Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 23 από 23
  1. 28-12-12 01:24 #16
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    to gym tonic εδω γλυφαδα εχει ενα καταπληκτικο ομαδικο με ποδηλατα...κλειστα φωτα και να βαρανε φωτορυ8μικα σε φαση κλαμπ....αρκετα κουραστικο αλλα παιζει δυνατη μουσικη π σε πορωνει να συνεχιζεις...
    εχει τετοια ωραια πραγματα το gym tonic?μενω κοντα απλα μου εχουν πει οτι ειναι ακριβο
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-12-12 01:29 #17
    Προεπιλογή
    ειναι καπως τσιμπημενες οι τιμες αλλα πιστευω αξιζει... δεν και holmes(οι τυποι εκει δν εχουν ιδεα τι 8α πει οικονομικη κριση)....ειδικα για ομαδικα 3ερω οτι εχει 3 αι8ουσες +1 αι8ουσα με τα ποδηλατα με φυλλ προγραμματα...μπορεις να πας να κανεις το συγκεκριμενο δοκιμαστικα στο τζαμπα...8α τρελα8εις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-12-12 01:29 #18
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    τρομερο ομαδικο αλη8εια...μακαρι να ειχα τα λεφτα για εκεινο το γυμ μονο και μονο ειδικα για αυτο το ομαδικο....και τωρα π ερχεται καλοκαιρι ειναι οτι πρεπει...
    μονο που το βλεπω δεν εχω μπει ποτε μεσα πανε μονο γλυφαδιωτισσες με ροζ φορμουλες...σιγουρα θα εχει καταπληκτικα προγραμματα εξαλλου οτι πληρωνεις περνεις
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-12-12 01:33 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο FITNESS GIRL Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονο που το βλεπω δεν εχω μπει ποτε μεσα πανε μονο γλυφαδιωτισσες με ροζ φορμουλες...σιγουρα θα εχει καταπληκτικα προγραμματα εξαλλου οτι πληρωνεις περνεις
    σε ποιο γυμ εισαι τωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-12-12 01:35 #20
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    σε ποιο γυμ εισαι τωρα?
    στο planet
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-12-12 01:36 #21
    Προεπιλογή
    μαλιστα ...παντως ετσι απο περιεργια πηγαινε να κανεις το ομαδικο με τα ποδηλατα μια φορα...στο τζαμπα βεβαια...δν 8α εχουν προβλημα αμα τους πεις οτι 8ες να κανεις εγγραφη μονο και μονο για δαυτο...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-12-12 01:39 #22
    Το avatar του χρήστη FITNESS GIRL

    Εγγραφή
    04-10-2012
    Περ.
    αθήνα
    Μηνύματα
    2.290
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sAVAZz Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλιστα ...παντως ετσι απο περιεργια πηγαινε να κανεις το ομαδικο με τα ποδηλατα μια φορα...στο τζαμπα βεβαια...δν 8α εχουν προβλημα αμα τους πεις οτι 8ες να κανεις εγγραφη μονο και μονο για δαυτο...!
    ναι θα κανω ενα περασμα καποια στιγμη γιατι μαρεσει πολυ αυτο το στυλ προπονησης,ειχα κανει spin παλια στον αγιο δημητριο στο lets go
    ευακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-12-12 01:45 #23
    Προεπιλογή
    ναι το εχω κανει και εγω εκει στον αγιο δημητριο...καμια σχεση βεβαια με το γυμ τονικ!!!ο φωτισμος ειναι π το κανει τοσο καλο πιστευω στο αλλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12