Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 60

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 17-04-11 16:47 #1
    Προεπιλογή Multi Max (MDouble You)
    ειδα αυτες τις βιταμινες στα xtr. και μου αρεσαν αρκετα..
    λεω να τις παρω ειναι κ οικονομικες! μεχρι τωρα επερνα centrum

    για πειτε και εσεις την γνωμη σας..

    Όνομα: MUL.jpg Εμφανίσεις: 3571 Μέγεθος: 69,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-04-11 16:49 #2
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    απο το centrum που επαιρνες ειναι πιο δυνατες. απλα τα ουρα βγαινουν κατακιτρινα αν πινεις πολυ νερο θα εισαι κομπλε. αλλιως θα συνιθησεις το κιτρινο χρωμα. ειναι πολυ οικονομικες ναι και θα σου βγαλουν και 2 μηνες. απλα παιρνε 1 ταμπλετα. οχι 2 που προτεινει το xtreme.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-04-11 16:53 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο το centrum που επαιρνες ειναι πιο δυνατες. απλα τα ουρα βγαινουν κατακιτρινα αν πινεις πολυ νερο θα εισαι κομπλε. αλλιως θα συνιθησεις το κιτρινο χρωμα. ειναι πολυ οικονομικες ναι και θα σου βγαλουν και 2 μηνες. απλα παιρνε 1 ταμπλετα. οχι 2 που προτεινει το xtreme.
    αυτο γιατι γινετε?..

    1 προτεινει κ το xtreme
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-04-11 16:56 #4
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο γιατι γινετε?..

    1 προτεινει κ το xtreme
    γιατι βγαινουν κιτρινα τα ουρα λες? αν ναι γιατι δεν αποροφαει ολες τις βιταμινες Β που εχει μεσα το συμπληρωμα ο οργανισμος και οτι δεν χρηαζετε το αποβαλει. εγω οταν πηγα να τις παρω απο το extreme ο υπαλληλος μου ειπε 2. αλλα 1 επερνα ειναι πολυ δυνατες.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-04-11 17:13 #5
    Προεπιλογή
    Καλή είναι τσίμπα την.Εγώ έχω χρησιμοποιήσει κάποια προιοντα των Ολλανδών και είμαι ευχαριστημένος.Δεν είναι κάτι extreme του στύλ animal pak,αλλά είναι γενικά καλή επιλογή και πάνω απο όλα φτηνή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-04-11 17:16 #6
    Προεπιλογή
    και το ανιμαλ πακ ψηνομουν ..αλλα πιστευω ειναι νωρις ακομα για μενα..4 μηνες ασχολουμαι ..απο σεπτεμβριο το κοβω να το χτυπαω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-06-11 20:24 #7
    Προεπιλογή Multi Max (MDY)
    Πήρα σήμερα την συγκεκριμένη πολυβιταμίνη και έχω μερικές απορίες.
    Κατ'αρχάς τα ούρα μου ειναι ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΑ και πολύ έντονα (bright)...
    Θέλω να ρωτήσω αν παίζει η περίπτωση υπερβιταμίνωσης στο μέλλον καθώς από φρούτα τρώω στάνταρ 1 ακτινίδιο και 1 βανίλια την ημέρα και κάποιες μέρες μπορεί να φάω καμιά μπανάνα...Μήπως είναι προτιμότερο να κόβω το χάπι στη μέση? Παρεπιπτώντος είμαι 16 χρονών σε περίπτωση που διαφοροποιεί της βιταμινικές μου ανάγκες

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!


    ***Μεταφέρθηκε από Συμπληρώματα*** Mods Team
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-06-11 01:07 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο leftis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πήρα σήμερα την συγκεκριμένη πολυβιταμίνη και έχω μερικές απορίες.
    Κατ'αρχάς τα ούρα μου ειναι ΚΑΤΑΚΙΤΡΙΝΑ και πολύ έντονα (bright)...
    Θέλω να ρωτήσω αν παίζει η περίπτωση υπερβιταμίνωσης στο μέλλον καθώς από φρούτα τρώω στάνταρ 1 ακτινίδιο και 1 βανίλια την ημέρα και κάποιες μέρες μπορεί να φάω καμιά μπανάνα...Μήπως είναι προτιμότερο να κόβω το χάπι στη μέση? Παρεπιπτώντος είμαι 16 χρονών σε περίπτωση που διαφοροποιεί της βιταμινικές μου ανάγκες

    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!


    ***Μεταφέρθηκε από Συμπληρώματα*** Mods Team
    Δεν υπάρχει πρόβλημα που είναι κίτρινο το κατούρημα σου, είναι φυσιολογικό.
    No money no
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-06-11 14:00 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Kaloutsikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν υπάρχει πρόβλημα που είναι κίτρινο το κατούρημα σου, είναι φυσιολογικό.

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-07-11 17:36 #10
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Μεταφέρθηκε στο τόπικ της συγκεκριμένης πολυβιταμίνης.

    Διάβασε τη πίσω σελίδα, θα πα΄ρεις απάντηση.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-03-12 21:19 #11
    Προεπιλογή
    Η συγκεκριμένη αναφέρει να πέρνουμε ένα χάπι με το δείπνο. Εφ'όσον είναι και 1 a day αυτό δεν σημαίνει ότι μέχρι το απόευμα τις επόμενης maximum θα έχει τελειώσει το effect της? Μήπως είναι καλύτερο να την πέρνω με το πρωινό? Ή μήπως είναι ακόμα καλύτερα να σπάσω το κάθε χάπι σε 2 δόσεις? (φοβάμαι μην σχηματιστούν κοφτερές γωνίες και γίνουν επικίνδυνα για κατάπωση)
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-03-12 19:39 #12
    Banned
    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    εβριγουερ
    Μηνύματα
    6.038
    Προεπιλογή
    δεν εχει βιταμινη d ή εγω δεν τη βλεπω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-12 15:46 #13
    Προεπιλογή
    Tην αγορασα και γω προχθες. Οντως δε λεει πουθενα για βιταμινη D ή κατι που να τη θυμιζει! Υπαρχει καποια λογικη εξηγηση ή την πατησαμε?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-07-11 17:35 #14
    Προεπιλογή πολυβιταμινη-ουρα???
    χρησιμοποιω εδω και αρκετο καιρο την πιλυβιταμινη τησ m double you την multi max και εχω παρατηρησει πωσ το χρωμα των ουρων ειναι υπερβολικα κιτρινο(μονο τισ μερεσ που περνω το χαπι)
    αυτο σε τι οφιλετε/??απο τα συστατικα που διαβαζω δν βλεπω καποιο να επιδρα καπωσ στα νεφρα(απο οσα καταλαβαινω βεβεα)....ξερει κανεισ τον λογο??υπαρχει περιπτωσει να επιβαρινονται τα νεφρα απο αυτη τη πολυβιταμινη???
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 07-10-12 14:39 #15
    Προεπιλογή MDY MULTI MAX
    Καλησπερα σε ολους παιδια. Εδω και καποιες μερες κανω χρηση της συγκεκριμενης πολυβιταμινης και εχω καποια θεματακια. Ειμαι 1.75 60κιλα. Παιρνω μισο χαπακι το πρωι και αλλο μισο το βραδυ πριν κοιμηθω. Το πρωτο προβλημα ειναι εδω. Εχω προβλημα στο να καταπιω το χαπακι το μισο οσο και αν ακουγεται παραλογο σε καποιους Υπαρχει περιπτωση το μισο που παιρνω πρωι βραδυ να το σπαω αλλη μια φορα στα 2 ? Η θα υπαρξει απωλεια βιταμινων για παραδειγμα αμα το σπασω κι αλλο? Δεν ξερω κιολας ειμαι αρχαριος γι αυτο ρωταω Και το δευτερο προβλημα που παρατηρησα ειναι οτι τα ουρα μου εχουν γινει πιο κιτρινα. Λες και φωσφοριζουνε ενα πραγμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία