Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 60
  1. 17-04-11 16:47 #1
    Προεπιλογή Multi Max (MDouble You)
    ειδα αυτες τις βιταμινες στα xtr. και μου αρεσαν αρκετα..
    λεω να τις παρω ειναι κ οικονομικες! μεχρι τωρα επερνα centrum

    για πειτε και εσεις την γνωμη σας..

    Όνομα: MUL.jpg Εμφανίσεις: 3568 Μέγεθος: 69,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-04-11 16:49 #2
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    απο το centrum που επαιρνες ειναι πιο δυνατες. απλα τα ουρα βγαινουν κατακιτρινα αν πινεις πολυ νερο θα εισαι κομπλε. αλλιως θα συνιθησεις το κιτρινο χρωμα. ειναι πολυ οικονομικες ναι και θα σου βγαλουν και 2 μηνες. απλα παιρνε 1 ταμπλετα. οχι 2 που προτεινει το xtreme.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-04-11 16:53 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο το centrum που επαιρνες ειναι πιο δυνατες. απλα τα ουρα βγαινουν κατακιτρινα αν πινεις πολυ νερο θα εισαι κομπλε. αλλιως θα συνιθησεις το κιτρινο χρωμα. ειναι πολυ οικονομικες ναι και θα σου βγαλουν και 2 μηνες. απλα παιρνε 1 ταμπλετα. οχι 2 που προτεινει το xtreme.
    αυτο γιατι γινετε?..

    1 προτεινει κ το xtreme
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-04-11 16:56 #4
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο adamz Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο γιατι γινετε?..

    1 προτεινει κ το xtreme
    γιατι βγαινουν κιτρινα τα ουρα λες? αν ναι γιατι δεν αποροφαει ολες τις βιταμινες Β που εχει μεσα το συμπληρωμα ο οργανισμος και οτι δεν χρηαζετε το αποβαλει. εγω οταν πηγα να τις παρω απο το extreme ο υπαλληλος μου ειπε 2. αλλα 1 επερνα ειναι πολυ δυνατες.
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-04-11 17:13 #5
    Προεπιλογή
    Καλή είναι τσίμπα την.Εγώ έχω χρησιμοποιήσει κάποια προιοντα των Ολλανδών και είμαι ευχαριστημένος.Δεν είναι κάτι extreme του στύλ animal pak,αλλά είναι γενικά καλή επιλογή και πάνω απο όλα φτηνή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-04-11 17:16 #6
    Προεπιλογή
    και το ανιμαλ πακ ψηνομουν ..αλλα πιστευω ειναι νωρις ακομα για μενα..4 μηνες ασχολουμαι ..απο σεπτεμβριο το κοβω να το χτυπαω
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-04-11 17:50 #7
    Προεπιλογή
    Καλά κάνεις.Σιγά-σιγά.Το animal βεβαια είναι αλλη φαση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-04-11 17:59 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    καλησπερα..τις εχω παρει και γω.....αλλα επειδη μου φαινονται υπερβολικες ο δοσεις που εχει καθε χαπακι για εναν απλο ασκουμενο οπως εγω,τις κοβω στη μεση και παιρνω μιση τη μερα (οχι για οικονομια )
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-04-11 22:00 #9
    Προεπιλογή
    Αν εξαιρέσουμε τις Β, οι δοσολογίες δεν είναι υψηλές.

    Μάλιστα στο site της MDY λέει ότι αυτά τα 67 µg RE της Α αντιστοιχούν στο 8% της ΣΗΔ, κάτι που δεν ξέρω αν ισχύει καθώς μπορεί να είναι και τυπογραφικό λάθος.

    Εν πάσει περιπτώσει, δεν έχει D και τόσο υψηλές δόσεις Β σε μια ταμπλέτα για μένα σημαίνουν απλά ότι τα περισσότερα mg θα πάνε στην... τουαλέτα. Για μένα, είναι καλύτερες οι πολυβιταμίνες εκείνες που «σπάνε» το serving σε 2 και 3 χάπια την μέρα.

    Προσωπικά δεν θα την έπαιρνα.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-04-11 23:46 #10
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    lao ,κατα τη γνωμη σου ειναι καλυτερα να παιρνω το μισο χαπι το πρωι και το αλλο μισο το απογευμα για καλυτερη αφομοιωση....?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-04-11 23:58 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ελμερ Εμφάνιση μηνυμάτων
    lao ,κατα τη γνωμη σου ειναι καλυτερα να παιρνω το μισο χαπι το πρωι και το αλλο μισο το απογευμα για καλυτερη αφομοιωση....?
    Νομίζω πως ναι, και πάντοτε μαζί με φαγητό.

    Αλήθεια, μιας και λογικά έχεις το κουτί κοντά σου, πόσο τοις εκατό επί της ΣΗΔ λέει ότι έχει από την βιταμίνη Α;

    EDIT: Όντως έχει 18 mg σίδηρο;
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-04-11 00:39 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη ελμερ

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    περιστερι
    Μηνύματα
    4.032
    Προεπιλογή
    δεν το εχω κοντα μου....σορρυ....αν το εχω σπιτι θα σου πω αυριο (τα χαπια τα χω βαλει σε μικροτερο κουτι
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-04-11 00:43 #13
    Προεπιλογή
    Εξαρταται και τι βιτ Α εχει ομως..

    Lao τις υδατοδιαλυτες βιταμινες, μεταλλα, ιχνοστοιχεια με τι τις παιρνεις?

    Λιποδιαλυτες με λιπος, αλλα για τα υπολοιπα ειναι μπερδεμα. Με αδειο στομαχι? Με γευμα? Με carbs? Με λιπος? Χωρις λιπος? Χωρις φυτικη ινα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-04-11 00:49 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εξαρταται και τι βιτ Α εχει ομως..

    Lao τις υδατοδιαλυτες βιταμινες, μεταλλα, ιχνοστοιχεια με τι τις παιρνεις?

    Λιποδιαλυτες με λιπος, αλλα για τα υπολοιπα ειναι μπερδεμα. Με αδειο στομαχι? Με γευμα? Με carbs? Με λιπος? Χωρις λιπος? Χωρις φυτικη ινα?
    Δεν σε καταλαβαίνω, τι εννοείς με τι τις παίρνω και γιατί τις λιποδιαλυτές θεωρείς ότι τις παίρνουμε με λίπος;

    Αν μπορείς, γίνε λίγο πιο σαφής.
    «Όλοι αυτοί που αναφέρεις είναι μακρινοί,
    αφού έχουν χαθεί μαζί με τις διδασκαλίες τους.
    Κάθε άνθρωπος ανυψώνεται όταν έρθει ο καιρός του.
    Ως τότε, περιπλανιέται κουραστικά...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-04-11 01:02 #15
    Προεπιλογή
    Με τι τις καταναλωνεις εννοω.

    Το οτι τις λιποδιαλυτες τ(Α,D,E,K) τις παιρνουμε με λιπος ωστε να αφομιωθουν ειναι γνωστο, αν το κοιταξεις λιγο στη βιβλιογραφια ή στο net θα το βρεις. Αν εξαιρεσεις την D που εδω που ζουμε με τοσο ηλιο, λιγο με νοιαζει αν θα αφομοιωθει αυτη που θα φαω.

    Aλλα εν αντιθεση με τις λιποδιαλυτες, η βιβλιογραφια δεν ειναι σαφης στο με τι να καταναλωνονται αυτα που σε ρωτησα παραπανω και υπαρχουν αρκετες αποψεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία