Θέμα: Scooby1961

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 76
  1. 06-09-11 16:45 #31
    Προεπιλογή
    ο τυπος ειναι γαματος εχω δει πολλα βιντεο του,νταξει τα περισσοτερα τα ξερω απο το φορουμ μας που λεει αλλα ειναι απο τους λιγους που λεει αληθεια και βοηθαει πραγματικα τους ανθρωπους.Επισης μ αρεσει που λεει την αληθεια για τις αηδιες σε στυλ 6 pack in one week.Εχω βρει και ενα βιντεακι που δειχνει το diet plan του και λεει και τι ωρες τα τρωει στην περιγραφη,αυτο ειναι ενα απο τα καλυτερα βιντεακια του για λεει οτι οσο απασχολημενος και αν εισαι μπορεις να κανεις σωστη διατροφη if you have time too pee then you have time to eat

    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-09-11 00:12 #32
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    ο τυπας ειναι ετη φωτος μπροστα εχω περασει αμετρητες ωρες στν ιστοσελιδα τ
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-10-11 15:24 #33
    building than drugs
    Το avatar του χρήστη Doctorg

    Εγγραφή
    06-06-2008
    Μηνύματα
    1.193
    Προεπιλογή
    Ο τύπος είναι πολύ ωραίος και προσφέρει πολλές εναλλακτικές για άσκηση για όσους δεν μπορούν να πάνε γυμναστήριο. Επίσης έχει και πολλές ασκήσεις που εγώ προσωπικά δεν τις είχα ξαναδεί.
    [YOUTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=vO2-hx6m1hw#t=2m26s]vO2-hx6m1hw#t[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=unux4a4GcF4]unux4a4GcF4[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE=http://www.youtube.com/watch?v=-D7Hv4L1F60]-D7Hv4L1F60[/YOUTUBE]
    Έχει πληθώρα από video και επειδή φαίνεται πως όλο αυτό το κάνει ανιδιοτελώς τον ανεβάζει περισσότερο στην υπόληψη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-10-11 15:33 #34
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    βασικα εχει πολυ πειρα αυτο το ατομακι. ασχολειται πολλα χρονια κ ξερει πολλα σιγουρα.Και πραγματι ειναι πολυ χρησιμος.Να διαβασετε στο σαιτ του κ τα περι διατροφης.αψογος
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-10-11 16:03 #35
    Προεπιλογή
    ρε μαγκες ωραιο το βιντεο με τις εναλλακτικες λυσεις για γευματα π λεει και το if u have time to pee u have time to eat αλλα εχω να κανω μια ερωτηση...Π ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΙ???? δλδ νταξει μερικα απ αυτα οκ ειναι λυσεις για 1-2 γευματα αν κανεις 6 στο συνολο αλλα δν νμζω οτι αυτα ειναι π τρωει αυτος μεσα στη μερα η οτι μπορει καποιος να εχει μια υγιη και προοδευτικη αναπτυξη λαμβανοντας την πρωτεινη του ΜΟΝΟ απο συμπληρωμα και 2 φορες απο φασολια...


    edit: η πρωτεινη π πινει καθε φορα ειναι πολλων πηγων φανταζομαι ετσι?
    στο γευμα με τα κατεψυγμενα λαχανικα+σαλτσα+σκουπ πρωτεινης τον υδατανθρακα τον παιρνει απο τα λαχανικα? και αν ναι ποσο?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη pizzass : 11-10-11 στις 16:11
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-10-11 17:04 #36
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε μαγκες ωραιο το βιντεο με τις εναλλακτικες λυσεις για γευματα π λεει και το if u have time to pee u have time to eat αλλα εχω να κανω μια ερωτηση...Π ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΦΑΙ???? δλδ νταξει μερικα απ αυτα οκ ειναι λυσεις για 1-2 γευματα αν κανεις 6 στο συνολο αλλα δν νμζω οτι αυτα ειναι π τρωει αυτος μεσα στη μερα η οτι μπορει καποιος να εχει μια υγιη και προοδευτικη αναπτυξη λαμβανοντας την πρωτεινη του ΜΟΝΟ απο συμπληρωμα και 2 φορες απο φασολια...


    edit: η πρωτεινη π πινει καθε φορα ειναι πολλων πηγων φανταζομαι ετσι?
    στο γευμα με τα κατεψυγμενα λαχανικα+σαλτσα+σκουπ πρωτεινης τον υδατανθρακα τον παιρνει απο τα λαχανικα? και αν ναι ποσο?
    Βασικα αν διαβασεις τη φιλοσοφια του λεει πως το ολο θεμα ειναι η πρωτεινη κ μετα οι υδατανθρακες.τους οποιους παιρνει απο λαχανικα πιο πολυ αυτος.τα φασολια πληροφωρω πως εχουν 50 γρ υδατανθρακα στα 100 κ 20-30 γρ πρωτεινη στα 100.μερικα οχι ολα.τωρα το ποσο παιρνει δν εχω ιδεα..τωρα τι αλλο τρωει μεσα στη μερα δε ξερω.φτιαχνει κ κατι μπαρες κ ετσι.μπορει κ η πρωτεινη π βαζει να εχει και υδατανθρακες.παντως δε νομιζω οτι δε λειτουργει αν κρινω απο το σωμα του
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 11-10-11 17:50 #37
    Προεπιλογή
    αντε τα φασολια πανε κ ερχονται κ ασ ειναι φυτικη η πρωτεινη...ολα τα αλλα γευματα??π εχει μονο συμπληρωμα?? τι καθομαστε και τρωμε τοτε? και εχει βγαλει μαλλια η γλωσσα ολων να λενε οτι τα συμπληρωματα ειναι οπως λεει και το ονομα τουσ συμπληρωματα? οριστε η λυση! μονο πρωτεινη σε σκονη και για υδατανθρακα καμια βρωμη και κανα κατεψυγμενο λαχανικο αμα λαχει! ουτε καν... περασε και δν ακουμπησε για μενα
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-10-11 17:56 #38
    Το avatar του χρήστη tolis93

    Εγγραφή
    19-04-2011
    Περ.
    biggini bottom
    Μηνύματα
    5.948
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    αντε τα φασολια πανε κ ερχονται κ ασ ειναι φυτικη η πρωτεινη...ολα τα αλλα γευματα??π εχει μονο συμπληρωμα?? τι καθομαστε και τρωμε τοτε? και εχει βγαλει μαλλια η γλωσσα ολων να λενε οτι τα συμπληρωματα ειναι οπως λεει και το ονομα τουσ συμπληρωματα? οριστε η λυση! μονο πρωτεινη σε σκονη και για υδατανθρακα καμια βρωμη και κανα κατεψυγμενο λαχανικο αμα λαχει! ουτε καν... περασε και δν ακουμπησε για μενα
    καλα δε ποσταρει ολα τ τα γευματα σιγουρα .Γιατι στις συμβουλες του εχει κ κοτοπουλα εχει κ τετοια.για γρηγορα γευματα τα λεει τα συμπληρωματα κ αυτα απο οτι ειδα
    keep your eyes to the sky but your feet on the ground
    rep till u black out

    and if love could change the course of fate...these nights...we move mountains...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-10-11 18:03 #39
    Προεπιλογή
    Μπερδεύεται τσάμπα τα μπούτια σας...Για να βάλεις μυική μάζα=πλεόνασμα θερμίδων,αρκετή πρωτείνη,αρκετός υδατάνθρακας για ενέργεια...τώρα απο που προέρχεται η πρωτείνη η ο υδατάνθρακας είναι ψίλος στα άχυρα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-10-11 18:25 #40
    Προεπιλογή
    tolis δν μπορω να εχω γνωμη πανω σε αυτο γενικα γτ δν εχω δει πολλα βιντεο του οποτε δεχομαι αυτο π λες εσυ απλα καταλαβαινεισ τη συγχυση μ οταν βλεπω ενα πλανο π και καλα τρωει μεσα στη μερα και εχει ολη τη πρωτεινη απο συμπληρωμα η φυτικη. θα επρεπε λοιπον για αποφυγη παρεξηγησεων να πει πως αυτα ειναι απλα γρηγορες λυσεις και οχι οτι τρωει μεσα σε μια μερα (συμφωνω οτι μερικα απ αυτα π φανηκαν πλ ενδιαφεροντα και μπορει να δοκιμασω ενα-δυο)
    kostas11 οτι να ναι με το συμπαθειο μαν
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 11-10-11 18:27 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    tolis δν μπορω να εχω γνωμη πανω σε αυτο γενικα γτ δν εχω δει πολλα βιντεο του οποτε δεχομαι αυτο π λες εσυ απλα καταλαβαινεισ τη συγχυση μ οταν βλεπω ενα πλανο π και καλα τρωει μεσα στη μερα και εχει ολη τη πρωτεινη απο συμπληρωμα η φυτικη. θα επρεπε λοιπον για αποφυγη παρεξηγησεων να πει πως αυτα ειναι απλα γρηγορες λυσεις και οχι οτι τρωει μεσα σε μια μερα (συμφωνω οτι μερικα απ αυτα π φανηκαν πλ ενδιαφεροντα και μπορει να δοκιμασω ενα-δυο)
    kostas11 οτι να ναι με το συμπαθειο μαν
    Το ότι νανε να το πεις στον εαυτό σου..
    Τρώτε τσάμπα τον χρόνο σας ψάχνωντας να βρείτε αν τρώει κοτόπουλο η αρακά
    με λίγα λόγια μερικοί μπλέκεστε χωρίς λόγο,και δεν κοιτάτε να κάνετε τα βασικά(αυτά που γραψα πιο πάνω).
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 11-10-11 18:44 #42
    Προεπιλογή
    Για να βάλεις μυική μάζα=πλεόνασμα θερμίδων,αρκετή πρωτείνη,αρκετός υδατάνθρακας για ενέργεια...τώρα απο που προέρχεται η πρωτείνη η ο υδατάνθρακας είναι ψίλος στα άχυρα πιτσα γυρος και καμια παστα για υδατανθρακα. α και αμα δν εχεισ πλεονασμα πρωτεινης κατεβασε 2-3 λιτρα γαλα.
    σορρυ για το οφ αλλααααααααα
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 11-10-11 18:49 #43
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να βάλεις μυική μάζα=πλεόνασμα θερμίδων,αρκετή πρωτείνη,αρκετός υδατάνθρακας για ενέργεια...τώρα απο που προέρχεται η πρωτείνη η ο υδατάνθρακας είναι ψίλος στα άχυρα πιτσα γυρος και καμια παστα για υδατανθρακα. α και αμα δν εχεισ πλεονασμα πρωτεινης κατεβασε 2-3 λιτρα γαλα.
    σορρυ για το οφ αλλααααααααα
    +1
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 11-10-11 19:46 #44
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    εμενα μου φαινετε λιγο καραγκιοζης ο τυπος..... σορρυ αλλα αυτη την ιδεα μου δινει...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 11-10-11 20:16 #45
    Το avatar του χρήστη Madd_Chadd

    Εγγραφή
    26-09-2010
    Περ.
    serres
    Μηνύματα
    3.844
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμενα μου φαινετε λιγο καραγκιοζης ο τυπος..... σορρυ αλλα αυτη την ιδεα μου δινει...
    Δεν εισαι ο μονος Devil......
    If you eat like a girl you look like a girl!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία