντηση με παράθεση