Θέμα: Warriorlab

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 101
  1. 22-07-10 22:03 #31
    Προεπιλογή
    Παιδιά όλα cool Φυσικά και δε φόρτωσα με κάποιον συμφορουμίτη. Απλά όταν βλέπω να συμπεριφέρονται στον καταναλωτή σαν να είναι βόδι, αγανακτώ σε κάποιο βαθμό... Αλλά μου περνάει.
    Pain is Temporary, Glory is Forever
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-07-10 21:05 #32
    Το avatar του χρήστη chris corfu

    Εγγραφή
    09-07-2010
    Περ.
    Κέρκυρα
    Μηνύματα
    465
    Προεπιλογή
    παιδια κι εγω χρησιμοποιω την complete 8(χωρις να μου την πλασαρει πωλητης) και σε καταστημα και στην θεσσαλονικη και στην κερκυρα οι πωλητες μου ειπαν οτι φτιαχνεται στον ιδιο εργοστασιο με την ΟΝ και εισαγεται αποκλειστικα για τα xtreme stores αλλα κανεις δεν μου ειπε οτι ειναι θυγατρικη με ΟΝ κτλ.. το συν για εμενα ειναι οτι την βρισκω ποιοτικη αλλα εχω και ενα αγκαθι επειδη δεν ειναι γνωστη εταιρεια οπως αλλες..
    ειμαι μικρος,λιγο πρυσμενος,λιγο καπως,,
    αληθεια δεν σας βλεπω απο ψηλα πως ειναι ο πατος???!!!


    train hard, feel good
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-07-10 14:31 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο chris corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια κι εγω χρησιμοποιω την complete 8(χωρις να μου την πλασαρει πωλητης) και σε καταστημα και στην θεσσαλονικη και στην κερκυρα οι πωλητες μου ειπαν οτι φτιαχνεται στον ιδιο εργοστασιο με την ΟΝ και εισαγεται αποκλειστικα για τα xtreme stores αλλα κανεις δεν μου ειπε οτι ειναι θυγατρικη με ΟΝ κτλ.. το συν για εμενα ειναι οτι την βρισκω ποιοτικη αλλα εχω και ενα αγκαθι επειδη δεν ειναι γνωστη εταιρεια οπως αλλες..
    chris τοτε περιμενουμε την αποψη σου απο τη δοκιμη που κανεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-09-10 01:54 #34
    Προεπιλογή
    lipon na pw k gw tin gnwmh mou...Den iparxei kamia sxesh tis ON me tin warriorlab mia aniparkth etairia pou den iparxei pouthena ektos ellados.kai kati allo h KRE-ALKALYN kai h monh gnhsia einai tis EFX den iparxei otue isagete stin elada. sigekrimena oi aktaskevastes kai autoi stin ousia pou anakalipsan tin patenta lene oti tha akolouthisoun polles apomimiseis .ayta ta liga apo oti kserw kai exw psaksei
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-09-10 11:33 #35
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    koukouvitis να μας λες τη γνώμη σου, αλλά στα ελληνικά.
    Αυτά τα ακαταλαβίστικα απαγορεύονται στο φόρουμ μας.

    Καλώς όρισες.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-10 13:30 #36
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koukouvitis Εμφάνιση μηνυμάτων
    lipon na pw k gw tin gnwmh mou...Den iparxei kamia sxesh tis ON me tin warriorlab mia aniparkth etairia pou den iparxei pouthena ektos ellados.kai kati allo h KRE-ALKALYN kai h monh gnhsia einai tis EFX den iparxei otue isagete stin elada. sigekrimena oi aktaskevastes kai autoi stin ousia pou anakalipsan tin patenta lene oti tha akolouthisoun polles apomimiseis .ayta ta liga apo oti kserw kai exw psaksei
    Kre-alkalyn μπορεί να αγοράσει οποιοσδήποτε κατασκευαστής από την μητρική εταιρεία για την μαγευτική τιμή των 40$ ανά κιλό
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-10 13:39 #37
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Kre-alkalyn μπορεί να αγοράσει οποιοσδήποτε κατασκευαστής από την μητρική εταιρεία για την μαγευτική τιμή των 40$ ανά κιλό
    καφροιιιι και 40$ πουλανε 50γρ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-01-11 18:05 #38

    Εγγραφή
    07-02-2010
    Περ.
    Mαρούσι
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    αναφερθηκε καπου οτι η ΟΝ ανηκει στην Glanbia, oπου Glanbia= 2ος μεγαλυτερος παρασκευαστης πρωτεινων oρρου γαλακτος στον κοσμο.
    Οποτε εαν οντως πισω απο την WarriorLab ειναι με τον ενα η τον αλλο τροπο η Glanbia τοτε για μενα ειναι αρκετο! Eιδικα ενα μαλιστα ειναι φτηνοτερη η Warrior απο την ΟΝ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-01-11 18:22 #39
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παιδιά, η εταιρεία υπάρχει ΜΌΝΟ στην Ελλάδα, οπότε ότι λέγεται για ΟΝ είναι μπαρμπούτσαλα! Απλά τα x-treme την προωθούνε, όπως προωθούνε ανά κάτι χρόνια κάποια εταιρεία (δες SportsLab στο παρελθόν) επειδή τα ποσοστά είναι κατά πολύ καλύτερα! Ε, δεν γίνεται ΌΟΟΟΛΟΙ οι πωλητές των x-treme να ξέρουν ότι η ΟΝ είναι θυγατρική της και από τον υπόλοιπο κόσμο... μα κανείς;;;
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-01-11 18:26 #40

    Εγγραφή
    07-02-2010
    Περ.
    Mαρούσι
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Michaelangelo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παιδιά, η εταιρεία υπάρχει ΜΌΝΟ στην Ελλάδα, οπότε ότι λέγεται για ΟΝ είναι μπαρμπούτσαλα! Απλά τα x-treme την προωθούνε, όπως προωθούνε ανά κάτι χρόνια κάποια εταιρεία (δες SportsLab στο παρελθόν) επειδή τα ποσοστά είναι κατά πολύ καλύτερα! Ε, δεν γίνεται ΌΟΟΟΛΟΙ οι πωλητές των x-treme να ξέρουν ότι η ΟΝ είναι θυγατρική της και από τον υπόλοιπο κόσμο... μα κανείς;;;
    εαν δεν ηταν κατα καποιο τροπο απαντηση στο δικο μου ποστ το δικο σου τοτε οκ ακυρο αλλα εαν ναι τοτε σου υπενθυμιζω οτι δεν με αφορα η σχεση η οχι της ΟΝ με την Warrior (που μαλλον δεν υπαρχει καν σχεση) αλλα εαν τα xtr stores ζητησαν και τους εφτιαξε ( η απλα αγορασαν απο το εργοστασιο της)η Glanbia πρωτεινες τοτε αυτο αρκει και δεν ειναι σιγουρα για πεταμα η κατω του μετριου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-01-11 18:40 #41
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Judge Εμφάνιση μηνυμάτων
    εαν δεν ηταν κατα καποιο τροπο απαντηση στο δικο μου ποστ το δικο σου τοτε οκ ακυρο αλλα εαν ναι τοτε σου υπενθυμιζω οτι δεν με αφορα η σχεση η οχι της ΟΝ με την Warrior (που μαλλον δεν υπαρχει καν σχεση) αλλα εαν τα xtr stores ζητησαν και τους εφτιαξε ( η απλα αγορασαν απο το εργοστασιο της)η Glanbia πρωτεινες τοτε αυτο αρκει και δεν ειναι σιγουρα για πεταμα η κατω του μετριου
    Όχι αδερφέ, δεν είπα είναι για πέταμα η εταιρεία. Ίσα ίσα, πιστεύω για την Ελλάδα και αγορές από εκεί είναι καλό value for money. Δεν νομίζω να έχει γίνει καμία ανακοίνωση από την εν λόγω εταιρεία για συνεργασία με τα x-treme, μην τρελαθούμε! Άλλο το αν είναι καλή και άλλο θυγατρικές και πράσινα άλογα!

    Ξέρουμε τι εστί πωλητές! Υπάρχουν 2 είδη:

    1. Αυτοί που απλώς πάνε να στα φάνε.

    2. Αυτοί που θέλουν να σε αφήσουν ικανοποιημένο για να ψωνίζεις μόνιμα από αυτούς ακόμα και αν έχουν κάτι πιο ακριβά! Φυσικά αν μπορούν να σε αφήσουν ικανοποιημένο και ως προς το συμφέρον τους μαζί, ακόμα καλύτερα!

    Δυστυχώς η πρώτη κατηγορία είναι συντριπτική πλειοψηφία

    Υ.Γ.: Δεν ήταν απάντηση στο ποστ σου.
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-01-11 19:17 #42

    Εγγραφή
    07-02-2010
    Περ.
    Mαρούσι
    Μηνύματα
    40
    Προεπιλογή
    ok man κανενα προβλημα Οι πωλητες δυστυχως ειναι μαλλον επιεικως απαραδεκτοι, η πλειοψηφια τουλαχιστο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-01-11 20:52 #43
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    πηγα και εγω σημερα αν αγορασω τη σακουλα της ON και επειδη ειχε μονο φραουλα μου προτεινε ο πωλητης την COMPLETE WHEY της warriorlab και που ειπε οτι παρασκευαζετε στο ιδιο εργοστασιο με αυτη τις ΟΝ. εχει δοκιμασει κανεις την εν λογο πρωτεινη? βγενει και φθηνοτερη σε σχεση με αυτη τις ΟΝ σκευτομε να την αγορασω μιας και μου ειπε οτι δεν ξερει ποτε θα ερθει σακουλα μεγαλη της ΟΝ . τι λετε?
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-01-11 21:00 #44
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jannous44 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηγα και εγω σημερα αν αγορασω τη σακουλα της ON και επειδη ειχε μονο φραουλα μου προτεινε ο πωλητης την COMPLETE WHEY της warriorlab και που ειπε οτι παρασκευαζετε στο ιδιο εργοστασιο με αυτη τις ΟΝ. εχει δοκιμασει κανεις την εν λογο πρωτεινη? βγενει και φθηνοτερη σε σχεση με αυτη τις ΟΝ σκευτομε να την αγορασω μιας και μου ειπε οτι δεν ξερει ποτε θα ερθει σακουλα μεγαλη της ΟΝ . τι λετε?
    εγω προσωπικα λεω να αφησεις και τις 2.....παρε απο εξωτερικο κατι αλλιως παρε την whey shake της syntrax που ειναι πολυ αξιολογη εταιρια,εχει τελεια γευση και τελεια διαλητοτητα...
    the only thing u really need to gain muscles....is WILL
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-04-11 19:06 #45

    Εγγραφή
    08-11-2010
    Περ.
    θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    749
    Προεπιλογή Warriorlab
    Τι αποψη εχετε γενικά για αυτην την εταιρεία συμπληρωμάτων.??Η complete whey είναι καλη??Εχω ακουσει διαφορα πάντως για την εν λόγω εταιρεία για αυτο ρωτάω..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία